Metjū Salivans, QuantmRE, Inc izpilddirektors – interviju sērija

Metjū Salivans ir QuantmRE izpilddirektors un dibinātājs. Pieredzējis uzņēmējs Metjū ir pierādījis, ka viņam ir pieredze nekustamo īpašumu inovācijās, pateicoties pieredzei kā Nodrošināto nekustamā īpašuma ienākumu stratēģijas 50 miljonu ASV dolāru līdzdibinātājai un kā nekustamā īpašuma kopfinansēšanas uzņēmuma Crowdventure.com dibinātājam un prezidentam.

AT: QuantmRE iegulda vienas ģimenes īpašnieka apdzīvotā nekustamajā īpašumā, izmantojot pašu kapitāla daļu. Vai varat dalīties ar mums, kā tas darbojas??

MS: QuantmRE EQRE līgumi ļauj vienas ģimenes atsevišķu īpašumu un daudzdzīvokļu māju īpašniekiem piešķirt ekonomiskas tiesības uz daļu no īpašuma nākotnes novērtējuma apmaiņā pret samaksu vai citu atlīdzību.

EQRE līgums nav uz aizdevumu vai kredītu balstīts darījums, bet drīzāk uz pašu kapitālu balstīts patēriņa finanšu instruments, kas paredzēts kā alternatīva tradicionālajam hipotēkas parādam.

Ienākumus, kas samaksāti mājas īpašniekam, var izmantot pensijas ienākumu un līdzekļu papildināšanai, īpašuma uzlabošanai, parāda samazināšanai, ieguldījumu dažādošanai un citiem finanšu mērķiem..

AT: Vai īpašumā notiek īpašumtiesību nodošana?

MS: Nē – mājas īpašnieks paliek kā īpašnieks. QuantmRE ierakstīs apgabala reģistratoru birojā uzticības sniegšanas aktu par jūsu īpašumu. Šī ir īpašuma ķīla, kas aizsargā mūsu intereses, bet nav aizdevums, nodrošinājums vai mijmaiņas instruments. Mūsu līgums ar mājas īpašnieku ir vienkārši patērētāja līgums, kas piemin mūsu ieguldījumus īpašumā.

AT: Vai jūs varētu dalīties ar mums savos parakstīšanas kritērijos, kad jānoslēdz šie pašu kapitāla līgumi?

MS: mēs izmantojam trīs līmeņu parakstīšanas standartu, pamatojoties uz pašu kapitāla stāvokli mājās. Katrā līmenī tiek ņemta vērā sākotnējā LTV, sākotnējā apvienotā LTV un atkarībā no līmeņa – kāda FICO un hipotēku darbības vēsture. Pēc darījuma maksimālais CLTV ir 90%.

AT: Jūs esat paziņojis, ka koncentrējaties uz Kalifornijas īpašumu. Vai Kalifornijā ir noteikti reģioni vai pilsētas, no kurām jūs izvairāties vai kuru mērķauditorija ir jūsu mērķis??

MS: Tā kā EQRE fonda atdevi nosaka pamatā esošo aktīvu vērtības pieaugums, mēs esam iecerējuši mērķēt uz apgabaliem Kalifornijā, kur, visticamāk, pieaugs aktīvu cenu pieaugums.

AT: Kas notiek ar kapitālu, kad māju īpašnieks pārdod savu māju vai ja mājas īpašnieks vēlas atmaksāt QuantmRE, pirms viņi pārdod savu māju?

MS: Mājas īpašnieks pārdod QuantmRE procentus no viņu mājās esošā kapitāla. Apmaiņā mēs maksājam māju īpašniekam ar ASV dolāriem. Šis nekustamā īpašuma aktīvs, ko mēs esam iegādājušies no māju īpašnieka, procentuālā daļa no viņu pašu kapitāla, tiek apvienots ar citu kapitāla daļu no citiem māju īpašniekiem. Mūsu ieguldījumu žetoni ir neatgriezeniski saistīti ar šiem aktīvu kopumiem. Ieņēmumi, kas saņemti no mūsu ieguldījumu žetonu pārdošanas, tiks izmantoti, lai finansētu papildu daļu kapitāla daļu iegādi vienas ģimenes dzīvesvietās.

Kad māju īpašnieks pārdod savu māju, viņš maksā QuantmRE kapitāla procentuālo vērtību, kuru mēs sākotnēji nopirkām, kā arī jebkuru saskaņotu vērtības pieaugumu / nolietojumu, kas saistīts ar mūsu pašu kapitāla daļu.

Ja mājas īpašnieks vēlas atmaksāt QuantmRE un nepārdot savu māju, atmaksas summa tiks balstīta uz mājas vērtību ierosinātās atmaksas laikā saskaņā ar dažiem mūsu līguma noteikumiem, lai nodrošinātu, ka QuantmRE nevajadzīgi neuzņemas zaudējumus pašu kapitāls gadījumā, ja tirgus apstākļi tajā laikā nav labvēlīgi.

AT: Jūs bieži minat terminu “brīvība no kapitāla”. Ko tas nozīmē un kā tas nāk par labu mājas īpašniekam?

MS: Mēs raksturojam mūsu pakalpojumu kā “kapitāla brīvību”, jo ar vienošanos nav saistīti aizdevumi, procentu maksas vai ikmēneša maksājumi. Mūsu dalītā kapitāla programma ir paredzēta, lai ļautu māju īpašniekiem atbrīvot tā dēvēto “mirušo naudu”, kas ir ieslēgta viņu pašu kapitālā, neuzņemoties lielāku parādu. Tas nozīmē, ka īpašnieki-iemītnieki, otro māju, brīvdienu īpašumu un ienākumu / īres māju īpašnieki varētu piekļūt ievērojamām kapitāla daļām bez procentiem, ikmēneša maksājumiem un ierobežojumiem, kā viņi varētu tērēt naudu.

AT: Kas notiek, ja mājas īpašnieks pārtrauc maksāt nekustamā īpašuma nodokli vai hipotēkas maksājumus?

MS: Īpašuma īpašniekam ir pienākums pienācīgi uzturēt īpašumu, savlaicīgi samaksāt visus īpašuma nodokļus un pārliecināties, ka īpašums ir pienācīgi apdrošināts saskaņā ar dalītā kapitāla līguma noteikumiem ar QuantmRE. Ja mājas īpašnieks nespēj veikt šos maksājumus, QuantmRE var iejaukties un palīdzēt mājas īpašniekam, lai aizsargātu mūsu aktīvus, tomēr mājas hipotēkas un visu nodokļu samaksa ir svarīgs un galvenais mūsu līguma nosacījums.

 

AT: Jūs izvēlējāties sadarboties ar Securrency investoru iekļaušanai un žetonu kalšanā. Vai varat pastāstīt vairāk par šo partnerību?

MS: Securrency nodrošina kritisku tehnoloģiju QuantmRE piedāvājumā, proti, nodrošināt ķēdes ārpus validācijas pakalpojumu, kas ļauj mums kontrolēt mūsu ar aktīviem nodrošināto žetonu izplatīšanu. Izmantojot Securrency tehnoloģiju, mēs varam noskaidrot potenciālā ieguldītāja KYC un AML statusu, emitēt vērtspapīru žetonus un izsekot īpašumtiesību maiņai līdz daļējam līmenim. Spēja uzturēt atjauninātu maksimālo tabulu ir būtiska vērtspapīru likuma prasība, tāpat kā spēja sadalīt dividendes un aizstāt pazaudētos vai nozagtos žetonus. Vissvarīgākais ir tas, ka Securrency ļauj mums droši kontrolēt, kā, kur un kad mūsu žetoni pāriet no seifa uz maku. Tas nozīmē, ka mēs varam izpildīt visstingrākās BSA, AML un KYC prasības attiecībā uz mūsu piedāvājumiem gan valsts, gan starptautiskiem investoriem..

AT: Jūs esat partneris ar Prime Trust. Vai jūs varētu pastāstīt vairāk par šo partnerību?

MS: QuantmRE partnerība ar Prime Trust ļauj investoriem nopirkt EQRE vērtspapīru žetonus, neprasot savu digitālo seifu. Prime Trust darbojas kā regulēts un apdrošināts šo digitālo aktīvu glabātājs un spēj turēt digitālos aktīvus, piemēram, EQRE. ieguldītājs.

AT: Vai varat mums paziņot, kad plānojat palaist STO EQRE marķierim?

MS: Akreditētie investori šodien var ieguldīt EQRE žetonos, apmeklējot www.QuantmRE.com.

AT:  Vai ir vēl kaut kas, ko vēlaties dalīties par QuantmRE?

Regulēti un atbilstīgi nodrošinot Blockchain tehnoloģijas nekustamā īpašuma nozarē, QuantmRE pārdomā māju finansēšanas veidu. Tajā pašā laikā mēs atrisinām vairākas problēmas, kas saistītas ar marķieru patieso vērtību, kas, mūsuprāt, radīs jaunus uzticības līmeņus ar aktīviem atbalstītiem marķieriem un nodrošinās starta laukumu masveida kriptogrāfijas drošības marķieru piedāvājumu pieņemšanai.

Paldies par interviju, tas izklausās kā viens no unikālākajiem nekustamo īpašumu projektiem. Tiem, kas vēlas uzzināt vairāk, apmeklējiet QuantmRE STO vietne vai skatiet QuantmRE marķiera saraksta informācijas lapu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me