Arnoldas Nauseda, „Smartlands“ generalinis direktorius – interviu serija

Arnoldas Nauseda yra bendrovės generalinis direktorius „Smartlands“ sutelktinio finansavimo platforma, žyminti realų turtą. Prieš prisijungdamas prie „Smartlands“, jis ketverius metus dirbo kaip etatinis verslininkas, plėtodamas verslą technologijų, „fintech“ ir robotikos srityse..

Antuanas: Kaip jūs asmeniškai įsitraukėte į blokų grandinę ir kriptovaliutą?

Arnoldas: Na, mes turime pripažinti, kad įsitraukimas į „blockchain“ dar nereiškia, kad jūs dalyvaujate kriptovaliutose, o aš pats tai akivaizdus liudijimas, nors suprasti ICO kaip sutelktinio finansavimo būdą man buvo vienas žingsnis.

Esu apmokytas finansų ir verslo plėtros srityje ir kurį laiką buvau verslininkas. Aš turiu ekonomikos bakalauro laipsnį, finansų magistro laipsnį ir tarptautinį vadovą, taip pat pasistūmėjau į steigimo bendroves fintech, rizikos kapitalo ir robotikos pramonėje. Pastaraisiais metais aš atlikau daugybę projektų, užėmiau aukščiausias vadovaujančias pareigas „fintech“ įmonėse, atlikau savo dalį konsultacijų ir, be abejo, aktyviai dirbau su nekilnojamuoju turtu.

Esmė ta, kad nors aš šiek tiek vėlavau žaidime, bet iki 2017 m. Mano ūgio ir patirties vadovas turėjo girdėti apie „blockchain“, tai buvo neišvengiama. Tuo metu jaučiau, kad verslo kūrimas DLT yra ne tik aiškus „progresyvumo“, kaip verslo žmogaus, ženklas, bet ir tikras nesumeluotas nuotykis, kai kiekvieną dieną jaučiausi atgimusi pabudusi dėl darbo. Buvo puiku, tebėra!

Antoine’as: kas privertė jus apsispręsti būti generaliniu direktoriumi „Smartlands“?

Arnoldas: Aš skyriau metus DLT studijoms, ką ji galėtų padaryti mano srityje, perskaičiau begalę puslapių ir aplankiau „blockchain“ konferencijų, susibūrimų, susitikimų vedėjus. Viename iš tokių renginių buvau supažindintas su vienu iš „Smartlands“ įkūrėjų, ir mes jį iškart pasiekėme. Abu supratome, kad kriptovaliutos, kaip viena iš daugelio DLT išvestinių finansinių priemonių, yra patrauklus naudojimo atvejis ir puiki priemonė finansų rinkoms pertvarkyti, tačiau tikroji „blockchain“ vertė yra užtikrinant nepatikimą prieigą. Nekintamos nuosavybės teisės, įtrauktos į pažangias sutartis … Jūs neturite būti specialistas, kad įsivaizduotumėte, ką tai galėtų padaryti pasaulyje, kur teisė reikalauti nuosavybės buvo tūkstančių metų karo priežastis. „Smartlands“ ir aš buvome tame pačiame puslapyje: skaitmeninės nuosavybės priskyrimas turtui ir savininko suteikimas galimybė naudoti tą kodo dalį, kaip jiems atrodė tinkama, buvo ateities banga, ir mes norėjome žmonėms pristatyti tą ateitį.

Antoine: „Smartlands“ yra sutelktinio finansavimo platforma, orientuota į realaus pasaulio turto žymėjimą, koks bus kai kurie iš šių turto tipų?

Arnoldas: Žodžiu, bet kas. Kol turtas turi dokumentais pagrįstą teisėtą savininką, jis gali būti paverstas saugos ženklu naudojant „Smrtlands“ patentuotą technologiją. Su tuo ateina ir likvidumas – turto gretinimo Šventasis Gralis. Natūralu, kad bet koks turto savininkas ar investuotojas siekia tokio lankstumo laikydamas, prekiaudamas ar investuodamas iš investicijų, kurį galime suteikti.

Antoine: Pirmasis jūsų platformos projektas yra specialiai pritaikytas studentų apgyvendinimas Notingeme, JK. Ar galėtumėte mums apie tai šiek tiek papasakoti?

Arnoldas: Mes pasirinkome tokio tipo turtą atidžiai apsvarstę ir padedami mūsų bendruomenės. Skirtingai pastatytas studentų apgyvendinimo kompleksas Notingeme, JK yra puikus tokenizavimo platformos, tokios kaip „Smartlands“, naudojimo pradžia: tai laisvų rankų investicija, kurios prognozuojama 15,72% metinė grąža, pajamos gaunamos iš nuomos ir turto vertės padidėjimo. Nuosavo kapitalo dalis yra 30%, o mes siekiame 1 mln. Svarų sterlingų finansavimo.

Apskritai studentų būstai Didžiojoje Britanijoje yra nauja turto klasė. Jungtinė Karalystė išlieka viena iš populiariausių pasaulio vietų siekiantiems kokybiško parduodamo išsilavinimo, o tai reiškia, kad pajamos iš studentų, mokančių nuomą, neketina išdžiūti. Be to, jei norite pasinaudoti dabartiniu svaro sterlingų trūkumu, nebrangus nekilnojamasis turtas Didžiosios Britanijos širdyje yra tai, kur jūs norėtumėte pastatyti savo sostinę dabar.

Antuanas: Kiek dar turėtume tikėtis projektų 2019 m. Ar turite laisvę aptarti bet kurį iš šių dalykų?

Arnoldas: Šiuo metu negaliu jums pateikti išsamesnės informacijos, bet pasakysiu, kad mes ieškome dar šešių turto ženklinimo projektų, kurie bus pradėti įgyvendinti iki metų pabaigos, plano, o mūsų rengiamas portfelis yra labai diversifikuotas. Mes žiūrime į žemės ūkio turtą, įvairių rūšių nekilnojamąjį turtą, privatų kapitalą. Kaip jau sakiau anksčiau, esminė mūsų patentuotos technologijos nauda yra neribota prieiga: turto savininkai ir valdytojai, norintys sutelkti kapitalą, gauna prieigą prie investuotojų, o savo ruožtu investuotojams suteikiama galimybė vadinti „daline nuosavybe“. Esant žemiausiam pramonės investicijų slenksčiui, nuolatiniams žmonėms suteikiame galimybę pasitikrinti, kaip „Smartlands“ platformoje yra akredituoti investuotojai, o naudodamiesi „Smartlands“ išduodamais saugumo žetonais turi nuosavybės dalį JK..

Antoine: Kaip pasirinkti, kuriuos projektus įtraukti į savo platformą?

Arnoldas: Mes daug apgalvojome ir atidžiai analizavome, kaip pasirinkti tinkamą turtą mūsų investuotojams. Tiesą sakant, tai dar vienas pagrindinis „Smartlands“ pranašumas: turime tyrėjų komandą, kuri formuoja savo klientams investicinius dokumentus, kad investuotojui projekto apimtys ir mastai būtų atskleisti ankstyviausiuose dalyvavimo etapuose. Todėl procesas yra kuo paprastesnis reguliuojamoje investicijų sutelktinio finansavimo platformoje, įregistruotoje Didžiosios Britanijos finansų elgesio tarnyboje (FCA)..

Antuanas: „Smartlands“ neseniai pristatė a Žvaigždžių piniginė, kokia to nauda investuotojams?

Arnoldas: Iš esmės tai yra daugialypė piniginė, pirmiausia sukurta naudojant „Stellar“ SEP8 protokolą, tačiau pridėjus keletą šaunių nuosavybės funkcijų, tokių kaip dirbtinio intelekto valdomas atitikties variklis, paskyros atkūrimas / susiejimas ir kt. „Smartlands“ piniginė veikia reikalavimus atitinkančiame „Stellar“ tinklo segmente, o tai investuotojui reiškia, kad visi sandoriai su saugos žetonais, taip pat su XLM ir mūsų vietiniu žetonu SLT yra kruopščiai gaunami, kad būtų išvengta bet kokios su neteisėta veikla susijusios rizikos..

Antoine’as: Kur matai, kad „Smartlands“ bus išdėstyta per 5 metus?

Arnoldas: „Consensus 2019“ renginyje Niujorke pristatėme savo „Vienaragio vizija“- į vartotoją orientuoto požiūrio strategija, numatanti mūsų perėjimą nuo vertybinių popierių ženklų išleidimo platformos į pasaulinę investicijų ekosistemą, daugiausia dėmesio skiriant pelningiausiems akcijų tipams ir turto klasėms. „Vision“ yra skirtas likviduoti įvairius šiuo metu nelikvidius turtus ir, žinoma, visiškai judėti. Iš esmės „Smartlands“ netrukus taps vieno paspaudimo operacija su įmontuota birža, kurioje investuotojai galės sekti pasiūlymus ir valdyti portfelius tiesiai iš savo mobiliųjų įrenginių naudodami kelias „fiat“ valiutas ir kriptovaliutas..

Išduosime „Smartlands“ kortelę su tikrai unikalia daugialypės mokėjimo sistemos funkcionalumu. Visas turtas, kurį sukursite naudodamasis platforma, bus saugomas jūsų paskyroje – skaitmeninis turtas, „fiat“ valiutos ir kriptografija. Kortelė bus naudojama kaip „Visa“ ar „Mastercard“, leidžianti mūsų klientams atlikti IBAN ir SEPA pervedimus, taip pat vertybinių popierių saugojimui.

Norėdami sužinoti daugiau, apsilankykite „Smartlands“ arba sužinokite apie naujausią „Smartlands“ projektą.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me