Kas yra Ripple (XRP) kriptovaliuta

Pirmas dalykas, kurį turėtumėte suprasti apie tai, kas yra „Ripple“, yra tai, kad tai yra platforma ir kriptovaliuta. Platforma yra atviro kodo protokolas, sukurtas tam, kad būtų galima atlikti pigias ir greitas operacijas. 

„Ripple“ turi savo skaitmeninį turtą (XRP), tačiau kiekvienas tinklo vartotojas gali naudoti „RippleNet“, kad galėtų sukurti savo.

Šiame straipsnyje paaiškinama, kas yra „Ripple“, jos išspręstos problemos, „Ripple“ ir „XRP“ skirtumas, technologijos, konkurencija, plėtra, partnerystė ir XRP kainos prognozavimas.

Šiame straipsnyje sužinosite, kaip naudotis a Ripple popierinė piniginė.

Ryšys ir skirtumas tarp Ripple ir XRP

Bradas Garlinghouse’as, dabartinis „Ripple“ generalinis direktorius, ir Chrisas Larsenas, dabartinis pirmininkas, buvo priversti patvirtinti, ar „Ripple“ ir „XRP“ yra tas pats. Tai kilo iš skirtingų asmenų, šifravimo rinkoje diskutavusių šia tema, kurie privertė juos patvirtinti, kad „Ripple Inc.“ ir „XRP“ yra skirtingi subjektai.

„Ripple Inc.“. yra technologijų kompanija, siūlanti efektyvius sprendimus ir platformas finansų įmonėms pinigų siuntimui visame pasaulyje. Įkurta 2012 m. Pradžioje, bendrovė vėliau išleido „Ripple“ platformą, realaus laiko bendrojo atsiskaitymo sistemą, perlaidų tinklą ir valiutos keitimą..

Kita vertus, XRP yra skaitmeninė valiuta, sukurta XRP knygoje, decentralizuotoje ir atvirojo kodo blokinėje grandinėje. Kriptovaliuta gali būti prekiaujama skirtingose ​​kriptografinėse biržose kaip nepriklausomas turtas.

Pastaba: XRP nėra vertybinis popierius, todėl turėjimas skaitmeninio turto nereiškia, kad jūs dalijatės „Ripple Inc.“, kaip yra akcijų atveju.

Nepaisant to, abu subjektai palaiko unikalius santykius. Pirma, „Ripple“ priklauso apie 60% XRP žetonų. Nors dauguma šifravimo bendrovių išleidžia daug savo monetų privačiam ar viešam pardavimui, monetos vadovas, Garlinghouse teigė, kad jie išleido žetonus „Ripple Inc.“ kaip dovaną.

Komanda platformoje sukūrė „xRapid“ funkciją, kuri integruoja XRP ir XRP knygą. Ši funkcija leidžia platformos vartotojams sumažinti savo likvidumo išlaidas ir palengvinti mokėjimus visame pasaulyje realiuoju laiku. Ši funkcija pavaizduota paveikslėlyje žemiau:

Kas yra Ripple

Vienas svarbiausių faktų apie šią funkciją yra tas, kad jis nepriklauso „Ripple“ platformai ar kitam subjektui, o tai panaikina teiginius, kad ji yra centralizuota dėl prisijungimo prie „Ripple Inc“.

„Ripple“ yra registruota įmonė, įsikūrusi JAV, jai vadovauja direktorių taryba, steigėjai ir kiti akcininkai. Bendrovės valdymą vykdo asmenys, kurie valdo ir kontroliuoja įmonės funkcijas ir valdymą.

Kita vertus, XRP nevaldo nė vienas subjektas. Veikiau jis priklauso XRP turėtojų bendruomenei, kuri vaidina svarbų vaidmenį sėkmingai moneta. Be to, ši bendruomenė savo nuožiūra kuria sprendimus XRP knygoje.

„Ripple Inc.“ priklauso abu pagrindiniai San Franciske įsikūrusios bendrovės akcininkai Bradas Garlinghouse ir Chrisas Larsenas. Larsenui priklauso 17% akcijų paketo ir papildomi 5,19 mlrd. XRP žetonų. „Garlinghouse“ valdo 6,3% akcijų.

„Ripple’s Opportunity“

Šiuo metu pasaulinių mokėjimo sistemų būklė yra gana atsilikusi. Pvz., Galite transliuoti ir atsisiųsti ištisus filmus į savo telefoną tolimiausiose vietovėse, tačiau nedaug pinigų siuntimas artimiesiems kitoje šalyje reikalauja laiko ir reikalauja apdorojimo mokesčių.

Patogių pasaulinių mokėjimų technologija jau yra, bet kodėl pasaulinis mokėjimų sektorius taip atsiliko?

Niekam ne paslaptis, kad finansų įstaigos uždirba milijardus dolerių mokėjimo mokesčių, ir jie bandė diegti sistemas, kurios visada įsidės pinigus į kišenę. Tai yra viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl „Ripple“ sukūrė sistemą, kurios tikslas yra dirbti su dabartine finansų sistema.

Sistema yra pagrįsta interneto protokolais, leidžiančiais atlikti tarptautinius ir vietinius mokėjimus bet kokia valiuta, o procese pašalinamos trečiosios šalys.

Sistemą jau priėmė keli JAV bankai, o platforma siekia ją pritaikyti pasauliniu mastu. Čia yra 6 didžiausių bankų, naudojančių „Ripple“, sąrašas. Sistema veikia kartu su dabartine pasauline finansų sistema. Platforma sklandžiai susieja šias finansines sistemas, suteikdama joms galimybę efektyviau veikti viename pasauliniame tinkle.

Pasak verslo plėtros direktorės Welly Sculley, „„ Ripple “nėra skirtas pakeisti centrinius bankus ar bankus korespondentus.“ Tai natūrali technologija, kurią jie gali pritaikyti, kad padidintų vertės perdavimo vidaus ir tarpvalstybiniu mastu efektyvumą.

Kas yra „Ripple Net“

„RippleNet“ sudaro institucinių mokėjimų teikėjai, kurie naudoja „Ripple“ sukurtus sprendimus, kad užtikrintų beribes pasaulines finansines operacijas.

Norėdami suprasti, kaip tai veikia, pirmiausia pakalbėkime apie RTGS ir RTXP.

Siunčiant pinigus per BTC, operacijos sumos vertė nustatoma realiuoju laiku. Tai reiškia Bendrasis atsiskaitymas realiuoju laiku.

„Ripple“ naudoja šliuzus, tai reiškia visuotinę knygą, kurioje yra privačių blokų. „Ripple“ vartai suteikia galimybę įmonėms, finansinėms institucijoms ir vyriausybėms būti tinklo dalimi. Tai žinoma kaip „Ripple Transaction Protocol“ (RTXP), taip pat žinoma kaip „RippleNet“.

Prisijungusi prie „RippleNet“, įmonė ar bet kuri kita vyriausybė gali greičiau ir mažiau išleisti verslą su kitomis įmonėmis vartuose. Be to, „RippleNet“ suteikia galimybę gauti mokėjimus bet kuria skaitmenine valiuta arba „fiat“ valiuta.

Pastaba: „RippleNet“ veikia kaip valiutos keitykla. Nepaisant to, ji pirmiausia turi garantuoti likvidumą. Čia atsiranda „XRP“, ji suteikia mokėjimų tiekėjams, bankams ir rinkos formuotojams reikalingą likvidumą.

„xCurrent“, „xRapid“ ir „xVia“

Ripelis

„xCurrent“ yra „Ripple“ įmonės programinės įrangos sprendimas, leidžiantis bankams akimirksniu atsiskaityti tarpvalstybiniais mokėjimais vykdant tiesioginę prekybą. Naudodamiesi šiuo sprendimu, bankai gali bendrauti tarpusavyje, kad patvirtintų išsamią operacijos informaciją prieš ir po operacijos inicijavimo. Pagrindinis šios programinės įrangos tikslas yra užtikrinti šių operacijų nuoseklumą ir teisinį kiekvieno sandorio aiškumą.

Mes jau paaiškinome „xRapid“ aukščiau.

xVia yra „RippleNet“ dalis ir tai leidžia bankams ir kitoms įmonėms pasinaudoti „RippleNet“ teikiamais pranašumais, norint siųsti ir gauti mokėjimus iš besivystančių rinkų. Iš esmės ši plėtra yra galimybė besivystančioms rinkoms sėkmingai veikti pasauliniu mastu, sudarant sandorius su pasaulio finansų bendrovėmis.

Bet kuri pasaulio finansų įstaiga gali greičiau išplėsti savo verslą ir pritaikyti savo paslaugas, atsižvelgdama į individualius klientų poreikius. Tai suteikia jiems galimybę greitai išplėsti savo verslą, diferencijuoti savo paslaugas ir patenkinti unikalius klientų poreikius.

Panašiai „xVia“ teikia greitus ir paprastus sprendimus finansų įstaigoms ir įmonių rinkoms, kurios siekia išplėsti savo verslą. Sprendimas veikia kaip tiltas, jungiantis dideles ir mažas rinkas vykdant pasaulines mokėjimo operacijas. „XVia“ sukurs didžiulį rinkų augimą ekonomiškai efektyviu būdu, nes sandoriai buvo lengvesni ir prieinamesni.

Ripple Protocol Consensus algoritmas

Ripelis

Skirtingai nuo Ethereum ar Bitcoin, „Ripple“ neturi „blockchain“. Tai skamba labai keistai, tiesa? Kaip skaitmeninė valiuta be „blockchain“ gali patikrinti sandorius ir užtikrinti, kad viskas gerai?

Čia atsiranda RPCA.

Žodis „sutarimas“ santrumpoje reiškia, kad jei kiekvienas mazgas sutinka su likusiais, problemų nėra. Pavyzdžiui, paimkite arenos, kurioje yra apie 50 išmintingų senolių, pavyzdį, o miestui reikia vieningo jų sprendimo, kad kažkas apsispręstų. Jei visi sutiks pradėti karą, žygiuoti į kitą teritoriją ar nubausti tam tikrą pažeidėją, tai bus padaryta. Tačiau jei nesutinkate su šiuo sprendimu, tai nebus padaryta.

„Ripple“ partnerystė

Interviu „Fortune“ Garlinghouse teigė, „Prieš daugelį mėnesių žiniasklaida teigė, kad niekas nenaudos XRP, kuris padarė geras skeptiškas antraštes. Šiandien to negalima sakyti, nes žmonės pradeda naudoti „xRapid“, nes jis yra geresnis, greitesnis ir pigesnis “.

Tarp pagrindinių kompanijų, bendradarbiavusių su „Ripple“, yra „MoneyGram“, „SBI Remit“, „Axis Bank“, „MUFG Bank“, „Standard Chartered“, BMO, „Cuallix“, „Mercury FX“, IDT, „Euro Exim Bank“, „SendFriend“, „Western Union“ ir sąrašas tęsiasi..

Varzybos

Pagrindinis platformos konkurentas yra „Stellar“. Iš tikrųjų „Stellar“ įkūrėjas Jedas McCalebas buvo vienas iš „Ripple“ įkūrėjų, tačiau 2013 m. Paliko įmonę dėl tam tikrų nesutarimų su komandos nariais..

Abi platformos veikia būtent siekdamos geresnių tarpvalstybinių mokėjimų ir yra panašios. Nepaisant to, „Ripple“ siekia pelno, o „Stellar“ – ne pelno.

Bendra abiejų projektų misija tam tikru mastu skiriasi. Nors „Ripple“ daugiausia dėmesio skiria pagrindinėms finansinėms institucijoms, „Stellar“ daugiausia dėmesio skiria mažam vaikinui, kad bankininkystė būtų nebanka..

„Ripple“ decentralizavimo strategija

„Ripple“ savo decentralizavimo strategiją paskelbė 2017 m. Viduryje. Šiame pranešime bendrovė paminėjo planus iki 2017 m. Vidurio padidinti XRP knygos patvirtintojų skaičių ir išplėsti juos iki 55 mazgų.

Šiuo metu „Ripple“ turi apie 26 mazgus. Tačiau „Ripple“ valdo tik 7 mazgus, o tai reiškia, kad didžiąją dalį kontroliuoja išorės šalys. Šis postūmis link papildomų trečiųjų šalių mazgų yra pakankamai įrodymas, kad platforma stengiasi labiau decentralizuotis.

Ar „XRP“ yra gera investicija?

Pastaba: Nėra nieko, kaip 100% nemokama rizika. Bet kokiu atveju, jūs turite priimti sprendimą. Nepaisant to, pažvelkime į kai kuriuos XRP privalumus ir trūkumus.

Privalumai

  1. Akivaizdu, kad „Ripple“ yra patikima organizacija, dirbanti su daugeliu finansų įstaigų.
  2. XRP nėra infliacijos, nes jie iš pradžių yra užminuoti ir jau egzistuoja.
  3. Kuo daugiau „Ripple“ patiria ir toliau, tuo didesnė XRP vertė. Jei vieną dieną visi bankai nuspręs ją naudoti kaip vieningą banko valiutą, tai bus puiki visų ankstyvųjų investuotojų laimė.

Trūkumai

  1. „Ripple“ platforma yra labai centralizuota. Visa kriptovaliutos idėja vengia centrinės kontrolės. Šiuo atveju kūrėjai gali nuspręsti, kiek išleisti ir kada taip kontroliuoti kainą.
  2. „Ripple Labs“ priklauso 60%, taigi monopolija.
  3. Tai atviro kodo, bet vis tiek įsilaužta.

Ką ekspertai galvoja apie „Ripple“ ateitį

Pasak „Pinnacle Brilliance Systems Inc.“ generalinio direktoriaus Romano Guelfi-Gibso, „Ripple tikrai turi galimybių 2018 m. Pakilti aukštyn, bet manau, kad tai bus didesnė tikimybė 2019 m. algoritmai, tokie kaip XRP, ETH, greičiausiai pateks į kitą didelę monetą. Tai užtruks šiek tiek laiko, kol rinkos tai supras, todėl prognozuoju, kad tikėtinas laikas tai įvyks 2019 m. Žinoma, naudojant kriptografiją, visko gali atsitikti, todėl atidžiai stebėkite “.

Kur galite nusipirkti ir laikyti XRP?

„Ripple“ galite pirkti ar parduoti tokiose biržose kaip „Kraken“, „Binance“ ir „Bittrex“.

Šiandien nusipirkite „XRP on Binance“!

Jei ketinate įsigyti „Ripple“ dideliais kiekiais ir ilgai laikyti, rekomenduojame įsigyti aparatinę piniginę. Aparatinės piniginės yra daug saugesnės, nes jos neprijungtos prie interneto.

Čia yra geriausių XRP piniginių sąrašas.

Paskutinės mintys apie bangavimą

„Ripple“ yra unikalus skaitmeninių mokėjimų turtas, kuris veikia ir kaip valiuta, ir kaip platforma. Daugelis žinomų žmonių palaikė „Ripple“ tuo metu, kai matė joje naujoves ir galimybes.

Nesvarbu, ar nuspręsite investuoti į XRP, ar ne, turėtumėte stebėti „Ripple Platform“ naujoves. Ši platforma pasirodė esanti jėga, į kurią reikia atsižvelgti pasaulinėse mokėjimo sistemose, ir greičiausiai gali pakeisti senąją budėtojų finansinę sistemą.

Platforma sukūrė daugybę geresnių pasaulinių sandorių sprendimų, nepaisant minimalių pritaikymų paprastam žmogui. Nepaisant to, pažvelgus į „Ripple“, žiūrėkite į jį pasaulinės mokėjimų ekosistemos objektyvu, tai yra patarlė, įtvirtinta „Goliath“ ir „high-tech David“.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me