Dereks Šloss, Drošības žetonu akadēmijas stratēģijas direktors – Interviju sērija

Dereks Šloss ir Drošības žetonu akadēmijas stratēģijas direktors. Viņš iepriekš mums ir ievietojis domu vadītāju gabalu ar nosaukumu Pietiekama decentralizācijas un drošības žetons.

Kā jūs sākotnēji iesaistījāties Drošības žetonu akadēmijā?

Man ir uzņēmējdarbības, tiesību zinātņu pieredze un diezgan liela interese par graujošām tehnoloģijām. Pirms dažiem gadiem es sāku interesēties par blokķēdes, digitalizācijas, atvērto tīklu un vērtspapīru likumu krustojumu – un sāku pētīt un rakstīt par šīm tēmām. Tajā laikā es vadīju savu iepriekšējo uzņēmumu un mācīju uzņēmējdarbību Oregonas universitātē.

Stīvens Makkeons (partneris, Collaborative Fund) ir mans labs draugs, kā arī bijušais padomdevējs vienā no maniem iepriekšējiem jaunajiem uzņēmumiem. Stefans bija salicis dažus pārsteidzošus rakstiskus darbus un domājis par drošības žetoniem un darbojās kā Drošības žetonu akadēmijas (STA) galvenais stratēģiskais padomnieks. Pavadījis laiku kopā ar STA komandu un uzzinājis vairāk par tās izglītības darbu, 2019. gada janvārī pievienojos STA kā stratēģijas direktors.

Vai jūs varētu dalīties ar mums Drošības žetonu akadēmijas galvenajos mērķos?

Drošības žetonu akadēmijas mērķis ir būt vadošā drošības marķieru nozares izglītības platforma, un komanda ir veltīta digitālo vērtspapīru evolūcijas atspoguļošanai un atvieglošanai, industrijai progresējot nākamajos gados. Stingra interese par finanšu nākotni, STA rīko izglītojošus pasākumus, video un aplādes intervijas, nozares vadošo iknedēļas informatīvo izdevumu, kā arī izpratnes pilnu gadījumu izpēti un stāstījumus ar komandām un pakalpojumu sniedzējiem, veidojot drošības marķieru nozari.

Kādi ir projekti, kas digitālo vērtspapīru nozarē jums šķiet visaizraujošākie?

Teritorija, kas man šķiet visinteresantākā, noteikti ir infrastruktūras slānis – projekti, kas veido nozares instrumentus un pamatus gan mazumtirdzniecības, gan institucionālajos tirgos. Esmu par to rakstījis jau iepriekš, taču atšķirībā no citām bloku ķēdes nozares jomām būs nepieciešama pilnībā optimizēta (un atbilstoša) gala līdz gala ekosistēma, lai mēs varētu redzēt galvenās drošības marķiera pieņemšanu. Tas attiecas uz tādām jomām kā juridiskā darbība, brokeru darījumi, emisija, tirdzniecība, glabāšana un dzīves cikla atbilstība.

Izmantojot drošības žetonus, mēs veidojam pilnīgi jaunu finanšu arhitektūru – tādu, kurā katru iedomājamo aktīvu var digitāli ietīt, izsekot un tirgot kopā ar neuzticamām virsgrāmatām. Vairāki projekti ir ieguldījuši ievērojamus resursus, lai izveidotu un optimizētu dažādas šī infrastruktūras slāņa daļas, un, manuprāt, skatoties, kā šie mīklu gabali sāk savienoties, ir aizraujoši sekot.

Regulētajos drošības marķieros kapitāla piesaistei tiek izmantoti SEC kopfinansēšanas noteikumi. Vai jūs varētu mums sadalīt katru regulu? Piemēram, A + noteikums, D noteikums, CF noteikums?

Ikvienam, kurš to lasa, būtu jāpieņem advokāts, lai iegūtu precīzāku un niansētāku informāciju, taču es varu iepazīties ar dažiem svarīgākajiem jautājumiem. Tā kā drošības žetoni ir vienkārši vērtspapīru digitāls attēlojums, uz tiem attiecas arī tie paši noteikumi kā vērtspapīru piedāvājumiem, kas nav marķēti. Tā rezultātā vērtspapīru piedāvājumiem, kas tiek veikti ASV rezidentiem, jābūt vai nu reģistrētiem SEC, vai arī atbrīvoti no tiem saskaņā ar 1933. gada Likumu par vērtspapīriem..

Reģistrēta piedāvājuma veikšanai ir vairākas priekšrocības – emitenti parasti var lūgt, pārdot dažādiem ieguldītāju portfeļiem starp akreditētiem un neakreditētiem ieguldītājiem, vērtspapīri ir brīvi pārvedami tirdzniecībai tūlīt pēc pārdošanas, un emitējošām sabiedrībām nav pakļauti normatīvie ierobežojumi. izvirzīts. Ņemot to vērā, reģistrētie piedāvājumi un pastāvīgās pārskatu prasības var būt diezgan dārgas un laikietilpīgas.

Alternatīvi vērtspapīru emitents var lūgt atbrīvojumu no reģistrācijas. 2012. gadā JOBS likums tika parakstīts ar likumu, izveidojot atjauninātu normatīvo regulējumu mazumtirdzniecības dalībai atbrīvotu vērtspapīru piedāvājumos saskaņā ar Reg CF, Reg D un Reg A +. Lai gan pastāv vairāki unikāli noteikumi, katrai kategorijai ir dažas vispārīgas iezīmes:

Regulējuma kolektīvais finansējums (Reg CF) ļauj noteiktiem uzņēmumiem piedāvāt un pārdot vērtspapīrus (līdz USD 1,07 miljoniem gadā) interneta platformā, izmantojot starpnieku, kas ir reģistrēts starpnieks-dīleris vai reģistrēts finansēšanas portāls, un ļauj gan akreditētiem, gan neakreditētiem investoriem piedalīties.

Noteikumu D 506. noteikuma b) daļa neatļauj izmantot vispārēju uzaicinājumu, bet ļauj emitentiem pārdot vērtspapīrus bez ikgadēja līdzekļu piesaistes ierobežojuma neierobežotam akreditētu ieguldītāju skaitam, kā arī nelielam skaitam izsmalcinātu neakreditētu ieguldītāju.

Noteikumu D 506. noteikuma c) apakšpunkts atļauj izmantot vispārēju aicinājumu pārdot vērtspapīrus bez ikgadēja līdzekļu piesaistīšanas ierobežojuma, ja visi pircēji ir akreditēti ieguldītāji, un emitents veic saprātīgas darbības, lai pārbaudītu, vai katrs pircējs ir akreditēts ieguldītājs.

Noteikums A + ļauj vispārīgi aicināt pārdot vērtspapīrus līdz USD 20 miljoniem (1. līmenis) vai USD 50 miljoniem (2. līmenis) un ļauj piedalīties gan akreditētiem, gan neakreditētiem investoriem..

Kurš no šiem noteikumiem, jūsuprāt, vislabāk atbilst STO?

Tas noteikti ir katrā gadījumā atsevišķi lēmums – emitentiem ir svarīgi saprast līdzekļu piesaistes ilgtermiņa mērķus, pēc tam no turienes strādāt atpakaļ, lai atrastu sistēmu, kas ir šauri pielāgota šiem mērķiem. Turklāt ir arī vairāki juridiski jautājumi un apsvērumi, ar kuriem emitentiem jāsaskaras, mēģinot izvēlēties labāko vērtspapīru piedāvājuma tiesisko regulējumu. Es vienmēr iesaku apsēsties un pārskatīt pieejamās iespējas pie juriskonsultiem, kuriem ir pieredze gan vērtspapīru likumos, gan līdzekļu piesaistē, izmantojot blokķēdes..

Vai jums ir kādi projektu piemēri, izmantojot iepriekš minētos atbrīvojumus?

Vairāki agrākie drošības marķiera projekti ASV ir izmantojuši Reg D 506. panta c) apakšpunkta struktūru. Ņemot to vērā, ir bijuši vairāki piedāvājumi, kas izmantojuši dažādus ietvarus, kas labāk pielāgoti viņu piedāvājumam. Laika gaitā es ceru redzēt vairāk Reg CF, Reg A + un galu galā reģistrētus piedāvājumus.

Tā kā tas attiecas uz “tīkla” žetoniem – viena no galvenajām tendencēm, ko es joprojām redzu, ir arvien vairāk iepriekš palaisti tīkli, kas vēlas ievērot ASV vērtspapīru likumus, lai atbilstoši sāktu savus jaunos tīklus. Blockstack pārdeva “ieguldījumu līguma” žetonus 23 miljonu dolāru vērtībā ar Reg A +, un Reg S. Althea sāk savu decentralizēto interneta tīklu, apvienojot Reg CF jēdzienu ar reprezentācijas “token airdrops” republikas kapitāla kolektīvās finansēšanas platformā. CoinList palīdz tādiem projektiem kā Kadena un NuCypher uzsākt regulētus Reg D piedāvājumus CoinList platformas augšpusē. Es ceru, ka vairāk tematiski izveidotu tīklu sekos šai tēmai. Laika gaitā daudzu šo tīklu mērķis būs sasniegt stāvokli, kurā tīkla žetoni, kas sākotnēji tika pārdoti kā ieguldījumu līgumi, var pāriet no drošības uz nedrošību, kad investīciju līguma faktori pazūd, un pamatā esošais tīkls kļūst decentralizētāks..

Kur jūs redzat tirgus vietu pēc 5 gadiem?

Digitālās un neuzticamās grāmatas piedāvā pārliecinoši daudz priekšrocību, salīdzinot ar mūsu mantotajām sistēmām – es uzskatu, ka, rīkiem un noteikumiem nobriedot, nozare uzplauks.

Tikmēr mums ir jāveido nozares pamats dažādiem lietošanas gadījumiem un lietotājiem – citiem vārdiem sakot, pareizie instrumenti pareizajiem segmentiem. Mums ir vajadzīgi advokāti, kas apņēmušies izprast aktīvu digitalizāciju un uzskatīt marķēšanu par spēcīgu ceļu klientiem. Mums ir vajadzīgi likumdevēji un regulatori, kas sniedz vadlīnijas, kas šauri pielāgotas šai graujošajai tehnoloģijai. Ja likumdevēji un regulatori var sadarboties dažādās jurisdikcijās, vēl labāk. Visbeidzot, mums jāturpina uzlabot izglītību šajā telpā – tas ir kaut kas, uz ko mēs koncentrējamies Drošības žetonu akadēmijā.

Galu galā emitenti dos priekšroku tokenizācijai, un investori to pieprasīs.

Lai uzzinātu vairāk, apmeklējiet Drošības žetonu akadēmiju vai izlasiet rakstu, ko Dereks uzrakstīja Decentralizācija un drošības žetoni.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me