Vadovas: Kaip nusipirkti „Tron“ (TRX) „Binance“

Tron yra decentralizuotas „blockchain“ protokolas, leidžiantis visame pasaulyje nemokamą turinį paskirstytoje saugojimo technologijoje. Protokolas leis vartotojams skelbti, saugoti ir turėti duomenis nepriklausoma forma. Tai leidžia turinio kūrėjams išleisti, skleisti, platinti ir tvarkyti skaitmeninį turtą, sudarant decentralizuotą turinio pramogų ekosistemą.

Šiandien nusipirkite „Tron on Binance“!

Justinas Sunas, kuris yra generalinis direktorius, linkęs užimti pozicijas TRON kaip nauja paskirstytoji skaitmeninių pramogų ekonomika, apimanti vaizdo įrašų srautą, internetinius lošimus į socialinius tinklus, kur vartotojai kontroliuoja ekonomiką. Vadinama kriptovaliuta, veikianti TRON blokų grandinėje TRONIX (TRX).

Šiuo metu „Tron“ užima 13-ą poziciją šifravimo diagramose, kai rinkos viršutinė riba yra šiek tiek daugiau nei 1,3 mlrd., Ir nuo gruodžio pradžios stabiliai auga.

Už biržų, kuriose prekiaujama kriptovaliuta TRONIX, TRX galima laikyti čia išvardytose piniginėse, kurios suteikia vartotojams galimybę visiškai kontroliuoti savo monetas..

Norėdami įsigyti TRON, vartotojai gali apsilankyti šifravimo biržoje, leidžiančioje kriptografiją pritaikyti TRX. Arba jie gali apsilankyti biržoje, leidžiančioje kriptografijai šifruoti biržą ir prekiauti kita kriptografine moneta, paprastai BTC arba ETH.

Pirkite „Tron“ naudodami kriptografiją

Norite iškeisti kai kuriuos savo bitkoinus ar eterio kriptovaliutas į TRONIX? „Binance“ mainai būtų tie mainai, kurie ateina į galvą.

Norėdami pirkti, atlikite šį veiksmą Binansas.

1 žingsnis:

Pirkite „Tron“

Sukurti Binansas sąskaitą, jei šiuo metu nesate registruotas platformoje. Greita forma padės jums atlikti registracijos procesą. Viskas, ko reikia, yra galiojantis el. Pašto adresas ir saugus slaptažodis. Po registracijos turėsite patvirtinti savo registraciją spustelėdami nuorodą, išsiųstą į jūsų registruotą el. Laišką. Tai užbaigs jūsų registraciją ir suteiks prieigą prie platformos naudojimo.

2 žingsnis:

Finansuokite savo Binansas sąskaitą. Šiuo metu į platformą turite nusiųsti keletą bitkoinų ar eterių. TRX vertė, kurią norite gauti, tiksliai nurodo, kiek BTC atsiųsite į platformą.

Norėdami tai padaryti, spustelėkite nuorodą „Fondas“, tada parinktį „Indėliai“, tada rodomų kriptovaliutų sąraše ieškokite „Bitcoin / Ether“..

Pirkite „Tron“

Ieškokite BTC „Binance“ siūlomų kriptovaliutų sąraše ir jūsų naudai būtų sugeneruotas unikalus adresas. Turite nukopijuoti sugeneruotą adresą ir nusiųsti kai kuriuos „Bitcoins“ į jį iš savo išorinės piniginės arba keistis ten, kur turite savo kriptogramas. Palaukite keletą minučių, o monetos turėtų atsispindėti atsiųstoje piniginėje.

3 žingsnis:

Keiskite savo Bitcoin ar kitus altcoins į TRON. Norėdami tai padaryti, turite spustelėti nuorodą „PASIKEISTI“ šalia „Binance“ logotipo. Puslapyje turėtumėte rasti TRX / BTC, jei finansavote naudodami „Bitcoins“, arba TRX / ETH, jei finansavote naudodami „Ethers“. Tai turėtų įkelti poros, ant kurios spustelėjote, diagramą.

Pirkite „Tron“

Diagramos skiltyje „Pirkti TRX“ langelyje „Kaina“ nurodoma tiksliai ta bitkoino dalis, kurią mokate už kiekvieną norimą įsigyti TRX. Sumos lauke įveskite kiekį, kurį norite įsigyti. Procentiniai mygtukai padeda užpildyti sumos langelį su tuo, kiek savo finansuojamos kriptovaliutos, įdėtos į platformą, norėtumėte naudoti įsigydami „Bitcoins“. Jei naudojate visas lėšas, naudokite mygtuką „100%“. Spustelėkite mygtuką PIRKTI TRX ir palaukite, kol TRONIX moneta bus įskaityta į jos piniginę Binansas mainai.

Pirkite „Tron“

Atkreipkite dėmesį, kad dideli mokesčiai „Bitcoin“ tinkle jums suteikė daug pinigų perkant kitas kriptovaliutas. Lėšų perkėlimas kainavo daug Binansas taip pat sandorio mokesčiai biržoje „Bitcoin“ taip pat yra aukšti. Geresnis būdas būtų naudoti „Ether“, kai įsigysite TRONIX monetą „Binance“ biržoje.

Išimkite TRX į savo piniginę

Dėl akivaizdžių priežasčių; įsilaužimų ir net uždarytų, nepatartina laikyti savo naujai įsigytų monetų kriptografinėse biržose. Jau nekalbant apie mažesnes problemas, tokias kaip planinė priežiūra, kuri kartais gali pasirodyti varginanti. Todėl įsitikinkite, kad atėmėte TRX saugią ir saugią piniginę, kuri leidžia jums kontroliuoti monetas.

Ar „Tron“ yra gera investicija?

Per pastaruosius metus „Tron“ sugebėjo pereiti prie savo „blockchain“ ir taip pat įsigijo „BitTorrent“, nes jis siekia dominuoti pramogų pramonėje. Tai kartu su kitais teigiamais pokyčiais, vykusiais partnerystės forma, žada dar labiau pakelti „Tron“ kainą.

Šiandien nusipirkite „Tron on Binance“!

Nors pastarosiomis dienomis TRX kaina buvo raudonojoje zonoje, moneta vis dar valdė garbingą IG nuo metų pradžios. Manoma, kad ši tendencija išliks, kai eisime link paskutinio metų ketvirčio, ​​nes ekspertai prognozuoja, kad kriptografijos rinka greičiausiai telks.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me