Svarbūs sunkieji šakės atsitikti 2018 m. Liepos mėn

„Hard Fork“ yra paprasčiausias protokolo pakeitimas, palyginti su ankstesne versija. Šis procesas vyksta skirtingai, viena dalis eina senuoju keliu, o naujoji (šakutė) versija eina naujovinimo keliu. Kartais kietą šakę galima uždėti ant grandinės, nesukuriant skirtumų. Tokiu atveju vartotojams nebus suteikta jokių papildomų monetų.

Naujoji versija paveldi senosios versijos atributus, tačiau įgyvendina papildomus protokolus (kurie gali būti saugumo pagerinimas), kurie, kaip manoma, yra geresnis pasirinkimas nei pradinė versija..

Tokių pavyzdžių galėtų būti „Bitcoin Cash“ (BCH) kietoji šakutė, kuri yra „Bitcoin“ šakutė (BTC). „Bitcoin Cash“ padarė keletą savo protokolo pakeitimų, pvz., Padidino blokų dydį iki 32 MB, o ne 1 MB dydžio bloką, kurį įgyvendino „Bitcoin“ (BTC).

Šie patobulinimai paskatino daugybę kriptovaliutų, kurias turime šiandien, pvz., „Bitcoin Gold“, „Bitcoin Private“ ir netgi „Ethereum“, ir dar daugiau. Svarbu žinoti, kad ne visada kieta šakė taip pat skatins investuotojus, kartais tai tik atnaujintas protokolas.

Žemiau laukiama kietų šakių liepos mėn.

„Ethereum Classic“

Kaip aprašė komanda, „Ethereum Classic“ (ETC) yra protingesnė blokų grandinė, bendruomenė, kriptovaliuta ir tinklas, praplečiantis skaitmeninio turto funkcijas. Be platformos, leidžiančios žmonėms lengvai siųsti virtualius pinigus, ji taip pat leidžia naudoti sudėtingas pažangias sutartis, kurios yra savarankiškos ir nekintamos..

„Ethereum Classic“ (ETC) žetonai paleidžia „blockchain“ ir juos galima įsigyti / keisti pagrindinėse kriptovaliutų biržose į bitcoinus, ethereumus ir USD.

Suplanuota šakė liepos 13 d. Pasieks „Ethereum Emerald“, kuri bus išsišakojusi 6 100 000-ajame kvartale.

Einšteinas

Einšteinas buvo įkurta 2014 m., tačiau dėmesio centre atsidūrė tik 2017 m..

Einšteinas (EMC2) kita vertus, yra gimtoji „Einsteinium“ platformos žyma. Šiais žetonais galima prekiauti kitiems įvairiose kriptovaliutų biržose. EMC2 yra į Bitcoin panaši virtuali valiuta, kurioje naudojamas „PoW“ („Proof-of-Work“) algoritmas. Nors ši valiuta pirmiausia buvo sukurta moksliniams, labdaros ir politiniams lėšų rinkimo tikslams, ji gali būti naudojama bet kokiems sandoriams.

EMC2 išsišakoja pakeisdamas savo kasybos algoritmą iš Script į EThash. Nauji žetonai bus platinami žetonų turėtojams santykiu 1: 1.

Atnaujinimas: „Einsteinium“ komanda susisiekė su mumis, kad sunki „Einsteinium“ (EMC2) kriptovaliutos šakutė pasirodys vėlyvą rudenį; tiksli data dar turi būti nustatyta.

„SiaCoin“

„Sia“ platforma yra paskirstyta debesies saugykla, kurioje naudojama nemokama saugykla, apsaugota „blockchain“ technologija. Platforma naudoja vartotojų standžiojo disko talpą visame pasaulyje ir sukuria duomenų saugojimo rinką, kuri yra patikima ir mažesnėmis sąnaudomis nei tradiciniai saugyklos tiekėjai, tokie kaip „Amazon“ ir „Apple“..

„SiaCoin“ (SC) yra oficiali tinklų kriptovaliuta, kuri bus naudojama klientams reikalingai papildomai erdvei įsigyti. Teikėjams taip pat mokama ta pati kriptovaliuta už tai, kad jų nepanaudota atmintinė būtų prieinama tinklui.

„SiaCoins“ kietoji šakutė numatyta 2018 m. Liepos 1 d.

LBRY kreditai

BIBLIOTEKOS KREDITAS LBC yra nemokama, atvira, bendruomenės valdoma rinka. Platformoje rodomi geriausi Holivudo filmai, kolegijos pamokos ir kitas žiniasklaidos turinys. LBRY kreditai (LBC) kriptovaliuta skatintų veiklą „blockchain“.

LBRY kreditai (LBC) žetonus galima įsigyti kriptovaliutų biržose „Bittrex“, „Poloniex“, „Upbit“ ir „Cryptopia“. Šiuo metu žetonais galima prekiauti tik į bitkoinus ir rišamąsias kriptovaliutas.

Suplanuota „blockchain“ šakutė vyks 2018 m. Liepos 9 d. Šakutė pratęs, kiek laiko pretenzijos galios iki galiojimo pabaigos tinkle.

„HexxCoin“

HXX moneta yra saugus decentralizuotas ir „blockchain“ pagrįstas sistemos tinklas, kuriame naudojamas „PoS“ („Proof-of-Stake“) algoritmas.

HEKSKOINAS (HXX) pirmą kartą atsirado 2015 m. Kaip „Crave“ šakutė, o po dvejų metų buvo atgaivinta kaip „Zerocoin“ („Zcoin“) šakutė, kuri taip pat užgeso. 2018 m. Monetą perėmė nauja komanda, padariusi viską, kas įmanoma, per tokį trumpą laiką pakėlusi projektą į neįsivaizduojamas aukštumas. Moneta yra sutelkta į vartotojo privatumą.

Projekto komanda siekia išplėsti bitkoino funkcionalumą naudodama „Zerocoin“ funkcijas. Dėl šakutės atsiras nauja kriptovaliuta, vadinama „BitcoinZeroX“ (BZX). BZX žetonai bus išduodami HEXX ir Bitcoin kriptovaliutų turėtojams santykiu 1: 1.

„HEXX“ šakutė numatyta 2018 m. Liepos 1 d.

„BitTube“

Čia yra gera platforma, kurios tikslas yra pašalinti vaizdo įrašų leidybos platformas, tokias kaip „YouTube“. Šioje platformoje leidėjai gali gauti pasyvių pajamų iš turinio, kurį jie įkelia į platformą.

„BitTube“ (VAMZDIS) kriptovaliuta yra gimtoji platformoje ir būtų naudojama kaip atlygis už veiklą tinkle. TUBE taip pat galima iškeisti į bet kurią kitą kriptovaliutą bet kurioje kriptovaliutos biržoje, kurioje ji yra išvardyta.

Turėdamas „peer-to-peer“ paskirstytą tinklą, „BitTube“ padės žmonėms visame pasaulyje naudotis teise į žodžio laisvę, išvengiant cenzūros.

„BitTube“ (TUBE) numatyta išsišakoti 2018 m. Liepos 1 d. Šakute bus pakeistas kasybos algoritmas į tinklą.

Kore

Kore platforma orientuota į privatumą ir saugumą, nukreiptus į svarbiausių teisinių, žmogaus teisių atkūrimą.

KORE (KORE) žetonais galima prekiauti kaip ir visomis kitomis kriptovaliutomis. Šiuo metu jį galima iškeisti tik į „Bitcoins“ (BTC) „Bittrex“ ir „Upbit“ sistemose, kaip nurodyta monetų rinkos dangtelis.

KORE šakutė bus naudojama modifikuoti kai kuriuos pagrindinius „blockchain“ aspektus, tokius kaip blokavimo laikas, sunkumai, „Masternode“ apdovanojimai, statymas ir keletas kitų pakeitimų. Šakutė numatyta 2018 m. Liepos 1 d.

Svarbu pastebėti, kad kai kurias iš šių kietųjų šakių bendruomenė gali keisti. Todėl norint stebėti pažangą, būtina stebėti įvairios bendruomenės pažangą per įvairias socialinės žiniasklaidos platformas.

Mes rekomenduojame : „CoinMarketCal“ ir „KryptoCal“ už būsimų paskelbtų įvykių sekimą.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me