Investavimas į „Polkadot“ (DOT) – viskas, ką reikia žinoti

Po nepastovios pradžios, į kurią įsilaužta 60% firmos ICO finansavimo, „Polkadot“ pagaliau yra pasirengusi naudoti viešai. Ši naujos kartos „blockchain“ į rinką atneša daugybę naujų funkcijų ir sąveikumo. Taigi „Polkadot“ šiuo metu yra vienas laukiamiausių projektų šiame sektoriuje. Štai keletas priežasčių, kodėl ši platforma ir toliau sulaukia naujos paramos.

Kas yra „Polkadot“ (DOT)?

„Polkadot“ yra kelių grandinių programa aplinka tai įgalina grandinių sąveiką anksčiau neįsivaizduojamu lygiu. Tiksliau, „Polkadot“ leidžia vartotojams siųsti ne tik žetonus per blokų grandines. „Polkadot“ leidžia šiems tinklams perduoti faktinius duomenis.

Kokias problemas sprendžia „Polkadot“ (DOT)?

„Polkadot“ bando išspręsti vieną iš aktualiausių „blockchain“ sektoriaus problemų – sąveiką. Šiuo metu rinka yra labai suskaidyta. „Blockchains“ veikia kaip atskiros duomenų salelės, mažai naudodamos informaciją, kurią turi kiti tinklai. „Polkadot“ pašalina šias problemas integruodamas įvairias patentuotas technologijas. Pažymėtina, kad „Polkadot“ netgi gali perduoti informaciją iš privačių blokų grandinių į viešuosius tinklus ir atvirkščiai.

„Polkadot“ (DOT) pranašumai

Yra begalė priežasčių, dėl kurių norėtumėte sujungti atskiras blokines grandines. Viena vertus, galimybė išsiųsti bet kokio tipo duomenis bet kokio tipo blokų grandinėje iš esmės pakeičia sektorių. Šiuos duomenis galite perduoti viešose, atvirose, be leidimų blokų grandinėse ir panaudoti geriausias kiekvieno tinklo charakteristikas.

Tokiu būdu „Polkadot“ pristato naują mastelį, sąveikumą ir saugumą. Firmos lanksti ir pritaikoma architektūra palengvina statybų technologijas, įskaitant išmaniąsias sutarčių platformas. Tokiu būdu kūrėjai gali pradėti kurti naujos kartos programas, kurios gauna duomenis iš privataus „blockchain“ ir naudoja juos viešajame „blockchain“. Dėl šių galimybių kai kurie analitikai teigia, kad „Polkadot“ kelia patikimą grėsmę „Ethereum“ dominavimui.

Kaip veikia „Polkadot“ (DOT)

„Polkadot“ sistema veikia unikaliai, vienijanti heterogeninių blokinių grandinių, vadinamų parašiutais ir parathreads, tinklą. Šios grandinės jungiasi prie „Polkadot“ relių grandinės ir yra jomis pritvirtintos. Taip pat yra atvejų, kai šios grandinės taip pat jungiasi prie išorinių tinklų per tiltus. Šis dizainas suteikia „Polkadot“ papildomo lankstumo. Čia yra pagrindiniai tinklo komponentai.

Relės grandinė

„Polkadot“ funkcionalumo esmė yra relės grandinė. Šis protokolas yra atsakingas už bendrą tinklo saugumą, sutarimą ir grandinių sąveiką. Pažymėtina, kad sutarimas dėl informacijos perdavimo grandinės pasiekiamas naudojant du vienos atsakomybės sutarimo mechanizmus. Pirmasis yra skirtas blokų gamybai, o antrasis – pasiekti galutinį rezultatą.

Parašiutai

Parašiutai yra suverenūs blokai. Tai yra tinklai, turintys savo žetonus. Daugeliu atvejų šie tinklai yra optimizuoti konkretiems naudojimo atvejams. Džiaugiamės, kad parašiutai gali laisvai kurti savo valdymo mechanizmus, suteikdami maksimalią laisvę nepaveikdami kitų parašiutų.

Parathreads

Parathreads veikia panašiai kaip parašiutai, tačiau su keliais nedideliais patobulinimais. Šie tinklai veikia pagal mokamą einant modelį. Šis modelis yra ekonomiškesnis blokinėms grandinėms, kurių teisingam veikimui nereikia nuolatinio tinklo ryšio.

Tiltai

Kitas svarbus bruožas yra tiltai. Šis protokolas leidžia parašiutams ir parašiutams prisijungti ir bendrauti su išoriniais tinklais, tokiais kaip „Bitcoin“. Tiltai plečia tinklo sąveiką.

DOT žetonas

DOT prieigos raktas yra gimtoji „Polkadot“ tinklo prieigos raktas. Tai atlieka keletą gyvybiškai svarbių vaidmenų sistemoje. Jis naudojamas dalyvauti priimant sprendimus dėl valdymo, įskaitant pasiūlymų teikimą, balsavimą ir ryšius. Ji taip pat gali būti naudojama kaip elektroninė mokėjimo sistema.

Valdymas

„Polkadot“ turi daugiasluoksnį valdymo modelį. Šis modelis leidžia atnaujinti protokolą nereikalaujant kietųjų šakių. Sistema integruoja skaidrų balsavimą grandinėje, kad bendruomenė būtų darni. „Polkadot“ bendruomenę sudaro dvi grupės:

Tarybos nariai

Tarybos nariai yra išrinkti atstovauti pasyvioms suinteresuotosioms šalims. Šie mazgai atlieka du pagrindinius vaidmenis. Jie gali pasiūlyti naujus referendumus tinkle ir balsuoti už jų manymu pavojingus ar nebrangius pasiūlymus.

Techninis komitetas

Tinklą taip pat sudaro techninis komitetas. Šią grupę sudaro komandos, aktyviai kuriančios „Polkadot“. Jų atsakomybė apima skubių referendumų siūlymą. Ši sistema padeda paspartinti balsavimą ir įgyvendinti svarbiausius tinklo atnaujinimus.

Senelio sutarimas

Polkadot laikosi kitokio požiūrio į sutarimo mechanizmus. Platforma pristato rinkai naują sutarimo mechanizmą, žinomą kaip GRANDPA („GHOST“ pagrindu sukurtas rekursyvus protėvių išvedimo priešdėlių susitarimas). Šis mechanizmas suteikia „Polkadot“ saugesnį ir atsparesnį tinklą. Tiksliau, tai leidžia tinklams kaupti saugumą. Tada pridėtos apsaugos yra sujungiamos ir pritaikomos visiems.

SENELIS

GRANDPA yra neįtikėtinai keičiamo dydžio, palyginti su ankstesnės kartos kriptovaliutomis, tokiomis kaip Ethereum. Pavyzdžiui, „Ethereum“ gali apdoroti maždaug 12 tps. GRANDPA siūlo didelį atnaujinimą. Sistema pateikia beveik momentinį patvirtinimo laiką. Vidutiniškai įprastomis tinklo sąlygomis operacijos atliekamos per sekundę. Šiai užduočiai atlikti GRANDPA įveda keletą naujų vaidmenų konsensuso sistemoje.

Nominatoriai

Kandidatams pavesta apsaugoti relės grandinę. Ši užduotis reikalauja, kad nominatoriai pasirinktų patikimus tikrintojus ir taškus ekosistemoje.

Patvirtintojai

Tikrintojai yra atsakingi už relės grandinės tvirtinimą. Tikrintojai vykdo šią užduotį sudėdami taškus, patvirtindami surinkėjų įrodymus ir dalyvaudami bendru sutarimu su kitais tinklo tikrintojais..

Kolekcionieriai

„Collators“ tikslas yra išsaugoti šukes rinkiant šukių operacijas iš vartotojų. Kai ši informacija bus surinkta, surinkėjai pateiks patvirtinimus tikrintojams.

Žvejai

Tinklas taip pat naudoja keletą unikalių stebėjimo protokolų, vadinamų žvejais. Šie mazgai stebi tinklą ir praneša apie netinkamą elgesį tikrintojams. Pažymėtina, kad „Collators“ ir bet kuris visas parašiutų mazgas gali atlikti žvejo vaidmenį „Polkadot“ ekosistemoje.

Techninės specifikacijos

„Polkadot“ buvo sukurtas nuo pat pradžių, siekiant supaprastinti dažniausiai pasitaikančias programavimo užduotis, susijusias su „Dapp“ kūrimu. Platforma buvo pastatyta su Pagrindas. Substratas yra labai populiarus rinkoje, nes jis supaprastina įvairių programų blokų grandinių kūrimo, diegimo, naujovinimo ir eksperimentavimo procesą. Ši integracija leidžia „DApp“ statybininkams skirti daugiau dėmesio naujovėms, o ne „blockchain“ kūrimo ir valdymo mechanikai.

„Polkadot Technical“ per pagrindinį puslapį

„Polkadot Technical“ per pagrindinį puslapį

„Polkadot“ taip pat integruoja lanksčią kelių platformų tinklo sistemą, skirtą „peer-to-peer“ programoms, žinomoms kaip „libp2p“. Kai sujungsite tai su vykdymo laiko aplinka, leidžiančia kūrėjams koduoti įvairiomis kalbomis, įskaitant „Rust“, „C ++“ ir „Golang“, lengva suprasti, kaip „Polkadot“ tobulina pradinį „Ethereum“ dizainą.

„Polkadot“ istorija (DOT)

„Polkadot“ istorija iš tikrųjų prasideda nuo „Ethereum“ istorijos. Matote, „Polkadot“ įkūrė „Ethereum“ kūrėjas, Gavinas Woodas. Woodas buvo „Ethereum“ įkūrėjas, pradinis CTO ir pagrindinis kūrėjas. Jis taip pat yra gerai žinomas kaip asmuo, kuris išrado Solidumas protinga sutarčių programavimo kalba, kuri yra „Ethereum“ funkcijų pagrindas.

Medis nusprendė palikti „Ethereum“, kad 2016 m. Pradžioje būtų sukurtas tvirtesnis programuojamas blokinis grandynas. Konkrečiai jis svarstė, kaip sukurti suskaidytą „Ethereum“ versiją. Iki 2016 m. Spalio mėn. Jis turėjo techninius aspektus ir paskelbė „blockchain“ baltraštį.

ICO

Lygiai po metų „Polkadot“ pradėjo savo pradinį monetų aukojimą. 2017 m. Spalio 15–27 d. Vykęs renginys buvo vienas didžiausių to meto ICO. Konkrečiai, įmonė užsitikrino apie 145 milijonus dolerių. Tačiau renginio sėkmė buvo trumpalaikė.

Nepraėjus nė dviem savaitėms, buvo nulaužta „Parity Technologies“, iš pradžių „EthCore“, viena iš pagrindinių „Polkadot“ kūrėjų komandų. Dėl šio įsilaužimo bendras nuostolis siekė apie 150 milijonų JAV dolerių. Deja, „Polkadot“ ICO finansavimas sudarė maždaug 60% įsilaužimo metu įšaldytų lėšų. Šis finansavimo praradimas sulėtino plėtrą pirmosiomis projekto dienomis.

2018 m

2018 m. „Polkadot“ sugrįžo stipriai paleidus BBQ beržo testnet. Svarbu tai, kad šis paleidimas parodė galimybę sukurti ir įdiegti žiniatinklio asamblėjos išmaniųjų sutarčių grandinę su „Substrate“. Tų pačių metų gruodį „Web3“ fondas paskelbė pradėjęs savo dotacijų programą, kuria siekiama finansuoti „Web3“ ekosistemą. Pažymėtina, kad abu „ChainSafe“ ir Soramitsu gavo dotacijas „Polkadot Runtime“ aplinkai įdiegti „Go“ ir „C“++.

2019 m

Pernai „Polkadot“ tęsė savo kelią. Baigusi „PoC-3“ ir paleidusi „Alexander“ testnetą, įmonė pasiekė svarbų etapą. Nauji įvykiai su patobulintu valdymo mechanizmu ir daugybe kitų naujų funkcijų. 2020 m. „Polkadot“ dar labiau pasistūmėjo į priekį. Platforma neseniai įgalino balanso pervedimus.

Kaip nusipirkti „Polkadot“ (DOT)

DOT galite rasti įvairiose aukštos klasės reputacijos biržose rinkoje. Dauguma biržų nesiūlo tiesioginio fiat DOT prekybos poroms. Pirmiausia turėsite įkelti „fiat“ valiutą, tada ją pervesti į ETH arba BTC. Turėdami BTC ar ETH, galite šias kriptovaliutas tiesiogiai prekiauti DOT.

„Poladot“ (DOT) galima rasti Binansas.

Investavimas į „Polkadot“ (DOT) - viskas, ką reikia žinoti Investavimas į „Polkadot“ (DOT) - viskas, ką reikia žinoti Investavimas į „Polkadot“ (DOT) - viskas, ką reikia žinoti
★★★★★ ★★★★★ Binansų apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Skaičiuojant skaitmeninio turto (kriptovaliutos) brokerių balų formulę atsižvelgiama į daugybę dešimčių veiksnių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes.

★★★★★ ★★★★★ „Kraken“ apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Skaičiuojant skaitmeninio turto (kriptovaliutos) brokerių balų formulę atsižvelgiama į daugybę dešimčių veiksnių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes.

★★★★★ ★★★★★ „Poloniex“ apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Skaičiuojant skaitmeninio turto (kriptovaliutos) brokerių balų formulę atsižvelgiama į daugybę dešimčių veiksnių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes.

Geriausia

Pažengę prekybininkai

Geriausia

JAV prekybininkai

Geriausia

Lengva naudoti

Prekybos mokesčiai

0,10%

Prekybos mokesčiai

0,16%

Prekybos mokesčiai

0,125%

Akcijos

10% pinigų grąžinimas

Nuolaidos kodas: EE59L0QP

Akcijos

Nė vienas

Akcijos

Nė vienas

Kaip laikyti Polkadot (DOT)

Yra keli būdai, kaip saugiai laikyti „Polkadot“ (DOT). Platforma siūlo pareigūną „Polkadot JS“ piniginė vartotojams nemokamai. Piniginė suskaidoma į dvi dalis. „Controller“ skyriuje galima pateikti užsakymus tinkle, o „Stash“ funkcija naudojama saugant didelius DOT kiekius.

Taip pat yra keletas labai šaunių mobiliųjų piniginių, skirtų šiai kriptovaliutai. Vienas iš populiariausių variantų yra Polkawallet programa. Šis „Android Dapp“ leidžia vartotojams lengvai ir greitai saugoti DOT. Mobiliosios programos yra daug patogesnės, tačiau jos yra labiau linkusios įsilaužti, nes lieka internete.

Jei siekiate daug investuoti į DOT arba jei ilgą laiką planuojate HODLing šią kriptografiją, geriausias pasirinkimas yra aparatinė piniginė. Aparatinės piniginės palaiko jūsų šifravimą neprisijungus prie „šaldymo saugyklos“. Ši strategija neleidžia internetinėms grėsmėms pasiekti jūsų valdų. The „Nano S“ knyga ar labiau pažengęs „Nano X“ knyga abu palaiko „Polkadot“ (DOT).

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me