Ontologijos pradedančiųjų vadovas (ONT)

„Ontologija“ yra „blockchain“ platforma, sukurta pritaikyti kitoms blokų grandinėms tiek privačiame, tiek viešajame sektoriuose, kad įmonės galėtų panaudoti savo technologines naujoves. Šiame Ontologijos vadove bus pristatyti būdai, kuriais projektas planuoja tai pasiekti.

Naudodama ONT „blockchain“ įmones, ji suteikia verslui galimybę saugoti duomenis privačiai arba viešai. Platformą įkūrė Da HongFei ir Erikas Zhangas, kurie taip pat yra NEO „blockchain“.

Kodėl būtent ontologija?

Ontologija buvo sukurta siekiant užtikrinti blokų grandinių sąveiką. Kadangi verslas nenorėtų užpildyti visos savo informacijos viešajame „blockchain“, naudodamas „Ontology“ blokų grandinę, jie pasirenka, ką išlaikyti privatų ir ką atverti savo konkurentams.

Pavyzdžiui, klientas gali norėti atidaryti sąskaitą konkrečioje įmonėje; jie gali naudoti viešą blokų grandinę, kuri tada sąveikauja su ontologijos blokų grandine, kad asmeniškai saugotų asmeninę informaciją.

Trumpa ontologijos istorija

Ontologija gimė 2017 m. „OnChain“; kinų firma, kurią įkūrė Erickas Zhangas ir Da HongFei. Keista, kad projektas neišleido pradinių monetų pasiūlymų, tačiau šių metų pradžioje savo pagrindinėje platformoje „NEO blockchain“ išpardavė „Ontology“ žetonus..

Lėktuvo metu Ontologijos komanda išleido 1000 ONT žetonų savo naujienlaiškių abonentams, o turintys NEO žetonus buvo apdovanoti 0,01 ONT žetonu už NEO žetoną. Be to, tie, kurie dalyvavo „NEO DevCon“ renginys pasidalino 500 ONT žetonų.

Šių metų birželį ontologija persikėlė į savo tinklą, po kurio sekė oro lašai. Po migracijos ontologijos platforma pristatė dviejų monetų sistemą, kaip yra NEO blokų grandinėje.

Ontologijos platforma pristatė unikalų sutarimo algoritmą, vadinamą Patikrinama Bizantijos gedimų tolerancija (VBFT). Algoritmas sujungia kitų sutarimo algoritmų funkcijas. t., jame derinamas „Stake“ algoritmo įrodymas (PoS) su „Verifyable Function“ algoritmu (VRF) ir Bizantijos gedimų tolerancijos algoritmo (BFT) savybės..

Šis derinys įgalina Ontology Consensus Engine (OCE), kuriam pavesta garantuoti „Sutarimo tarp gyventojų generavimo atsitiktinumas ir teisingumas ir užtikrinama, kad būtų galima greitai pasiekti valstybės baigtinumą“.

Dviejų monetų sistema

„Ontology“ platformoje yra du vietiniai žetonai, ty ONT ir ONG žetonai. Dviejų žetonų funkcionalumas skiriasi.

ONT prieigos raktas suteikia jo turėtojams balsą priimant sprendimus dėl ontologijos tinklą veikiančių klausimų. Jo turėtojai taip pat gauna sistemos sukurtus Ontology Gas (ONG) žetonus. ONG bus naudojamas vykdant pažangias sutartis, tinklo saugyklą ir kitas platformos komunalines paslaugas.

ONG karta vyks 22 metus su skirtingais kartos procentais per metus. Visi platformoje naudojami ONG žetonai bus išdalinti turintiems ONT žetonus.

Kuriant genezės bloką, platformoje buvo pristatytas vienas milijardas ONT žetonų. Be to, po 22 metų bus sukurtas vienas milijardas ONG žetonų.

Dviejų monetų sistema veikia panašiai kaip sukurta NEO. NEO moneta yra pagrindinė NEO ekosistemos kriptovaliuta, o GAS žetonas naudojamas sumokėti už tinklo mokesčius. NEO monetos visada yra vertingesnės už GAS, o abu skaitmeninius išteklius galima įsigyti ar parduoti skirtingose ​​biržose. 

Dar anksti svarstyti, ar dviejų monetų sistema yra efektyvus būdas valdyti „blockchain“ tinklą. Per pastaruosius dvejus metus NEO pasirodė silpnai, išskyrus bulių rinką 2017 m. Tiek Ontology, tiek NEO turės parodyti, kad sugeba išplėsti savo pasiūlą ir savo paslaugas, atsižvelgiant į tai, kad daugelis kitų projektų juda į priekį ir paleidžiami naujos savybės. 

Pavyzdžiui, „Travala“ neseniai paskelbė, kad nuo NEO tinklo pereis prie „Binance“ grandinės. Jos skaitmeninė valiuta AVA, kuri dabar yra NEP5 valiuta, artimiausiu metu taps BEP5 skaitmeniniu turtu. Tikslas yra ieškoti patobulintų sprendimų ir padidinti AVA skaitmeninio turto naudojimą ir našumą, ko negalima pasiekti naudojant NEO – šiuo konkrečiu atveju – bet per kitas platformas.

Dabartinė ir būsima ontologijos raida

Vykdomi darbai apima paslaugų partnerystę, ekosistemų taikymą, ekosistemų bendradarbiavimą ir bendruomenės plėtrą.

Iki šių metų pabaigos „Ontology“ komanda siekia išplėsti savo dėmesį, tiesiog optimizuodama neseniai pradėtą ​​pagrindinę grandinę, taip pat sutelkdama dėmesį į ONT ID pagrįstą pasitikėjimo programų sistemą. Sistema siekia padėti asmenims ir įmonėms sukurti skaitmeninę tapatybę ONT blokų grandinėje.

Apibendrinant, ONT žetoną galima įsigyti populiariose kriptovaliutų biržose, tokiose kaip Binansas, Huobi, OKEx, Bibox ir kt. Tačiau ONT žetono negalima įsigyti su „fiat“ ir prieš keisdami jį su ONT turite konvertuoti „fiat“ į žinomą šifravimo monetą..

Be to, „Ontology“ projekte yra keletas puikių realaus naudojimo atvejų, kurie gali pastebėti įmones, naudojančias „blockchain“ technologiją kasdienėse operacijose.

Ontologija taip pat buvo darbo su NEO, kad būtų sukurta atvira kelių grandžių platforma naujos kartos internetui. Nuo 2018 m. Liepos mėn. Jie dirba prie šio projekto, kuris leistų jiems įdiegti efektyvų ir įtraukų sąveikos protokolą, pagrįstą abiejų šalių lyderio pozicijomis rinkoje.. 

Kai kurie pagrindiniai šios partnerystės bruožai apima ekologiško požiūrio į narių grandines sukūrimą, žemą patekimo į rinką barjerą, sandorių atomiškumą ir dalyvių saugumą.. 

NEO įkūrėjas ir Onchain generalinis direktorius bei įkūrėjas pakomentavo:

„Ši partnerystė yra kitas žingsnis ne tik NEO ir ontologijai, bet ir„ blockchain “pramonės ateičiai, nes mes pradėjome bendradarbiauti sprendžiant sunkias problemas. Kurdami pasaulinės kryžminės platformos pagrindą, mes tikimės realių sprendimų ir blokų grandinės panaudojimo būdų, kartu įveikdami iššūkius ir problemas “.

On Jun įkūrėjas Li Jun paaiškino, kad sukūrus atvirą ir pasaulinę kelių grandinių sistemą, tiek NEO, tiek ontologija skatins kryžminį vertės mainą. Tai akivaizdžiai padės sukurti pagrindinę naujos kartos interneto infrastruktūrą visame pasaulyje. 

Kur galiu nusipirkti ONT?

Yra įvairių kriptovaliutų keityklų, kurios leistų įsigyti ONT monetas. Tačiau viena populiariausių biržų norint įsigyti šią skaitmeninę valiutą yra „Bibox“. Ši platforma turi tris skirtingas prekybos poras, įskaitant ONT / USDT, ONT / BTC ir ONT / ETH, kurios sudaro daugiau nei 25% visos ONT prekybos apimties visame pasaulyje.. 

Tai reiškia, kad „Bibox“ turi reikiamą likvidumą, kad vartotojai galėtų įsigyti geriausią prekybos patirtį perkant ONT. Norėdami susidoroti su šia platforma, vartotojai turės nusiųsti USDT, BTC ar ETH į savo sąskaitas ir iškeisti juos į ONT. 

Kita pripažinta kriptovaliutos birža, kuri šiuo metu leidžia vartotojams pirkti ONT monetas, yra „Binance“. Binance yra viena didžiausių biržų rinkoje ir ji sudaro 2,76% visos ONT prekybos apimties. „Binance“ siūlo šešias skirtingas prekybos poras, įskaitant ONT / USDT, ONT / BTC, ONT / ETH, ONT / BNB, ONT / PAX ir ONT / USDC. 

Pagrindinis privalumas turint „Binance“ kaip prekybos platformą yra tai, kad birža pripažįstama kaip viena iš lyderių aukcionuose. Yra keletas virtualių valiutų, kurių didžiausias likvidumas yra „Binance“. Nors tradicinis būdas įsigyti skaitmeninį turtą naudojant „Binance“ reikalauja, kad į biržą siųstumėte lėšų (USDT, BTC, ETH, BNB, PAX ar USDC), yra nauja sistema, kuri padėtų šį procesą padaryti daug paprastesnį.. 

Suinteresuoti vartotojai gali tiesiog nusipirkti kreditine kortele ir nusipirkti BTC, ETH ar BNB monetas. Po to rinkoje juos galima iškeisti į ONT, kai tik bus deponuojamos lėšos. Tai yra vienas greičiausių būdų įsigyti ONT per kriptovaliutų mainus. 

Įsigijus ONT, geriausia tai padaryti – ištraukti lėšas į kriptovaliutos piniginę, iš kurios turite asmeninius raktus. 

Kur galiu laikyti ONT?

Kriptovaliutų keityklos nėra geriausia vieta kaupti lėšas. Šias platformas gali nulaužti arba paveikti įvairios problemos, įskaitant išpuolius. Tai gali turėti neigiamos įtakos lėšoms, kurias vartotojai saugojo šiose biržose. Pavyzdžiui, „Binance“ prarado 7000 BTC anksčiau 2019 m., O „Coincheck“ buvo nulaužta 500 mln. USD 2018 m. Pradžioje. Nors „Binance“ sugebėjo grąžinti pinigus vartotojams, „Coincheck“ turėjo uždaryti savo veiklą. 

Auksinė kriptovaliutų rinkos taisyklė yra „ne tavo raktai, ne monetos“. Tai daro nuorodą į asmeninius raktus, susijusius su vartotojo turimomis kriptovaliutomis. Geriausias būdas laikyti skaitmeninį turtą yra naudoti aparatinę piniginę, tokią kaip „Ledger Nano S“ ar „Trezor“. Tačiau šios dvi aparatinės piniginės palaiko ne visas virtualias valiutas. 

Pasak „The Ontology Team“, yra keletas piniginių, kurios leistų laikyti ONT ir ONG, įskaitant „Anypay“, „AToken“, „Atomic“ piniginę, „Banko“ piniginę, „BitKeep“, „Buntoy“, „Clay“, „Cobo“, „Cloudwallet“, „Cyano“, „Exodus“ piniginę, „Guarda“ piniginę, „Huobi“ Piniginė, „infinito“, „Math“, „Onion“, „OWallet“ ir daugelis kitų. 

Daugelis šių piniginių buvo sukurtos darbui kaip stalinės piniginės arba mobiliuosiuose įrenginiuose, o vartotojams gali būti lengviau tvarkyti savo lėšas, tačiau tai nėra idealu saugumo požiūriu, nepaisant to, kad jos yra saugesnės nei tradiciniai mainai.. 

„Ledger Nano S“ leidžia vartotojams šiame įrenginyje laikyti savo ONT ir ONG žetonus naudojant „Ontology“ bendruomenės sukurtą programą „OWallet“. Tai yra geriausias sprendimas vartotojams, norintiems saugoti savo skaitmeninį turtą ilgesniam laikui ir žinantiems, kad jie visada bus apsaugoti ir paruošti naudoti. Jei norite sužinoti daugiau apie „Ledger Nano S“ ir kaip laikyti ONT ir ONG monetas, galite apsilankyti „Ledger’s“ oficiali svetainė

ONT kaina

ONT kainų modelis yra panašus kaip ir daugelio kitų kriptovaliutų rinkoje. Virtuali valiuta 2018 m. Gegužės mėn. Išaugo virš 10,5 USD. Nuo to momento skaitmeninė valiuta pateko į meškų rinką, kuri išlieka iki šiol. Pavyzdžiui, 2018 m. Gruodžio pabaigoje virtuali valiuta nukrito iki 0,45 USD už monetą, užregistravus kainą 95%. 

Šiais laikais virtualia valiuta prekiaujama maždaug 0,724 USD, o rinkos kapitalizacija siekia 386 mln. Tai rodo, kad virtuali valiuta per pastaruosius mėnesius išaugo daugiau nei 60%, kaip ir daugelis kitų altcoinų, tačiau toli gražu ne 200% (Bitcoin) užregistruota. 

Kalbant apie „Bitcoin“, ONT pasiekė aukščiausią kainą 2018 m. Birželio mėn., Kai buvo prekiaujama maždaug 0.00115634 BTC. Galiausiai ONT prieš kelias valandas nukrito iki 0.00006769, tai yra žemiausias visų laikų taškas. Tai rodo, kad „Bitcoin“ išlieka stiprus ir kad ONT laikosi tos pačios tendencijos, kaip ir kiti rinkoje esantys altkoinai. Šiuo metu ontologija yra 26-as pagal dydį skaitmeninis turtas rinkoje.

Papildomų ontologijos skaitymų vadovas

Norite sužinoti daugiau? Peržiūrėkite ontologijos kainų prognozavimą ir techninę analizę, kad sužinotumėte, kaip ONT moneta gali veikti 2019 m..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me