Investavimas į Aragoną (ANT) – viskas, ką reikia žinoti

Aragonas (ANT) yra atviro kodo, ne pelno siekianti „blockchain“ protokolas skirta supaprastinti „Dapps“, „blockchain“ protokolų ir decentralizuotų autonominių organizacijų (DAO) kūrimą ir valdymą. Platforma siekia toliau pritaikyti „blockchain“ technologiją taikydama modulinį požiūrį į bendras verslo funkcijas. Pažymėtina, kad Aragonas sulaukė didelės sėkmės nuo pat savo veiklos pradžios. Platformos vertė viršija 900 milijonų, saugoma 15 000 DAO. Geriausia, kad visas tinklas yra decentralizuotas taikant valdymo modelį, kuris leidžia kolektyviai valdyti jo funkcijas ir koduoti.

Kokias problemas sprendžia Aragonas (ANT)?

Aragonas bando išspręsti vieną iš didžiausių kliūčių korporacijų įvaikinimui – lengvai prieinamų „blockchain“ specialistų trūkumą. Vadovavimas korporacijai apima daug papildomų išlaidų. „Aragon“ nori sumažinti šias išlaidas ir padidinti efektyvumą, naudodamasis programuojamais DAO.

Aragono nauda (ANT)

Aragonas suteikia įmonėms greičiausią ir lengviausią būdą įsteigti DAO. Tinklas veikia panašiai kaip svetainių kūrėjas, nes jis remiasi jau sukonfigūruotais moduliais, kuriuos galima pritaikyti pagal konkrečius jūsų įmonės poreikius. Tokiu būdu „Aragon“ teikia vertingą paslaugą, kuri leidžia bet kuriai įmonei panaudoti „blockchain“ technologijos galią, nesamdant įmonės profesionalo..

Aragonas - „Twitter“

Aragonas – „Twitter“

Saugumas

Saugumas buvo svarbiausias Aragono kūrėjų komandos rūpestis. Tinklas remiasi „Ethereum“ blokų grandine ir atviro kodo kodu, kad visi veiksmai tinkle išliktų saugūs. Kaip atviro kodo projektas, tinklas buvo intensyviai tikrinamas iš „Ethereum“ bendruomenės.

Paprastumas

DAO programavimas nėra paprasta užduotis, tačiau „Aragon“ suteikia galimybę naujiems „blockchain“ technologijoms. Interaktyvi sąsaja pašalina įmonės poreikį samdyti „blockchain“ ekspertus, nes visos svarbiausios savybės ir funkcijos yra standartinės. Aragonas (ANT) labai stengėsi užtikrinti, kad visos šiuolaikinei įmonei reikalingos administracinės funkcijos būtų pagrindinio modulio dalis.

Yra moduliai, apimantys tokius veiksmus kaip akcininkų balsavimas, žetonų pardavimas ir mokėtinos bei gautinos sumos. Įmonės taip pat gali rasti modulius, kurie teikia nuosavybės teises, prieigos kontrolę ir tapatybės valdymą. Sistemos išbaigtumas yra įspūdingas, nes ji taikoma ir personalo įdarbinimui, ir darbo užmokesčiui.

Pritaikymas

Be šių bazinių modulių, įmonės gali pritaikyti kiekvieną funkciją, kad padidintų jos efektyvumą. Šie pakeitimai gali būti atliekami per sąsają, arba, jei įmonė turi galimybių, pakeitimus galima atlikti tiesiogiai atvirojo kodo kode. Tokiu būdu Aragonas gali patenkinti beveik visų tipų organizacijų poreikius.

„Global Reach“

Kitas svarbus „Aragon“ naudotojų pranašumas yra prieiga prie pasaulinio bendraminčių tinklo. Platforma skatina bendroves bendradarbiauti su kitomis įmonėmis iš skirtingų pasaulio regionų. Šios įmonės gali atsikratyti idėjų ir padėti supaprastinti naujų vartotojų įlaipinimo procesą.

Jurisdikcijos

Aragonas per Aragono teismą pristato naują koncepciją, vadinamą skaitmeninėmis jurisdikcijomis. Ši sistema vykdo skaitmenines sutartis tarp organizacijų. Kūrėjai pristatė šį protokolą, norėdami įsitikinti, kad yra ginčų, kurie nepatenka į iš anksto užprogramuotų modulių, sprendimo mechanizmas.

Skaidrumas

„Aragon“ vartotojai naudojasi visišku skaidrumu naudodamiesi tinklu. Jie gali lengvai stebėti, kaip išleidžiamos visos DAO lėšos. Tokiu būdu visi vartotojai gali drąsiai dalytis tinklo pranašumais.

Kaip veikia Aragonas (ANT)

Aragonas sujungia įvairias naujas sąvokas ir ypatybes, kad įgyvendintų savo tikslus. Visi DAO yra iš anksto įdiegti su kritiškiausiais verslo komponentais. Vartotojas gali nustatyti savo verslo sistemas, tokias kaip finansai, žetonų pardavimas ir balsavimo protokolai.

„Aragon“ klientas

„Aragon Client“ vartotojai kuria pritaikomas DAO funkcijas. Klientas yra sukurtas taip, kad pateiktų skaidrią išmaniųjų sutarčių sistemą, kurioje būtų lengva naršyti ir nereikalautų išankstinio „blockchain“ mokymo.

„AragonOS“

„AragonOS“ yra tai, su kuo vartotojai dirba nustatydami savo žetonų pardavimą. Čia galite nuspręsti dėl visų svarbiausių jūsų lėšų rinkimo renginio detalių. Tokios funkcijos kaip laikotarpis ir tai, kaip ketinate paskatinti bendradarbius, yra lengvai prieinamos visiems.

Aragonas (ANT)

Aragonas (ANT)

Aragono tinklas

Aragono tinklas yra DAO sąveikos protokolas. Ši sistema leidžia kelioms įmonėms vykdyti verslą decentralizuotai ir nepatikliai Ethereum blokų grandinėje.

Aragono fondas

Aragono fondas yra grupė, kuriai pavesta skatinti bendruomenę. Ši grupė ieško firmų, kurios domisi projektu, ir padeda siekti jų tikslų bei viso tinklo buvimo. Pažymėtina, kad Aragono fondas yra ne pelno grupė.

ANT

ANT yra natūralus ekosistemos valdymo ženklas. Šis ERC-20 ženklas suteikia vartotojams balsavimo teises platformoje. Turimų svyravimų kiekis priklausys nuo to, kiek turite ANT žetonų. ANT turėtojai gali balsuoti dėl svarbiausių tinklo atnaujinimų ir kitų gyvybiškai svarbių pokyčių, dėl kurių diskutuojama.

ANJ žetonai

Aragonas taip pat pateikia specialų ženklą balsavimui dėl skaitmeninės jurisdikcijos klausimų. ANJ žetonas yra pritraukiamas turtas, leidžiantis užsidirbti pasyvių pajamų tinkle. Sudėtiniai protokolai yra populiaresni nei bet kada, nes jie teikia nuoseklesnes pajamas nei prekyba savo žetonais ir nereikalauja, kad atsisakytumėte savo žetonų nuosavybės..

Aragono istorija (ANT)

Aragonas pateko į rinką. Bendrovės ICO užtikrino 24 milijonus dolerių vos per penkiolika minučių. Šis renginys, įvykęs 2017 m. Gegužės mėn., Padėjo platformą išvystyti žvaigždėmis. Pažymėtina, kad Aragonui iš pradžių vadovavo Luisas Cuende. Jis yra gerai žinomas dėl savo ankstesnio darbo ir netgi buvo įtrauktas į „Forbes 30“ iki 30 metų sąrašą.

Kaip nusipirkti Aragoną (ANT)

Aragoną (ANT) galite rasti daugelyje geriausių biržų. Tačiau šiuo metu nėra jokių „fiat“ prekybos porų šiam ženklui. Norėdami prekiauti ANT, pirmiausia turėsite konvertuoti „Fiat“ į BTC arba ETH. ANT galima rasti  Binansas, Kraken ir Bittrex.

Investavimas į Aragoną (ANT) - viskas, ką reikia žinoti Investavimas į Aragoną (ANT) - viskas, ką reikia žinoti Investavimas į Aragoną (ANT) - viskas, ką reikia žinoti
★★★★★ ★★★★★ Binansų apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Skaičiuojant skaitmeninio turto (kriptovaliutos) brokerių balų formulę atsižvelgiama į daugybę dešimčių veiksnių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes.

★★★★★ ★★★★★ „Kraken“ apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Skaičiuojant skaitmeninio turto (kriptovaliutos) brokerių balų formulę atsižvelgiama į daugybę dešimčių veiksnių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes.

★★★★★ ★★★★★ „Poloniex“ apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Skaičiuojant skaitmeninio turto (kriptovaliutos) brokerių balų formulę atsižvelgiama į daugybę dešimčių veiksnių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes.

Geriausia

Pažengę prekybininkai

Geriausia

JAV prekybininkai

Geriausia

Lengva naudoti

Prekybos mokesčiai

0,10%

Prekybos mokesčiai

0,16%

Prekybos mokesčiai

0,125%

Akcijos

10% pinigų grąžinimas

Nuolaidos kodas: EE59L0QP

Akcijos

Nė vienas

Akcijos

Nė vienas

Kaip laikyti Aragon (ANT)

ANT saugoti lengva, nes tai suderinama su ERC-20. ANT galite laikyti bet kurioje su ERC-20 suderinamoje piniginėje. „Metamask“ yra viena iš populiariausių šiandien prieinamų galimybių. Tai galima nemokamai atsisiųsti ir tiek mobiliajame, tiek žiniatinklio papildinyje.

Jei siekiate didelių investicijų į DASH arba jei planuojate ilgą laiką HODLing šią kriptografiją, geriausias pasirinkimas yra aparatinė piniginė. Aparatinės piniginės palaiko jūsų šifravimą neprisijungus prie „šaldymo saugyklos“. Ši strategija neleidžia internetinėms grėsmėms pasiekti jūsų valdų. Didžioji knyga „Nano S“ ar labiau pažengęs „Nano X“ knyga abu palaiko Aragoną (ANT).

Aragonas – „Blockchain“ priėmimo durų atidarymas įmonių lygiu

Aragono požiūris į „blockchain“ priėmimą ir toliau yra labai efektyvus. Tinklo plėtra yra įrodymas, kad rinkoje auga DAO paklausa. Dėl šių priežasčių Aragonas dabar atlieka svarbų vaidmenį mažinant atotrūkį tarp tradicinių ir decentralizuotų organizacijų.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me