Kas yra „Vertcoin“ (VTC) – viskas, ką reikia žinoti

Vertcoin (VTC) yra decentralizuota tarpusavio valiuta, panaši į Bitcoin (BTC) ir Litecoin (LTC). „Vertcoin“ pati save parduoda kaip „žmonių monetą“, ir tai tiesa, nes ji visiškai priklauso jos vartotojams.

Jis naudoja „Lyra2RE“ (v2) algoritmą, „Proof-of-Work“ metodą operacijoms patvirtinti ir sukuria 84 milijonus monetų. Bloko laikas yra 2,5 minutės, o atlygis už bloką yra 25 monetos. „Vertcoin“ taip pat naudoja „Atomic Cross-Chain“, decentralizuotą metodą keičiant Vertcoins su kitomis kriptovaliutomis.

„Vertcoin“ išsiskiria iš minios tuo, kad skirtingai nuo daugelio kitų „PoW“ monetų yra tai, kad ji sukurta taip, kad būtų visiškai atspari ASIC. Ją paskirsto sąžiningai, sukūrė visi jos bendruomenės nariai ir visiškai finansavo aukos.

ASIC atsparumas

Todėl jo algoritmas buvo sukurtas siekiant užkirsti kelią kalnakasiams naudoti bet kokią ASIC aparatinę įrangą, norint išminuoti blokų grandinę. Tai apima pasirinktinę kasybos įrangą, taip pat daugialypę kasybą. Tai reiškia, kad kalnakasiai gali sąžiningai konkuruoti tarpusavyje ir kad sandoriai tiksliai patvirtinami paskirstytame tinkle. Tiesą sakant, tai yra pagrindinis „Vertcoin“ pardavimo taškas.

Projekto komanda atkakliai teikia kalnakasiams galimybę sąžiningai konkuruoti tarpusavyje ir netapti ASIC aparatūros gamintojų aukomis. Komanda viešai pareiškė, kad pakeis algoritmą kietoje šakėje, jei viskas bus blogai ir kada nors buvo leista ASIC.

Asic

Vertcoin 1 paspaudimu Miner

Be ASIC atsparumo, „Vertcoin“ turi kitų dėmesio vertų funkcijų, tokių kaip „Vertcoin 1-Click Miner“. Ši tinkamai pavadinta programa užtikrina, kad praktiškai kiekvienas gali patekti į „Vertcoin“ kasybą ir pats sugeneruoti „Vertcoin“.

Programėlę galima atsisiųsti tiesiai iš „Vertcoin“ oficialaus „GitHub“ saugykla. Įdiegę, jūs tiesiog turite įvesti piniginės adresą, kur bus pervesti jūsų kasybos atlygiai. „Vertcoin“ adresas visada turėtų prasidėti V ir jame turėtų būti nuo 26 iki 36 raidinių ir skaitinių simbolių. Likęs procesas yra toks pat paprastas, nes reikia prisijungti tik prie kasybos baseino ir vėliau pasirinkti, ar kasybos procedūrai naudosite GPU ar procesorių..

1 paspaudimas

Žemiau galite rasti kasybos baseinų, kurie gali būti naudojami kasant „Vertcoin“, sąrašą:

„Dev-run“ „p2pool“ mazgas

Zpoolas

Visada Hashin p2pool

Kasybos baseinas

Duok man monetas

Šiuo metu geriausi „Vertcoin Mining“ GPU yra „NVidia 10“ kortelės. Tačiau komanda sunkiai dirba ir siekia sukurti efektyvų AMD kortelių naudojimo būdą.

Mineris

Piniginės

„Vertcoin“ taip pat siūlo savo vartotojams a internetinė piniginė, nors ji iš esmės nėra tokia saugi kaip aparatinė piniginė. Tai suteikia „Vertcoin“ vartotojams paprastą būdą saugiai laikyti ir siųsti „Vertcoins“. Mobiliojo ryšio vartotojams paliekama galimybė pasirinkti Coinomi, viena iš geriausių mobiliųjų piniginių su VTC palaikymu.

Jei norite a programinės įrangos piniginė, galite pasirinkti oficialų klientą (šakotą iš „Bitcoin Core“). Ši piniginė suteikia jums galimybę pats patikrinti visą „blockchain“ istoriją. Atkreipkite dėmesį, kad jei norite išgauti „Vertcoin“, tai būtina turėti šią „Core“ piniginę.

Taip pat yra galimybė naudoti a „VTC Electrum“ pagrindu sukurta piniginė. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad ši piniginė nepalaiko „p2pool“ mazgo.

Susikūrę piniginę ir pradėję veikti, galite pradėti kurti savo adresą. Vartotojai, norėdami atlikti operacijas, turi sumokėti labai mažą mokestį. Pavyzdžiui, norėdami pervesti 100 VTC, turite sumokėti maždaug 0,001 VTC. Mokestis yra skirtas tinklo priežiūrai.

Prekyba „Vertcoin“

Kaip ir dauguma kriptovaliutų, „Vertcoin“ prekybos istorija neapsiėjo be pakilimų ir nuosmukių. Po Mt. „Gox Hack“, kriptovaliuta nematė didelio aktyvumo. Visų laikų rekordas buvo 10,14 USD ir jis buvo užfiksuotas 2017 m. Gruodžio mėn.

Nuo šio rašymo „Vertcoin“ šiuo metu užima 152 vietą ir prekiauja už 1,86 USD, kaip nurodyta toliau „CoinMarketCap“.

„Vertcoin“ pirkimas

Lengviausias „Vertcoin“ pirkimo būdas yra mokėjimas už jį naudojant „Bitcoins“. Yra keletas biržų, iš kurių galite nusipirkti VTC. Keletas svarbiausių pavyzdžių Bittrex, MonetaKiaušinis, Poloniex, Prekyba pagal prekybą, Upbit, ir „LiteBit“. Išsamų mainų sąrašą galite rasti svetainėje „CoinMarketCap“.

Kainos numatymas

„Vertcoin“ 2017 m. Buvo labai geri. Metai prasidėjo maždaug 0,03 USD centais ir pasiekė beveik 10 USD, o tai yra gana įspūdinga. Tai yra 29000% padidėjimas, jei ne daugiau.

Jos kaina BTC taip pat labai išaugo ir perėjo nuo 0,00003437 BTC sausio mėnesį iki 0,00086408 BTC 2017 m. Pabaigoje. Nuo to laiko valiuta yra meškų rinkoje, kuri, atrodo, nesibaigia iki šiol.

Bus labai svarbu sekti, kaip sekančiais mėnesiais labiau seksis bendra šifravimo rinka, kad sužinotumėte, ar ši virtuali valiuta geba augti ir brangti. Kito bulių bėgimo atveju, kaip mes patyrėme praeityje, Vertcoin taip pat galėjo pamatyti svarbų laimėjimą.

„Vertcoin“ komanda

Projekto komanda yra labai aistringa. Nors kiti šifravimo projektai remiasi ICO ir didžiulėmis investicijomis, „Vertcoin“ tiesiog pasikliauja savo vartotojais. Projektas nesijaučia visaverte kriptografijos įmone ir, atsižvelgiant į techninius komandos įgūdžius, tai nenuostabu.

Keletas dėmesio vertų vardų yra Jamesas Lovejoy (pagrindiniai kūrėjai), Joe Straubas, „Star Im“, Ericas Kubikas, Bryanas Goodsonas, Gertas-Jaapas Glasbergenas ir Alexas Turekas. Projekto planą galima pamatyti Trello, leidžiant bendruomenės nariams likti įsitraukusiems ir atnaujintiems su naujausiais įvykiais ir planais.

Komanda

Išvada

„Vertcoin“ pasirodo esąs labai perspektyvus projektas, turintis daug galimybių ateityje vystytis. Šiuo metu tai yra labai gera alternatyva „Litecoin“ ir „Bitcoin“, kuriuos daugiausia kasa didžiosios kasybos įmonės, o ne jų vartotojai.

Tai, kad „Vertcoin“ yra atsparus ASIC, ilgainiui gali pasirodyti viena iš platformos stipriųjų pusių. „Vertcoin“ yra vienas iš klasikinių pavyzdžių, koks turėtų būti kriptovaliuta, labai laikantis tradicinės kriptografinės vizijos. „Vertcoin“ yra viena iš paprasčiausių kriptovaliutų. Jos tikslas – suteikti savo bendruomenei tikrai decentralizuotą valiutą, kuri priklauso visiems joje esantiems.

„Vertcoin“ kontaktai ir papildoma informacija:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me