Danny Oyekan, Dan Holdings – Interviju sērijas dibinātājs un izpilddirektors

Denijs Ojekans, Dan Holdings un globālo sociālo maksājumu lietojumprogrammas dibinātājs Monētu lietotne, gadu garumā ir veidojis sociālos maksājumus un blokķēdes risinājumus Āfrikā un visā pasaulē ar mērķi pilnībā apmaksāt robežas.

Jūs esat saistīts ar Bitcoin kopš 2012. gada, kā jūs sākotnēji atklājāt šo kriptonauda?

Es agri atklāju bitkoinu, spēlējot videospēles. Es sāku ļoti interesēties par virtuālo pasauļu izaugsmi un sapratu, ka tajās ir potenciāls radīt virtuālas ekonomikas. No turienes es sāku meklēt, kā es varētu palīdzēt radīt pārmaiņas savā kopienā un ārzemēs, izmantojot kriptovalūtu un dibinājis Dan Holdings. Dan Holdings veic ieguldījumus tādās progresīvās tehnoloģijās kā blokķēde un izstrādā iekšējo tehnoloģiju, kas palīdz pasaules kopienām viegli un vienkārši nosūtīt kriptogrāfiju viena otrai..

Pavisam nesen mūsu komanda uzsāka darbību Monētu lietotne, lietojumprogramma, kas lietotājiem jaunajos tirgos nodrošina brīvību efektīvi uzglabāt, sūtīt un saņemt digitālo valūtu pāri robežām. Digitālais maks, kas pašlaik ir pieejams IOS un Android, atbalsta četras kriptovalūtas – Bitcoin, Ethereum, Dollar Coin un NGN Coin ar ieslēgtiem un izslēgtiem rampiem, izmantojot bankas pārskaitījumu, debetkartes / kredītkartes un citas kriptovalūtas. Monētu lietotne ir viens no nedaudzajiem digitālajiem makiem reģionā, kas piedāvā tūlītējus darījumus bez slēptām maksām.

Mēs esam strādājuši arī pie citām lietojumprogrammām, kas papildinās Monētu lietotni, piemēram, sociālo ziņojumapmaiņas komponentu un virtuālo debetkarti, kas lietotājiem ļaus tiešsaistē sūtīt maksājumus un veikt pirkumus, izmantojot savus kriptogrāfijas līdzekļus..

Jūs esat paziņojis, ka DeFi labākais izmantošanas gadījums ir Āfrikā, vai jūs varētu sīkāk izklāstīt savas idejas, kas to pamato?

Pēc pieredzes par Monētu lietotnes palaišanu un paplašināšanu dažu pēdējo mēnešu laikā es sapratu, ka katram lietotājam privātuma apsvērumu dēļ nebija viegli veiksmīgi izpildīt mūsu KYC prasības. Decentralizētā finanšu infrastruktūra palīdzētu samazināt dažas no šīm prasībām un ļautu ikvienam piederēt un pārvaldīt kriptonauda maku. DeFi var arī palīdzēt 31 procents pasaules iedzīvotāju (60 miljoni tikai Nigērijā), kuriem nav banku, nodrošinot viņiem piekļuvi DeFi mobilajai lietojumprogrammai kā viņu banku sistēmai.

Tā kā nesenais #EndSARS protestē pret policijas nežēlību izraisīja Nigērijas centrālo banku aizliegt noteiktus bankas kontus tiem, kas sūta līdzekļus, lai palīdzētu protestētājiem, personām, kuras sāk meklēt kriptonauda, ​​it īpaši bitcoin, pārvietot savus līdzekļus.

Jūs esat izveidojis Monētu lietotni kā globālu sociālo maksājumu lietojumprogrammu. Vai jūs varētu apspriest, kas tas ir, un reģionus, uz kuriem pašlaik mērķējat?

Monētu lietotne ļauj lietotājiem sūtīt un saņemt vienādranga maksājumus, kā arī pirkt, pārdot un uzglabāt dažādas digitālās valūtas. Darījumi lietotnē ir nevainojami, un izņemšanu un iemaksas var apstrādāt, izmantojot bankas pārskaitījumu, debetkartes un kredītkartes vai kriptovalūtu. Visas digitālās valūtas maiņas un visi darījumi ekosistēmā ir bez maksas.

Monētu lietotne ir paredzēta jaunajiem tirgiem, un pašlaik tā ir pieejama piecās Āfrikas valstīs: Nigērijā, Ganā, Tanzānijā, Kenijā un Ugandā. 2021. gadā Coins App ir paredzēts paplašināties vairāk nekā 50 valstīs, sākot ar 1. ceturksni ar Ēģipti, Dienvidāfriku, Meksiku, Amerikas Savienotajām Valstīm un Tuvo Austrumu valstīm. Monētu lietotnes mērķis ir būt globāla lietojumprogramma, kas ļaus ikvienam jebkurā pasaules malā iegādāties un sūtīt kriptovalūtu pāri robežām.

Jūs šobrīd dzīvojat Karību jūras reģionā Barbadosas salā. Vai varat pastāstīt par digitālo aktīvu ekosistēmu šajā salā?

Nesen es pārcēlos no Barbadosas salas uz Dubaiju, tomēr varu teikt, ka sala digitālo aktīvu jomā ir diezgan jauna, taču strauji pieaug adopcijas līmenis. Pašlaik daudzas Karību jūras valstis strādā, lai izstrādātu Centrālās bankas digitālās valūtas (CBDC), kas krasi palielinātu kriptogrāfijas pieņemšanas līmeni. Galvenais šķērslis adopcijai Karību jūras reģionā ir tas, ka cilvēkiem nav tiešu vārtu, kas ļautu nemanāmi iegādāties bitcoin un citus digitālos aktīvus, taču es ceru, ka tas tuvākajā nākotnē mainīsies.

Vai jūs varētu dalīties ar mums par Blockchain Company Dan Holdings ģenēzes stāstu?

Pēc 2017. gada bitkoina skrējiena es izveidoju Dan Holdings kā veidu, kā būt praktiskam un radīt produktus un pakalpojumus, kas nāk par labu personām ar ierobežotu piekļuvi tradicionālajai finanšu sistēmai un visai nozarei. Es redzēju, cik daudzsološa ir kriptovalūta ikdienas lietošanai, un es vēlējos atbalstīt uzņēmējus, kuri izstrādāja taustāmu tehnoloģiju, kas palīdzētu cilvēkiem kļūt finansiāli neatkarīgiem. Sākotnēji es biju ieinteresēts atbalstīt telpu, izmantojot Dan Holdings investīciju daļu Dan Ventures, bet es zināju, ka vēlos pats vairāk iesaistīties produktu radīšanā, vienlaikus atbalstot uzņēmumus un uzņēmējus šajā jomā..

Šodien mēs esam vērsti uz savu iekšējo risinājumu, piemēram, Coins App, mūsu vienādranga norēķinu risinājuma, izstrādi starp citiem gaidāmajiem projektiem, piemēram, ziņojumapmaiņas lietojumprogrammu, kas būs saderīga ar Monētu lietotni un citiem produktiem un pakalpojumiem, kas atvieglo ērtu piekļuvi un pārsūtīšanu digitālo valūtu.

Kāda veida projektos iegulda Dan Ventures?

Dan Ventures ir koncentrēts tikai uz ieguldījumiem uzņēmumos, kas veicina blokķēdes un jauno tehnoloģiju telpu, kā arī dažādas kriptovalūtas un žetonus. Daži šo ieguldījumu piemēri ir Tokenise, BlockMarketCap un Propertyze.

Pārskatot fintech un blockchain projektus, kuros potenciāli ieguldīt, ko jūs meklējat?

Kad es meklēju ieguldījumus potenciālā blokķēdes projektā, pirmā lieta, ko es meklēju, ir dibinātāja izcelsme. Es uzskatu, ka jūs varat daudz uzzināt par uzņēmumu, vispirms aplūkojot viņu vadību un pieredzi, ko viņi nes uz galda. Papildus tam es ceru nodrošināt, ka iespēja ir unikāla un izdevīga kopējai bloku ķēdes ainavai. Fintech telpā mēdz būt daudz līdzīgu projektu, tāpēc es personīgi meklēju iespējas, kas ir vienreizējas un kurām lietotājiem ir taustāmi izmantošanas gadījumi.

Vai ir vēl kaut kas, ko vēlaties dalīties par Dan Holdings vai Monētu lietotni?

Dan Holdings strādā pie daudziem aizraujošiem produktu atjauninājumiem un projektiem, kurus paredzēts sākt nākamā gada sākumā un kuri, mūsuprāt, ievērojami uzlabos finanšu sistēmas visā pasaulē, īpaši jaunajos tirgos. Mēs esam ļoti koncentrējušies uz Monētu lietotnes, mūsu maksājumu risinājuma izstrādi, un nākamajā gadā mēs strādājam, lai izstrādātu saderīgus produktus un papildu funkcijas, kas nodrošinās drošu un ērtu piekļuvi digitālajām valūtām un finanšu rīkiem. Šogad mūsu ģeogrāfiskie centieni ir koncentrējušies Āfrikā, un mēs ceram ļoti drīz paplašināt mūsu sasniedzamību globālai auditorijai.

Paldies par lielisko interviju, jāapmeklē lasītāji, kuri vēlas uzzināt vairāk Dan Holdings vai Monētu lietotne.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me