Sebastiaan Lichter, Blockport – Interviju sērijas dibinātājs un galvenais produkts

Sebastiaan Lichter ir uzņēmuma dibinātājs un galvenais produkts Blockport. Blockport ir saīsinājums no “Blockchain portal”, kas ikvienam nodrošina piekļuvi kriptovalūtas un blockchain pasaulei.

AT: Blockport savieno “sociālo” ar “tirdzniecību”. Vai mūsu ieguldītājiem, kuri nav pazīstami ar Blockport, varat dalīties ar mums tirdzniecības un sociālajās funkcijās, kuras piedāvā Blockport?

SL: Mūsu pamatvīzija ir savienot tradicionālo pasauli ar šo jauno kriptovalūtu digitālo ekonomiku, koncentrējoties uz lietotājdraudzīgumu, drošību, pārredzamību un likviditāti. Tomēr izmaiņas sabiedrībā nevar piespiest. Tāpēc mums ir jāizglīto cilvēki, veidojot izklaidējoša un saistoša satura straumes.

Apvienojot sociālo mediju un tirdzniecības pasauli, mēs saviem lietotājiem piedāvājam jaunu un unikālu sociālās tirdzniecības pieredzi, kas intuitīvi atvieglo zināšanu apmaiņas kopienu.

Blockport unikālās sociālās tirdzniecības funkcijas ļauj cilvēkiem sekot un kopēt viens otru tieši platformā. Šādi iesācēji var mācīties no pieredzējušiem tirgotājiem, un pieredzējuši tirgotāji tiek mudināti dalīties savās zināšanās ar iesācējiem, jo ​​viņi var nopelnīt Blockport žetonus (BPT) kā atlīdzību.

Pieredzējuši tirgotāji var izveidot publisku “vadošā tirgotāja” profilu vietnē Blockport, tāpat kā ietekmētāji to dara Instagram vai Facebook, un dalīties ar sekotājiem savā portfelī, tirdzniecības darbībās un ieskatos. Ja vēlaties sekot pieredzējušam tirgotājam, jūs viņam kompensēsit, samaksājot BPT.

Šī modeļa vispārējā ideja ir stimulēt gan iesācējus, gan pieredzējušus tirgotājus izmantot Blockport kā galveno kriptovalūtu tirdzniecības platformu un stimulēt viņus iesaistīties un dalīties zināšanās savā starpā..

AT: Cik valstis jūs atbalstāt un no kurienes nāk lielākā daļa jūsu lietotāju?

SL: Pašlaik mēs atbalstām 39 Eiropas valstis un 16 valstis ārpus ES, taču lielākā daļa lietotāju ir no Rietumeiropas valstīm, piemēram, Nīderlandes, Lielbritānijas, Vācijas, Skandināvijas valstīm, Itālijas, Spānijas, Francijas, Beļģijas utt..

Tomēr, sākot ar 2019. gada februāri, mēs atvērsim savas durvis vēl 150 papildu atbalstītām valstīm ārpus ES.

AT: kāds ir jūsu laika grafiks, lai iekāptu Amerikas Savienoto Valstu klientos?

SL: Mūsu mērķis ir atvērt durvis uz pirmajiem ASV štatiem šī gada otrajā ceturksnī. Šomēnes esam nodrošinājuši jaunu bankas partneri, kas ļauj mums pieņemt un apstrādāt USD valūtu.

AT: Pašlaik jums ir utilītas marķieris Blockport Token (BPT). Kāda ir šī marķiera lietderība?

SL: BPT ir divi galvenie komunālie pakalpojumi. Pirmais ir tas, ka to izmanto, lai piekļūtu sociālās tirdzniecības funkcijām un izmantotu tās. Sekotājam jāmaksā vadošajam tirgotājam noteikta summa BPT, lai viņš sekotu vai kopētu viņa tirdzniecības darbības.

Otra lietderība ir tā, ka tā lietotājiem piešķir noteiktu atlaidi tirdzniecības maksām.

AT: Kad runa ir par jaunu marķieru iekļaušanu Blockport, kā tas tiek izlemts? Vai tas ir balstīts uz balsošanas sistēmu?

SL: Mēs apstrādājam abas parastās saraksta lietojumprogrammas, izmantojot mūsu nākamo saraksta lietojumprogrammu, kā arī pielāgojamies mūsu lietotāju bāzes un kopienas prasībām. Nesen mēs uzsāka balsošanas kampaņu, kurā Electroneum (ETN) izvirzījās pirmajā vietā, un mūsu sarakstā nākamais ir Zvaigžņu lūmeni (XLM)..

Kopumā mēs lēmumus balstām uz vairākiem faktoriem, kas ietver arī uzticamības pārbaudes procesu attiecībā uz žetonu un komandu aiz projekta.

AT: Blockport uzsāk STO 2019. gada martā. Vai jūs varētu pastāstīt mums gan mīksto, gan cieto vāciņu?

AL: Pirmajai kārtai 2019. gada martā plānots, ka mīkstais un cietais vāciņš būs attiecīgi 1 miljons eiro un 5 miljoni eiro.

AT: Kādam nolūkam tiks izmantoti STO piesaistītie līdzekļi?

SL: galvenokārt, bet ne tikai: mārketings, globāla paplašināšanās (orientēšanās uz ASV tirgu), produktu izstrāde & Licencēšana.

AT: STO dalībnieki saņems Blockport Securities (BPS). Katrs drošības marķieris apzīmē “depozīta čeku” vai “sertifikātu”. Kādas priekšrocības šie žetoni piedāvā investoriem?

SL: BPS ir netieša īpašuma daļa uzņēmumā Blockport. BPS marķieris nepiešķir īpašniekiem balsstiesības, jo šīs tiesības tiek piešķirtas starpniekam, kas izsniedz BPS, bet ļaus žetona turētājam gūt labumu no dividendēm, kuras Blockport izmaksājusi akcionāriem, un gūt labumu no uzņēmuma biznesa vērtības pieauguma. Blockport virsstundas.

AT: 2019. gada 24. janvārī jūs oficiāli pārcēlāties no Beta. Kā tirgus ir reaģējis?

SL: Ļoti pozitīvi! Mēs esam saņēmuši daudz pozitīvu atsauksmju no mūsu lietotājiem un kopienas. Cilvēki patiešām mīl beidzot izmantot mūsu platformu un priecājas par nevainojamu pieredzi, tirgojot savas iecienītās kriptovalūtas. Nākamais solis bez jaunajiem Bitcoin (BTC) depozītiem ir atbalstīt arī Ethereum (ETH) un Blockport token (BPT) depozītus, kas ir augsti mūsu lietotāju vēlmju sarakstā..

AT: Vai ir vēl kaut kas, ko vēlaties dalīties par Blockport?

SL: Mūs gaida ļoti aizraujoši laiki! Mēs esam ieguldījuši daudz laika un resursu, lai gada laikā no nulles izveidotu galveno Blockport platformu, un tas ir liels pavērsiens komandai, mēs par to esam ļoti lepni.

Nākamais gads ļaus mums paplašināt mūsu platformas lietojumu un globālo pieejamību, pievienojot daudz aizraujošu jaunu funkciju, piemēram, sociālo tirdzniecību, uzlabotus tirgotāju rīkus, papildu fiat valūtas atbalstu un jaunus sarakstus..

Blakus tam mēs arī strādājam, lai paplašinātu savas biznesa attiecības ar uzticamiem projektiem ekosistēmā, kas var stiprināt mūsu redzējumu un misiju izveidot abpusēji izdevīgu scenāriju..

Lūdzu, apmeklējiet ikvienu, kurš vēlas uzzināt vairāk Blockport.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me