Vadovas: Kaip nusipirkti NEO „Bittrex“

Jei esate čia, tikriausiai ieškote „Neo“ „Bittrex“ biržoje. NEO daugelį vadina „kinų Ethereum“. Ir su „Ethereum“ kovojant su naujausia meškų rinka, gali būti, kad NEO gali pasistengti tapti „# 1“ išmaniųjų sutarčių platforma „blockchain“ sferoje. Arba bent jau pati vertingiausia išmanioji sutartinė kriptovaliuta.

Nepaisant aukšto lygio ir pasiutusios fanatinės bazės, NEO nėra taip plačiai prieinamas kaip kitos didelių monetų monetos. Vis dėlto įmanoma, jei žinote, kur kreiptis. Šis vadovas padės jums atlikti nuoseklų NEO pirkimo procesą „Bittrex Exchange“.

Kas yra NEO?

NEO yra išmani sutartinių platforma, panašiai kaip „Ethereum“, „EOS“ ar „Cardano“. Jų idėja yra suteikti žmonėms galimybę kurti decentralizuotas programas, remti tokias sritis kaip skaitmeninė tapatybė ir pramoninis „blockchain“ naudojimas. Aistringa NEO kūrėjų bazė jau sukūrė keletą sėkmingų ICO ir „blockchain“ projektų, sukurtų NEO tinkle..

Didžiausias NEO skirtumas tarp kitų platformų yra jos simbolinis modelis. Pirmiausia NEO prieigos raktas yra nedalomas. Tai reiškia, kad galite prekiauti tik sveikais žetonais – žetonų negalima padalyti, pavyzdžiui, į 0,5 arba 0,25 NEO, kaip ir su tokiais žetonais kaip „Bitcoin“ ir „Ethereum“.

Norint įgalinti mikrotransakcijas NEO platformoje, ji turi antrinį žetoną GAS, kuris naudojamas mokėti už tokius dalykus kaip naudojimo mokesčiai (pvz., ETH yra „Ethereum“). Žmonės, turintys NEO, nuolat uždirbs DAS, proporcingai jų turimoms NEO, todėl NEO investicijos taip pat yra būdas pasyviai gauti kriptografines pajamas.

Vietoj simbolinio tiekimo, kuris visada didėja, kaip ir kasybos valiutoms, tokioms kaip Bitcoin, NEO turi fiksuotą 100 milijonų žetonų tiekimą. Taigi, kai tinklas auga ir mato daugiau naudos, ženklo vertė natūraliai padidės dėl trūkumo.

Dabar pažiūrėkime, kaip pradėti investuoti į NEO.

1 žingsnis: užsiregistruokite „Bittrex“

Jei to dar nepadarėte, turėsite užsiregistruoti „Bittrex“ paskyroje. Norėdami pradėti, jų pagrindiniame puslapyje spustelėkite „Prisiregistruoti“.

bittrex 1

2 veiksmas: patvirtinkite savo sąskaitą

Prieš pradėdami prekybą, „Bittrex“ reikalauja patvirtinti savo sąskaitą.

Turėsite sukurti profilį, įskaitant savo vardą, gimimo datą ir gyvenamosios vietos adresą. Taip pat turėsite pateikti vienos formos asmens tapatybę (pasą, vairuotojo pažymėjimą arba nacionalinį asmens tapatybės dokumentą) ir dabartinę asmenukę.

Procesas paprastai yra labai trumpas, o norint jį sėkmingai patvirtinti, gali prireikti net kelių minučių. Nors svetainėje teigiama, kad kai kuriais atvejais tai gali užtrukti iki 24 valandų.

3 žingsnis: deponuokite „Bitcoin“ arba „Ethereum“

Kelios vietos leidžia įsigyti NEO „Fiat“ valiutomis, tokiomis kaip USD arba EUR, įskaitant „Bittrex“. Taigi pirmiausia turėsite įsigyti „Bitcoin“ arba „Ethereum“, o tada „Bittrex“ prekiauti NEO.

Jei neturite nė vienos iš šių monetų, žmonės iš daugumos pasaulio vietų gali nusipirkti turėdami kreditinę ar debetinę kortelę Coinmama, Changelly arba Monetų bazė.

Kai turėsite „Bitcoin“ ar „Ethereum“, turėsite pervesti monetas į „Bittrex“ sąskaitą. Norėdami tai padaryti, viršutinėje naršymo juostoje spustelėkite „Piniginės“.

Kitame puslapyje bus rodomi visi jūsų „Bittrex“ piniginės likučiai. Ieškokite monetos, kurią norite įnešti (pavyzdžiui, BTC). Spustelėkite žalią piktogramą šalia monetos pavadinimo, kad atliktumėte indėlį.

bittrex 2

Jei pirmą kartą deponuojate tokio tipo monetas, turėsite sugeneruoti piniginės adresą. Spustelėkite „Naujas adresas“ ir palaukite keletą minučių, kol „Bittrex“ sukurs jums naują piniginę. Kai jis bus baigtas, nukopijuokite piniginės adresą kaip savo „Bitcoin“ / „Ethereum“ siuntimo adresą.

bittrex 3

Atsižvelgiant į tinklo apkrovą, gali tekti palaukti keletą akimirkų, kad pamatytumėte monetas „Bittrex“ piniginėje.

4 žingsnis: „Bittrex Exchange“ raskite „NEO“ BTC arba ETH porą

Kai jūsų indėlis bus baigtas, „Bittrex“ biržoje galėsite prekiauti NEO.

Norėdami pereiti į mainų ekraną, spustelėkite „Rinkos“.

bittrex 5

Monetos su USD poromis bus išvardytos viršuje. Slinkite žemyn į skyrių „Bitcoin Markets“ (arba „Ethereum Markets“, jei prekiaujate su Ethereum). Paieškos juostoje įveskite „NEO“ ir pasirodys NEO pora.

bitrex neo

Spustelėkite BTC / NEO arba ETH / NEO, kad atidarytumėte NEO užsakymo ekraną.

5 žingsnis: Pasirinkite, kiek NEO pirkti

Prekybos ekrane slinkite žemyn, kur rodoma galimybė pirkti ar parduoti NEO sistemoje „Bittrex“. Įsitikinkite, kad pasirinkta „Pirkti“.

bittrex neo 2

Turėsite keletą užsakymo variantų. Numatytoji parinktis yra „Riboti“ – jūs įtraukiate, kiek NEO norite įsigyti, už kiek ir „Bittrex“ bandys atlikti šią prekybą. Arba galite pasirinkti „Sąlyginį“ užsakymą. Tai reiškia, kad jūs pasirenkate, kiek NEO pirkti, ir nurodykite „Bittrex“ prekiauti tik tuo atveju, jei kaina yra mažesnė / didesnė už jūsų nurodytą kainą.

Dėl riboto užsakymo:

  • Nustatykite norimo įsigyti NEO kiekį
  • Nustatykite „Pasiūlymo kainą“ – kainą BTC / ETH, už kurią norite pirkti (pasirinkite „Paskutinis“, kad paimtumėte naujausią kainą)
  • Patikrinkite BTC / ETH sumą, kurią kainuos jūsų užsakymas (ar turite pakankamai lėšų užsakymui padengti)
  • Pasirinkite, kiek laiko norite, kad „Bittrex“ bandytų atlikti jūsų užsakymą. Jie galės atlikti jūsų prekybą tik tuo atveju, jei kas nors kitas prekiauja kita kryptimi (t. Y. NEO-BTC arba NEO-ETH). Numatytoji parinktis reiškia, kad „Bittrex“ toliau bandys rasti prekybos partnerį, kol bus įvykdytas visas jūsų užsakymas arba atšauksite užsakymą. Kitu atveju galite pasirinkti atšaukti užsakymą, jei jo negalima įvykdyti iš karto.

Sąlyginiai užsakymai veikia taip pat. Vienintelis skirtumas yra pasirinkti savo būklę (didesnė nei lygi arba mažesnė nei lygi).

Turėkite omenyje, kad „Bittrex“ yra 0,025 NEO pašalinimo mokestis. Kadangi NEO yra nedaloma kriptovaliuta, galėsite išimti tik sveiką skaičių. Pavyzdžiui, jei turite 100 NEO, su operacijos mokesčiu jis taps 99,975 NEO, kurio negalėsite pasiimti.

Turėdami tai omenyje, pridėkite 0,025 prie norimo įsigyti NEO kiekio, kad vėliau galėtumėte atsiimti visą piniginėje esančią sumą.

6 žingsnis: Pirkite NEO!

Baigę prekybos sąlygas, spustelėkite „Pirkti NEO“. Ir jūs baigėte! „Bittrex“ informuos jus, kai jūsų prekyba bus sėkmingai užbaigta.

7 veiksmas: atsiimkite savo NEO žetonus prie saugios NEO piniginės (ir pradėkite uždirbti DUJAS!)

Geriausia šifravimo praktika yra visada laikyti monetas saugioje piniginėje, ne biržoje, kai neprekiaujate. Tai dar svarbiau NEO, nes tai leidžia užsidirbti GAS (nemokamų pinigų !!!) vien tik laikant NEO.

Norėdami atsiimti monetas, jums reikės piniginės, palaikančios NEO (ir GAS). Saugiausias pasirinkimas yra aparatinė piniginė, tokia kaip „Nano S“ knyga. Pigesnis variantas yra NEON piniginė, NEO kūrėjų sukurta darbalaukio „Windows“, „Mac“ ir „Linux“ piniginė grupuoja Siono miestą.

Norėdami atsiimti „Bittrex“, spustelėkite „Piniginės“. Dabar ieškokite NEO – piniginė turėtų parodyti naują likutį su naujai įsigytomis NEO monetomis. Norėdami pasitraukti, spustelėkite raudoną simbolį.

bittrex neo 3

Kitame ekrane įdėkite norimo išimti NEO kiekį (atminkite, kad tai gali būti tik sveiki vienetai) ir paskirties adresą (iš savo NEO piniginės). Patikrinkite, ar adresas teisingas, ir spustelėkite „Atšaukti NEO“, kad užbaigtumėte.

bittrex neo pasitraukti

Taigi viskas! Dabar jūs žinote, kaip nusipirkti NEO „Bittrex“ vienoje populiariausių kriptovaliutų biržoje. Pažiūrėk čia mūsų NEO pirkimo vadovui iš Binansų birža.

Andriejus yra rašytojas ir skaitmeninės rinkodaros specialistas iš Naujosios Zelandijos, dabar įsikūręs iš Pietryčių Azijos. Kartu su savo darbu daugelyje elektroninės prekybos erdvių Andrew labai domisi kriptovaliuta, ypač altcoinais ir projektais, orientuotais į pagrindinę kriptografijos priėmimą.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me