Kur ir kaip nusipirkti „Verge“ (XVG) Žingsnis po žingsnio pamoka

Šiandieniniame kraštovaizdyje cenzūra, reguliavimo neapibrėžtumas ir dar daugiau kripto vartotojus verčia orientuotis į privatumą orientuotų monetų link. Galima sekti tokias valiutas kaip Bitcoin, Ethereum ir Litecoin, o tai kelia nerimą kai kuriems. Dėl to sandorių monetų ateitis gali būti tokia kriptovaliuta kaip „Monero“, „Dash“ ir „Verge“, kurios suteikia vartotojams anonimiškumą..

„Monero“ ir „Dash“ mato platų naudojimą ir netgi „Dash“ atveju. Tačiau kaip moneta, esanti apatiniame vidutinio dangtelio slenksčio gale, kai kuriems gali būti sunku rasti „Verge“. Šis vadovas palaipsniui padės jums pirmą kartą investuoti į „Verge“.

Kas yra „Verge“?

Sukurta 2014 m., „Verge“ yra moneta, sukurta kasdieniniam sandoriui, išlaikant privatumą. Nors jis neturi, pavyzdžiui, „Bitcoin“ ar „Ethereum“ rinkos kapitalizacijos, „Verge“ siūlo tam tikrų pranašumų. Jis naudoja tokius tinklus kaip TOR ir I2P, kad nukreiptų srautą per tūkstančius adresų, užtemdydamas faktinį IP, kurį kažkas naudojo atlikdamas operaciją.

„Verge“ taip pat šiuo metu yra naudingesnis sandoriams nei daugelis didesnių monetų. Tai gali už mažesnę kainą apdoroti daugiau operacijų per trumpesnį laiką nei „Bitcoin“. „Verge“ privatumo funkcijos kartu su greitu apdorojimo greičiu jas labai užsitraukė realaus pasaulio partnerystės. Visų pirma, kelios 92 milijonų dolerių vertės suaugusiųjų pramogų pramonės įmonės.

Kainos požiūriu, „Verge“ istorija buvo kalnelius. 2017 m. Gruodžio mėn. Monetos vertė šoktelėjo į viršų ir vos per dvi savaites išaugo 30 kartų. Nuo tada ji kartais išbandė 20 didžiausių kriptovaliutų rinkos viršutinių ribų, o kitose nukrito iki 40-50. Šis nepastovumas gali būti patrauklus prekybininkams, kurie gali pamatyti galimybę gauti mažą monetą, kuri parodė potencialą.

Viskas pasakė, pažiūrėkime, kaip pradėti prekiauti „Verge“.

1 veiksmas: gaukite „Verge“ piniginę

Kalbant apie bet kokią kriptovaliutą, jūs turite gauti saugią piniginę, su kuria galėsite laikyti savo monetas, ne biržoje. Nors laukinių vakarų bėgančios kriptovaliutos dienos vis tiek yra labai svarbios, kad jūs visada saugotumėte savo portfelį. Tai reiškia, kad reikia naudoti jūsų valdomą piniginę, kuri nėra lengvai įsilaužta. Du dažniausiai pasitaikantys Verge piniginės yra „Verge Electrum“ ir „Verge QT“, kuriuos abu sukūrė ir palaiko „Verge“ komanda.

Geriausias būdas laikyti skaitmenines valiutas yra tai padaryti ne kriptovaliutų biržose. Taip yra todėl, kad šioms platformoms gresia įsilaužimai ir kitos kenkėjiškos atakos. „Verge“ laikymas neprisijungus prie piniginės būtų geriausias pasirinkimas, atsižvelgiant į tai, kad nėra didelių prekės ženklų, dirbančių prie aparatinės piniginės, siūlančių „XVG“ palaikymą. „KeepKey“, „Ledger“ ir „Trezor“ yra žinomiausios firmos, dirbančios aparatinės piniginės rinkoje.

krašto piniginės

„Electrum“ piniginė yra atviro kodo piniginė, iš pradžių sukurta „Bitcoin“, tačiau „Verge“ pritaikyta dirbti XVG. „Electrum“ yra lengvas pasirinkimas. Neatsisiunčiant visos „Verge“ blokų grandinės, tai leidžia vartotojams atlikti operacijas itin greitai ir dėl to yra gera galimybė žmonėms, planuojantiems naudoti „VXG“ operacijoms atlikti..

„Verge QT“ piniginė yra sudėtingesnė parinktis, kuri užima daug daugiau vietos, nes jai reikia atsisiųsti visą grandinę. Atsipirkimas yra tas, kad vartotojams, ieškantiems saugesnio pasirinkimo, suteikiama daugiau privatumo funkcijų.

Nors ankstesnės dvi parinktys leidžia vartotojams saugoti tik VXG, Coinomi yra populiari mobilioji piniginė, kuriai naudinga daugiau nei 500 palaikomų išteklių. „Coinomi“ yra puiki galimybė vartotojams, ketinantiems laikyti „XVG“ kaip įvairaus portfelio dalį.

2 žingsnis: Pirkite „Bitcoin“ / „Ethereum“

Kadangi „Verge“ dar nepasiekė plačiai paplitusių kitų pagrindinių valiutų, keli šaltiniai siūlo tiesioginius „Fiat“ (USD, EUR ir kt.) XVG pirkimus. Dėl šios priežasties geriausias būdas yra pirmiausia nusipirkti „Bitcoin“ arba „Ethereum“ ir tada prekiauti jais „Verge“.

Yra daugybė vietų, kuriose galite lengvai įsigyti „Bitcoin“ ar „Ethereum“. „Coinbase“ ir „Gemini“ yra gerai įsitvirtinę biržos, siūlančios vartotojams galimybę pirkti šias monetas tiesiogiai su „Fiat“. Arba „Coinmama“ galite nusipirkti bet kurią iš 8 populiarių monetų su kredito arba debeto kortele.

3 veiksmas: prisiregistruokite mainams (pvz., „Binance“)

Kai turite savo „Bitcoin“ ar „Ethereum“, turite užsiregistruoti mainams, palaikantiems „Verge“. Norėdami rasti šią informaciją, „CoinMarketCap“ ieškokite „Verge“ ir eikite į „RinkosSkirtuką. Tai parodys visų XVG biržų ir prekybos porų sąrašą. Bittrex ir Kriptopija yra du populiarūs „Verge“ mainai su keliomis poromis. Tačiau šį vadovą mes naudosime Binansas, didžiausia birža pasaulyje pagal apimtį ir viena saugiausių šiuo metu galimų variantų.

„Binance“ yra viena iš labiausiai pripažintų ir naudojamų kriptografinių biržų kriptovaliutų rinkoje. Anot „CoinMarketCap“, „Binance“ yra antra pagal dydį kriptografinių mainų platforma, kurios prekybos apimtys per pastarąsias 24 valandas buvo 933 mln. Dvi „Binance“ siūlomos prekybos poros yra XVG / BTC ir XVG / ETH.

Vienas pagrindinių „Binance“ pranašumų yra susijęs su tuo, kad jis turi labai didelę prekybos apimtį ir likvidumą mažesnėmis prekybos poromis. Pavyzdžiui, „Binance“ užima beveik 45% visos XVG prekybos apimties, antroje vietoje yra „Bittrex“ su 15,63% visos prekybos apimties. Verta paminėti, kad yra 58 skirtingos biržos, siūlančios XVG prekybos poras.

Užregistruokite „Binance“ paskyrą, jei to dar nepadarėte. Jie turi švarią vartotojo sąsają, dėl kurios tai gana lengva, ir procesas yra greitas, palyginti su kitais mainais.

Nustačius saugumo priemones ir pateikus patvirtinimo dokumentus, turite deponuoti anksčiau įsigytas monetas. Norėdami tai padaryti, eikite į viršutinį meniu ir pasirinkite „Lėšos“, tada – „Indėliai“. Pasirinkite monetą, kurią norite naudoti, ir „Binance“ suteiks jums adresą, kuriuo ją išsiųsite. Įsitikinkite, kad nurodytą monetą siuntėte tik tuo adresu – I.E. jei pasirinkote deponuoti „Ethereum“, siųskite tik „Ethereum“. Visos kitos tuo adresu siunčiamos monetos gali būti pamestos.

„binance btc“ indėlis 1

4 žingsnis: prekiaukite „Bitcoin“ arba „Ethereum“ už „Verge“

Dabar finansavote savo „Binance“ piniginę, norėsite prekiauti „Verge“.

Eikite į „Exchange“ ir pasirinkite „Basic“. Tai padidins prekybos lygį. Dabar eikite į dešinę pusę, pasirinkite tą monetą, kurią deponavote anksčiau, ir įdėkite XVG į paieškos lauką. Tai užaugins XVG porą (BTC / XVG arba ETH / XVG). Spustelėkite tą.

(Kriptovaliutos keitimas „Binance“ leidžia vartotojams įsigyti skaitmeninį turtą naudojant kreditinę kortelę. Tai reiškia, kad asmenys, norintys įsigyti „XVG“, gali tiesiog nusipirkti BTC arba ETH naudodami kreditinę kortelę ir iškeisti šias lėšas į XVG.).

riba binance

Žemiau kainų diagramos turėsite galimybių pirkti ir parduoti XVG. Įdėkite, kiek norite įsigyti XVG, ir tai parodys atitikmenį BTC arba ETH. Taip pat galite pasirinkti pirkti 25%, 50%, 75% arba 100% savo BTC / ETH lėšų XVG.

Patvirtinus užsakymą, „Verge“ monetos turėtų pasirodyti „Binance“ piniginėje per kelias minutes.

Alternatyva: žiūrėkite vieną iš šių mažesnių biržų, norėdami tiesiogiai nusipirkti „XVG“ su „Fiat“

Nors mes rekomenduojame naudoti didelę biržą, pvz., „Binance“, net jei tai reiškia pirkti jūsų pradinę kriptografinę programą kitur, yra keletas mažesnių platformų, leidžiančių vartotojams įsigyti „Verge“ su „Fiat“. „HitBTC“ yra žinomiausia birža, siūlanti „Verge-Fiat“ poras. „YoBit“ ir „LiteBit“ taip pat pasiūlykite tai vartotojams kai kuriose pasaulio vietose.

Paskutinis žingsnis: atsiimkite XVG savo piniginėje

Kai užsiregistruosite „Binance“ (ar bet kokioje kitoje biržoje), turėsite jums sukurtą piniginę. Savo lėšas galite laikyti šioje piniginėje, tačiau geriausia saugumo praktika yra visada atsiimti monetas, kai baigsite prekiauti.

Jei naudojate Binansas norėdami nusipirkti „Verge“, eikite į skiltį „Fondai“ ir pasirinkite „Išėmimai“.

xvg atsiėmimas 2

Šiame ekrane bus rodoma visa jūsų XVG piniginėje laikoma suma Binansas, kiek monetų yra užsakyme ir laukiama, kol bus įvykdyta, ir visa suma, kurią galima atsiimti.

Dabar tiesiog įveskite savo „Verge“ piniginės adresą iš „Coinomi“, „Electrum“ ar „QT“ (kurią piniginę pasirinkote naudoti). Įveskite norimą atsiimti sumą ir paspauskite „Pateikti“. Kai patvirtinsite naudodamiesi nuoroda, išsiųsta į jūsų el. Laišką, jūsų „Verge“ bus išsiųsta iš „Binance“ į jūsų piniginę.

Geriausias dalykas, kurį reikia padaryti įsigijus „XVG“ sistemoje „Binance“, yra nusiųsti lėšas į kriptovaliutos piniginę, palaikančią XVG. Yra daugybė galimybių, įskaitant internetines pinigines ir neprisijungus skirtas pinigines. 

Šiuo metu nėra aparatinės piniginės, palaikančios XVG. Tai reiškia, kad šios virtualios valiutos laikyti geriausiais rinkos sprendimais nebus įmanoma. Artimiausia aparatinės piniginės alternatyva yra „Verge“ naudoti popierinę piniginę. Popierinė piniginė yra beveik tokia pat saugi kaip aparatinė piniginė, nes vartotojai turi ja rūpintis geriau. 

Per pastaruosius metus mainus visame pasaulyje paveikė įsilaužimai ir išpuoliai. Dėl to vartotojai iš skirtingų šalių prarado milijonus JAV dolerių. Tai yra priežastis, kodėl labai svarbu siųsti savo XVG į kitą piniginę, kurioje laikote asmeninius raktus. Atminkite, kad ne raktai, ne kriptografija. 

Taigi, naudojant „Binance“ yra vienas geriausių pasirinkimų prekybai XVG. „Binance“ siūlo didžiausią šio skaitmeninio turto likvidumą, jis siūlo dvi skirtingas prekybos poras (ETH ir BTC), taip pat leidžia asmenims įsigyti BTC arba ETH su kreditine kortele ir iškeisti į XVG. 

Rašant šį straipsnį, XVG prekiaujama maždaug 0,005093 USD. Kaip pranešė „CoinMarketCap“, „XVG“ rinkos kapitalizacija yra 80 milijonų dolerių ir tai yra 69-oji pagal dydį skaitmeninė valiuta kosmose. 

Ir viskas, ką reikia nusipirkti „Verge“, vienos didžiausių monetų būsimo privatumo monetų sektoriuje.

Andrew yra rašytojas ir skaitmeninės rinkodaros specialistas iš Naujosios Zelandijos, dabar įsikūręs iš Pietryčių Azijos. Kartu su savo darbu daugelyje elektroninės prekybos erdvių Andrew labai domisi kriptovaliuta, ypač altcoinais ir projektais, orientuotais į pagrindinę kripto priėmimą.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me