Investavimas į Cardano (ADA) – viskas, ką reikia žinoti

Kas yra Cardano (ADA)?

„Cardano“ (ADA) yra trečios kartos viešoji „blockchain“ ir „Dapp“ kūrimo platforma. Platforma pelnė tarptautinės žiniasklaidos dėmesį kaip pirmoji blokų grandinė, įtraukusi ekspertų peržiūrėtą tyrimų strategiją į savo pagrindinius vadovus. Šiandien ADA yra viena iš populiariausių kriptovaliutų pasaulyje.

Investuotojai ir analitikai įprasta vadinti „Cardano“ kaip trečiosios kartos kriptovaliuta. Pažymėtina, kad pirmoji kriptovaliutų, tokių kaip Bitcoin, karta supažindino pasaulį su saugia decentralizuota grynųjų pinigų sistema. Netrukus po išleidimo „Ethereum“ pasirodė rinkoje, daugiausia dėmesio skirdama „Dapp“ plėtrai. Tai buvo antrosios kartos kriptovaliutų tikslas.

Trečiosios kartos kriptovaliutos naudojasi „Bitcoin“ ir „Ethereum“ sąvokomis išmoktomis pamokomis ir pagerina jų trūkumus. Trečiosios kartos kriptos, tokios kaip ADA, naudoja naujus pokyčius, tokius kaip sluoksniuota architektūra, kad pagerintų mastelį, saugumą ir tvarumą. Tokiu būdu jie sukuria daugiau naudingumo, pašalina trūkumus ir pašalina neefektyvumą.

Kodėl svarbu Cardano (ADA)

„Cardano“ skiriasi nuo varžybų daugeliu atžvilgių. Skirtingai nuo varžybų, „Cardano“ labai priklauso nuo akademinio sektoriaus. Platformos dizainas buvo sukurtas nuo pat pradžių, naudojant įrodymais pagrįstus metodus, pagrįstus mokslo filosofija, akademine teorija, ir užbaigtą atlikus recenzuojamus tyrimus.

„Cardano“ pagrindinis puslapis

„Cardano“ pagrindinis puslapis

Įdomu tai, kad „Cardano“ vardas kilo iš garsaus italų polimato ir gydytojo Girolamo Cardano. Cardano pakeitė pasaulį, kai sukūrė pirmąjį sisteminį skaičiavimai tikimybių. Jo palikimas gyvuoja ir šiandien.

„Cardano“ (ADA) naudojimo dėklai

„Cardano“ kūrėjai turi keletą nemenkų projekto tikslų. Ši naudinga komanda siekia atkurti pasitikėjimą pasaulio ekonomikos sistemomis integruodama „Cardano“ technologijas. Tiksliau, platforma pateikia saugesnį, skaidresnį ir tvaresnį verslo vykdymo būdą tarptautiniu mastu.

Be to, „Cardano“ kūrėjai siekia, kad pasaulio gyventojai negalėtų naudotis finansinėmis paslaugomis. Deja, sąmatos gyventojų, turinčių daugiau nei 1,7 milijardo žmonių, skaičius. Šiuo mastu „Cardano“ turi projektų, vykdomų Afrikoje ir kitose besivystančių šalių dalyse.

Trečiasis „Cardano“ tikslas yra padėti stabilizuoti „Dapp“ sektorių. Platforma orientuota į saugumą ir tvarumą, specialiai pritaikytą decentralizuotoms programoms, sistemoms ir visuomenėms. Kalbėdami apie savo tikslus, „Cardano“ kūrėjai pareiškė ketinantys:

„Užtikrinti subalansuotą ir tvarią ekosistemą, kuri geriau atsižvelgtų į jos vartotojų, taip pat kitų integracijos siekiančių sistemų poreikius“.

Kaip veikia „Cardano“ (ADA)

Būdamas trečios kartos kriptovaliuta, „Cardano“ bando išspręsti kai kurias dažniausiai pasitaikančias problemas, su kuriomis susiduria plataus masto blokų grandinė. Šie klausimai apima „blockchain“ spektrą, įskaitant tokias temas kaip mastelis, sąveika ir tvarumas. „Cardano“ siekia užvaldyti šias problemas kurdamas dizaino principus ir geriausią inžinerijos patirtį.

Mastelis

Pirmosiomis dienomis „Cardano“ galėjo atlikti tik maždaug 10 operacijų per sekundę (tps). Tačiau Hoskinsonas paleistas dokumentas, kuriame neseniai paaiškintas naujas tinklo mastelio sprendimas – „Hydra“. „Hydra“ yra 2-ojo lygio mastelio sprendimas, kuris naudoja būsenos kanalus operacijoms apdoroti ne grandinėje. Naudodamasis šia technologija, „Cardano“ sugeba apdoroti daugiau nei milijoną operacijų per sekundę.

Sąveika

Šiandien rinkoje yra tūkstančiai kriptovaliutų, kurių kiekviena turi savo ypatybes, naudą ir ekosistemą. „Cardano“ bando įvesti į rinką standartus, kad būtų užtikrinta sąveika visuose tinkluose. Šios sistemos apima „blockchain“ valdymo modelius, sistemos atnaujinimo protokolus ir funkcijų rinkinius.

Saugumas

Leidžiant „blockchain“ sąveikumui, atsiranda nauja rizika, kurią kūrėjai turi spręsti. Šios saugumo problemos yra sritis, kurioje „Cardano“ planuoja karaliauti. Šiuo metu platformoje yra privatumo, saugumo ir decentralizavimo valdymo standartai..

Ouroboros

Cardano pristatė naują sutarimo mechanizmą, žinomą kaip Ouroboros. „Ouroboros“ yra grandininis „PoS“ protokolas. Ji remiasi atsitiktinai parinktais lyderiais, kad patvirtintų blokus. Panašiai kaip ir daugelyje blokų, mazgas, pridedantis kitą bloką, gauna atlygį už jų pastangas.

„Ouroboros PoS“

„Ouroboros PoS“

Kiekvieno epochos pradžioje sistema parenka lyderius iš suinteresuotųjų šalių grupės. Epochos veikia kaip ankstesnės datos blokų grandinės momentinė nuotrauka. Kritiškai vertinant, epochos turi kilti iš pakankamai giliai sudarytų sandorių grandinės bloko. Gylis yra būtinas norint užtikrinti tinklo saugumą ir išvengti grandinės pakeitimų galimybės.

Šios sistemos technika yra įspūdinga. Lyderiai pasirenkami pagal fiksuotą akcijų pasiskirstymą ir atsitiktinę sėklą. Šiai pradžiai atsitiktinai generuoti naudojamas ankstesnių epochų suinteresuotųjų šalių daugiašalis skaičiavimas (MPC). Suinteresuotosios šalys gali padidinti savo galimybes būti atrinktoms pagal turimą ADA kiekį. Todėl „Cardano“ pristato pirmąjį įrodomai saugu akcijų paketo įrodymo protokolas.

Kardano istorija (ADA)

„Cardano“ į rinką atėjo 2017 m. Rugsėjo mėn. Projekto įkūrėjas Jeremy Woodas ir Charlesas Hoskinsonas abu anksčiau dirbo prie „Ethereum“ projekto. Tačiau komanda atsiskyrė nuo „Ethereum“ nurodydama įvarčių skirtumus.

Dėl kalbos ir VM dizaino naujovių „Cardano“ iš karto sulaukė sekimo kriptografinėje erdvėje. Šie papildymai buvo tiesioginis atsakas į problemas, iškilusias „Ethereum“ tinkle. Platforma išsiskyrė iš konkurso ir pradėjo dirbti su profesoriais iš viso pasaulio universitetų, kad į savo dizainą įtrauktų recenzuojamus akademinius tyrimus..

Norėdami surinkti lėšų, ICO atliko. Platforma užsitikrino maždaug 62 mln. USD iš pasaulinės investuotojų auditorijos. Lėšos buvo skirtos ADA ekosistemos plėtrai.

2017 m. Rugsėjo 29 d. „Cardano“ pristatė savo pirmąją programą „Mainnet“. Tai buvo sėkmingos komandos kelionės pradžia. Kitais metais „Cardano“ užsitikrino kelis aukšto lygio žaidėjus partnerystės akademiniame ir „FinTech“ sektoriuose.

2019 m. Huobi įtraukė ADA sąrašą. Vienu metu Huobi buvo didžiausia birža Kinijoje, prieš juda dėl reguliavimo spaudimo. Netrukus po jų papildymo, didžiausia pasaulyje birža, „Binance“ įtraukė ADA į savo platformą. Papildymas padėjo pakelti ADA kainas į naujas aukštumas.

ADA žetonas gavo savo vardą iš XIX amžiaus matematiko, Ada Lovelace. Lovelace’as buvo pirmasis pasaulyje kompiuterių programuotojas. Šiuo metu apyvartoje yra 25 927 070 538 ADA. Iš viso „Cardano“ per savo gyvenimą išduos 45 000 000 000 ADA.

„Cardano“ komanda

„Cardano“ naudojasi decentralizuota kūrėjų komanda. Šie kūrėjai dirba trijuose nepriklausomuose subjektuose. Svarbu tai, kad jie naudojasi nustatytais standartais, kad užtikrintų sąveiką ekosistemoje. Kiekviena komanda teikia savo paramą projektui.

„Cardano Foundation“

„Cardano Foundation“ yra ne pelno organizacija, kurianti platformą. Šis pamatas apsaugo protokolo technologiją ir užtikrina jos funkcionalumą. Be to, jie skatina standartizavimą sektoriuje, kad būtų užtikrinta didesnė sąveika.

Naršykite IOHK

Naršykite IOHK yra mokslo ir inžinerijos įmonė, kuri kuria technologijas už tinklo. Jie taip pat kuria ir prižiūri šiuos protokolus taikydami dvilypį požiūrį. Pirma, grupė tiria kriptovaliutų pagrindus, kad išsiaiškintų pagrindinius rūpesčius. Šie klausimai apima teorines diskusijas apie geriausius sutarimo algoritmus ir privatumo protokolus.

Tada inžinerinė komandos pusė pradeda kūrimo procesą. Šiai užduočiai atlikti komanda unikaliai įtraukia oficialias metodikas. Ši strategija suteikia „Cardano“ papildomą patvirtinimo sluoksnį.

EMURGO

Paskutinis ADA galvosūkio gabalas yra japonų inkubatorius EMURGO. Ši komanda sutelkia dėmesį į komercines įmones ir į tai, kaip paskatinti „blockchain“ technologijos naudojimą visose pramonės šakose.

Valdymas

„Cardano“ naudojama valdymo sistema yra panaši į „Ethereum“. Tinklas remiasi decentralizuota autonomine organizacija (DAO) tvirtindamas naujas iniciatyvas. DAO idealiai tinka priimti sprendimus dėl kriptovaliutų ateities, nes tai padeda išvengti bendruomenės susiskaldymo.

Kur nusipirkti Cardano (ADA)

Norintiems investuoti į ADA nereikia labai toli ieškoti. Yra daugybė mainų, siūlančių šią unikalią monetą. Binansas yra vienas iš paprasčiausių mainų prisijungti ir jie siūlo didžiulį žetonų pasirinkimą. Baigę registracijos ir patvirtinimo procesą, galite įsigyti BTC tiesiogiai ir per kelias minutes konvertuoti į ADA.

Investavimas į Cardano (ADA) - viskas, ką reikia žinoti Investavimas į Cardano (ADA) - viskas, ką reikia žinoti Investavimas į Cardano (ADA) - viskas, ką reikia žinoti
★★★★★ ★★★★★ Binansų apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Skaičiuojant skaitmeninio turto (kriptovaliutos) brokerių balų formulę atsižvelgiama į daugybę dešimčių veiksnių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes.

★★★★★ ★★★★★ „Kraken“ apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Skaičiuojant skaitmeninio turto (kriptovaliutos) brokerių balų formulę atsižvelgiama į daugybę dešimčių veiksnių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes.

★★★★★ ★★★★★ „Poloniex“ apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Skaičiuojant skaitmeninio turto (kriptovaliutos) brokerių balų formulę atsižvelgiama į daugybę dešimčių veiksnių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes.

Geriausia

Pažengę prekybininkai

Geriausia

JAV prekybininkai

Geriausia

Lengva naudoti

Prekybos mokesčiai

0,10%

Prekybos mokesčiai

0,16%

Prekybos mokesčiai

0,125%

Akcijos

10% pinigų grąžinimas

Nuolaidos kodas: EE59L0QP

Akcijos

Nė vienas

Akcijos

Nė vienas

Kaip laikyti Cardano (ADA)

Trys populiariausi ADA saugojimo būdai yra darbalaukio piniginėje, programoje mobiliesiems arba aparatinėje piniginėje. Kiekviena iš šių strategijų turi savo ypatybes. Galite pastebėti, kad jis neatitinka visų jūsų poreikių. Tokiu atveju naudokite trijų derinį.

Mobilioji piniginė yra puikus būdas atvykėliams patekti į erdvę. Tai nemokama atsisiųsti, lengva nustatyti ir jie yra gana saugūs. Dėl šios priežasties čia turėtų pradėti naujus kriptografijos investuotojus. Pažangesni vartotojai pirmenybę teikia darbalaukio klientui dėl papildomo saugumo.

Kiekvienas, norintis daug investuoti į ADA, turėtų apsvarstyti galimybę įsigyti aparatinę piniginę. Aparatinės piniginės yra saugesnės nei mobiliosios piniginės, nes jos saugo jūsų šifravimą saugiai neprisijungus prie „šaldymo saugyklos“. „Nano S“ knyga ar labiau pažengęs „Nano X“ knyga abu palaiko šį Cardano (ADA).

Kardano ginčai

Nepaisant to, kad labai priklauso nuo akademikų, pramonėje vis dar yra tokių, kurie nurodė galimas tinklo problemas. Tiksliau, Ethereum PoS tyrėjas Vladas Zamfiras ginčijasi kad balsavimas grandinėje yra pavojingas. Jis pažymi, kad sistemos jėgos taisyklės keičiasi visuose mazguose. Ši strategija pašalina svarbų patikrinimą ir pusiausvyrą, kurią teikia informuoti mazgų operatoriai.

„Cardano“ – akademinė blokų grandinė

Atsižvelgiant į didžiulį stebimą ir augantį tinklą, galima drąsiai teigti, kad „Cardano“ daugelį metų išliks „blockchain“ sektoriaus pagrindine dalimi. Unikalus požiūris ir techninė pažanga, be abejo, išliks aktualia sektoriaus tema, nes plėtra tęsiasi. Kol kas ADA išlieka 15 populiariausių pasaulio kriptovaliutų.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me