Kas yra „Shapeshift“ ir kaip juo naudotis

„ShapeShift“ yra tiesioginiai mainai, kurie, užuot saugoję kriptografinius fondus, tiesiogiai sujungia jus su aparatinės ar programinės įrangos pinigine. Kripto mainai suteikia jums lankstumo galimybę pakeisti vieną kriptografinę valiutą kita, net neišimant jos iš savo piniginės. Birža už naudojimąsi konversijos paslaugomis iš investuotojų ima nedidelį momentinį kursą, ir iš jų nieko neapmokestina už kasyklos mokestį. „ShapeShift“ tikriausiai siūlo greičiausią būdą keistis kriptovaliutomis ir „blockchain“ turtu.

Nereikia jokios paskyros ar neskelbtinų asmens duomenų

Centralizuotose biržose paprastai reikalaujama, kad vartotojai pateiktų asmeninę informaciją apie juos, pvz., Vairuotojo pažymėjimo ar paso duomenis, kad jie atitiktų jūsų kliento pažinimo (KYC) ir kovos su pinigų plovimu (AML) taisykles. Tokiu būdu „ShapeShift“ siūlo didesnį privatumą, saugumą ir patogumą kripto investuotojams ir labai sumažina pavogtų lėšų riziką, nes nereikia naudoti sąskaitos ar asmens duomenų. Tai tikrai didelė problema kripto investuotojams.

Nors kai kurios biržos suteikia galimybę pirkti, parduoti ir prekiauti kriptovaliutomis, „ShapeShift“ unikalus pasiūlymas yra tas, kad tai leidžia investuotojams transformuoti ar perkelti kriptovaliutas iš vienos formos į kitą labai lengvai. Šioje platformoje galite pakeisti bitkoiną į altcoin (pvz., BTC į ETH), altcoin į Bitcoin (pvz., LTC į BTC) ir altcoiną į altcoin (pvz., LTC į DGB), nieko nereikia pirkti ar parduoti..

Prisijungti

„ShapeShift“ nereikia registruotis. Galite atlikti sandorius visiškai anonimiškai, nes platforma neišlaiko vartotojo duomenų. Jums net nereikia susikurti paskyros ir ją patvirtinti! Jums tiesiog reikia nurodyti savo piniginės adresą, o keityklos nurodys adresą, kuriuo išsiųsite savo kriptovaliutas.

Čia pateikiamas nuoseklus „ShapeShift“ naudojimo vadovas

1 žingsnis

Apsilankykite: https://shapeshift.io/#/coins

2 žingsnis

Pasirinkite altcoiną, kurį norite pakeisti

3 žingsnis

Pasirinkite „Greita“ arba „Tiksli“

Jei pasirinksite Greitas, turėsite įvesti gavimo adresą, o indėlio adresą pateiks „ShapeShift“. Jums nereikės nurodyti norimo altcoinų kiekio, nes galite deponuoti viską, ko norite. Tačiau, jei pasirinksite „Tikslus“, jums bus leista gauti tikslų jūsų nurodytą altkoinų skaičių.

4 žingsnis

Spustelėkite „Tęsti“

5 žingsnis

Jei pasirinkote „Greita“, įveskite savo paskirties adresą, lėšų grąžinimo adresą ir sutikite su taisyklėmis ir nuostatomis, kitaip pereikite prie kito 6 žingsnio.

6 žingsnis

Jei pasirinkote „Tiksli“, įveskite norimų siųsti ar gauti monetų kiekį, paskirties adresą ir grąžinimo adresą.

Pavyzdys:

Tarkime, kad turite Bitcoins ir norite juos konvertuoti į kitą altcoiną, tarkime, Monero. Norėdami sėkmingai atlikti šią kriptokoino operaciją, atlikite toliau nurodytą procedūrą:

„ShapeShift“ turėsite pateikti savo „Monero“ (XMR) adresą, kurį „ShapeShift“ naudos kaip jūsų paskirties adresą. Taip pat turėsite pateikti savo „Bitcoin“ (BTC) adresą biržai, kurią ji iš tikrųjų naudos kaip grąžinimo adresą, kad grąžintumėte norimus altcoinus jums sėkmingai įvykdžius operaciją. Prieš pereidami prie kito žingsnio, sutikite su jų taisyklėmis ir nuostatomis.

Šiame sandorio proceso etape „ShapeShift“ sukurs jums „Bitcoin“ indėlio adresą, į kurį turėsite pervesti savo „Bitcoins“. Yra minimalaus ir maksimalaus indėlio, kurį jums leidžiama atlikti, limitas.

Patarimas:

Kai kurios piniginės gali imti pervedimo mokestį, todėl tokiu atveju piniginės imama suma bus pridėta prie jūsų „ShapeShift“ operacijos mokesčio, o jūsų visas operacijos mokestis bus atitinkamai apskaičiuotas. Norėdami išvengti šių papildomų mokesčių, naudokite kriptografinę piniginę. kad neima tokio mokesčio iš kriptografinių investuotojų, sudarančių sandorius „ShapeShift“.

7 žingsnis                                                                                                                                                Spustelėkite „Pradėti operaciją“

8 žingsnis

Per kelias sekundes „ShapeShift“ atsiųs jūsų „Moneros“!

Voila, tu baigei!

Nedidelė suma, kuri iš tikrųjų yra bus atimtas kalnakasio mokestis nuo jums parodyto valiutos kurso. Valiutos keitimo mokestis apskaičiuojamas remiantis keliais rinkos parametrais ir jis visada išlieka tas pats, neatsižvelgiant į prekybos apimtį. Paslaugų mokesčio nėra, todėl kriptovaliutomis galite apsikeisti per kelias sekundes.

Lengvas daugiau nei 50 kriptovaliutų, įskaitant „Bitcoin“, „Ethereum“, „Ripple“, „Dash“, „Bitcoin Cash“, „Zcash“ ir ICO, prieinamumas daro „ShapeShift“ idealią platformą kriptovaliutoms konvertuoti į altkoinus. Platforma palaiko kietąsias šakutes, todėl „ShapeShift“ taip pat galite keistis „Bitcoin Cash“ (BCH), „Ethereum Classic“ (ECH) ir „Bitcoin Gold“ (BCG)..

PASTABA: „ShapeShift“ suteikia jums dar vieną privalumą neapmokestinant „Slippage“, o jūs turėsite pasinaudoti jų valiutos kursu. Paslydimas yra tada, kai užsakymas pildomas už kainą, kuri skiriasi nuo prašomos kainos, ir dėl to prekybininkas gali pradėti ar išeiti iš prekybos už kainą, kuri yra mažesnė arba didesnė nei tikėjosi. Paprastai tai vyksta didesnio nepastovumo laikotarpiais.

Čia yra suskaidymas, kaip kai kurie iš mokesčiai žiūrėti į „ShapeShift“:

 • BTC „Bitcoin Miner“ mokestis: 0,0025 BTC
 • ETH eterio kalnakasio mokestis: 0,001 ETH
 • BCH „Bitcoin Cash Miner“ mokestis: 0,0002 BCH
 • LTC „Litecoin Miner“ mokestis: 0,001 LTC

Tai neleidžia keistis „fiat“ valiutomis, todėl debeto ir kreditinės kortelės nenaudingos. Net „PayPal“ nenaudingas kadangi norint nusipirkti ką nors „ShapeShift“ reikia esamos kriptovaliutos piniginės.

Privalumai, kuriuos „ShapeShift“ siūlo vartotojams, yra šie:

 • Momentinis keitimasis kriptovaliutomis
 • Speciali programa mobiliesiems, skirta „Android“ ir „iOS“
 • Lengva ir pradedantiesiems patogi sąsaja
 • Anonimiškumo palaikymas
 • Konversija yra greita ir be rūpesčių
 • Dauguma kriptovaliutų saugomos šaltose piniginėse (neprisijungus), kad būtų apsaugota nuo įsilaužimo.
 • Puiki vieta įvairinti savo šifravimo portfelį

„ShapeShift“ objektyvas

Ši momentinių mainų funkcija leidžia jums nusipirkti viską, ką paprastai pirktumėte naudodami „Bitcoin“.

Jei laukiate dalyvavimo būsimame ICO, kuriam jums reikia altkoino, pvz., Eterio (ETH), o ne „Bitcoin“, „ShapeShift“ yra platforma, į kurią turite kreiptis. Jame yra daug ICO ir žetonų, kuriuos taip pat galima įsigyti.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me