Kriptovaliutų rinkodaros agentūrų sąrašas

Per pastaruosius 2 metus kriptovaliutų sritis labai išsiplėtė. Kiekvieną dieną į kosmosą patenka vis daugiau naujų projektų, kurie visi nori būti pastebėti investuotojų ir visuomenės.

Pradėti savo ICO ir įgyti rinkos pripažinimą gali būti sunku šioje konkurencinėje aplinkoje, todėl rinkodaros kampanijos yra būtinos. Šiandienos straipsnyje pateiksime savo sąrašą, kuriame yra keletas geriausių kriptovaliutų rinkodaros agentūrų.

1. Coinzilla

coinzilla agentūra

„Coinzilla“ yra reklamos tinklas ir agentūra, padedanti pradedantiesiems iš kriptografijos ir blokų grandinės įsitraukti į savo ICO ir projektus, reklamuodama ir nukreipdama skelbimus atitinkamiems leidėjams iš kriptografijos pramonės.

Įmonė buvo įkurta prieš dvejus metus ir šiuo metu ji sėkmingai valdė daugiau nei 1500 reklamuotojų ir 4000 leidėjų reklamos kampanijas.

Pagrindinėse „Coinzilla“ paslaugose yra reklaminė antraštė, tikslinė rinkodara, kampanijų skelbimų API kūrimas, biudžeto apribojimas ir daugybė kitų įrankių, kurie padeda reklamuoti projektą.

2. Susieta su monetomis

Susieta su monetomis yra pilno aptarnavimo, į kriptografiją orientuota skaitmeninės rinkodaros agentūra, įsikūrusi NYC ir LA. Bendrovė dirbo su keletu didžiausių kosminių vardų, įskaitant „OKEx“, „ShapeShift“ ir „eToro“. Bendrovė turi ilgą sėkmingų kampanijų sąrašą ir savo klientams suteikė neįtikėtinų rezultatų. Kai kurie iš jų apima 5 kartus didesnę SIG iš PPC, 600% padidėjusį organinį srautą per SEO ir įtakingų kampanijas, kurios buvo tokios sėkmingos, kad klientai turėjo sustabdyti registraciją. Be to, „Coinbound“ yra viena iš vienintelių sąraše esančių firmų, siūlanti organinį augimą per tokius forumus kaip „4chan“ ir „Reddit“. „Coinbound“ yra viena iš geriausių agentūrų mūsų sąraše, nes daugybė kampanijos variantų, kuriuos galite rinktis, ir ilgametė sėkmė.

3. Prioritetinis žetonas

Ši platforma užsiima ne tik rinkodara, bet ir visu ICO konsultaciniu, investavimo ir reklamos procesu. Prioritetinis žetonas investuotojai taip pat leidžia sušvelninti riziką investuodami per juos, nes jie grąžina pinigus už visus ICO pirkimus bet kuriuo metu iki paskelbto termino.

Jie siūlo tokias priemones kaip persiuntimo projektai, „Bounty“ (daugelio ženklų) programos, ICO valdymas, grupiniai pirkimai, žetonų išleidimas realiuoju laiku ir kitos rinkodaros kampanijų atmainos. Jų komandą sudaro keli pramonės ekspertai ir patarėjai, turintys ilgametę techninę patirtį investuojant į kriptovaliutas.

4. Crynet

Crynet iš pradžių pradėjo veikti kaip skaitmeninės rinkodaros agentūra, tačiau nuo tada ji tapo visapusiškos rinkodaros agentūra. Agentūra siūlo platų rinkodaros paslaugų pasirinkimą ICO ir su „blockchain“ susijusiems verslams. Tai apima vaizdo įrašų demonstracines versijas, „blockchain“ kūrimą ir techninę pagalbą, „blockchain HR“, patarėjų palaikymą, SMM visose socialinės žiniasklaidos ir telegramų srityse, mobiliųjų ir žiniatinklio reklamų, paieškos skelbimų ir PR.

„Crynet“ gali pasiekti Azijos kriptografines bendruomenes, nes ją aprėpia net Japonija, Korėja ir Kinija.

5. „WeRaise“

WeRaise yra rinkodaros agentūra, veikianti skaitmeninės reklamos sektoriuje daugiau nei 15 metų. Turėdami 2 metų patirtį „blockchain“ sprendimų srityje, jie yra tarp pirmųjų platformų, užsiimančių ICO rinkodara.

Jie savo klientams suteikia labai efektyvią ekspoziciją, naudodamiesi reklaminėmis reklamomis, pranešimais spaudai, reklamų rašymo paslaugomis, skelbimų rašymu, kampanijų analitika ir stebėjimu 24 valandas per parą, 7 dienas, taip pat tiksline PR talpinimo vieta įvairiose svetainėse, įskaitant „Reddit“, „TokenData“, „CryptoNinjas“, „NewsBTC“, „Merkle“, „CoinDesk“, „Bitcoinist“ ir daugelis kitų.

6. Bizantija

Bizantija vadovauja komanda, sudaryta iš asmenų, turinčių žinių apie „blockchain“ technologijas, investicijas, viešąjį ryšį ir rinkodarą. Jų tikslas – padėti startuolių įmonėms kuo greičiau rasti tikslinę auditoriją ir surinkti investicinius fondus.

Jie vertina projektus, norėdami rasti jų stipriąsias ir silpnąsias vietas, padėti rašyti baltraštį, parengti ICO paleidimo strategijas ir paskirstymo modelius, apskaičiuoti biudžetus ir parengti projekto planus.

Bizantija

Šaltinis: bzntm.com

7. Elementų grupė

„Element Group“ save laiko ne tik rinkodaros agentūra, atstovaujančia save kaip skaitmeninių žetonų pardavimo įmonę. Bendrovė teikia konsultacijas, ICO rinkodaros strategiją, kapitalo ir turto valdymą, rinkos tyrimus, technologijas ir turto valdymo paslaugas.

8. Minios sukūrimas

Minios sukūrimas yra Los Andžele įsikūrusi rinkodaros agentūra, užsiimanti kriptografinės rinkodaros kanalais. Jie sutelkia dėmesį į prekės ženklo kūrimą, dizainą ir vaizdo įrašų gamybą, žiniasklaidos valdymą, įtakingų subjektų rinkodarą ir ryšių su visuomene veiklą.

Jų paslaugos yra gerai vertinamos, nes per 3 metus jie sėkmingai padėjo daugiau nei 40 sutelktinio finansavimo kampanijų surinkti daugiau nei 10 milijonų dolerių, įgyvendindami kiekvienos kampanijos duomenimis pagrįstą metodą..susikurti

Šaltinis: crowcreate.us

9. „TSM Global“

„TSM Global“ pavyko surinkti beveik 300 milijonų JAV dolerių savo klientams, o dabar jis skirtas investuotojams, kurie ieško didelės grąžos, bet ir saugumo. TSM orientuojasi ne tik į ICO, bet ir į STO (saugumo žetonų pasiūlymus) ir DSO (paslaugų su nuolaida pasiūlymus)..

Ši Londone registruota įmonė teikia konsultacijas, kuria informacinius lapus, kuria turinį, tvarko bendruomenę, valdo reklamą, teikia virusinę rinkodarą, socialinę žiniasklaidą & pokalbių palaikymas, PR šifravimas ir įprasta, nukreipimo rinkodara, be kitų paslaugų. „TSM Global“ yra tikrai pasaulinė ir gali palaikyti klientus, kalbančius anglų, japonų, kinų, koranų, rusų, vokiečių ir kitomis kalbomis.

10. Taikymas

Taikymas turi daugybę reklaminių strategijų, kurios įrodė savo efektyvumą ICO rinkodaros kampanijose. Ši „blockchain“ kūrimo agentūra padeda šifravimo pramonės projektams, peržiūrėdama jų verslo modelius ir pritaikydama juos nuolat kintančioje „blockchain“ ekosistemoje..

Programoje dirba ekspertai, teikiantys technines konsultavimo ir konsultavimo paslaugas, susijusias su minios pardavimais. Jie savo klientams siūlo platų pasirinktinių blokavimo kūrimo paslaugų pasirinkimą, be bendruomenės valdymo ir socialinės žiniasklaidos rinkodaros, įskaitant masinę žiniasklaidą, vaizdo įrašų kūrimą ir reklamą, susitikimus, internetinius seminarus, srauto generavimą ir kt..

aplikacija

Šaltinis: applikacija.com

11. Sparkchain

„Sparkchain“ yra agentūra, padedanti startuoliams ir technologijų įmonėms kurti savo prekės ženklą per viešųjų ryšių ir integruotas rinkodaros programas. Agentūra siūlo platų paslaugų rinkinį, kuris apima turinį ir socialinę plėtrą, programinį platinimą ir kitus mokamos žiniasklaidos metodus, taip pat duomenimis pagrįstas įžvalgas, naudojamas strateginiame planavime. Platforma padėjo tiek naujiems projektams, tiek įsteigtoms įmonėms, naudodama visapusišką strateginę komunikaciją ir rinkodaros paslaugas.

Platforma sėkmingai valdė įmones prieš ir po ICO etapų, padėdama joms augti ir pasiekti savo prekės ženklo pripažinimą rinkoje. Dėl savo rezultatų jie tapo daugelio projektų ir verslo partneriais savo rinkodaros kampanijose.

Verdiktas

Tuo mes užbaigiame geriausių rinkodaros agentūrų, kurios daugiausia dėmesio skiria šifravimo įmonėms ir startuoliams, sąrašą. Jei esate įmonė, besirengianti pradėti savo ICO, arba norite gauti daugiau informacijos apie savo šifravimo projektą ar prieigos raktą, tada vienos iš šių agentūrų paslaugų pasirinkimas jums bus labai naudingas..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me