Remijs Džeikobsons, RealT – Interviju sērijas izpilddirektors

Remijs Džeikobsons nesen uzsāka kopfinansēšanas platformu ar nosaukumu RealT, kas kriptovalūtu investoriem ļauj ieguldīt nekustamā īpašuma aktīvos, sākot ar īres mājām Detroitā, Mičiganas štatā. Uzņēmums paplašinās blakus Klīvlendai, Ņūorleānai un Dienvidfloridai.

Dienvidfloridā Džeikobsons vada Aventurā bāzētu attīstības firmu J Cube Development. Novembrī viņš par Quadrum Global pārdeva attīstības vietu Vīnvudā 8,55 miljoni ASV dolāru.

Antuāns: RealT plāno marķēt nekustamo īpašumu Detroitas pilsētā Mičiganas štatā. Kāpēc jūs izvēlējāties Detroitu salīdzinājumā ar konkurējošām pilsētām ar spēcīgākiem nekustamā īpašuma tirgiem?

Remijs: Detroita ir optimālākā vieta, kur sākt RealT. Detroitas īpašumi jau tagad ir ļoti pieprasīti starptautisko investoru vidū, pateicoties to zemajām cenu zīmēm un augstajām īres cenām. Kā RealToken īpašnieki īres ienākumi ir taustāms iepriecināšanas avots. Zemu izmaksu īpašumu un augstu nomas likmju izmantošana ir lielisks veids, kā nodrošināt vērtību mūsu agrīnajiem lietotājiem.

 

Antuāns: Vai jūs koncentrēsieties uz kapitāla pieaugumu vai īres ienesīgumu?

Remijs: Mēs apskatīsim abas jomas. Nomas ienesīgums tiks nemaksāts ieguldītājam, izmantojot viņu Ethereum maku, un, pieaugot īpašuma vērtībai un nomas cenai, pieaugs arī ienākumi no nomas. Ieguldītājiem ir arī iespēja pārdot savus žetonus pēc pienācīgas rūpības, lai gūtu arī kapitāla pieaugumu.

 

Antuāns: Kāds būs vidējais turēšanas periods?

Remijs: RealTokens, kas tiek pārdots ārzemēs, būs brīvi nododams ārzemēs personām, kuras nav ASV un kuras ir kvalificējušās pēc AML / KYC pārskatiem, taču, lai ievērotu ASV piemērojamos vērtspapīru likumus, šie ReatTokens var neplūst atpakaļ uz Amerikas Savienotajām Valstīm uz laiku 12 mēneši. RealTokens, kas tiek pārdoti akreditētiem investoriem ASV, pēc 90 dienām var tikt pārsūtīti citiem akreditētiem investoriem, kuri iekļauti baltajā sarakstā, un pēc 12 mēnešiem tos varēs brīvi nodot ikvienam..

Praktiski ir pāragri pateikt, cik ilgi pircēji vēlēsies turēt savus RealTokens.

 

Antuāns: Kas lika jums izlemt par tokenizācijas modeli?

Remijs: Mēs vēlējāmies padarīt ieguldījumus ASV īpašumos pieejamāku, īpaši ārvalstu investoriem. Atzīmējot īpašumu, mēs varam piedāvāt ieguldījumus par pieejamām cenām lielākam cilvēku skaitam. Ir arī svarīgi, lai bloķēšanas ķēde būtu tehnoloģija, kas atbalsta marķēšanu, jo tas nodrošina tādu nekustamo īpašumu ieguldījumu efektivitāti un izsekojamību, kuru tradicionālajam nekustamā īpašuma sektoram acīmredzami trūkst. Mūsu tokenizācijas modelis piedāvā regulāra nekustamā īpašuma darījuma priekšrocību, papildus blokķēdes pārredzamībai. RealT ir tilts starp fizisko un digitālo pasauli: visi akti, operāciju līgumi un citi juridiskie dokumenti ir skatāmi blokķēdē, vienlaikus turot uzticību advokātu birojam..

 

Antuāns: Kā jūs plānojat piesaistīt privātos investorus, kuri, iespējams, nav pazīstami ar drošības žetoniem vai kriptovalūtu kopumā?

Remijs: RealT ir pazeminājis ienākšanas šķērsli nekustamajam īpašumam līdz pieejamai un pieejamai summai. RealT var būt neatņemama mūsdienu investoru portfeļa sastāvdaļa, un tagad to var turēt Ethereum seifā. Mūsu mērķis ir būt nekustamo īpašumu aktīvu monētbāzei. Viens no mūsu galvenajiem mērķiem ir padarīt ieguldījuma īpašumā koncepciju un procesu pēc iespējas vienkāršāku. Mums ir svarīgi, lai cilvēki, kuri citādi nekad nebūtu apsvēruši iespēju ieguldīt īpašumā, izmantojot blokķēdi, saprot, ka, lai piedalītos, viņiem nav jābūt pakļautiem birokrātijai un žargonam. Mūsu tirgus vieta un pirkšanas process ir intuitīvs, un pirms žetonu iegādes pircēji veic sagremojamus soļus.

 

Antuāns: Vai varat dalīties ar mums ieguvumos, kas tiks piedāvāti investoriem?

Remijs: Investori var baudīt pasīvos nomas ienākumus, kas tiks nepārtraukti iemaksāti viņu Ethereum makā, tiklīdz viņi būs ieguldījuši īpašumā. Šie ienākumi tiks izmaksāti stabilās monētās, kas ir piesaistītas ASV dolāram, lai ieguldītājiem nevienā brīdī nebūtu jāuztraucas par konkrētas kriptovalūtas svārstībām. Kā žetonu īpašnieki investori var arī piedalīties nozīmīgu lēmumu pieņemšanā, kas nepieciešami attiecībā uz tā īpašuma uzturēšanu un uzturēšanu, kurā viņi ieguldījuši. Tas tiek darīts, izmantojot vienkāršu balsošanas procesu.

 

Antuāns: Vai investori varēs izvēlēties ieguldījumu, kurā vēlas iesaistīties? Vai arī drošības žetons darbosies kā fonds, kuram ir vairāki īpašumi?

Remijs: Izmantojot RealT, jūs varat izvēlēties konkrētus īpašumus un kļūt par šī īpašuma īpašnieku. Kā ieguldītājam jums pieder faktiskais nekustamais īpašums. RealTokens ir nozīmīgi Ethereum ekosistēmas veidotāji. Pārejot līdz pat nekustamā īpašuma pamatam, pašiem individuālajiem īpašumiem, RealT ļauj ikvienam izveidot nekustamā īpašuma portfeli, izmantojot RealTokens. Tā ir svarīga atšķirība; nākotnes nekustamā īpašuma fondos ļoti labi var būt RealTokens kā aktīvs. Tāpēc RealT ieguldītājiem ir pilnīga redzamība mūsu tirgū un viņi var izvēlēties precīzu īpašumu, kurā viņi vēlas ieguldīt, un cik žetonus viņi vēlas iegādāties par šo īpašumu. Viņu nomas maksa nāks tieši no īpašuma, kurā viņi ieguldījuši.

 

Antuāns: Vai šis piedāvājums ir paredzēts tikai ASV akreditētiem investoriem? Vai jūs pieņemsit starptautiskos investorus?

Remijs: Piedāvājums galvenokārt ir paredzēts starptautiskiem investoriem. Tradicionāli ASV nekustamā īpašuma tirgus ir bijis salīdzinoši nepieejams tiem, kas dzīvo ārpus ASV. Mēs vēlamies to mainīt un pavērt iespēju ikvienam pasaulē investēt ASV nekustamajā īpašumā un gūt labumu no pasīvajiem īres ienākumiem. Mēs, protams, pieņemam akreditētus investorus.

Piedāvājums tiek veikts ASV tikai akreditētiem ieguldītājiem saskaņā ar D regulu saskaņā ar 1933. gada Vērtspapīru likumu, un ārzemēs personām, kas nav ASV, saskaņā ar S regulu saskaņā ar Vērtspapīru likumu..

 

Antuāns: Kā jūs plānojat atšķirt sevi no konkurentiem, piemēram, BlockEstate, Realecoin, Slice RE utt..

Remijs: Galvenais atšķirīgais ir tas, ka RealT darbojas un darbojas. Cik mums ir zināms, mēs esam pirmā platforma, kas oficiāli uzsākusi darbību un piedāvājusi iespēju iegādāties simbolizētu īpašumu. Turklāt RealT simbolizē pašus īpašumus, nevis piedāvā ieguldījumu fondu, kas specializējas nekustamo īpašumu jomā. Tas atgriež indivīdam autonomiju un ļauj izvēlēties izvēlētos īpašumus pēc izvēlētā ieguldījumu apjoma. Mums ir ļoti spēcīga komanda aiz RealT, kurai ir gan blokķēdes, gan kriptovalūtas zināšanas, kā arī plašas zināšanas par nekustamo īpašumu. Daudzus projektus marķēta nekustamā īpašuma jomā vada vai nu kriptogrāfijas entuziasti, vai nekustamā īpašuma profesionāļi, bet RealT mēs apvienojam šīs kompetences jomas, lai piedāvātu visaptverošu, pilnībā atbilstošu pakalpojumu.

 

Antuāns: Vai ir vēl kaut kas, ko jūs vēlaties dalīties ar mums par RealT?

Remijs: RealT turpinās pievienot jaunus īpašumu veidus no dažādām pilsētām, lai turpinātu izlasīt to, ko mūsu klienti vēlas redzēt nopērkamu. RealT plāno marķēt īpašumus visās lielākajās ASV pilsētās, un mēs ceram redzēt, kuras pilsētas rada vislielāko pieprasījumu. Un likviditātes radīšana.

Lai uzzinātu vairāk, apmeklējiet vietni RealT vietne.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me