Kas yra „SiaCoin“ (SC) – viskas, ką reikia žinoti

KAS YRA SIACOIN?

Kriptovaliutos kasdien sparčiai populiarėja. Milžiniško augimo priežastis nėra toli gražu neatrasta ir didele dalimi tikėtasi, net kai nuolat vystosi naujos technologijos. Šiuo metu, yra daugiau nei 1500 kriptovaliutų rinkoje, o jų skaičius vis didėja. Tuo tarpu ne į visas kriptovaliutas verta investuoti, nes dauguma jų neatlaiko laiko išbandymo. Tai gali būti dėl vienų ar kitų priežasčių, nes monetos išlikimą tarsi įtakoja keli veiksniai. Atsižvelgdami į tai, atlikę reikalingus dalykus, pateikiame jums, SiaCoin, SC į kurią verta investuoti ir dažniausiai pastebima dėl jos pasiūlymų.

„SiaCoin“ yra paskirstyta debesies saugojimo platforma, kuri atlaisvina nepanaudotą saugojimo vietą. Jis konkuruoja su centralizuotais senais konkurentais, tokiais kaip „Dropbox“, „Amazon“, „Apple“, ir „Microsoft“. Tai decentralizuota saugojimo platforma, apsaugota „blockchain“ technologija. Saugojimo platforma naudoja nepakankamai išnaudotą kietojo disko talpą visame pasaulyje, kad sukurtų duomenų saugyklos rinką, kuri būtų patikimesnė ir už mažesnę kainą nei turimi tradicinių saugyklų teikėjai. „SiaCoin“ idėja leidžia bet kam visame pasaulyje išsinuomoti saugojimo vietą ir už tai atlyginti už indėlį. Be to, šaldymo saugyklos paslaugos šiuo metu yra decentralizuotos, o duomenys saugomi trečiosios šalies serveryje. „SiaCoin“ leidžia decentralizuoti saugyklą, nes visi vartotojai prisideda prie visų išteklių. Naudojant „SiaCoin“ jūsų failai tampa visiškai privatūs, nes „Sia“ šifruoja ir paskirsto failus decentralizuotoje sistemoje. Tiesą sakant, visi vartotojai gali valdyti savo asmeninius šifravimo raktus ir jie turi savo duomenis.

KAIP VEIKIA SIA

Kaip jau minėta, „Sia“ yra debesų saugojimo platforma, tokia kaip „Google Drive“, „Dropbox“ ir „Amazon Cloud“. „Sia“ išskiria iš kitų tradicinių debesų saugyklos teikėjų tuo, kad tai yra atviro kodo, „blockchain“ pagrindu sukurta, decentralizuota debesies saugojimo sistema. „Sia“ vartotojams siūlo „peer-to-peer“ saugojimo ekosistemą, kuri leidžia visiems pasaulio žmonėms išsinuomoti arba pasinaudoti laisva vieta standžiajame diske. „Sia“ apdovanoja visus, esančius tinkle, naudodama „SiaCoin“, ir apie tai bent jau reikia nusišypsoti. Visos operacijos tinkle užtikrinamos pateikiant sutartis ir saugojimo įrodymus. Be to, „Sia“ nepriima mokėjimų iš klientų, o leidžia mokėti savo platformoje. Tai gali būti ateities prieglobos pradžia, kai ji nebėra pagrįsta vien tik centriniais serveriais.

LAIKYMO EKOSISTEMA

Ekosistema leidžia lanksčiai saugoti. Klientai ir teikėjai sistemoje vykdo operacijas. Teikėjai taip pat žinomi kaip pagrindiniai kompiuteriai, teikiantys klientams saugojimo vietą, ir jiems mokama Sia. Teikėjai gali nustatyti baudų kainą, reklamą ir standartus. Klientai taip pat turi galimybę nustatyti savo standartus ir gali pasirinkti paskatas paslaugų teikėjams, atsižvelgdami į siūlomų paslaugų kokybę..

RINKTINĖS SUTARTYS

Kai tarp kliento ir paslaugų teikėjo atliekama verslo operacija, pateiktą sutartį rašo abi šalys, ir tai saugoma Sia blokiniame tinkle. Tai leidžia skirti baudą, jei kuri nors šalis neįvykdo įsipareigojimų. Failų sutartys ne tik užtikrina tinklo saugumo lygį. Kai klientas sukuria pateiktą sutartį, jis perveda į „SiaCoin“ likutį į sutartį, kuri naudojama vėliau, kai atliekamas sandoris. Šios „Sia“ blokų grandinės failų sutartys užtikrina, kad tiek pagrindiniai kompiuteriai, tiek vartotojai yra patenkinti.

SAUGOJIMO ĮRODYMAS

Ekosistemoje išvengiama apgaulingų veiksmų, nes teikėjas turi pateikti privalomą saugojimo įrodymą. Prieš gaudamas mokėjimą, paslaugų teikėjas turi pateikti saugojimo įrodymą. Tai reiškia, kad jei teikėjas nepateiks įrodymo, kad saugojo per tam tikrą laiką, sutartis bus nutraukta.

SIA NAUDA

Palyginti su tradicine saugojimo sistema, „SiaCoin“ turi pranašumų su šiais privalumais:

Privatumas: visi „Sia“ tinkle tvarkomi duomenys yra apsaugoti, ir teikėjas negali prie jų prisijungti. Tik asmeninis raktas yra žinomas vartotojui, norint pasiekti saugyklą. Tai yra daug geriau nei tradicinis modelis, nes pagrindinės debesies saugojimo įmonės turi prieigą prie failų.

Saugumas: „Sia“ apsaugo kliento duomenis nuo vieno gedimo taško. Tai galima pasiekti naudojant decentralizuotą sistemą, kuri taip pat leidžia padalinti įkeltus dokumentus tarp skirtingų paslaugų teikėjų.

Įperkamumas: Sia kainodara yra lanksti ir priklauso nuo rinkos. Nors kaina, palyginti su tradiciniais modeliais, gali būti labai maža, klientai siūlo kainą už saugyklą, kuri lemia mažiausią įmanomą kainą, ir jie moka naudodamiesi „SiaCoin“, kurią galima išgauti arba prekiauti..

PREKYBOS ISTORIJA

„Sia“ buvo paleista į kriptovaliutos erdvę 2015 m. Birželio 7 d. Ir pradėjo prekiauti po 0,000046 USD už „SiaCoin“. Tačiau „Siacoin“ nuo 2017 m. Lapkričio iki gruodžio mėn. Patyrė sprogimą, kurio kaina siekė apie 0,09 USD. Šiuo metu jos prekyba siekia 0,017 USD ir yra 37 vietoje monetų rinkos dangtelis.

KUR PIRKTI IR PARDUOTI SIACOIN

„SiaCoin“ galite nusipirkti adresu Bittrex, Upbit arba Poloniex su bet kuriuo Bitcoin arba Ethereum. Bittrex ir Upbit turi didesnį SC procentą, palyginti su Poloniex. „Upbit“ ir „Bittrex“ ima tiek „Bitcoin“, tiek „Ethereum“, o „Poloniex“ – tik „Bitcoin“. Norėdami nusipirkti „SiaCoin“, turite turėti bitkoiną arba ethereumą, po kurio bet kurioje biržoje galėsite iškeisti savo bitkoiną ar „Ethereum“ į „Siacoin“. Kitas žingsnis – laikyti „SiaCoin“ „Sia“ piniginėje. „Sia“ palaiko tik „Linux“, „Mac“ ir „Windows“ platformų darbalaukio pinigines.

KELIO ŽEMĖLAPIS IR KAS TURI ATVYTI

„Sia“ paslaugos nuolat tobulinamos. Jie planuoja įdiegti vaizdo srautą, išplėsti paslaugą, kad vienu metu būtų palaikomi didesni nei 10 TB failai, leisti vartotojams dalytis failais su platformomis už Sia ribų, įgyvendinti lengvą klientų ir mobiliųjų telefonų palaikymą, konkuruoti su debesies saugojimo platformomis, tokiomis kaip „Dropbox“, „Google“ „Drive“ ir „OneDrive“. Ateityje bus įgyvendintas dvipusis pedas, kad būtų galima finansiškai sujungti „Bitcoin“ ir „SiaCoin Blockchains“.

„Blockchain“ erdvėje tiesioginiai Sia konkurentai yra Storj ir MaidSafe, tačiau Sia teigia esanti geresnė šifravimo ir decentralizavimo srityje. Duomenų saugumo, privatumo ir decentralizavimo poreikis šiuo metu yra labai didelis, ir galima sakyti, kad „Sia“ atėjo tinkamiausiu metu. „SiaCoin“ ateitis išties daug žadanti!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me