Luc Falempin, Tokeny – Interviju sērijas izpilddirektors

Luc Falempin ir uzņēmuma izpilddirektors TOKENY risinājumi Luksemburgā bāzēts programmatūras pārdevējs, kas izveido end-to-end platformu, lai emitētu, pārvaldītu un pārsūtītu marķētus vērtspapīrus atbilstošā veidā.

Antuāns: Vai varat pastāstīt par Tokeny emisijas platformu un to, kā tā atšķiras no konkurentiem?

Lūks: Tokenijā mēs esam Eiropas līderis marķēšanas platformu ziņā. Mēs piedāvājam saviem klientiem modulāru platformu, kas viņiem nepieciešama, lai digitalizētu savus aktīvus. Atsevišķiem emitentiem mēs varam automatizēt sarežģītus un apgrūtinošus procesus, kas saistīti ar tradicionālo vērtspapīru izplatīšanu. Daudziem emitentiem, piemēram, investīciju bankām, aktīvu pārvaldniekiem vai tirgus vietām, mēs piedāvājam savus risinājumus, izmantojot baltās etiķetes platformu un API kopu.. 

Pašlaik mēs esam vienīgā tiešsaistes platforma tirgū, kurai ir tehnoloģija, lai digitalizētu emisiju, atbilstošu drošības nodošanu un apkalpošanu pēc emisijas. Mūsu atbilstības sistēma ir arī unikāla, jo mēs esam vienīgais uzņēmums visā pasaulē, kuram ir onchain validator, kas izpilda nepieciešamos noteikumus un noteikumus, kas regulē finanšu vērtspapīrus. 

Antuāns: Kā jūs personīgi iesaistījāties?

Lūks: Man ir vairāk nekā 10 gadu pieredze uzņēmējdarbībā un programmatūras izstrādē. Es strādāju ar dažiem lielākajiem e-komercijas tirgiem Eiropā, un galu galā savu akciju daļu es pārdevu 2017. gadā. Šajā laikā visi runāja par decentralizētām tirgus vietām, un savas izglītības dēļ es saprotu, kā darbojas vērtspapīri, un es redzēju mērķi pieteikties blockchain uz finanšu tirgiem. Tas bija tad, kad Tokenijs piedzima, un mēs kopš tā laika esam veidojuši tehnoloģiju.

Antuāns: Kur ir Tokeny galvenā mītne? Kas lika jums izvēlēties šo jurisdikciju?

Luks: Mūsu galvenā mītne atrodas Luksemburgā, bet mums ir operācijas arī Londonā, Parīzē un Barselonā. Mēs izvēlējāmies galveno biroju Luksemburgā, jo visā pasaulē tas ir otrais pārvaldībā esošās naudas ziņā, vispirms sēžot ASV. Martā Luksemburgas fondos tika ieguldīti 4300 miljardi eiro, tāpēc, protams, tā ir ļoti interesanta vieta tādam uzņēmumam kā mūsu. Tas ir arī viens no vadošajiem finanšu centriem Eiropā, un mēs esam ļoti tuvu citām vadošajām pilsētām, piemēram, Londonai, Parīzei un Frankfurtei.

Antuāns: Sākotnēji jūs simbolizējāt ICO un pēc tam vērsāties uz STO piedāvājumu, kas lika jums izlemt pagriezt?

Luks: Sākotnējā Tokeny vīzija bija vērtspapīru marķēšana. Tomēr 2017. gadā tirgus tam nebija gatavs. Tātad, mēs redzējām iespēju ar ICO, un tas bija ideāls MVP. Bija liels tirgus pieprasījums, ERC20 žetoni ir vienkārši, un arī atbilstība bija tieša. Bet tagad ir pienācis laiks sākt marķēt finanšu vērtspapīrus, un vairāk nekā gadu mēs esam izstrādājuši savu produktu, lai to izdarītu tieši tāpēc, tāpēc mūsu tehnoloģija ir gatava.

Antuāns: Cik daudz klientu jums šobrīd ir? Cik jaunu klientu jūs katru mēnesi iekāpjat?

Luks: Mums ir vairāk nekā 30 klienti, un šobrīd mēs izvēlamies 2 vai 3 klientus mēnesī. Tagad mēs sākam strādāt ar vairākiem emitentiem, piemēram, investīciju bankām, tirgus vietām un aktīvu pārvaldniekiem. Tehniski mums ir iespējas simbolizēt tūkstošiem aktīvu mēnesī, taču katram projektam emitentam ir nepieciešamas dažas norādes par partneru izvēli, jo ekosistēma joprojām tiek veidota.

Antuāns: kuras vertikāles ir vispopulārākās jūsu platformā?

Lucs: Kapitāls piesaista lielu interesi, taču akcionāru līgumi var kļūt diezgan sarežģīti, un, ņemot vērā tirgus sākumstadiju, tas nav vienkāršākais aktīvs, ko apzīmēt. Tomēr lielākajai daļai uzņēmumu vajadzētu sākt parādu simbolizēšanu, jo tas ir daudz vienkāršāks process, un ieguvumi ir tūlītēji. Arī nekustamais īpašums ir ļoti interesants, jo tas parasti ir nelikvīds aktīvu klase. Pārstāvot šo aktīvu blokķēdē, īpašumtiesības var nokārtot sekundēs, nevis nepieciešamība pārdot pamatā esošo aktīvu. Lieta ir līdzīga citu veidu slēgtajiem fondiem.

Antuāns: Kāds ir uzņēmuma process, kurš interesējas par jūsu tokenizācijas pakalpojumiem? Vai ir minimālās prasības, kas tām jāievēro??

Lūks: Jā, protams. Katru mēnesi mēs saņemam daudz pieprasījumu, bet mēs atlasām tikai labākos projektus un tos, kas tiek nodrošināti ar aktīviem. Mums ir uzticamības pārbaudes process, un projekti ir jāvada pieredzējušai komandai KYC & Jāapstrādā visu faktisko īpašnieku AML pārbaudes, un platformas iestatīšanai mums ir nepieciešama juridiskā dokumentācija. 

Antuāns: Tokeny nesen uzsāka InvestorID. Vai jūs varat aprakstīt ar šo produktu ir?

Luc: InvestorID ir bezpeļņas un atvērta ekosistēma, kas ļauj investoriem ģenerēt savu ķēdes identitāti, lai piekļūtu un tirgotos atbilstošiem marķētiem vērtspapīriem. Tas viņiem nodrošina platformu, kas nepieciešama, lai izveidotu savu identitāti, kontrolētu personas datus un ļautu emitentiem rīkoties pilnībā. Tā ir viena vienība, kas saista identitātes apliecinājumu, tātad KYC un AML segmentu ar šīs entītijas maku. Savā ziņā jūs to varat redzēt kā KYC apkopotāju. Saskaņā ar Eiropas tiesību aktiem ir aizliegts makus iekļaut baltajā sarakstā, un tāpēc mēs izdomājām šo metodi, lai pārstāvētu investorus blokķēdē un aizpildītu šo trūkstošo mīklu. 

Antuāns: Tokenijs arī nesen pievienojās bezpeļņas Globālajam digitālo finanšu reģistram. Kādas ir šī reģistra dalībnieka priekšrocības?

Lucs: Šīs organizācijas mērķis ir standartizēt terminoloģiju visā digitālo aktīvu nozarē. Ja visā nozarē nav standartizācijas, kā tiks panākta vispārēja pieņemšana? Viņi mudina kopienas locekļus, tostarp tirgus dalībniekus, regulatorus un politikas veidotājus, dot ieguldījumu standartu kopumā ar mērķi panākt vienveidību un globālu pieņemšanu. Tirgus izglītošana ir mūsu galvenais mērķis, un pievienošanās GDF bija kaut kas, kas pilnībā saskanēja ar šo vērtību.

Antuāns: Kur jūs redzat digitālo vērtspapīru tirgu pēc pieciem gadiem?

Luks: Piecu gadu laikā es redzu, ka sadarbspējīgi aktīvi ir pavēruši daudz iespēju un ieguvumu. Tiks ieviesta tehnoloģija, lai mazinātu secīgus izlīguma slāņus, kas pašlaik atrodas apcietinājuma ķēdēs, tiks nodrošināti nodrošinājuma ieguvumi un ietekme uz pārnesamību. Kopumā es domāju, ka būs daudz lielāka izpratne par blokķēdi un tās ietekmi uz finanšu tirgiem. Ja paskatās uz noskaņojumu šoreiz pagājušajā gadā, attieksme ir ievērojami mainījusies. Pēc pieciem gadiem, protams, ir grūti prognozēt, un ir viegli būt pārāk optimistiskam, taču es domāju, ka tiks vairāk atzīta blokķēdes ietekme, jo kapitāla tirgos būs piemēroti darba piemēri. Mēs varam arī iedomāties dažus projektus, piemēram, Svari, kas rada lielu izpratni, ja cilvēki sāk pārvaldīt daļu savas naudas un aktīvu šajā blokķēdē. 

Antuāns: Vai vēlaties vēl kaut ko pastāstīt par Tokeny?

Luc: Tokeny Solutions ir instrumentu kopa investīciju tirgiem, un mēs nodrošinām tehnoloģiju slāni, kas nepieciešams, lai šie spēlētāji gūtu labumu no darba ar blokķēdi. Šādus ieguvumus, piemēram, automatizāciju, efektivitāti, pārsūtīšanas ātruma palielināšanu un tā tālāk, šie uzņēmumi var sasniegt, neveidojot nepieciešamo sarežģīto tehnoloģiju. Šajos tirgos arī trūkst digitalizācijas, un mēs viņiem piedāvājam rīkus, kas ļautu gūt labumu no viņu pakalpojumu digitalizācijas. Lai gan mēs strādājam ar vairākiem no viņiem, joprojām ir milzīga vajadzība pēc marķētu vērtspapīru digitālajiem izplatītājiem.

Lai uzzinātu vairāk, apmeklējiet vietni Tokenijs.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me