Investavimas į „Litecoin“ (LTC) – viskas, ką reikia žinoti

Neįmanoma ilgai leistis į kriptografinę erdvę, galų gale nepaleidus vienos seniausių ir labiausiai gerbiamų monetų – „Litecoin“ (LTC). Litecoin yra atviras-šaltinis „рееr-tо-рееr“ skaitmeninė pinigų sistema, panaši į „Bitcoin“. Svarbu tai, kad „Litecoin“ buvo sukurtas siekiant pašalinti kai kuriuos pirmosios pasaulyje sėkmingos kriptovaliutos „Bitcoin“ trūkumus. Šia prasme daugelis sektoriaus atstovų „Litecoin“ taip pat buvo pažymėti „Bitcoin“ aukso „sidabru“.

Kas yra „Litecoin“ (LTC)?

„Litecoin“ buvo viena ankstyviausių kriptovaliutų, patekusių į rinką. Vadinasi, tai išlieka viena didžiausių monetų sektoriuje, remiantis rinkos kapitalizacija. Šią itin populiarią monetą galima rasti beveik visose kriptografinėse biržose. Be to, tai viena plačiausiai pasaulyje pripažintų kriptovaliutų. „Litecoin“ galite naudoti pirkdami prekes, paslaugas ar net investuodami į kitus šifravimo projektus, kai jie atsiranda.

Kaip ir dauguma kriptovaliutų, „Litecoin“ naudoja „blockchain“ technologiją, kad išliktų decentralizuota. Decentralizuotos valiutos skiriasi nuo tradicinių „fiat“ valiutų daugeliu atžvilgių. Pirmiausia jie nėra išduodami centrinės valdžios, tokios kaip vyriausybė. Vietoj to, litecoins yra gaminami per сrурtоgrарhіс рrоtосоl. Oficialiai „Litecoin“ išleidžiami pagal MIT / X11 leidimus.

Kaip veikia „Litecoin“ (LTC)?

„Litecoin“ veikia labai panašiai kaip „Bitcoin“. Tiesą sakant, šią internetinę mokėjimo sistemą tiesiogiai įkvėpė Satoshi Nakamoto ir jo išleistas Bitcoin protokolas. Daugelis žmonių nustemba sužinoję, kad „Litecoin“ buvo viena iš ankstyviausių „Bitcoin“ šakių rinkoje. Ši kriptovaliuta techniškai beveik neįtikėtina, nors ir turi keletą esminių skirtumų.

„Litecoin“ per „Litecoin.org“

„Litecoin“ per „Litecoin.org“

LTC kūrėjas Charlie Lee savo „Litecoin“ projektą pradėjo skolindamasis pagrindinio kodo iš „Bitcoin“. Tada jis padarė keletą svarbių protokolo modifikacijų. Vienas pagrindinių jo pristatytų atnaujinimų buvo blokų patvirtinimo laiko sumažinimas nuo 10 minučių iki 2,5 minučių. Kaip ir naudojant „Bitcoin“, šiuose blokuose yra kita operacijų, laukiančių patvirtinimo, paketas.

Blokuoti laiko sutrumpinimą

Blokavimo laiko sutrumpinimas suteikė „Litecoin“ didesnį mastelį nei pirmtakai. Pažymėtina, kad dabar LTC yra 4 kartus greitesnis už Bitcoin kalbant apie operacijas per sekundę (tps). Lee taip pat pakoregavo sandorio mokesčio modelį LTC, kad jis būtų patrauklesnis masėms. Tiksliau, „Litecoin“ mokesčio struktūra yra 1/50-oji Bitcoin dydžio dalis.

Ši mokesčių struktūra yra viena iš pagrindinių platformos pritraukėjų. Nuostabu, kad apdoroti operaciją kainuoja tik 1/1000 LTC. Šis nedidelis mokestis taip pat nesikeičia, priklausomai nuo jūsų operacijos dydžio. Jūs mokate tą pačią sumą, neatsižvelgiant į jos dydį. Ši strategija suteikia didžiulį patobulinimą dabartiniams rinkos lyderiams. Pavyzdžiui, „PayPal“ ima 3% mokestį už kiekvieną jų tinkle atliktą operaciją.

LTC bendras tiekimas

Vienas iš pagrindinių „Litecoin“ ir kriptovaliutų apskritai yra jų ribotas pasiūla. Skirtingai nuo „fiat“ valiutos, kurią vyriausybės gali atsispausdinti savo nuožiūra, „Litecoins“ gaminami tik nustatytais laiko intervalais patvirtinus sandorių su tinklu bloką. Iš viso litecoinų bus pagaminta tik 84 milijonai. Įdomu tai, kad ši suma atsirado dėl paprastų kūrėjų skaičiavimų.

Iš esmės kūrėjai nusprendė, kad kadangi „Litecoin“ operacijas apdoroja 4 kartus didesniu nei „Bitcoin“ greičiu, būtų protinga tinklui suteikti 4 kartus žetonus. Kritiškai vertinant, šis fiksuotas monetų kiekis reiškia ir tai, kad laikui bėgant infliacija neturės įtakos bendrai valiutos vertei. Kuo daugiau laiko praeina, tuo daugiau vertės turėtų turėti kiekvienas „Litecoin“. Šiandien rinkoje jau yra daugiau nei 65 177 458 litecoins.

Daugelis prekybininkų mano, kad „Litecoin“ yra tvaresnis pasirinkimas rinkoje. Jų nuomonė nėra be pagrindo. Pirma, LTC dažnai patiria mažiau nepastovumo nei didysis brolis Bitcoinas. Be to, šio projekto kūrėjų komanda yra šiek tiek naudingesnė nei „Bitcoin“ kūrėjų komanda. Konkrečiai, LTC kūrėjai ne kartą įrodė norą išlikti technologiniai prieš varžybas. Platforma pirmoji pridėjo „Segregated Witness“ atnaujinimą.

Be to, „Litecoin“ pradėjo apdoroti „Lightning Network“ operacijas likus mėnesiams iki BTC. 2017 m. Gegužės mėn. LTC kelis mėnesius prieš tai, kai Bitcoin sugebėjo tai padaryti, priėmė atskirto liudytojo protokolą. Tais pačiais metais projekto vystymo komanda taip pat įvykdė pirmąjį „Lightning Network“ sandorį nuo Ciuricho (Vokietija) iki San Francisko.

„Litecoin“ (LTC) istorija

„Litecoin“ šlovė prasideda 2011 m. Spalio mėn., Kai ilgą laiką „Bitcoinist“ išleido projekto baltraštį, Charlie Lee. Pažymėtina, kad Lee buvo buvęs „Google“ darbuotojas, kuris nuo pat pradžių laikėsi „Bitcoin“. Tuo metu Lee pripažino „Bitcoin“ vertę, tačiau pastebėjo, kad yra keletas sričių, kurias patobulinus, ji gali padėti išplėsti „blockchain“ priėmimą tarp masių. Lee patobulinimai sutelkė dėmesį į sutrumpintą sandorių laiką, mokesčius ir koncentruotų kasybos grupių pašalinimą.

Įspūdingai, „Litecoin“ užtruko tik 2 metus, kad pasiektų 1 mlrd. USD vertės kapitalizaciją. Moneta ir šiandien dominuoja rinkoje. Pažymėtina, kad „Litecoin“ pasiekė savo oficialų visų laikų aukščiausią lygį – 360,93 USD 2017 m. Gruodžio 18 d. Neįtikėtina, kad ši vertė padidėjo 8200%, palyginti su žetonų verte prieš metus. Tuo metu „Litecoin“ rinkos vertė siekė maždaug 4,40 USD.

Įdomiu įvykių posūkiu Lee nusprendė parduoti visas savo „Litecoin“ akcijas 2017 m. Gruodžio mėn. Tuo metu Lee paaiškino per Reddit paštu, kodėl jis priėmė sprendimą. Jis teigė susirūpinęs dėl didėjančios įtakos platformai. Savo dabar žinomuose pranešimuose Lee yra cituojamas teigdamas: „Kai tik tweetoju apie„ Litecoin “kainą ar net tik apie gerą ar blogą naujieną, aš apkaltinamas tai padarius asmeninei naudai. Kai kurie žmonės net mano, kad aš trumpuoju LTC! Taigi tam tikra prasme man yra interesų konfliktas laikyti LTC ir tweeting apie tai, nes turiu tiek daug įtakos “. Galų gale jis nusprendė, kad geriausia išvengti interesų konflikto, kylančio dėl jo, kaip LTC įkūrėjo, pareigų.

Kaip nusipirkti „Litecoin“ (LTC)

Laimei, pirkti LTC dar niekada nebuvo taip paprasta. Dėl didžiulio populiarumo galite įsigyti LTC iš visų pagrindinių veikiančių biržų. Šio požiūrio procesas šiek tiek keičiasi kiekvienoje platformoje, tačiau apskritai viskas veikia taip pat. Pirmasis žingsnis yra užpildyti registracijos informaciją, jei esate naujokas platformoje. Baigę registraciją, galite pradėti pirkti LTC tiesiogiai. Yra du pagrindiniai būdai gauti šią monetą.

Pirmasis būdas yra tiesioginis su fiat valiuta. Daugelis biržų siūlo tiesiogiai susieti „LTC“ ir „Fiat“. Tokiu atveju galite tiesiog įsidėti „fiat“ valiutą į mainų piniginę. Tada pasirinkite pirkimo „Litecoin“ ir lygiai taip pat, jums gera eiti. Po pirkimo pamatysite, kad LTC pasirodys jūsų valiutos piniginėje per kelias sekundes.

Antras būdas įsigyti LTC yra tarpininko naudojimas. Gerai, jei jūsų biržoje nebus siūlomos „LTC“ / „Fiat“ poros, pirmiausia turėsite įsigyti „Bitcoin“. Tada galite iškeisti į „Litecoin“. Puiki žinia yra tai, kad „Litecoin“ yra viena populiariausių kriptovaliutų pasaulyje. Tokiu būdu jūs galite lengvai prekiauti beveik bet kokiu žetonu ar moneta kai kuriems „Litecoin“.

Investavimas į „Litecoin“ (LTC) - viskas, ką reikia žinoti Investavimas į „Litecoin“ (LTC) - viskas, ką reikia žinoti Investavimas į „Litecoin“ (LTC) - viskas, ką reikia žinoti
★★★★★ ★★★★★ Binansų apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Skaičiuojant skaitmeninio turto (kriptovaliutos) brokerių balų formulę atsižvelgiama į daugybę dešimčių veiksnių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes.

★★★★★ ★★★★★ „Kraken“ apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Skaičiuojant skaitmeninio turto (kriptovaliutos) brokerių balų formulę atsižvelgiama į daugybę dešimčių veiksnių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes.

★★★★★ ★★★★★ „Kriptomat“ apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Skaičiuojant skaitmeninio turto (kriptovaliutos) brokerių balų formulę atsižvelgiama į daugybę dešimčių veiksnių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes.

Geriausia

Pažengę vartotojai

Geriausia

JAV prekybininkai

Geriausia

Europos prekybininkai

Minimali sąskaita

Nė vienas

Minimali sąskaita

1,00 USD

Minimali sąskaita

35 €

Akcijos

10% pinigų grąžinimas

Nuolaidos kodas: EE59L0QP

Akcijos

Nė vienas

Akcijos

Nė vienas

Kaip išminuoti „Litecoin“

„Litecoin“ kasyba labai panaši į „Bitcoin“. Tinklas naudoja konsensuso mechanizmą, kad užtikrintų tinklo būklės galiojimą. Tačiau, skirtingai nei „Bitcoin“, „Litecoin“ panaikina SHA-256 sutarimo mechanizmą, naudodamas kitą protokolą, vadinamą „scrypt mining“. „Litecoin“ šalininkams patinka kasybos platinimo metodas LTC šifruotai kasybai, kuris, kaip manoma, yra teisingesnis modelis. „Scrypt“ leidžia vartotojams skirtai aparatinei įrangai, tokiai kaip GPU, sėkmingai išgauti „Litecoin“.

Kritiniu atveju vis tiek galite išgauti LTC „Mac“ ar „Windows“ kompiuteriuose. Kalnakasiai gali pasirinkti atlikti šią užduotį savarankiškai arba naudodamiesi kasybos baseinu, ko nebeįmanoma atlikti Bitcoin kasyboje. Nors „Litecoin“ kasyba šiandien gali būti atliekama naudojant įprastą namų kompiuterį, tai būtų labai lėta. Daug protingiau įsigyti kasybos įrenginį, kuris yra specialiai sukurtas „scrypt“ kasybos algoritmams. Ši strategija suteiks jums geresnių rezultatų ir padidins jūsų galimybes tapti kitu kalnakasiu, kuris patvirtins sandorius ir pridės juos prie „blockchain“.

Kasdien išgaunama 14 400 litecoinų. Šis kasybos grafikas prilygsta kas 2,5 minučių, išgaunamas LTC blokas. Mazgas, pridedantis kitą operacijų bloką prie blokų grandinės, gauna atlygį iš 25 naujai sukurtų „Litecoins“. Panašiai kaip ir „Bitcoin“ strategijoje, kasyba naudinga puse laiko. 2015 m. Spalio mėn. „Litecoin“ atlygis sumažėjo perpus. Pažymėtina, kad perpus bus tęsiama reguliariai, kol bus išgautas 84 000 000-asis „Litecoin“.

Kur galėčiau laikyti „Litecoin“?

Kalbant apie „Litecoin“ laikymą, netrūksta apsvarstomų galimybių. Jei norite užsiimti maža kasdienine prekyba, „Litecoin“ galite palikti mainų piniginėje. Tačiau verta paminėti, kad šiais laikais tai yra mažiausiai saugus kriptovaliutos laikymo būdas. Kitas variantas, į kurį reikia atsižvelgti, yra asmeninės kompiuterio arba mobiliosios piniginės. Šiandien visuomenei prieinama gausybė „Litecoin“ turinčių piniginių. Daugeliu atvejų šios piniginės leis jums laikyti „Litecoin“ kartu su kitomis mėgstamomis kriptovaliutomis.

Jei siekiate daug investuoti į LTC arba planuojate ilgą laiką HODLing šią kriptografiją, geriausias pasirinkimas yra aparatinė piniginė. Aparatinės piniginės palaiko jūsų šifravimą neprisijungus prie „šaldymo saugyklos“. Ši strategija neleidžia internetinėms grėsmėms pasiekti jūsų valdų. The „Nano S“ knyga ar labiau pažengęs „Nano X“ knyga abu palaiko „Litecoin“ (LTC).

Prekyba „Litecoin“

Prekyba „Litecoin“ yra tas pats, kas prekyba bet kuria iš geriausių kriptovaliutų. Norėdami tvirtai suprasti dabartinę aplinką, turėsite stebėti rinką. Be to, dar vienas svarbus žingsnis yra „Litecoin“ naujienų stebėjimas. Pavyzdžiui, šią savaitę Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas pasirašė įstatymas, oficialiai pripažįstantis kriptovaliutas, tokias kaip Bitcoin ir Litecoin.

LTC per „CoinMarketCap“

LTC per „CoinMarketCap“

Teigiamos naujienos, tokios kaip plataus masto priėmimas ar įstatymų leidimo patvirtinimas, paprastai tiesiogiai reiškia monetos naudą. Atvirkščiai, jūs galite nujausti artėjančius rinkos nuostolius, kai kriptografinės rinkos naujienos apskritai yra neigiamos. Nuostabu, kad analitikai pranešė, kad „Litecoin“ turi įprotį pirmaujantis Bitcoin rinkos judėjimo prasme. Šis pirmasis judėjimas paskatino daugelį analitikų stebėti „Litecoin“, bandant geriau užfiksuoti galimus „Bitcoin“ rinkos judėjimus.

LTC toliau plečiasi

Kiekvieną savaitę „Litecoin“ patiria tam tikrą tinklo ar galimybių išplėtimo formą. Tik šį savaitę, The „Kyber“ tinklas, decentralizuota kriptovaliutos keitykla, kurioje išvardytas „Ethereum“ suderinamas pLTC žetonas. Nors šis projektas nėra tiesiogiai „Litecoin“, jis aiškiai naudoja monetos reputaciją ir vertę kaip strategijos dalį. „PLTC“ prieigos raktas yra „Litecoin“ susietas raktas, gyvenantis „Ethereum“ blokų grandinėje. Puikiai pLTC yra susietas 1: 1 su „Litecoin“.

Oficialiai žetonas buvo paleistas 2020 m. Liepos 29 d., Siekiant atlaisvinti sektoriaus likvidumą, sudarant sąlygas daugiau grandininių turto sandorių. Programos kūrimo komanda pTokens projektas paaiškino šią koncepciją kaip dar vieną būdą vartotojams pažinti decentralizuotų finansų pasaulį. Šiandien egzistuoja keletas „pToken“. Visi jie yra „Ethereum“ blokų grandinėje, tačiau yra susieti su pagrindiniu skaitmeniniu turtu.

„Litecoin“ šiandien

Šiandien „Litecoin“ išlieka viena iš dešimties didžiausių kriptovaliutų pasaulyje. Šiuo metu žetono rinkos vertė yra 57,33 USD, o bendra vertė – 3 736 382 516 USD (335 419 BTC) per „CoinMarketCap“. Įspūdinga tai, kad per pastaruosius 5 metus LTC sugebėjo išlikti dominuojančiu žaidėju, net kai pradėjo kisti bendros kriptografinės erdvės galimybės. Tikimės, kad „Litecoin“ ateinančiais metais toliau užpildys pagrindinę nišą, žaidžiant sidabrą iki „Bitcoin“ aukso.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me