Kur ir kaip nusipirkti „Digibyte“ (DGB) | Žingsnis po žingsnio pamoka

Šiame straipsnyje mes jums paaiškinsime, kaip pirkti „DigiByte“ (DGB) labai paprastu būdu. Pirmiausia turime suprasti, kas yra „DigiByte“ ir kaip veikia ši skaitmeninė valiuta.

Kas yra „DigiByte“?

„DigiByte“ yra nauja valiutos forma, neturinti centrinės valdžios, atviro kodo ir leidžianti visiems įsitraukti. „DigiByte“ pažangiausias saugumas daro jį saugesnį nei kitos prieinamos skaitmeninės valiutos. Be to, jis yra greitai naudojamas ir gali būti išsiųstas visiems žmonėms per kelias sekundes.

Šiuo metu „DigiByte“ turi tam skirtą bendruomenę ir daugiau nei 100 000 mazgų visame pasaulyje. Kai kurie žmonės dėl būsimo potencialo ją vadina kriptovaliutų „miegančiu milžinu“. Iki šiol tai dar laukia.

Bet kaip įmanoma įsigyti šią virtualią valiutą? Čia mes jums paaiškinsime, kaip tai padaryti.

Kaip gauti jūsų „Digibyte“ piniginę

Pirmas dalykas, kurį turite padaryti, yra įsirengti piniginę norimam įsigyti „DigiByte“. Norėdami tai padaryti, turėsite eiti į „DigiByte“ oficialios piniginės puslapį, kur turėsite visą informaciją, reikalingą piniginei atsisiųsti ir sukonfigūruoti..

Yra skirtingi vadovai, skirti susidėti piniginę pagal jūsų turimą sistemą. Jei turite „Windows“ kompiuterį, turėsite pasirinkti „DigiByte Windows“ piniginės sąranką.

Atsisiuntę piniginę, įdiekite ją ir paleiskite programą. Diegimo metu jie paklaus, kur saugoti failus, todėl turėtumėte pasirinkti vietą savo kompiuteryje.

Kad piniginė veiktų tinkamai, reikia turėti prieigą prie interneto. Atsisiuntus, jis pradės sinchronizuoti su „blockchain“, ir tai gali užtrukti, kol bus apdorotas.

Tada turėtumėte paspausti mygtuką „Nustatymai“, įvesti į „Šifruoti piniginę“ ir pasirinkti sunkų, bet lengvai įsimenamą slaptažodį. Šis slaptažodis yra labai svarbus, nes be jo neturėtumėte prieigos prie savo monetų.

Po to spustelėkite „Failas“, tada paspauskite „Atsarginė piniginė“. Labai svarbu išsaugoti failą saugioje vietoje, pavyzdžiui, išoriniame standžiajame diske ar USB.

Geriausias būdas laikyti virtualias valiutas yra naudoti aparatinę piniginę, tokią, kokią sukūrė „Ledger“. „Ledger Nano S“ yra puikus prietaisas, naudojamas virtualiosioms valiutoms laikyti, kuris pasirodė esąs saugus ir labai naudingas.

Jei viską padarėte, galite spustelėti mygtuką „Gauti“ ir po jo pasirinkti „Prašyti mokėjimo“.

Nukopijuokite ilgą adresą, kuris bus rodomas ten, ir išsaugokite, nes vėliau turėsime jį naudoti kitoje platformoje pirktoms monetoms laikyti.

„Digibyte“ DGB monetų pirkimas

Šiuo metu nėra „fiat“ rinkos, kur būtų galima įsigyti „DigiByte“, o tai yra kažkas nepatogu vartotojams, norintiems pirmą kartą įsigyti šią virtualią valiutą. Norėdami jį nusipirkti, turėsime naudoti „Ethereum“ (ETH), labai svarbią ir žinomą valiutą kriptografijos rinkoje..

Norėdami nusipirkti „Ethereum“, tai padarysime Monetų bazė, viena iš svarbiausių ir žinomiausių platformų rinkoje, tačiau tą patį galite padaryti naudodamiesi kitomis biržomis savo regione, veiksmai turėtų būti labai panašūs.

„Coinbase“ turėsite susikurti paskyrą, paspausdami jų svetainėje esantį mygtuką „Prisiregistruoti“. Čia turėsite pateikti savo vardą, el. Pašto adresą ir slaptažodį. Keitimasis vyksta laikantis labai griežtų finansinių taisyklių, o tai reiškia, kad jie turės labai rimtai patikrinti jūsų tapatybę.

Norėdami patikrinti pateiktą informaciją, turėsite pateikti savo telefono numerį, prieš įsigydami kriptovaliutas, įkelkite asmens tapatybės dokumento nuotrauką ir patvirtinkite kredito / debeto kortelę ar banko sąskaitą..

Kai sukursite savo sąskaitą, turėsite įsigyti „Ethereum“. Norėdami tai padaryti, turėsite tai padaryti naudodami kreditinę kortelę arba banko pavedimą. Dabar, kai jau turite pinigų sąskaitoje, viršutiniame meniu turėsite pasirinkti „pirkti / parduoti“ ir pasirinkti valiutą „Ethereum“, kurią norite įsigyti.

Čia turėsite pasirinkti norimo įsigyti ETH kiekį. Jei tai jau padarėte, pamatysite, kad turite ETH, kad galėtumėte nusipirkti „DigiByte“ kitoje biržoje.

Mes tai paaiškinsime su Kucoinas, bet jei biržoje turite kitą sąskaitą, leidžiančią jums įsigyti „DigiByte“ su „Ethereum“, eikite ten.

Jei čia neturite paskyros, turėsite užsiregistruoti, parinktį, kurią galite rasti pagrindinėje jų svetainėje. Patvirtinę visus pateiktus duomenis, gausite el. Laišką, kuriame turėsite patvirtinti sąskaitą.

Mes labai rekomenduojame naudoti dviejų veiksnių autentifikavimą (2FA), nes tai yra daug saugiau nei naudoti tik įprastą vartotojo vardą ir slaptažodį. Jūsų lėšos išliks daug saugesnės, jei paliksite 2FA įgalintą.

Dabar „Coinbase“ įsigytą ETH turėsime perkelti į „Kucoin“. Eikite į meniu ir pasirinkite „Turtas“, o po jo – „Ethereum“ (ETH). Kai būsite čia, turite paspausti „Depozitas“ ir naują adresą, į kurį atsiųsite ETH. Nukopijuokite adresą ir eikite į „Coinbase“.

„Coinbase“ viršutiniame meniu spustelėkite skyrių „Paskyros“, ieškokite „Ethereum“ piniginėje ir paspauskite ten rodomą mygtuką „Siųsti“. Tai padarę, įklijuokite adresą, nukopijuotą iš „Kucoin“ biržos. Patikrinkite, ar adresas yra tas pats, ir nuspręskite, kiek Ethereum norite siųsti. Po to spustelėkite „Tęsti“ ir patvirtinkite operaciją, jei esate tikri.

Turėdami monetas „Kucoin“ piniginėje, galite nusipirkti „DigiByte“. Eikite į DGB / ETH rinką ir ieškokite parinkties „Pirkti / parduoti“. Dabar turėsite eiti į svetainės pirkimo pusę ir paspausti parinktį „Geriausia kaina“, leidžiančią pirkti už mažiausią šiuo metu prieinamą kainą.

Po jo pasirinkite norimą įsigyti sumą ir paspauskite mygtuką „Pirkti“. Dabar turėsite „DigiByte“, kurį norėjote įsigyti, savo paskyroje „Kucoin“. Kitas žingsnis – nusiųsti juos į savo piniginę, kurią atsisiuntėme vadovo pradžioje.

Dabar „DigiByte“ prekiaujama 0,0284 doleriais už monetą, o rinkos kapitalizacija siekia 302 milijonus dolerių. Tai reiškia, kad „DigiByte“ yra 31 svarbiausia virtuali valiuta rinkoje.

Išvada

Ar galvojate pirkti DGB? Kodėl ar kodėl ne? Praneškite mums komentaruose. Ši moneta yra labai susidomėta, todėl tikimės, kad net ir žemyn rinkoje bus suinteresuotų šalių!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me