Investavimas į „Chainlink“ (LINK) – viskas, ką reikia žinoti

Visi, kurie vėlai stebėjo šifravimo diagramas, gali kalbėti apie „Chainlink“ (LINK) populiarumą. Šis populiarumas kyla iš įvairių šaltinių, įskaitant unikalų firmos verslo modelį. Skirtingai nuo daugelio kitų šiuo metu erdvėje esančių projektų, „Chainlink“ nesiekia konkuruoti su kitomis kriptovaliutomis. Vietoj to, platforma nori išplėsti visą sektorių naudodama savo unikalius protokolus.

Kokias problemas išsprendžia „Chainlink“ (LINK)?

„Chainlink“ bando ištaisyti vieną didžiausių „blockchain“ sektoriaus problemų, kaip perduoti informaciją „blockchain“ ir iš jos. Tradiciškai šią užduotį atlieka jutikliai, vadinami orakulais. „Oracle“ gali būti sukurtas beveik bet kam stebėti. Yra orakulų, kurie stebi orą, sporto rezultatus, sąskaitų likučius ir atsargų vertę, kad tik keletą paminėčiau.

„Oracle“ praplečia „blockchain“ tinkamumą, nes jie suteikia patikimą būdą inicijuoti išmaniąsias sutartis, kai įvykdomi išoriniai parametrai. Tačiau orakulai yra centralizuoti. Ši centralizacija daro juos silpniausia vieta blokų grandinėje. Jei orakulas sugadinamas arba yra pažeistas, tai kelia pavojų visam tinklui.

Ilgalaikiai efektai

Duomenų įvedimas yra vienas iš svarbiausių „blockchain“ kūrimo žingsnių. Atminkite, kad blokų grandinės yra nekintamos ir atsparios cenzūrai. Jei jų gaunama informacija neteisinga, labai sunku ištrinti ir ištaisyti šiuos duomenis. Kai kuriose blokinėse grandinėse tai neįmanoma. Ši problema vystymosi bendruomenėje žinoma kaip „„Oracle“ problema.„„ Chainlink “bando išspręsti šias problemas integruojant įvairius naujos kartos protokolus.

Kaip veikia „Chainlink“ (LINK)?

„Chainlink“ siekia sukurti pirmąjį pasaulyje „blockchain oracle“ tinklą. „Oracle“ blokų grandinės tinklas galėtų panaudoti tas pačias technologijas, kurios yra tradicinėse blokų grandinėse, kad užtikrintų, jog operacijų mazgai veikia tinkamai ir jų duomenys yra tikslūs.

„Chainlink“ ekosistemoje šis procesas prasideda, kai vartotojas pateikia informacijos užklausą dėl užklausos dėl sutarties. Šis pranešimas bus įtrauktas į „blockchain“ įvykį tinkle. Tada šis sąrašas sukurs „Chainlink“ paslaugų lygio sutarties (SLA) sutartį. Šia sutartimi sistemoje taip pat pradedamos dar trys sutartys.

„Chainlink“ reputacijos sutartis

Pirmoji sutartis patikrina orakulo autentiškumą. Šis kodavimas apžvelgs kiekvieno orakulo istoriją. Sistema žiūri į ankstesnius šio orakulo indėlius ir jų tikslumą. Vertinimo pabaigoje orakulas gauna rangą. Šis rangas padeda sistemai lengvai panaudoti geriausius orakulus.

„Chainlink“ užsakymų derinimo sutartis

Antras sutartis pateikia „Chainlink“ mazgams užklausą teikiančią sutartį. Kai mazgai gaus šią užklausą, jie pradės siūlyti kainą. Sistema automatiškai sukonfigūruoja mazgų skaičių ir mazgų tipą, reikalingą užklausai užpildyti, naudojant iš anksto užprogramuotas išankstines sąlygas.

„Grandininės grandies“ agregavimo sutartis

Paskutinė sutartis suderina neteisingus duomenis. Sistema peržiūrės visus duomenis, kurie užbaigė ankstesnius patikrinimus ir balansus. Neatsižvelgiama į visus duomenis, kurie neatitinka kitų tinklo įvadų. Kai šis žingsnis bus baigtas, duomenys bus patvirtinti ir prieinami „blockchain“.

„Chainlink“ (LINK) pranašumai

„Chainlink“ teikia tam tikrą pagrindinę tinklo naudą. Orakulai yra svarbūs plečiant tinklą. Jie yra vieni iš įdomiausių pokyčių šiame sektoriuje. Pavyzdžiui, DEX (decentralizuoti mainai) naudoja orakulus, kad nustatytų kriptovaliutų kainą, nepasiūlydami užsakymų knygos.

„Chainlink“ leidžia įmonėms ir toliau pasitikėti šia galinga technologija. Vartotojai gali būti tikri, kad gaunami duomenys nėra sugadinti, neteisingi ir savalaikiai. Vieno mazgo gedimo atveju sistema automatiškai pakeičia jį aukštesnio reitingo alternatyva.

„Chainlink“ istorija (LINK)

„Chainlink“ buvo stebimas projektas metų metus. Pirmą kartą programa į rinką pateko 2014 m. Pavadinimu „SmartContract.com“. Netrukus po jos paleidimo pavadinimas buvo pakeistas į „Chainlink“, kad geriau reprezentuotų pagrindinę platformos rinką. Šiandien „Chainlink“ padeda naujais ir įdomiais būdais įveikti didėjantį atotrūkį tarp išorinių duomenų šaltinių ir viešųjų blokų.

2017 m. „Chainlink“ surengė ICO, kuri tuo metu buvo vienas didžiausių renginių. Nuo to laiko tinklas buvo dėmesio centre. Iš viso sutelktinio finansavimo įvykis platformai užsitikrino garbingą 32 mln. USD sumą. Šis finansavimas padėjo „Chainlink“ perkelti „oracle“ patikimumo ir saugumo ribas į naujas aukštumas.

NUORODA „CoinMarketCap“

NUORODA „CoinMarketCap“

2019 m. „Chainlink“ užmezgė vieną reikšmingiausių iki šiol bendradarbiavimą. Firma sėkmingai užmezgė strateginę partnerystę su „Google“. Susitarimas užtikrino „Chainlink“ protokolą pagal „Google“ išmaniųjų sutarčių strategiją. Šis žingsnis buvo vertinamas kaip pagrindinis investuotojų laimėjimas, nes jis leidžia vartotojams prisijungti prie dviejų populiariausių „Google“ debesų paslaugų – „BigQuery“ per API.

Kaip nusipirkti „Chainlink“ (LINK)

„Chainlink“ galima įsigyti daugelyje pagrindinių mainų. Vienas iš geriausių būdų gauti LINK yra naudojimas Binansas. „Binance“ yra didžiausia birža pasaulyje pagal rinkos viršutinę ribą. Biržoje galite rasti daugybę monetų, o mokesčiai yra labai konkurencingi.

Turėsite užsiregistruoti „Binance“ paskyroje. Šis procesas reikalauja, kad įrodytumėte mūsų tapatybę. Taip pat turėsite susieti debeto ar banko sąskaitą, kad galėtumėte įkelti valiutos pinigines. Kai šis procesas bus nustatytas, LINK gavimas užtruks tik kelias minutes.

Pirmas žingsnis – finansuoti savo sąskaitą. Tada turėsite pakeisti savo „Fiat“ valiutą į ETH arba BTC. Kai atliksite šį žingsnį, visa kita bus labai paprasta. Dabar pasirinkite „LINK“ prekybos porą, atitinkančią jūsų šifravimą ir sumą, kuria norite prekiauti. Jūsų LINK bus jūsų mainų piniginėje per kelias minutes.

Investavimas į „Chainlink“ (LINK) - viskas, ką reikia žinoti Investavimas į „Chainlink“ (LINK) - viskas, ką reikia žinoti Investavimas į „Chainlink“ (LINK) - viskas, ką reikia žinoti
★★★★★ ★★★★★ Binansų apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Skaičiuojant skaitmeninio turto (kriptovaliutos) brokerių balų formulę atsižvelgiama į daugybę dešimčių veiksnių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes.

★★★★★ ★★★★★ „Kraken“ apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Skaičiuojant skaitmeninio turto (kriptovaliutos) brokerių balų formulę atsižvelgiama į daugybę dešimčių veiksnių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes.

★★★★★ ★★★★★ „Poloniex“ apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Skaičiuojant skaitmeninio turto (kriptovaliutos) brokerių balų formulę atsižvelgiama į daugybę dešimčių veiksnių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes.

Geriausia

Pažengę prekybininkai

Geriausia

JAV prekybininkai

Geriausia

Lengva naudoti

Prekybos mokesčiai

0,10%

Prekybos mokesčiai

0,16%

Prekybos mokesčiai

0,125%

Akcijos

10% pinigų grąžinimas

Nuolaidos kodas: EE59L0QP

Akcijos

Nė vienas

Akcijos

Nė vienas

Kaip laikyti „Chainlink“ (LINK)

Jei planuojate dažnai prekiauti savo LINK arba planuojate laikyti tik nedidelį kiekį LINK, galite jį palikti mainų piniginėje. Tačiau reikia paminėti, kad tai yra mažiausiai saugus būdas išsaugoti jūsų LINK. Taip pat galite naudoti patikimą mobilųjį „Dapp“, pvz., JAXX, kad apsaugotumėte savo LINK ir atokiau nuo alkanų mainų įsilaužėlių akių..

Jei siekiate daug investuoti į LINK arba planuojate ilgą laiką HODLing šią kriptografiją, geriausias pasirinkimas yra aparatinė piniginė. Aparatinės piniginės palaiko jūsų šifravimą neprisijungus prie „šaldymo saugyklos“. Ši strategija neleidžia internetinėms grėsmėms pasiekti jūsų valdų. The „Nano S“ knyga ar labiau pažengęs „Nano X“ knyga abu palaiko „Chainlink“ (LINK).

„Chainlink“ – Hype vertas projektas

Niekas negali teigti, kad šifravimo erdvėje yra daugybė projektų, kurie visi yra hype ir neturi jokios esmės. „Chainlink“ nėra vienas iš jų. Ši platforma suteikia rinkai būtinus išteklius. „Chainlink“ išplečia pasaulio blokų grandinių funkcionalumą ir suteikia kūrėjams naują lankstumo lygį. Dėl šių ir kitų priežasčių „Chainlink“ ir toliau išlieka viena iš karščiausių monetų rinkoje.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me