Investavimas į Monero (XMR) – viskas, ką reikia žinoti

Monero (XMR) buvo viena pirmųjų privatumo monetų pasaulyje. Ši unikali kriptovaliuta sukūrė kelias technologijas šiai kritinei užduočiai atlikti. Šiandien privatumas yra svarbesnis nei bet kada. Vadinasi, „Monero“ taip pat yra viena populiariausių kriptovaliutų planetoje.

Kas yra Monero?

„Monero“ yra kriptomarketo atsakymas į Bitcoin privatumo trūkumą. Ilgą laiką žmonės tikėjo, kad Bitcoin operacijos yra anonimiškos. Šiais laikais dauguma žmonių supranta, kad taip nėra. Iš tikrųjų yra daugybė įrankių ir paslaugų, kurias būtų galima panaudoti demaskuoti asmuo už konkrečių Bitcoin operacijų.

Monero laikosi kitokio požiūrio į rinką. Dėl šios monetos privatumas tampa pagrindiniu elementu. Pagal šią strategiją „Monero“ ir toliau tampa geriausia moneta visiems, norintiems išlaikyti savo privatumą šiame sektoriuje. Tiesą sakant, „Monero“ rasti anonimizavimo protokolai yra tokie veiksmingi, kad žmonės juos dažnai naudos, kad padėtų sutrukdyti ir kitų kriptovaliutų nuosavybę..

Išplėstinė kriptografija

„Monero“ naudoja pažangias kriptografines funkcijas, kad niekas negalėtų jūsų susieti su „Monero“ kriptovaliutos operacija. Įdomu tai, kad ši technologija leidžia „Monero“ blokų grandinei siųsti ir gauti operacijas tokiu būdu, kuris neatskleidžia duomenų tiesiogiai žiūrovams. Atminkite, kad „Monero“ blokų grandinė taip pat tikrinama realiuoju laiku, panaši į „Bitcoin“, naudojant blokų tyrinėtojus.

„Binance Monero“ prekybos langas

Binansas „Monero“ prekybos langas

„Monero“ kūrėjai sugebėjo atlikti šią monumentalią užduotį integruodami pažangius pakeičiamumo protokolus. Pajutumas yra kritinė daugelio kriptovaliutų savybė. Pastovumas – tai prekės ar turto galimybė pakeisti kitas atskiras tos pačios rūšies prekes ar turtą.

Pavyzdžiui, dauguma tokių prekių kaip aliejus, kviečiai ar auksas yra keičiamos. Jei jums priklausė 1000 litrų aliejaus, tai nereiškia, kad jums reikėjo gauti tikslią galoną, kurią laikėte iš pradžių. Jums tiesiog reikia gauti tą patį kiekį aliejaus, nes jo vertė yra tokia pati. Svarbiausia, kad grynieji pinigai yra keičiami, todėl realiame pasaulyje taip sunku atsekti grynųjų pinigų operacijas.

Tikrasis permainingumas

Monero imasi pakeičiamumas žingsnis toliau. „Fiat“ valiutose, tokiose kaip JAV doleris, yra tam tikra identifikavimo ženklų forma, pvz., Serijos numeriai. Šie duomenys leidžia vyriausybėms ir kitoms suinteresuotoms šalims iš esmės atsekti konkretaus vekselio istoriją. Kol organizacija prieš operaciją užrašo serijos numerį, vėliau ji gali patvirtinti, kad pastabos yra tikslios vėliau.

Monere pakeičiamumas žengia dar daugiau. Nėra jokio būdo nustatyti, kas Monero buvo kokiame sandoryje. Nėra serijos numerių ir visi sandoriai yra griežtai anonimizuojami. Tokiu būdu „Monero“ suteikia pasauliui naują privatumo lygį, kurio anksčiau neįsivaizdavo.

Monero istorija

„Monero“ istorija prasideda 2012 m. Tuo metu privatumo monetų koncepcija buvo ką tik pradėjusi eiti į rinką. Žmonės pradėjo suprasti, kad „skaitmeninėje ekonomikoje privatumas yra lygus laisvei“. „Monero“ kelionė prasideda nuo kito projekto, žinomo kaip „Bytecoin“.

„Bytecoin“

„Bytecoin“ buvo revoliucinis dėl kelių priežasčių. Visų pirma, tai buvo pirmoji skaitmeninė valiuta, parašyta naudojant vadinamąją technologiją „CryptoNote“. „CryptoNote“ sujungė kelis raktus į vieną operaciją, kad būtų sunkiau nustatyti, kas ką kur siuntė. Tuo metu viešųjų raktų grupavimo koncepcija nebuvo girdėta. Šiandien „CryptoNote“ technologija yra daugumos rinkoje esančių privatumu pagrįstų kriptovaliutų pagrindas.

Nors „Bytecoin“ koncepcija buvo labai sėkminga, buvo ir kitų monetos paleidimo strategijos aspektų, kurie taip pat neveikė. Konkrečiai kalbant, kūrėjai nesutapo dėl pradinio monetos paskirstymo. Galų gale „Bytecoin“ išleido 80% monetų. Šis sprendimas padalijo „Bytecoin“ stovyklą ir paskatino sukurti kitą privatumo monetą – „Bitmonero“.

Iš viso „Bitmonero“ projektas apėmė septynis aukšto lygio „blockchain“ kūrėjus. Iš šių septynių visuomenei žinoma tik dvi jų tapatybės. Pagrindinis projekto kūrėjas yra Riccardo Spagni („FluffyPony“). Kūrėjų komandoje taip pat dalyvavo ilgametis kriptografijos entuziastas Davidas Latapie. Netrukus po naujos platformos paleidimo kūrėjai nusprendė atsisakyti „Bit“ iš pavadinimo ir tiesiog pavadinti „Monero“ kaip projekto pavadinimą. Pažymėtina, kad Monero esperando kalba reiškia „moneta“.

Kaip veikia Monero

„Monero“ yra leidimų neturinti atvirojo kodo blokų grandinė. Platforma gali išlikti privati ​​dėl savo gebėjimo nuolat atnaujinti savo technologijas. Įdomu tai, kad „Monero“ programinė įranga atnaujinama kas pusmetį. Tokiu būdu kūrėjai gali pristatyti kriptografijos pažangą. Štai keletas technologijų, dėl kurių „Monero“ yra tokia puiki:

Žiediniai parašai

Žiediniai parašai yra revoliucinė pažanga kriptografiniame anonimiškume. Šis protokolas sujungia siuntėjo skaitmeninį parašą su kitų vartotojų parašais. Ši sistema prideda 10 parašų prie kiekvienos operacijų grupės. Tada visi parašai sumaišomi prieš oficialiai įvedant juos į blokų grandinę.

Pažymėtina, kad žiedinių parašų koncepcija ir toliau vystosi. Anksčiau kūrėjai eksperimentavo keisdami parašų skaičių, susijusį su šiuo maišymo procesu. Buvo net trumpas laikotarpis, kai vartotojai galėjo nustatyti, kiek parašų reikia sumaišyti pagal sandorį.

Slapti adresai

Kita pagrindinė „Monero“ technologija yra slapti adresai. Šis protokolas paskelbia vieną adresą, kuris automatiškai sukuria kelias vienkartines sąskaitas kiekvienai operacijai. Tada vartotojo piniginė nurodo slaptažodį, vadinamą peržiūros raktu, kad nuskaitytų blokų grandinę, kad būtų galima identifikuoti visas operacijas, susijusias su jo egzistavimu..

RingCT

2017 m. „Monero“ kūrėjų komanda pristatė kitą žaidimą keičiančią technologiją, pavadintą „RingCT“ („Ring Confidential Transactions“). Šis kodavimas slepia tikslų XMR vartotojų, su kuriais buvo pasikeista operacijose, kiekį, kol jie tapo prieinami „blockchain“. Norėdami tai pasiekti, protokolas įveda kelis operacijos įvestis ir išvestis. Kartu su slaptais adresais ir žiediniais parašais „Monero“ beveik neįmanoma atsekti.

Dinaminis mastelis

Dar vienas didžiulis pranašumas, kurį „Monero“ suteikia rinkai, yra neribotas mastelio keitimas. Mastelio mastas yra valiutos galimybė ateityje tvarkyti daugiau vartotojų. Anksčiau „Bitcoin“ patyrė mastelio problemų, dėl kurių tinklas vėluodavo, o mokesčiai ypatingai didėdavo. „Bitcoin“ tuo metu negalėjo patenkinti mastelio reikalavimų dėl daugelio priežasčių. Pirmiausia jis gali tvarkyti tik iki 1 MB sandorių blokus.

Atvirkščiai, „Monero“ neturi iš anksto nustatyto bloko dydžio. Kalnakasiai gali nustatyti, kokio dydžio sandorių bloką jie nori patvirtinti. Tačiau neseniai kūrėjai pristatė blokinę atlygio ir baudos sistemą. Baudos metu atsižvelgiama į vidutinį paskutinių 100 blokų dydį. Jei kitas blokas yra didesnis už šią sumą, bauda sumažina kasybos naudą už tą bloką. Ši strategija skirta atgrasyti mazgus nuo šlamšto įvedimo į blokų grandinę.

„CryptoNight“

„CryptoNite“ iš esmės pakeičia kalnakasių dalyvavimo rinkoje būdą. Skirtingai nuo „Bitcoin“, ASIC („Application Specific Integrated Circuits“) yra mažai naudingi. Įdomu tai, kad „Monero“ galima pelningai išgauti naudojant tiek procesorius, tiek GPU. „CryptoNight“ sutarimo mechanizmas užkerta kelią centralizacijai kasybos sektoriuje. Tokiu būdu „Monero“ ateityje gali būti labiau decentralizuota nei „Bitcoin“.

Keli raktai

„Monero“ naudoja klavišų derinį, kad jo tinklas veiktų anonimiškai. Konkrečiai, „Monero“ pristato viešojo rodinio raktą, privataus rodinio raktą ir viešojo, ir privačiojo išlaidų raktus. Privačių išlaidų raktai naudojami išeinančioms operacijoms kurti. Tuo tarpu asmeniniai peržiūros raktai leidžia vartotojams patikrinti „blockchain“ ir patikrinti, ar jie gavo savo lėšas. Jums taip pat reikės viešųjų išlaidų rakto, kad patvirtintumėte savo parašą ir slaptas viešasis raktas.

Iš viso tiekimo XMR

Šiuo metu apyvartoje yra 17 669 037 XMR. Skirtingai nuo daugumos kriptovaliutų, iš anksto nenustatytas visas „Monero“ kiekis. Vietoj to, kūrėjai pirmuosius metus nusprendė padidinti bendrą monetų kiekį 87%. Kiekvienais kitais metais šis procentas mažėja. Pagal šį dabartinį tempą reikės dar 115 metų, kol „Monero“ padvigubins dabartinę pasiūlą.

XMR per „CoinMarketCap“

XMR per „CoinMarketCap“

Kaip nusipirkti „Monero“ (XMR)

Dėl svarbaus XMR vaidmens kriptografijos rinkoje lengva į kai kuriuos patekti. Pirmas dalykas, kurį turite padaryti, yra užsiregistruoti iš patikimų biržų, prekiaujančių XMR. Binansas yra didžiausia pasaulyje birža ir jie siūlo labai įvairias XMR prekybos poras. Norėdami patekti į „Binance“ biržą, turėsite patvirtinti savo tapatybę.

Kai jūsų registracija bus baigta, kitas žingsnis yra jūsų sąskaitos finansavimas. Šią užduotį lengva atlikti susiejus banko ar debeto kortelę su platforma. Dabar galite pradėti konvertuoti savo fiat valiutą į kriptovaliutą. Bitcoin yra rekomenduojama valiuta prekybai, nes kiekvienai kriptovaliutai visada yra BTC prekybos porų. Dabar, kai turite BTC, galite pasirinkti prekybą XMR ir per kelias sekundes gausite savo XMR į savo mainų piniginę.

Investavimas į Monero (XMR) - viskas, ką reikia žinoti Investavimas į Monero (XMR) - viskas, ką reikia žinoti Investavimas į Monero (XMR) - viskas, ką reikia žinoti
★★★★★ ★★★★★ Binansų apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Skaičiuojant skaitmeninio turto (kriptovaliutos) brokerių balų formulę atsižvelgiama į daugybę dešimčių veiksnių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes..

★★★★★ ★★★★★ „Kraken“ apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Skaičiuojant skaitmeninio turto (kriptovaliutos) brokerių balų formulę atsižvelgiama į daugybę dešimčių veiksnių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes..

★★★★★ ★★★★★ „Poloniex“ apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Skaičiuojant skaitmeninio turto (kriptovaliutos) brokerių balų formulę atsižvelgiama į daugybę dešimčių veiksnių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes.

Geriausia

Pažengę prekybininkai

Geriausia

JAV prekybininkai

Geriausia

Lengva naudoti

Prekybos mokesčiai

0,10%

Prekybos mokesčiai

0,16%

Prekybos mokesčiai

0,125%

Akcijos

10% pinigų grąžinimas

Nuolaidos kodas: EE59L0QP

Akcijos

Nė vienas

Akcijos

Nė vienas

Kaip laikyti Monero (XMR)

Jei siekiate daug investuoti į „XMR“ arba planuojate ilgą laiką HODLing šią kriptografiją, geriausias pasirinkimas yra aparatinė piniginė. Aparatinės piniginės palaiko jūsų šifravimą neprisijungus prie „šaldymo saugyklos“. Ši strategija neleidžia internetinėms grėsmėms pasiekti jūsų valdų. „Nano S“ knyga ar labiau pažengęs „Nano X“ knyga abu palaiko „Monero“ (XMR).

Privatumo monetos

Monero parodė pasauliui privatumo monetų svarbą. Vadinasi, tai padėjo sukelti privatumo monetos sprogimą. Pažymėtina, kad yra daugiau nei 63 skirtingi privatumo monetos, kuriomis šiandien galima prekiauti rinkoje. Įspūdinga, kad šių projektų vertė viršija 2 mlrd. USD.

Privatumo monetų atsakas

Kaip galima tikėtis, ne visi laikosi privačių sandorių sąvokos. Neseniai IRS išleido milijonus į plėtrą sistemas padėti identifikuoti šiuos asmenis. Neseniai komandiravimas oficialioje vyriausybės internetinėje svetainėje rodo, kad IRS Kriminalistinių tyrimų skyrius (CID) siekia pasamdyti kelis privačius rangovus, kad būtų skaidriau vykdant privatumo monetų sandorius..

Monero pasiėmė šilumos ir kituose pasaulio regionuose. Praėjusią savaitę Rusijos reguliavimo institucijos paskelbė sėkmingai paleista „blockchain“ sekimo sistemos prototipas, kuris gali atskleisti tiek „Monero“, tiek „DASH“ saugumo protokolus. Reguliavimo institucijos teigė, kad programinė įranga buvo būtina kovojant su prekyba narkotikais ir kita neteisėta veikla.

Monero ateityje

Nepaisant to, kad vyriausybės nėra dideli anoniminių sandorių gerbėjai, vis dėlto ši kriptovaliuta yra labai naudinga. Prieš tris savaites interviu Peteris McCormickas, „Coinbase“ generalinis direktorius Brianas Armstrongas atskleidė, kad JAV reguliavimo institucijos neleido biržai įtraukti į XMR. Armstrongas nurodė, kad kitos ne JAV įsikūrusios biržos, tokios kaip „Binance“, sėkmingai siūlo monetą.

Kiekvienoje pramonės šakoje yra platforma, kuri atsižvelgia į vartotojo poreikius ir pateikia juos visų pirma. Kripto pramonėje ta moneta yra XMR. Monero ir toliau teikia pasauliui saugų ir anoniminį būdą apsaugoti privatumą, net jei pasaulio jėgos turėtų kitaip. Tokiu būdu „Monero“ prisiima realią riziką suteikti savo vartotojams daugiau laisvės, ir už tai jie nusipelno Ačiū.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me