SEC kriptovaliutų pranešimų ir nutarimų laiko juosta

Saugumo ir Keitimo Komisija buvo įkurta 1929 m. kaip pirmoji federalinė vertybinių popierių rinkos reguliavimo institucija, kurios užduotis buvo „apsaugoti investuotojus, išlaikyti sąžiningas, tvarkingas ir veiksmingas rinkas bei palengvinti kapitalo formavimąsi“.

Jie daugiausia dėmesio skiria vertybinių popierių siūlymui ir pardavimui, reguliuoja biržas, kuriose jais prekiaujama, užtikrindami, kad įmonės neatskleistų klaidinančios informacijos apie savo veiklos rezultatus ar ateities perspektyvas ir kad investuotojai būtų apsaugoti nuo sukčiavimo..

SEK

Šaltinis: wikipedia.org

Matydamas, kad pastaraisiais metais skaitmeniniai žetonai tapo vis plačiau paplitę ir populiarėja, atrodo, kad SEC veiksmai paveikė skaitmeninių valiutų kainas. SEC tapo įprasta tema, rodoma kasdieniniame kriptografinių naujienų cikle.

Nesvarbu, ar tai yra skaitmeninių valiutų statuso nustatymas, ar reguliuojamas naujų produktų ar mainų reguliavimas, SEC sprendimai padarė didelę įtaką kriptografinės erdvės veikimui.

Šiandienos straipsnyje aptarsime keletą svarbiausių naujausių SEC kriptovaliutų sprendimų ir veiksmų, susijusių su kriptovaliutų rinka.

Eteris ir Bitcoinas ne vertybiniai popieriai

Namų asignavimų komiteto posėdyje, vykusiame balandžio mėn., SEC pirmininkas Jay Clayton paaiškino komisijos poziciją dėl Bitcoin.

„Tai sudėtinga sritis. Nes, kaip sakėte, yra įvairių kriptografinių rinkinių tipų. Leisk man pabandyti suskirstyti juos į dvi sritis. Gryna mainų priemonė, dažniausiai minima, yra Bitcoin. Kaip dauguma valiutos pakeitimų, dauguma žmonių nusprendė, kad tai nėra vertybiniai popieriai.

Tada yra žetonai, kurie naudojami projektams finansuoti. Buvau įraše sakydamas, kad yra labai mažai, nėra nė vieno, kurį mačiau, žetonų, kurie nėra vertybiniai popieriai. Jei kažkas yra vertybinis popierius, turėtume jį reglamentuoti kaip vertybinį popierių, o mūsų vertybinių popierių reglamentai yra pagrįsti atskleidimu, o žmonės turėtų jais vadovautis ir pateikti mums reikalingą informaciją.

Iš jo pareiškimo aišku, kad Bitcoin dar nėra laikomas vertybiniu popieriumi.

Birželio mėnesį vertybinių popierių ir biržos komisija oficialiai paskelbė, kad antroji pagal populiarumą pasaulyje kriptovaliuta nėra investicinė priemonė. Agentūros įmonių finansų skyriaus direktorius Williamas Hinmanas tai pareiškė EterisŽetonas, per kurį veikia „Ethereum“ platforma, nebus reguliuojamas taip pat, kaip ir akcijos bei obligacijos.

DAO žetonai kaip nelegalūs vertybiniai popieriai

2017 m. Liepos mėn. SEC paskelbė, kad DAO žetonai, kurie buvo pasiūlyti ICO kuri 2016 m. surinko daugiau nei 150 mln. USD, nuo šiol bus laikoma vertybiniais popieriais. Po šio pareiškimo buvo surengtas posėdis, vykęs vasario mėnesį Senate, kur SEC pirmininkas Jay Claytonas pasakė: „Manau, kad kiekvienas mano matytas ICO yra saugumas“.

Pradinis monetų siūlymas pažeidė įstatymą, nes šie žetonai nebuvo užregistruoti SEC prieš pardavus žetonus. Šis sprendimas paveikė ne tik DAO; šio sprendimo pasekmės parodė, kad daugelis ICO ateityje taip pat gali turėti teisinių problemų.

SEC sprendimo priėmimo metu nemokėjo jokių kaltinimų, tačiau iš tikrųjų pakeitė ICO scenos raidą, kuriai iki tol daugelį mėnesių buvo leista veikti be jokio reguliavimo..

Nors kriptovaliutų bendruomenė neigiamai reagavo į skelbimą, bendras poveikis rinkai buvo nereikšmingas. Šaltinių teigimu, penkios geriausios monetos paskelbimo dieną sumažėjo, tačiau po to jos gana greitai atšoko.

Winklevoss ETF atmestas

2018 m. Liepos mėn SEC paneigė antrąjį brolių Winklevoss bandymą paleisti bitkoino ETF. Liepos 26 d. SEC nusprendė, kad brolių teiginys, jog bitkoinų rinkos yra „savaime atsparios manipuliacijoms“, nebuvo tikslus, paskatindamas juos atmesti jų pasiūlymus dėl ETF dėl to ir kitų priežasčių.

Tai privertė kriptovaliutų rinkas greitai reaguoti ir neigiamai. BTC prarado daugiau nei 400 USD vertės tik per 3 valandas. Ir, kaip įprasta, nukritus Bitcoinui, kitos monetos taip pat laikosi šios tendencijos. Tačiau pirmoji kriptovaliuta pagal rinkos viršutinę ribą savo vertę atgavo per 24 valandas.

Rugpjūčio 7 d. JAV vertybinių popierių ir biržos komisija (SEC) paskelbė, kad atideda savo sprendimą dėl siūlomo taisyklės pakeitimo patvirtinimo ar nepritarimo, kuris leistų „Cboe BZX Exchange“ išvardykite Bitcoin biržoje prekiaujamą fondą (ETF).

Tuo pačiu laikotarpiu agentūra atmetė visus devynis „Bitcoin ETF“ pasiūlymus, kuriuos „ProShares“, „Direxion“ ir „GraniteShares“ pateikė trimis atskirais užsakymais..

Kitas ETF patvirtinimo terminas vėl buvo perkeltas, į gruodžio pabaigą, nors galiausiai visi tikisi, kad sprendimas įvyks 2019 m..

Winklevoss

Šaltinis: forbes.com

„VanEck SolidX ETF“ atmesta

Dar 2018 m. Birželio mėn, VanEck ir „SolidX“ kreipėsi dėl fiziškai paremto Bitcoin ETF įtraukimo į CBOE BZX akcijų biržą ir laukė, kol sprendimas bus priimtas rugpjūtį. Kaip ir kitų ETF, SEC taip pat atidėjo savo paskelbimą dėl „VanEck“ ir „SolidX ETF“ pasiūlymų.

Kaip jau minėjome anksčiau, SEC sprendimas daro didelę įtaką rinkai, „Ripple“ praranda daugiau nei 20% savo vertės.

Įdomu tai, kad ši naujiena nebuvo nei teigiama, nei neigiama. Skirtingai nei „Winklevoss ETF“ atveju, tai nebuvo jų produkto atmetimas. Vietoj to ji tik paskelbė, kad sprendimas bus atidėtas. Vis dėlto tai sukėlė stiprią rinkų reakciją.

SEC ir CFTC kartu pripažįsta kriptovaliutas

Nors atrodo, kad dėl daugelio SEC veiksmų kriptografijos kainos krinta, yra pavyzdys, kuris nesilaiko šios tendencijos. 2018 m. Vasario mėn. Surengė bendrą SEC ir Prekių bei ateities prekybos komisijos (CFTC) posėdį, kuriame buvo nagrinėjamas kriptovaliutų, ICO ir „blockchain“ klausimas..

Atstovai pripažino, kad ši nauja pramonė yra labai svarbi, pabrėždami, kad norint užtikrinti jos ilgalaikę sėkmę reikia teisingos reguliavimo sistemos. Reguliavimo institucijos taip pat atkreipė dėmesį į tai, kad „jei nebūtų bitkoino, nebūtų ir blokų grandinės“.

Rinkos reakcija į šį teiginį išsiplėtė į stiprią bullish tendenciją. Šis pranešimas buvo puikiai parengtas, nes Kinija ir Indija mobilizavosi norėdamos kovoti su kriptovaliuta, o rinkos ėjo mažėjančia trajektorija. Ir BTC, ir ETH patyrė beveik 20% pelną tomis dienomis, kurios sekė klausą.

Išvada

Akivaizdu, kad SEC vaidina svarbų administracinį vaidmenį šifravimo pramonėje, o jų paskelbti reglamentai ir pranešimai turi tiesioginį poveikį, kuris pasiekia už JAV sienų ir visose pasaulinėse kripto rinkose..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me