Saugiausios piniginės „Ripple“ laikyti 2018 m. | Pradedančiųjų vadovas

Yra daugybė galimybių Ripelis Galimos XRP piniginės ir gali būti gana sunku pasirinkti tinkamą. Šis vadovas padės jums nuspręsti, kokios „Ripple“ piniginės yra ir kokia yra jums tinkamiausia.

Prieš gaunant piniginę

Pirmas dalykas, kurį turėtumėte žinoti prieš įsigydami „Ripple XRP“ piniginę, yra tas, kad nepaisant to, kurią piniginę pasirinksite, reikės 20 XRP iš jūsų balanso, kad rezervuotumėte savo piniginės adresą. Šie 20 XRP nebus prieinami jokioms operacijoms, XRP naudojamas norint išlaikyti jūsų piniginę atidarytą ir suaktyvinti jūsų XRP „Ripple Ledger“. (Tai nėra tas atvejis, kai XRP saugote biržoje.)

Štai kodėl rekomenduojama laikyti ir naudoti tik vieną „Ripple“ piniginę, nebent tai tikrai būtina.

Įvairių tipų piniginės

Prieš peržiūrėdami šiame sąraše nurodytas „Ripple“ piniginių rūšis, svarbu žinoti, koks yra skirtingų rinkoje esančių piniginių tipas. Žinodami skirtumus, galite nuspręsti, kuris piniginės tipas geriausiai atitinka jūsų poreikius.

Programinė piniginė yra internetinė piniginė, kurią galima laikyti kompiuteryje, planšetiniame kompiuteryje ar mobiliajame įrenginyje. Jie reikalauja interneto prieigos ir jo saugojimo. Jomis lengva naudotis, daugelį jų galima atsisiųsti nemokamai. Dėl savo internetinio ryšio jie laikomi pažeidžiamais atakoms ir jiems reikalingas stabilus interneto ryšys.

Aparatinė piniginė yra fizinė piniginė (ji paprastai atrodo kaip USB atmintinė), kurioje saugote savo skaitmeninį turtą. Jie laikomi privačiausiais ir saugiausiais kriptografijos laikymo būdais. Kita vertus, jie yra labiau brangios pusės.

Karšta piniginė, taip pat žinomas kaip naršyklės piniginė, yra piniginės tipas, prie kurio galima prisijungti tik prisijungus. Tai leidžia vartotojams atlikti momentines operacijas.

Popierinė piniginė yra popieriaus lapas, ant kurio atspausdinti visi jūsų šifravimo lėšų duomenys, įskaitant asmeninius raktus ir adresus.

„Nano S“ knyga

„Nano S“ knyga yra aparatinė piniginė, panaši į USB diską, turintį OLED ekraną. Šifravimo entuziastai tai laiko saugiausiu privačių raktų saugojimo būdu, nes tai riboja įsilaužėlio galimybes naudotis valiuta.

Skirtingai nuo kitų piniginių, „Nano“ neriboja monetų, kurias galite laikyti, skaičiaus, o tai reiškia, kad galite laikyti neribotą kiekį XRP monetų. Jis taip pat palaiko kitas kriptovaliutas.

Norėdami pasiekti „Ledger Nano S“ saugomas lėšas, tiesiog prijunkite ją prie savo kompiuterio ar mobiliojo telefono ir galėsite lengvai pradėti siųsti ir gauti XRP..

Visi privatūs raktai laikomi neprisijungus pasiekiamoje aplinkoje, todėl įsilaužėliams beveik neįmanoma pavogti jūsų lėšų. Įrenginys suderinamas su asmeniniais kompiuteriais, kuriuose veikia „Windows“, „Mac“, „Linux“ ir „Chrome“ OS. Naudodami OTG kabelį, jį taip pat prijungiate prie „Android“ telefono.

Šiame įrenginyje yra atskiras ekranas, kuriame pateikiama išsami operacijos informacija, pvz., Pradinis raktas. Asmeniniai raktai įrenginyje laikomi atskirai, kai jis paleidžia nurodytą kriptografinę programinę-aparatinę įrangą, įkeltą į jo dvigubo lusto architektūrą. Be to, prijungus jį prie kompiuterio, reikia įvesti 4 skaitmenų PIN kodą.

Prijungus „Nano S“ knyga į savo kompiuterį, turite įdiegti programą, kad patikrintumėte savo XRP balansą ir visas operacijas. Jei norite išsiųsti XRP, turite fiziškai pasiekti įrenginį, kad galėtumėte patvirtinti operaciją, o tai tampa saugesnė, nes apriboja ryšį tik su savininku..

Exarpy

Exarpy, protingas žodžių žaismas „XRP“ yra „Ripple“ (XRP) internetinė piniginė, leidžianti prekybininkams tiesiogiai bendrauti su „Ripple“ tinklu per savo prieinamą programą. Piniginė leidžia vartotojams atlikti „Ripple“ operacijas iš bet kur, suteikiant ryšį tarp vartotojo ir pasaulinio „Ripple“ tinklo per patogią naudoti ir interaktyvią sąsają.

Jų sąsaja yra labai jautri ir ja gali naudotis net naujokų prekeiviai. Negana to, „Exarpy“ neturi jokios informacijos apie narius, nes platforma neturi duomenų bazės ir jos nevaldo. Be to, platforma nestebi klientų naudodama išorinius analizės įrankius, tokius kaip „Google Analytics“. Tai daroma todėl, kad vedant tokius įrašus padidėja internetinių įsilaužimų rizika.

Saugiausia piniginės siūloma galimybė yra jų PIN prisijungimo saugumo priemonė. Kai bandysite prisijungti prie „Exarpy“, jums bus parodytas pranešimas, nurodantis atjungti kompiuterį ar nešiojamąjį kompiuterį nuo interneto. Kai atjungsite, būsite nukreipti į prisijungimo puslapį, kuriame turėsite pateikti nurodytą PIN kodą ir patvirtinimo kodą. Įvedę savo duomenis, paspauskite prisijungimo mygtuką. Vėliau piniginė jums pasakys, kad saugu vėl prisijungti prie interneto.

Reikėtų pažymėti, kad „Exarpy“ piniginė už operaciją ima 0,0025 XRP mokestį (įskaitant tinklo mokesčius). Būdama viena populiariausių „Ripple“ piniginių, „Exarpy“ yra saugi platforma, kurioje galite laikyti savo vertingas XRP monetas, nesijaudindami, kad jūsų turimos įmonės bus įsilaužtos ar pamestos..

„Guarda“ piniginė

Piniginės svetainė: https://guarda.co/

Piniginės tipas: Žiniatinklis, mobilusis, darbalaukis, „Chrome“ plėtinys

Naudojimo paprastumas: Lengva

Saugu: Taip

Kaina: Laisvas

„Guarda“ yra atviro kodo vienos valiutos mobilioji piniginė. Jis palaiko „Android“ įrenginius, suteikdamas vartotojams galimybę siųsti, gauti ir keistis XRP monetomis tiesiai iš savo išmaniųjų telefonų. Be to, vartotojai gali patikrinti savo operacijų istoriją naudodamiesi patogia vartotojo sąsaja, dėl kurios jos taikymas tampa lengvas, greitesnis ir malonus. Piniginės kūrėjai visada ieško naujų būdų, kaip pagerinti savo klientų patirtį.

„Guarda“ yra kelių monetų piniginė, palaikanti daugumą pagrindinių kriptovaliutų, įskaitant XRP. Tarp kitų palaikomų kriptovaliutų yra Bitcoin (BTC), NEO, Litecoin (LTC), Bitcoin Cash (BCH) ir Bitcoin Gold (BTG). Viena įdomiausių šios piniginės savybių yra ta, kad ji siūlo su laisvės atėmimu nesusijusį kriptovaliutų laikymo sprendimą.. 

Siekdama užtikrinti, kad visi žmonės ir toliau valdytų savo lėšas, „Guarda“ nesaugo jokios asmeninės informacijos, įskaitant piniginės informaciją ir asmeninius raktus. Privatus raktas lieka saugioje įrenginio atmintyje ir iš karto ištrinamas, kai vartotojas atsijungia nuo įrenginio. Dėl šios funkcijos „Guarda“ yra viena geriausių „Zcash“ piniginių internete.

Kaip pranešė „Trustpilot“, „Guarda“ piniginė turi 84% teigiamų vartotojų komentarų, kurie mano, kad piniginė yra „puiki“ arba „puiki“. Tik 13% apžvalgų buvo neigiamos, atsižvelgiant į piniginės teikiamas paslaugas „Vargšas“ arba „Blogai“. Tai taip pat rodo, kad piniginė vartotojams siūlo geras paslaugas kriptovaliutų rinkoje. 

Skrudinta duona

Skrudinta duona yra internetinė piniginė, kurią sukūrė „StarStone Limited“. Iš pradžių ji buvo sukurta kaip mobili piniginė, tačiau dabar ji turi ir darbalaukio versijas. Visi privatūs raktai yra sugeneruojami ir laikomi vartotojo įrenginyje, o ne saugomi internete, taigi viskas tampa saugesnė ir mažiau jautri įsilaužimo atakoms. Šaltinio kodas ir pagrindiniai programinės įrangos dvejetainiai failai yra atviri.

Skrebučius galima atsisiųsti „iOS“, „Android“, „Windows“, „Mac“ ir „Linux“. Ši piniginė yra visiškai nemokama, iš jų nieko nekraunama. Jie nenukreipia jokios informacijos ar slaptų jūsų prietaiso kodų į savo serverius, taip teigdami, kad jie turi didesnį saugumą.

Išvada

Tai buvo geriausių jūsų „XRP“ piniginių trejetukas. Tikimės, kad mūsų populiariausi pasirinkimai padės susiaurinti norimos piniginės paiešką.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me