Michaelas Godsey, GM ir „Infura“ – interviu serijos produkto vadovas

Michaelas Godsey yra GM ir produkto vadovas Infura, anksčiau buvo vaizdo žaidimų pramonės prodiuseris ir produktų vadovas, dirbantis „Call of Duty“, „Need for Speed“ ir „EA Sports“ franšizėse. Išsilavinimas matematikos ir žaidimų dizaino srityje.

Kokia yra „Infura“ paleidimo istorija?

„Ethereum“ buvo sukurtas kaip atviro kodo programuojamas tinklas, kurį kūrėjai kūrė kūrėjams. Kaip ir bet kuri atvirojo kodo platforma, ji statybininkams pasiūlė galimybę sukurti ir prižiūrėti visus infrastruktūros komponentus, kurie palaiko tinklo veikimą. „Ethereum“ greitai tapo pirmaujančia, išmania sutartimi pagrįsta „blockchain“, o jos augimas bus labai svarbus plečiantis platesnei „blockchain“ rinkai. Tai užgriuvo didžiulę atsakomybę „Ethereum“ kūrėjams.

Reikėjo komunalinių paslaugų, kurios suteiktų supaprastintą prieigą prie „Ethereum“ duomenų ir sumažintų kliūtį patekti į kūrėjus, kad daugiau žmonių kurtų tinkle..

„Infura“ 2016 m. Viešai paleidome „Devcon2“ Šanchajuje. Josfino, kurį finansavo Josephas Lubinas ir „ConsenSys“, mūsų misija buvo priimti „Ethereum“ infrastruktūros iššūkį: pašalinti „Ethereum“ mazgų valdymo ir priežiūros naštą teikiant nemokamas, viešas API. Mes taip pat suvokėme būsimos „Ethereum“ ir tarpplanetinės failų sistemos (IPFS) integracijos galimybes ir kartu su supaprastintu prieigos prie IPFS keliu numatėme numatyti.

„Infura“ buvo paleista prieš ketverius metus (praėjus vieneriems metams po „Ethereum“ paleidimo) ir neseniai platformoje išlaikė įspūdingą 100 000 kūrėjų etapą. Ar galite papasakoti šiek tiek daugiau apie „Infura“ teikiamas paslaugas?

Infura yra priglobta „Ethereum“ ir IPFS API paslauga, leidžianti jūsų kūrėjams paleisti programas nereikalaujant nustatyti savo „Ethereum“ mazgo. „Infura“ suteikia įrankius ir infrastruktūrą, leidžiančią kūrėjams lengvai pritaikyti savo „blockchain“ programą nuo testavimo iki išplėstinio diegimo – turint paprastą, patikimą prieigą prie „Ethereum“ ir IPFS. „Infura“ valdo tokias didžiausias „Ethereum“ programas kaip „Uniswap“, „MetaMask“, „Compound Finance“ ir daugelį kitų.

„Infura“ suteikia API prieigą prie „Ethereum“ ir IPFS tinklų. Manau, kad dauguma mūsų skaitytojų yra susipažinę su „Ethereum“, bet ar galite paaiškinti, kas yra IPFS (tarpplanetinė failų sistema) tinklas ir kodėl „Infura“ pasirinko šį tinklą.

„InterPlanetary File System“ yra protokolas ir „peer-to-peer“ tinklas, skirtas duomenims saugoti ir dalytis paskirstytoje failų sistemoje. IPFS naudoja turinio adresavimą, kad unikaliai identifikuotų kiekvieną failą visuotinėje vardų srityje, jungiančioje visus skaičiavimo įrenginius. IPFS prasidėjo 2015 m. kaip „Protokolo laboratorijų“ pastangos sukurti sistemą, kuri galėtų iš esmės pakeisti informacijos perdavimo visame pasaulyje būdą ir atverti kelią paskirstytam, atsparesniam internetui. IPFS išplėtė įvairius naudojimo atvejus ir palaiko informacijos valdymą įvairiose pramonės šakose: nuo nesuderinantis muzikos industrijos į žemės ūkio verslo apsauga nuo oro sąlygų. Šiuo metu „Protocol Labs“ projektai apima IPFS, moduliniai protokolai ir įrankiai kad tai palaiko ir Filecoin, tarp kitų.

Per ketverius „Infura“ metus dirbome siekdami suteikti kūrėjams supaprastintą prieigos prie „Ethereum“ ir IPFS kelią. Sukūrę pirmąsias viešas IPFS API ir „Gateway“ kartu su „Ethereum“ API, mes sukūrėme pagrindą „Web3“ kūrimo rinkinys decentralizuotų programų kūrimui. Palaikydami IPFS kaip savo infrastruktūros pasiūlymo dalį, tūkstančiams vartotojų leidome saugoti dokumentus, meno kūrinius, muziką, vaizdo įrašus, informaciją apie socialinius tinklus, nuotraukas ir dar daugiau, jau nekalbant apie paskirstytą, saugią saugyklą priekiniams kompiuteriams. kai kurių ankstyviausių dApps pabaigos. Mūsų IPFS paslauga palaiko prisegto turinio prisegimą ir prieigą tiesiai per „Infura“ API ir leidžia vartotojams prieigą prie duomenų, prisegtų per IPFS tinklą per „Gateway“.

Štai keletas kitų „Infura“ privalumų:

 • IPFS gali būti saugomi dideli duomenų kiekiai, o „Ethereum“ – tik failo maišos.
 • „Infura“ teikia saugias, patikimas, keičiamo dydžio ir lengvai naudojamas API, kad pasiektumėte „Ethereum“ tinklą ir IPFS. Kūrėjams nereikia jaudintis dėl „Ethereum“ mazgo ar IPFS mazgo infrastruktūros. Tuo rūpinasi „Infura“.
 • „Infura“ teikia TLS įgalintus viešuosius taškus.
 • Kodas yra nešiojamas „Ethereum“ sąsajoje naudojant „JSON RPC“, „Web3“.
 • „Infura“ praktiškai yra kūrėjo Šveicarijos armijos peilis, taip pat gelbėja dislokavimo komandą nuo mastelio problemų iššūkio.

Ar artimiausioje ateityje „Infura“ planuoja remti kitas blokines grandines??

Šiuo metu „Infura“ API palaiko „Ethereum“ blokų grandinę (įskaitant „mainnet“ ir „Ropsten“, „Rinkeby“, „Kovan“ ir „Görli“ bandymo tinklus) ir kitas „Web3“ platformas, tokias kaip „InterPlanetary File System“ (IPFS). Mūsų misija yra remti kūrėjus, kuriančius decentralizuotas programas, jei kūrėjai parodys augančią kitų tinklų paklausą, mes juos labai rimtai apsvarstysime. Būtų puiku žinoti, ar jūsų skaitytojai reikalauja „Infura“ panašių paslaugų kitiems tinklams.

Ar galite papasakoti, kokia yra jūsų „Web 3.0“ vizija?

„Infura“ žvilgsnis į „Web 3.0“ yra tas, kad mes norime aprūpinti milijonus kūrėjų pasaulyje įrankiais atsakyti į klausimą, kaip decentralizuotas interneto sluoksnis gali pakeisti mūsų sąveiką. Matome, kad atsiranda naudojimo atvejų, kurie turi didelį potencialą, ir toliau tobulinsime įrankius, kad pagerintume sėkmės galimybes kiekvienoje mūsų kūrėjo vizijoje. „Web 3.0“ bus labai plati sąvoka, tačiau, mūsų esme, manome, kad tai suteiks daugiau galios ir autonomijos šiuolaikinių programų galutiniams vartotojams.

Kokią „Infura“ naudą turi konkurentai?

„Infura“ yra patikimiausia „Web3“ infrastruktūros platforma „Ethereum“ ekosistemoje. Dabartinį konkurentų kraštovaizdį sudaro kitos įmonės, siūlančios API ir kitos įmonės, siūlančios mazgus kaip paslaugą. Papildomi kosmoso dalyviai patvirtina, kad yra tikrai reikalingi produktai ir platformos, kurie supaprastintų prieigą prie „Ethereum“. „Infura“ yra unikali tuo, kad galime ekspertiniu mastu tvarkyti netikėtus vartotojų srautų ar operacijų kiekio pokyčius ir mes įrodėme, kad yra patikimesnis ir nuoseklesnis ryšys su „Ethereum“ nei dauguma trečiųjų šalių platformų. Patikrinkite šį įrašą sužinoti, kaip „Infura“ palaikė kai kurias didžiausias „Web3“ ir „DeFi“ svetaines ir programas, įskaitant „MetaMask Uniswap“ ir „Cryptokitties“.

Mes taip pat teikiame kūrėjams patikimą IPFS šliuzą Eth2 API prijungti tikrintuvus prie „Eth2“, pirmojo „Ethereum“ Dujų optimizavimo funkcija pašalinti rūpesčius iš sandorių valdymo ir palaikymo Filecoin tinklo. Trumpai tariant; „Infura“ siūlo vienintelę pilną „Web 3.0“ platformą, skirtą „Ethereum“ kūrėjams.

Kokias „dApp“ tendencijas matote pakylant 2021 m?

 • „Ethereum“ tikimės, kad eksponentinio augimo trajektorijos ir toliau sutaps: akcijų paketo ir 2 sluoksnio mastelio įrodymas (kaupimas ir valstybiniai kanalai), geresnis naudojimas ir saugumas, didesnė „Open Decentralized Finance“ vertė ir didesnis „Enterprise Ethereum“ priėmimas, kai dalyvauja vis daugiau institucijų. „Web 3.0“.
 • Manau, kad galime pamatyti, kaip kai kurios stambios įmonės įžengia į erdvę pagal mūsų atliekamą darbą. Panašiai ir į kosmosą įeinantys įrankiai bei įmonės leis pagerinti decentralizuotų programų naudojimą.
 • „DeFi“ toliau tobulės ir taps prieinamesnė platesnei vartotojų bazei ir pradės sąveikauti su tradiciniais finansais.
 • „DeFi“ ir kalnakasių išgaunama vertė (MEV) ir toliau išlaikys didelį mokesčių spaudimą ir privers kitas programas, tokias kaip balsavimas (DAO), aukcionai (NFT) ir net mokėjimai, į 2-ojo sluoksnio kaupimo sistemas. Per ateinančius ketverius metus mes įsivaizduojame, kad „Ethereum“ apskritai taps labai konkurencinga mokėjimo geležinkeliu.
 • Manau, kad pamatysime daugiau stabilių kailių ir apskritai padidės jų aktyvumas. Galime pastebėti, kad atsiranda mažai kintančių monetų, kurios nėra susietos su vienu turtu, tačiau stengiasi išlaikyti stabilią vertę balansuodamos tarp daugelio turto.
 • Mes įsivaizduojame, kad „Bitcoin“ artimiausiu metu labai panašus į „Bitcoin“. Vertės pasakojimo saugykla greičiausiai dar labiau sustiprės ir tai bus rekomenduojamas portfelio valdytojų turtas.

Ar yra dar kažkas, apie ką norėtumėte pasakyti skaitytojams?

Anksčiau gruodį įsigijome bet koks.siuntėjas dviejų labai talentingų inžinierių komanda Patrickas McCorry ir Chrisas Bucklandas, sukūrę „Ethereum“ operacijų persiuntimo paslaugą, kuri ne tik palengvina operacijų siuntimo procesą kūrėjams ir galutiniams vartotojams, bet ir neleidžia jiems per daug išleisti tinklo mokesčių, aktyviai valdant dujos, susijusios su jų sandorių siuntimu.

Įsigiję mes pradėjome privačią „Infura Transaction“ (ITX) alfa, supaprastintą būdą siųsti „Ethereum“ operacijas. Naudojant ITX, kūrėjams nebereikia susidoroti su dujų mokesčių valdymo sudėtingumais, todėl galite paprašyti prieigos čia.

Kūrėjai galės:

 • Siųskite operacijas nesijaudindami dėl teisingos dujų kainos nustatymo
 • Pasinaudokite ITX stebėjimo infrastruktūra, užtikrinančia, kad sandoriai bus iš naujo paskelbti konkurencingomis dujų kainomis, o ne užstrigti ar nukristi iš tinklo telkinio.
 • Transakcijas „Ethereum“ pateikite tik vieną kartą ir sumokėkite kuo mažiau dujų, kurių reikalauja dabartinės tinklo sąlygos, kad sandoriai būtų sėkmingai iškasami.
 • Mokėkite už sandorio sumą jų vartotojų vardu.

Nuorodos kūrėjams:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me