Ed Tuohy, „MERJ Exchange Limited“ generalinis direktorius – interviu serija

Edmondas Tuohy yra „MERJ Exchange“ generalinis direktorius. MERJ birža yra novatoriškas „universalus“ pasaulinis finansinis mainas į akcijas, skolas ir išvestines finansines priemones.

Netrukus MERJ pradės veikti savo skaitmeninio turto ir saugumo ženklų rinkose kartu su galimybe investuoti į MERJ biržą.

Antoine: „MERJ Exchange“ yra vertybinių popierių birža, kuri šiuo metu siūlo akcijų, išvestinių finansinių priemonių ir skolų rinką. Koks įkvėpimas plečiantis skaitmeniniams vertybiniams popieriams?

ED: Mes tvirtai tikime skaitmeninimo galimybėmis transformuoti kapitalo rinkas. Paprasčiausiai mes manome, kad tai ateitis. Yra 3 pagrindinės priežastys, kodėl mes einame šia kryptimi:

1) Ši technologija gali supaprastinti viską, ką darome vertybinių popierių rinkose, pradedant emisija, baigiant akcininkų registrais, reikalavimų laikymusi, platinimu, balsavimu ir kt. Galimybė supaprastinti didelius šio darbo srautus yra labai patraukli ir būtų naudinga visiems dalyvaujantiems.

2) Mes galime smarkiai sumažinti trintį žmonėms, kurie galbūt anksčiau nedalyvavo kapitalo rinkose. Remdamasis trintimis, turiu omenyje kompiuterį, akcijų brokerių sąskaitą ar net banko sąskaitą. Daugeliui besivystančių rinkų suteikta revoliucija „pirmiausia mobilieji“. Mes norime sukurti prieigos prie kapitalo rinkų tašką, kuris sklandžiai integruojasi su ta ekosistema.

3) Mes tam puikiai pasirengę. Mes valdome reguliuojamą rinką su integruota pašto prekybos infrastruktūra, o tai yra gana neįprasta. Jei pažvelgsite į kitas reguliuojamas rinkas visame pasaulyje, jos yra susietos su centrinio kliringo / centrinio depozitoriumo modeliu. Tai reiškia, kad daugybė skirtingų organizacijų turės susitarti, kaip tiksliai apdoroti skaitmeninį turtą. Turime infrastruktūros ir reguliavimo institucijų patvirtinimą, kad tiek instituciniai, tiek ir mažmeniniai investuotojai patektų į skaitmeninio turto pasaulį taip, kad būtų laikomasi nuo galo iki galo..

Antuanas: Ką simbolizuoja pavadinimas MERJ?

Edas: Džiaugiuosi, kad to paklausėte. Man patinka vardas MERJ. Kiek mes tvirtai tikime tokenizavimu, mes taip pat tikime vertybinių popierių įstatymų, investuotojų apsaugos ir reguliavimo principais. MERJ yra nuoroda į senojo pasaulio ir naujojo geriausio derinimo idėją. Geriausios tradicinės rinkos apsaugos priemonės su visais galimais šios skaitmeninės technologijos privalumais. Tai taip pat nuoroda į idėją sujungti visus atsiskaitymo ir globos grandinės sluoksnius. Užuot kelis kartus susitaikę per kelias dienas, galime tikėtis vieno beveik momentinio sandorio.

Antoine: „MERJ Exchange Limited“ šiuo metu yra vienintelė licencijuota vertybinių popierių birža Seišelių Respublikoje. Kas privertė jus pasirinkti šią nuolatinę gyvenamąją vietą, palyginti su kitomis populiariomis ofšorinėmis jurisdikcijomis?

Red .: Mes esame reguliuojama rinka – tuo pačiu Seišeliuose teikiame tą pačią funkciją kaip ir LSE Jungtinėje Karalystėje bei NYSE JAV. Ne tiek daug mes pasirinkome Seišelius, o daugiau, kad Seišeliams reikėjo biržos ir mes buvome tinkami žmonės tai daryti. Ši istorija prasidėjo po GFC, kai TVF ir Pasaulio bankas susėdo su Seišelių vyriausybe ir paragino juos plėtoti finansinių paslaugų sektorių. Dalis to buvo įsteigta vertybinių popierių birža. Mes tai darėme ir nuo 2011 m. Čia dirbame kartu su reguliavimo institucijomis kurdami tarptautinius mainus. Dabar mūsų įrašai sudaro daugiau nei 20% nacionalinio BVP, o tai yra pagrindinė metrika vertinant ekonomikos brandą. FSA Seišeliai dabar yra asocijuotas IOSCO narys, o MERJ yra Pasaulio biržų federacijos narys. Tai nėra nereikšmingi pasiekimai ir yra labai svarbūs kalbant apie institucinius investavimo įgaliojimus, todėl mes galime atverti šią rinką kuo platesniam pasaulinio kapitalo fondui.

Antuanas: Kiek vertybinių popierių šiuo metu yra įtraukta į biržą? 

Red .: 29 nuosavas kapitalas ir 2 skolos. Mes turime emitentų iš 5 žemynų ir investuotojų iš 7.

Norint sukurti tokią infrastruktūrą ir reguliavimo padėtį, kokią čia turime, reikia laiko – ir nuorodų nėra. Dabar turime puikų pagrindą labai įdomiam augimo etapui.

Antuanas: Dauguma MERJ biržoje kotiruojamų bendrovių yra afrikietiškos, o tai yra visiškai prasminga, nes Seišeliai dažnai vaizduojami kaip Afrikos žemyno Kaimanų salos. Daugelis investuotojų Europoje bus susipažinę su Seišeliais, tačiau to tikriausiai negalima pasakyti apie Šiaurės Amerikos ir Azijos investuotojus. Ar manote, kad jums reikės mokyti STO apie pranašumus, susijusius su įtraukimu į biržą šioje jurisdikcijoje? 

Edas: Mes laikomės IOSCO ir WFE standartų, tarptautiniai investuotojai nesijaudina, ar esame Londone, ar Seišeliuose. Mes jau turime emitentų iš Šiaurės Amerikos, Azijos, Australijos, Europos ir Afrikos. Mes ketiname pateikti tai, ko nėra kitur, o emitentai eis ten, kur yra likvidumas.

Sakydamas, kad Seišeliai iš tikrųjų yra puiki tarptautinio bendradarbiavimo istorija. Yra tiek daug priežasčių, kodėl Seišeliai yra gera jurisdikcija, ir visi rimti STO emitentai atliks savo tyrimus ir greitai tai supras. Per pastaruosius 10 metų vyriausybė ir reguliavimo institucijos dirbo su tarptautinėmis agentūromis, tokiomis kaip EBPO ir FATF, kad Seišeliai atitiktų aukščiausius tarptautinius standartus. Dabar OECD jį vertina kartu su JK, Japonija, Vokietija, JAV ir Australija. Nuo to laiko, kai TVF ir Pasaulio bankas ėjo į šalį, B reitingas tapo BB. Tai tikrai pabrėžia ekonomikos trajektoriją. Mūsų nuomone, STO rinka greičiausiai bus gana be sienų, tačiau emitentai nenorės kreiptis į jurisdikciją, kuri neatitinka šių aukštų tarptautinių standartų, nes tai pritrauks didesnę kitų reguliavimo institucijų kontrolę. Vertybinių popierių rinkose nėra reguliavimo arbitražo, žmonės nori aiškumo ir paprastumo, o ne prideda vargo. Seišeliai siūlo, kad gausu dvigubo apmokestinimo išvengimo susitarimų, klestintis įmonių paslaugų sektorius, konkurencinga kainodara ir palankus mokesčių režimas. Jei viso to jums nepakanka, tai nėra blogiausia vieta, kur reikia apsilankyti verslo reikalais.

Antoine’as: kokie bus naujų STO įtraukimo ir įtraukimo į sąrašą reikalavimai? 

Edas: Mūsų įtraukimo procedūra vykdoma tuo pačiu KYC / AML procesu, kaip ir klientams, norintiems prekiauti bet kokiais vertybiniais popieriais, kurių vertybiniai popieriai yra įtraukti į sąrašą. Kalbant apie įtraukimo į sąrašą reikalavimus, pasirinktas simbolinis standartas turi būti suderinamas su mūsų nuostatais, tačiau priešingu atveju jie yra visiškai tokie patys kaip ir mūsų tradicinių vertybinių popierių. Mes turime 3 nuosavo kapitalo valdybas, pagrindinę valdybą, MVĮ valdybą ir rizikos valdybą. STO turėtų pasirinkti, kuri lenta buvo tinkamiausia, ir tada atitikti sąrašo reikalavimus. Mes dirbame pagal rėmėjų patarėjų modelį, todėl STO bendradarbiaus su vienu iš mūsų pasaulinių rėmėjų tinklų, kad paruoštų juos įtraukimui į sąrašą. Rėmėjas prisiima atsakomybę už išsamų patikrinimą ir visų reikiamų informacijos atskleidimą. Tai tas pats procesas, kurį emitentas atliktų įtraukdamas į AIM sąrašą JK arba Toronto rizikos biržoje Kanadoje. Manome, kad tai puikus modelis ir gerai veiks STO emitentams.

Antuanas: Neseniai paskelbėte, kad paleisite savo saugos žetoną, kuriuo bus prekiaujama jūsų pačių biržoje. Kokia numatoma šio STO paleidimo data? Ar mes dar žinome kietąjį dangtelį?

Red .: Pirmiausia turime išvardyti savo kapitalą, įvesdami biržoje. Tai yra neišvengiama, ir kai tai bus padaryta, tai bus pirmasis nuosavas kapitalas, kuris bus pažymėtas nacionalinėje vertybinių popierių biržoje. Tai iš tikrųjų yra gana didelis skaitmeninio turto bendruomenės taškas. Vėlesnis STO bus viešas ~ 15% šių ženklintų akcijų siūlymas. Mes nenorime pradėti STO į vasaros piką, todėl tikriausiai lauksime porą mėnesių. Lėšos skirtos augimo kapitalui, daugiausia tam, kad pritrauktų daugiau žmonių. Mes labai įsitikinę savo dujotiekiu ir mums reikia papildomų žmonių, atliekančių operatyvinius ir atitikties reikalavimus, kad patenkintume paklausą.

Antoine’as: kokią naudą investuotojai gaus iš šios investicijos? 

Edas: Nauda yra mainų dalis, kuri, mūsų manymu, yra nepakartojama. Mes galime lanksčiai prekiauti, aiškintis, atsiskaityti ir registruoti vertybinius popierius patys arba prisijungti prie bet kurios kitos pasaulinės infrastruktūros, jei tai prasmingiau. Tai savaime yra neįprasta ir apgalvotas Seišelių įstatymas, kuris buvo sukurtas taip, kad būtų nukreiptas į išorę. Apsvarstykite mūsų reguliavimo statusą, licencijas, leidimus, mūsų verslo struktūrą, reguliuojamų mainų / kliringo / depozitoriumų subjektų derinį, mūsų reguliuotojo teikiamą aiškumą ir tai, kad Seišeliai yra gerai gerbiama jurisdikcija šiuolaikinėje finansinių paslaugų pramonėje. Pažvelgę ​​į visus šiuos veiksnius kartu suprantate, kad tai yra labai įtikinamas ir visiškai unikalus pasiūlymas. Mes čia turime galimybę sukurti tikrai pasaulinio lygio infrastruktūrą naujos kartos kapitalo rinkoms. Mūsų konkurentai visame pasaulyje yra tokie, kaip LSE ir NYSE, ir jie negali judėti taip greitai ir ryžtingai. Yra didelių žuvų ir mažai žuvų, bet mums patinka manyti, kad esame greita žuvis! Mūsų investuotojams priklausys labai įdomios įmonės, kuri yra naujos kartos finansų rinkų infrastruktūros lyderė, akcijų paketai.

Antoine’as: Kada jūs tikitės, kad jūsų pirmasis saugos žetonas pasiūlys pradėti veikti?

Edas: Mes turime daugybę emitentų, kurie nori kuo greičiau paspausti mygtuką. Aš tyliai tikiu, kad iki metų pabaigos padarysime saujelę ir per kelias dvylika per ateinančius dvylika mėnesių.

Antoine: Ar norėtumėte dar ką nors pasidalinti apie „MERJ Exchange“?

Edas: Mes turime didžiulę komandą, įsikūrusią Seišeliuose, Keiptaune, Johanesburge ir Londone. Mes ieškome patyrusių rinkos specialistų, kurie prisijungtų prie mūsų ir padėtų įgyvendinti mūsų viziją. Jei kas nors norėtų dirbti Seišeliuose ar Keiptaune, ar atstovautų mus kitame regione, meskite mums CV [email protected]

Antoine: Ačiū už puikų interviu. Visi, kurie nori sužinoti daugiau, turėtų apsilankyti „Merj Exchange“.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me