Maikls Stiegelmeijers, COO un Planet Digital Partners prezidents – interviju sērija

Maikls Stiegelmeijers ir Planet Digital Partners prezidents un vadītājs. Kopš 2013. gada Stiegelmeijers ir bijis The 1441 Group, LLC un ZAGS, LLC izpilddirektors. 1441 Group, LLC ir uzņēmējdarbības attīstības un pārdošanas uzņēmums, kas koncentrējas uz rotaļlietu, videospēļu, CE, sporta preču un citu patērējamu izstrādājumu tirdzniecību un mārketingu ASV ZAGS, LLC ir izplatīšanas pārdošanas uzņēmums, kas koncentrējas uz oportūnistisku vispārēju preču tirdzniecību. ar galvenajiem ASV mazumtirdzniecības kontiem visā ASV.

AT: Vai jūs varētu mums pastāstīt mazliet par Planet Digital Partners un komandu aiz tā?

MS: Planet Digital Partners ir licencēts konsoles videospēļu izdevējs Sony PlayStation, Microsoft Xbox un Nintendo Switch. Mēs visciešāk darbojamies ar akseleratoru, jo sadarbojamies ar studijām, lai saturu vai koncepciju pārņemtu no sākuma līdz beigām, laižot to tirgū gan fiziski, gan digitāli. Mūsu komandā ir nozares veterāni, kuri ieņēmuši vadošos amatus dažos no lielākajiem video spēļu nozares izdevniecības, ražošanas un izplatīšanas uzņēmumiem, tostarp bijušais Take Two izpilddirektors, bijušais PlayStation Europe prezidents, Saber Interactive dibinātāji. un Jack of All Games dibinātājs. Mēs esam sapulcinājuši cilvēku komandu, kas ilgu laiku ļoti veiksmīgi veidoja videospēles. Šī spēja attīstīt un sniegt lielisku patērētāju pieredzi ir PDP galvenais spēks.

AT: Kāpēc jāizdod drošības žetons salīdzinājumā ar piesaistīšanu, izmantojot tradicionālo riska fondu?

MS: Mēs uzskatām, ka digitālie vērtspapīri ir spēle mainīga ieguldījumu iespēja, kurai būs milzīga ietekme ārpus mūsu STO un visos tirgos. Mēs uzskatām, ka simboliskais piedāvājums ir elastīgs salīdzinājumā ar RK ceļu, ļauj mūsu galvenajai grupai saglabāt lēmumu pieņemšanas struktūru, nodrošina ieguldītājam likviditāti un ļauj mums nodrošināt lielāku radošo kontroli mūsu studijas partneriem. Šī faktoru kombinācija lieliski iekļaujas mūsu redzējumā par demokrātisku, sadarbības struktūru, kas ir PDP.

AT: RKT īpašnieki saņem procentus no neto peļņas, vai varat dalīties ar mums sīkāk par šo peļņas sadali?

MS: Struktūra, ko mēs piedāvājam investoriem, ir 80% no visiem NET dalāmajiem ieņēmumiem atdot līdz brīdim, kad RKT Token investori ir veseli. Tajā brīdī un virzoties uz priekšu, mēs 40% no NET dalāmās peļņas atgriezīsim RKT žetonos.

AT: kādā konsolē vai straumēšanas pakalpojumā šīs spēles būs pieejamas?

MS: mūsu spēles būs pieejamas Nintendo, Sony un Microsoft konsoles vai rokas platformās, kā arī Steam, IOS un Android. Platformas kombinācija katrā spēlē būs atšķirīga, pamatojoties uz satura piedāvājuma derīgumu pēc formāta. Piemēram, mēs varam izlaist nosaukumu tikai Nintendo Switch, pamatojoties uz lietotāja pieredzi un / vai platformas lietotāju bāzi. Mēs vēlamies saglabāt ļoti lielu ieguldījumu atdevi virsrakstu izlaišanā, salīdzinot ar mēģinājumiem aptvert visas platformas uz visiem nosaukumiem. Par laimi mums ir pietiekami daudz cilvēku lēmumu pieņemšanas pozīcijās, kuri saprot šo pieeju un ir ļoti veiksmīgi mērķtiecīgi izlaiduši saturu.

AT: Vai šīs spēles tiks balstītas uz jau esošu IP, vai arī šīs spēles tiks izstrādātas no jauna?

MS: Planet Digital Partners izlaidīs jaunu izlaidumu kombināciju, pamatojoties uz jau esošu IP, kā arī pilnīgi jaunu IP. Šis “izmēģinātā un patiesā + zīmola pēriens jaunais” līdzsvars ir daļa no DNS, kad runa ir par mūsu portfeļa izveidi. Mēs saprotam, ka ir mantoti zīmoli, kas var nodrošināt lielisku pārdošanas apjomu un IA, ja tos piegādā, izmantojot jaunu pieredzi ar pazīstamām piezīmēm. Šāda veida piemērs būs, kad mēs 2019. gada otrajā pusē izlaidīsim Cooking Mama. Cooking Mama ir zīmols ar 14MM kopijām, kas pārdoti visā tā iterāciju dzīves laikā, un mēs to pirmo reizi izlaidīsim Nintendo Switch platformā tikai šajā kritiens. Izcelsmes ciltsgrāmata ir, un spēles pieredze ir lieliski piemērota Switch un Joy-Con kontrolieru sistēmai. No otras puses, mēs centīsimies atdzīvināt pavisam jaunu IP no godalgotajām studijām. Izmantojot dinamisko Indie kopienu, tiek veidots milzīgs daudzums pārliecinoša satura, kuram vienkārši ir nepieciešams paātrinātāja stimuls no tāda partnera kā PDP.

AT: Baltrakstā teikts, ka biznesa plāns paredz ieguldīt spēlēs, kuru diapazons ir USD 10 000 000, salīdzinot ar lielāko uzņēmumu, piemēram, Electronic Arts vai Activision, lielajiem piedāvājumiem. Kāda ir šī lēmuma pamatā esošā domāšana?

MS: domāšanas veids ir tāds, ka mēs redzam caurumu izdevējdarbības struktūrā, kur pārliecinošs IP – kā minēts iepriekš – nekad nesaņem zaļo gaismu vai nonāk tirgū tikai ierobežotā, digitālā veidā. Lielie, institucionālie izdevēji ir koncentrējušies uz projektiem ar lielu attīstības un mārketinga budžetu. Šie projekti potenciāli var dot milzīgus ieņēmumus, kas nepieciešami adatas pārvietošanai kopā ar to īpašniekiem, un tie bieži tiek veidoti, pamatojoties uz jau pastāvošām attiecībām un saistībām. Tātad, mēs redzam, ka ir daudz cieta satura, kas atsaucas uz patērētājiem, un kuru optimizēšanai nepieciešama atbalsta un norādījumu infūzija. Koncentrējoties uz projektiem, kuriem nepieciešami nelieli ieguldījumi, un darot to ar ļoti slaidas organizācijas starpniecību, mēs varam izveidot tirgū esošas pārdošanas sistēmas, kas nodrošina nozīmīgu IA, kas nodrošina labāku piegādi atpakaļ RKT marķierī. Neatkarīgā kopiena, kas veido videospēles, ir spēcīgāka nekā jebkad agrāk – mēs vēlamies ļaut spīdēt šīs kopienas zvaigžņu projektiem.

AT: Vai kādā no spēlēm tiks izmantots freemium modelis, kurā lietotāji var spēlēt bez maksas, bet pēc tam maksāt par jauninājumiem?

MS: Pašlaik “freemium” nav tas, uz ko mēs koncentrējamies. Veiksmes stāsti ir visi redzami, taču mūsu uzmanība tiek koncentrēta uz lielisku spēļu pieredzi, tā sakot, sniegšanu. Mēs arī domājam, ka spēļu kopiena sāk justies nedaudz nodilusi ar mikrotransakciju palīdzību. Varbūt tas mūs padara par “veco skolu”, bet tieši tas ir zīmols.

AT: Kāds ir laika posms no prototipa līdz sākotnējo spēļu pēdējai izlaišanai?

MS: Katrs projekts ir atšķirīgs, taču mūsu spēlēm tipiskais izstrādes cikls ir no 12 līdz 16 mēnešiem. PDP mēs ieviešam nedaudzus “ceptus” projektus, kas ļaus mums sākt izlaist spēles 2019. gadā un piegādāt investoriem 2020. gada sākumā..

AT: Baltrakstā norādīts, ka šajās spēlēs tiks izmantota blokķēde, vai jūs varētu par to sīkāk pastāstīt?

MS: Mūsu plāns ir izvietot vienkāršas blokķēdes lietojumprogrammas faktiskajās spēlēs, kur tam ir jēga un pieredze kļūst pārliecinošāka. Viens piemērs varētu būt blockchain privāto atslēgu izmantošana. Privātās atslēgas var piešķirt katrai spēles kopijai, piešķirot šim lietotājam unikālu ID. Šie taustiņi padarīs katru spēli smalki atšķirīgu un personisku lietotājam, izvēlnes iestatījumos izveidojot papildu funkciju, kas privātajai atslēgai ļauj mainīt izteiksmes algoritmus rakstzīmēm, nespēlējamām rakstzīmēm, ienaidniekiem, reljefam vai spēles priekšmetiem. Tātad būtībā katra spēles kopija var katram lietotājam piedāvāt unikālas pieredzes variācijas, kā arī dažāda ātruma “mutācijas”. Mēs ticam, ka spēlētāji gūs milzīgu izeju no šāda veida individualizētas pieredzes, un viņi vēlēsies kopīgot šos unikālos izteicienus un ‘mutācijas’ kopienā.

AT: Vai ir vēl kaut kas, ko vēlaties dalīties par Planet Digital Partners Inc.?

MS: Mēs esam patiesi priecīgi, ka mēs pārvaram digitālo vērtspapīru un videospēļu pasauli. Mēs redzam milzīgu iespēju investoriem, izstrādātājiem un galu galā spēlētājiem, kuriem vēlamies veidot lieliskus produktus. Tagad, kad STO ir sācies, mūsu uzmanība tiks koncentrēta uz veiksmīgu mūsu piesaistes slēgšanu, investoru bāzes piesaistīšanu un pēc iespējas vislabāko videospēļu veidošanu pēc iespējas novatoriskākos veidos..

Paldies par fantastisko interviju. Ikviens, kurš vēlas uzzināt vairāk, var apmeklēt Planet Digital Partners marķieru saraksta lapu vai Planet Digital Partners vietne.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me