Svarbiausi kriptovaliutos ir „Fintech“ renginiai, į kuriuos turi įeiti 2018 m

„Bitcoin“ renginiai yra konferencijos ar susibūrimai, kuriuose susirenka žmonės iš „Bitcoin“ pagrindinės bendruomenės, vartotojai, entuziastai, verslininkai ir smalsūs stebėtojai. Šie renginiai, būdami pasauline bendruomene, dažnai organizuojami visame pasaulyje. Čia mes siūlome jums informaciją apie svarbiausius „Bitcoin“ įvykius.

1. 2018 m. Londono „Fintech“ savaitė

Data: 2018 m. Liepos 13 d

Vieta: Londonas, JK

„Fintech“ savaitė yra dirbtuvių, konferencijų, parodų, hakatonų, vakarėlių ir susitikimų serija. Pagrindinis renginys vyks QEII centre Vestminsteryje. Kitos diskusijos vyks Londone ir „Tech City“. Tikimasi, kad apie 600–1000 palydovų iš daugiau nei 50 tautų padės renginius.

Pagrindinis garsiakalbis

Prajit Datta, duomenų mokslininkas ir „blockchain“ evangelistas

2. Kolonos nesusikalbėjimas

Data: 2018 m. Liepos 15 d

Vieta: Vilnius, Lietuva

Renginys prasidės 2018 m. Liepos 15 d. Ir baigsis 2018 m. Liepos 22 d. Ateik ir mokykis iš kriptografinių vietinių gyventojų, „blockchain“ pradininkų ir verslo lyderių. Eksperimentuokite, įsilaužkite ir kurkite savaitę su „Ramsčio“ komanda. Prisijunkite prie diskusijų, pokalbių, seminarų ir meistriškumo kursų. Šis renginys yra nemokamas ir atviras visiems. Tiesiog užsisakykite skrydį ir nakvynę.

Garsiakalbis

Davidas Siegelas, „Pilies projekto“ generalinis direktorius ir amerikiečių verslo magnatas, gyvenantis Londone 

3. Pasaulinis „Blockchain“ kongresas

Data: 2018 m. Liepos 16 d

Vieta: Johanesburgas, Pietų Afrika

Pasaulinis „Blockchain“ kongresas yra didžiausia patirtis asmeniui, turinčiam akis į „Blockchain“ technologiją. Nesvarbu, ar esate šio skyriaus ekspertas, ar naujokas, šiame renginyje yra jums naudingos informacijos. Šiame specialiame susirinkime ekspertai ištirs šios trikdančios technologijos, ICO ir kriptovaliutų perspektyvas. Tai yra platforma, kur renkasi pilietinė visuomenė ir „blockchain“ evangelistai rimtam susitikimui apie galimas „Blockchain“ programas.

Garsiakalbiai

Ianas Scarffee, serijinis verslininkas ir pagrindinis blokų grandinės ir šifravimo pramonės ekspertas

Erikas Annanas, „KubitX Exchange“ generalinis direktorius

4. Pasaulinis „Blockchain“ aukščiausiojo lygio susitikimas

Vieta: Singapūras

Data: 2018 07 19 – 2018 07 20

Šių metų Pasaulinis „Blockchain“ aukščiausiojo lygio susitikimas vyks Singapūre. Susirinkimo tikslas – sujungti pasaulinius „blockchain“ ekspertus, technologijų novatorius, startuolius ir investuotojus į šią kripto erdvę. IT lyderiai ir ekspertai diskutuos apie „blockchain“ pobūdį ir jo galimybes.

Garsiakalbiai:

Alexas Medana, „FinFabrik“ generalinis direktorius ir vienas iš įkūrėjų

Anson Zeall, „CoinPip“ įkūrėjas ir generalinis direktorius

5. Tarptautinis „Blockchain“ kongresas

Data: 2018-03-08 – 2018-04-08

Vieta: Hyderabad, Indija

Telanganos vyriausybė, bendradarbiaudama su „Nucleus Vision“, išleidžia patį pirmąjį Tarptautinis „Blockchain“ kongresas. Renginys turėtų būti didžiausias pasaulyje vyriausybės „blockchain“ kongresas, kuriame dalyvaus daugybė aukšto rango vyriausybės pareigūnų ir pasaulinių „blockchain“ lyderių. Tikimasi, kad renginį pagerbs daugiau nei 2500 dalyvių. Grupines diskusijas ir pranešimus surengs daugiau nei penkiasdešimt pranešėjų.

Pranešėjai:

Timas Draperis, rizikos kapitalistas ir „Draper Venture Network“ įkūrėjas

Arunas Setas, verslininkas, kriptografinis evangelistas ir NASSCOM fondo pirmininkas

6. „Blockchain Connect“

Data: 2018 m. Rugpjūčio 22 d

Vieta: Los Andželas, Kalifornijos valstija, JAV

2018 m. JAV ir Kinija „Blockchain“ ir skaitmeninės valiutos konferencija vyks viešbutyje „LAX Marriott“. Renginį organizuoja ir remia „Blockchain China Connect, Inc.“ ir „Artisan Business Group“. Tikimasi, kad šimtai prekybininkų kriptovaliuta, bitkoinų kasyklų operatoriai, investuotojai, „blockchain“ evangelistai ir teisės ekspertai pagerbs šį renginį. Konferencija bus puiki platforma P2P tinklų kūrimui ir bendradarbiavimo galimybėms tarp Kinijos, JAV ir kitų šalių.

Pranešėjai:

Jackas Liao, „Bitcoin Gold“ ir „LightningASIC“ įkūrėjas

Joe Rubinas, „FundingPost.Com“ įkūrėjas ir MD

7. Atblokuokite bendruomenę

Data: 2018 09 09 – 2018 10 09

Vieta: Honkongas

Atblokuoti bendruomenę įvykis, kaip rodo pavadinimas, yra sutelktas į temas, kurios yra susijusios su bendruomenės verte „blockchain“ pramonei. Jis bus sutelktas į bendruomenę. Pavyzdžiui, koks yra bendruomenės vaidmuo kriptografinėje erdvėje, kaip bendruomenė gali pasinaudoti „blockchain“ technologija, kaip žetonai gali palaikyti bendruomenę ir pan. Tikėkitės susitikti su ekspertais iš tyrimų laboratorijų ir universitetų. Jie aptars strategijas, priemones ir komunikacijos kanalus išankstinio pardavimo, ITO ir po ITO etapų metu.

Pranešėjai:

Richardas Millingtonas, internetinių bendruomenių kūrimo ekspertas ir „Feverbee“ įkūrėjas

Joelis Johnas, „Outlier Ventures“ analitikas

8. „Crypto Expo“. Maskva  

Data: 2018 m. Rugsėjo 15 d

Vieta: Maskva

Pasaulio skaitmeninių valiutų, ICO ir blokinių namų rinkos susirinks Maskvoje, Rusijoje, kad išspręstų kriptovaliutų pasaulį supančias paslaptis. Paroda skirta suvienyti visus pagrindinius žaidėjus, kurie per pastaruosius metus reikšmingiausiai prisidėjo prie kriptografijos pramonės. Dalyviai bus supažindinti su šios srities ekspertais. Jie sužinos, kas yra kriptografijos pasaulis ir kiek kainavo patekimas į kriptografijos sritį.

Pranešėjas:

Valentinas Preobraženskis, „Latoken“ įkūrėjas ir generalinis direktorius

Larsonas & Holzas

9. „Blockchain Shift“

Data: 2018-11-11 – 2018-12-12

Vieta: Majamis, FL, JAV

„Blockchain“ yra įvardijama kaip viena iš labiausiai trikdančių technologijų, turinčių daug galimybių. Susitikimo tikslas – didinti informuotumą ir šviesti pasaulį apie „blockchain“ technologijos galią. Tikėkitės patrinti pečius su pramonės ekspertais, reguliuotojais ir politikais, kurie ateis švęsti „blockchain“ evoliucijos. Renginį remia technologijų gigantai, įskaitant „Tesla“, IBM ir „tZERO“.

Išvada

Kriptovaliutos ir susijusios „blockchain“ technologijos pastaruoju metu padarė didelę įtaką rinkoms. Mes rekomenduojame atidžiau pažvelgti į tarptautines konferencijas apie „Blockchains“ ir „cryptocurrencies“, kurios vyks nuo šių metų liepos iki lapkričio..

Šie „Bitcoin“ renginiai suteiks jums galimybę klausytis geriausių pranešėjų šia tema. Tai neapsiriboja. Jums taip pat bus naudingi įvairūs oficialūs klasių mokymai, į kuriuos galėsite užsiregistruoti.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me