Chrissa McFarlane, Patientory Inc – Interviju sērijas dibinātāja un izpilddirektore

Chrissa McFarlane ir uzņēmuma izpilddirektore Pacietība, globāls valūtas un iedzīvotāju veselības pārvaldības pakalpojums, kas regulē un aizsargā pacientu datus. Bekera slimnīcas pārskats nosauca par vienu no top sievietēm, kas “atstāj pēdas medtech jomā”. Viņa ir arī grāmatas autore NĀKOTNES SIEVIETES: Mazākumtautību sieviešu uzņēmējdarbība un ceturtā rūpnieciskā revolūcija blokķēdes un kriptovalūtas laikmetā.

Jūs nodibinājāt Patientory 2015. gadā pēc tam, kad esat neapmierināts ar pacientiem, kuriem nav piekļuves viņu pašu veselības informācijas centrālajam glabātuvei. Vai varat padalīties ar mums, kāda ir pašreizējā problēma ar pacientiem piekļuvi savai informācijai un kā Patientory ierosina to atrisināt?

Veselības aprūpes informācijas tehnoloģiju nozarei jau sen ir bijuši savietojamības jautājumi. Tomēr piekļuve privātajiem veselības datiem ir problēma, kas nesen parādījās medicīnisko dokumentu digitalizācijas dēļ, kas ir izveidojis mūra dārzus. HIPAA politikas un noteikumu dēļ organizācijām ir bijis grūti brīvi dalīties ar informāciju, kas atrodas atšķirīgos un individuālos pacientu portālos, ar visiem aprūpes sniedzējiem un ieinteresētajām personām, kurām varētu būt nepieciešama informācija, lai sniegtu vislabāko aprūpi. Patientory šo problēmu risina tieši, radot produktus, kas ļauj vienmērīgi integrēt visus pacienta veselības ierakstus gan pacienta, gan pakalpojumu sniedzēja pusē..

Sākotnējā dokumentā jūs ierosinājāt SaaS biznesa modeli, saskaņā ar kuru jūs pārdodat programmatūru veselības aprūpes organizācijām, kur pacienti un patērētāji var lejupielādēt bezmaksas lietotni. Vai biznesa modelis kopš tā laika ir mainījies?

Mēs joprojām strādājam ar SaaS uzņēmējdarbības modeli uzņēmumiem, vienlaikus piedāvājot lietotājiem draudzīgu veselības datu lietojumprogrammu patērētājiem. Uzņēmumiem mēs piedāvājam SaaS mūsu formā NEITH Enterprise Solution. Tad Neits strādā tieši ar mūsu pacientu patērētāju lietojumprogrammu, Pacietība, lai risinātu un uzlabotu pacienta rentabilitāti un veselības aprūpes rezultātus.

Jūs personīgi piedalījāties intensīvajā 3 mēnešu garumā Boomtown akseleratora programma Boulderā, Kolorādo štatā. Vai jūs varētu dalīties savā pieredzē un tajā, ko esat ieguvis, piedaloties šajā programmā?

Mēs savu uzņēmumu iekļāvām apmēram nedēļu pirms pievienošanās Boomtown akseleratora programmai Boulderā, Kolorādo štatā. Šī programma mums ārkārtīgi palīdzēja domāt par to, ko mēs gribējām radīt un kādas problēmas mēs vēlējāmies, lai mūsu produkti atrisinātu. Mūsu pieredze Boomtown palīdzēja mums izveidot pamatu, lai novērstu trūkumus, kurus mēs atklājām veselības aprūpes tirgū.

Vai jūs varētu apspriest savu pieredzi, uzsākot vienu no pirmajiem sākotnējiem monētu piedāvājumiem (ICO) 2017. gadā?

Šis process noteikti bija izaicinājums mūsu komandai. Mēs sākām darboties nozarē, kas nebija labi pazīstama, un strādājām, lai pievērstos kosmosa ticamībai un veicinātu tās ilgmūžību – ko sabiedrība tikai tagad saprot.

Sākotnēji bija grūti izveidot produktu tādai nozarei kā veselības aprūpe, kas mainās lēnām un pieņem jaunas tehnoloģijas. Izmantojot šo procesu, mēs esam iemācījušies, ka mums ir jāpanāk temps un jāturpina darbs, lai izveidotu savu zīmolu un mūsu produktus kā domājošus līderus, kas šo jauno tehnoloģiju savieno ar esošo veselības aprūpes tirgu..

In Tava grāmata viena no lielākajām jūsu aprakstītajām problēmām bija grūtības piekļūt riska finansējumam kā sievietei un it īpaši kā minoritātes sievietei. Vai jums ir kāds padoms sievietēm, kuras saskaras ar līdzīgiem jautājumiem un kurām, iespējams, nav ērti uzsākt ICO?

Es ieteiktu meklēt pēc iespējas vairāk alternatīvu finansēšanas iespēju. Investīciju iespēju variants, kas pēdējā laikā ir pieaudzis, ir kopfinansējums. Runājot par šāda veida ieguldījumiem, ir daudz iespēju, tostarp regulu CF piedāvājumi, kas ļauj uzņēmumiem lūgt tiešus ieguldījumus no ieguldītājiem, kā arī dažādas platformas, kas ļauj institucionālajiem un neinstitucionālajiem investoriem iesaistīties sev rūpētos projektos. Es uzskatu, ka šī ir vērtīga iespēja personām, kuras vēlas sākt savu uzņēmumu, it īpaši attiecībā uz pirmo finansēšanas kārtu, kas ir tik būtiska, lai ļautu uzņēmējiem veidot savus produktus un parādīt tā vērtību.

Savā grāmatā jūs apspriežat elastības nozīmi tieši sievietēm uzņēmējām. Vai jūs varētu īsi pastāstīt par šo viedokli?

Manuprāt, elastīgums ir viens no svarīgākajiem veiksmīga uzņēmēja atribūtiem. Sievietes uzņēmējas saskaras ar daudziem šķēršļiem un šķēršļiem panākumiem, un, saglabājot elastību, viņi spēj pārvarēt šīs problēmas.

Tā kā veiksmīga uzņēmēja būtība ir izaicinājumu pārvarēšana, elastība var izpausties kā nepieciešamība pagriezties no sākotnējā uzņēmuma vai produkta mērķa, lai atspoguļotu, piemēram, pašreizējos tirgus apstākļus vai citus negaidītus šķēršļus, kas rodas uzsākšanas procesā. Šogad, piemēram, COVID-19 pandēmija pārcēla tirgu vēl nebijušā veidā, un uzņēmēji bija spiesti attiecīgi pielāgoties.

2019. gada sākumā Patientory Inc. un IrisGuard paziņoja IrisGuard biometriskās autentifikācijas tehnoloģijas integrēšana ar lietotni Patientory. Vai jūs varētu apspriest šo partnerību un IrisGuard biometriskās tehnoloģijas izmantošanas priekšrocības?

IrisGuard ļauj pilnībā atpazīt varavīksneni, simtprocentīgi identificējot personas visā pasaulē. Mūsu partnerība ar IrisGuard ļāva tuvāk apskatīt datu pārvaldību un klīniskos pētījumus. Mēs integrējāmies ar IrisGuard, pielāgojot mūsu Patientory lietotnes Android risinājumu (jo, lai piekļūtu šāda veida tehnoloģijām, ir nepieciešams tālrunis ar kameru). Integrācija nodrošina papildu drošības līmeni, piekļūstot pacienta bioloģiskajiem datiem.

Vai jūs varētu sniegt mums sīkāku informāciju par to, kā platformā tiek izmantoti PTOY marķieri?

Pēc būtības PTOY marķieri ir daļa no PTOYMatrix Blockchain tīkla, kas nodrošina un pārbauda privātas veselības informācijas datu glabāšanu tīklā. Uzņēmumam Patientory Inc kā decentralizētai lietotnei tīklā marķieris tiek izmantots kā stimulēšanas rīks, lai atalgotu veselīgu uzvedību. Piemēram, lietojot lietotni, lietotāji tiek apbalvoti ar PTOY žetoniem, kad viņi sasniedz noteiktus ikmēneša labsajūtas mērķus.

Vai ir vēl kaut kas, ko jūs vēlētos dalīties par Patientory?

Pēdējā gada laikā mēs esam redzējuši, kā tiek pabeigts 21. gadsimta dziedināšanas likums, kas paredz, ka veselības aprūpes organizācijas nodrošina patērētājiem trešo personu piekļuvi viņu informācijai par veselību. Izmantojot dažādas partnerības, PTOYMatrix var apkopot datus no vairāk nekā 10 000 veselības aprūpes sistēmām, lai sniegtu pašpārvaldes identitāti un lietotājiem identificētus datus medicīniskajā dokumentācijā.

Paldies par lielisko interviju, jāapmeklē lasītāji, kuri vēlas uzzināt vairāk Pacietība.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me