Kas yra „Nexo“ (NEXO) – viskas, ką reikia žinoti

„Nexo“ įvadas

Nexo yra „blockchain“ pagrindu sukurta overdrafto sistema, leidžianti vartotojams greitai gauti kriptografines paskolas. Šiuo metu nėra kito būdo, kuriuo kriptografijos savininkai galėtų naudotis savo turtu, išskyrus jo pardavimą ir pirkimą. „Nexo“ pateikia labai pelningą verslo modelį, pagal kurį kriptografijos savininkams leidžia naudoti savo turimą turtą kaip įkaitą, tada išsiima grynųjų. Vartotojai išlaiko 100% prieigą prie savo kriptovaliutos, o jie iš karto gali naudotis grynaisiais. Tuo pačiu metu jie gali pasiekti savo kriptografinio turto vertę.

nexo

„Nexo“ sukūrė Credissimo, pirmaujanti „FinTech“ grupė, daugiau nei dešimtmetį aptarnaujanti milijonus vartotojų iš visos Europos. Ši įmonė nuo pat įkūrimo suteikė 120 milijonų dolerių paskolą, o grynaisiais sukaupė 155 milijonus dolerių.

Bendrovė yra laikoma internetinių vartotojų skolinimo pramonės rinkos lydere daugelyje Europos šalių. Iki šiol jie apdorojo 1 mln. Paskolų paraiškų ir suteikė 79 000 paskolų 2017 m. 78 proc. Srauto sukuria pasikartojantys klientai..

Kaip veikia „Nexo“?

„Nexo“ sujungia greitas paskolas su „blockchain“ technologija, todėl atsirado pirmoji pasaulyje greitųjų kripto paskolų sistema. Naujoviškas „Nexo“ verslo modelis buvo sukurtas siekiant suteikti klientams greitąsias kriptografines paskolas, tai yra „automatinė, lanksti ir ekonomiška priemonė gauti likvidumą, kurį užtikrina kliento skaitmeninio turto vertė“.

Visas paskolų gavimo procesas yra paprastas ir gali būti atliktas vos per kelias minutes. Pagrindiniai „Nexo“ naudojimo pranašumai yra šie: jokių paslėptų mokesčių, jokių kapitalo prieaugio mokesčių ir jokių kredito patikrinimų.

Garantuojamas aukštas skaidrumo lygis, nes platforma naudoja „blockchain“ technologiją, išmaniąsias sutartis ir algoritmines procedūras, kurios visos atliekamos jos gimtojoje „Nexo Oracle“ modulyje..

nexo

Pirma, klientas turi perkelti savo kriptografinius fondus į savo „Nexo“ piniginę. Vėliau jų perduodamas kriptografijas patvirtins blokų grandinė, po kurios „Nexo“ orakulas automatiškai apskaičiuos informaciją, susijusią su individualiais paskolos limitais, ir tada nustatys paskolą vartotojui.

Tada klientui suteikiama jo prašoma paskolos suma USD arba EUR valiuta. Paskolos limitas greitai pasiekiamas banko pavedimu arba per nemokamą „Nexo“ kreditinę kortelę. Klientai taip pat gali pasirinkti tinkamiausią būdą, kaip panaudoti savo pinigus, taip pat kokia valiuta jie norėtų gauti paskolą.

Tačiau paskolos limitas priklauso nuo kriptovaliutos rinkos kainos „Nexo“ piniginėje. Todėl jei padidėtų naudojamos valiutos vertė, „Nexo“ orakulas automatiškai padidintų paskolos limitą.

Galiausiai klientai turi keletą galimybių grąžinti paskolas, įskaitant:

  • banko pervedimas
  • Fizinis lėšų keitimas naudojant fiat arba kriptografinį turtą
  • Tiems, kurie atsiskaito, suteikiamos specialios nuolaidos palūkanų normoms NEXO žetonai.

funkcijos

„Nexo“ vartotojams naudingas didelis turto likvidumas, kuris kriptografijos sektoriuje yra gana neįprastas. Nors vis dar sunku atsiimti didesnes fizinių kapitalų sumas, bendrovė savo mažmeniniams klientams siūlo nemokamą kreditinę kortelę, kurią galima naudoti kasdienėms operacijoms atlikti. Taip pat verta atkreipti dėmesį į tai, kad naudodamiesi tiesiogine „Nexo“ kriptografinių paskolų paslauga, klientai turi galimybę maksimaliai išnaudoti savo kapitalo prieaugį ir visapusiškai pasinaudoti kitomis privilegijomis..

„nexo“ funkcijos

Savininkai neprivalo mokėti jokių operacijų, platformos ar pašalinimo mokesčių, kuriuos dažniausiai dauguma paslaugų teikėjų ima už savo paslaugas. Taip pat gali būti sumažinti papildomi mokesčiai, kurie sudarytų iki 39% vartotojo uždarbio, nes nėra pardavimo įvykio. Galiausiai „Nexo“ neatlieka jokių kredito patikrinimų, kurie galėtų sumenkinti vartotojo kredito reitingus. Tai įmanoma dėl to, kad į „Nexo“ piniginę įnešto kriptografinio turto vertė visiškai apsaugo kriptografines paskolas.

nexo regėjimas

Be to, originali skaitmeninio turto nuosavybė yra saugoma ir užtikrinta skaidriomis išmaniųjų paskolų sutartimis, kurių jokiu būdu negalima modifikuoti įrašius į „blockchain“ knygą.

Komanda

Kosta Kantchevas yra „Nexo“ valdančios įmonės „Credissimo“ įkūrėjas. Jis aktyviai dirba Europos „FinTech“ pramonėje daugiau nei 10 metų ir, pasak jo internetinės biografijos, buvo ankstyvas bitkoinų kriptovaliutos vartotojas. Jis taip pat aktyviai bendradarbiavo daugybėje „blockchain“ projektų, kurių pagrindinis tikslas – suteikti galimybę visuotinai grąžinti paskolas kriptovaliutomis..

nexo komanda

„Nexo“ CTO yra Vasilas Petrovas. Petrovas yra sukaupęs daugiau nei 16 metų patirtį nišinėse srityse, įskaitant: sistemos administravimą, galinį vystymą, didelės apkrovos ir viso ciklo projektų architektūros projektavimą. Be dalyvavimo „Nexo“, Vasilas taip pat yra vienas iš JAV daugiakanalių vaizdo ir interneto paslaugų, šiuo metu turinčių daugiau nei 150 000 klientų, įkūrėjas..

„Nexo“ žetonas

NEXO žetonas yra JAV SEK reikalavimus atitinkanti, dividendus mokanti vertybinių popierių valiuta, paremta „Nexo“ paskolų portfelio turtu. „Nexo“ klientai turi galimybę gauti greitųjų pinigų iš viso pasaulio. Tik į šio mėnesio pradžią paleista į šifravimo rinką, vieno „Nexo“ žetono kaina ir toliau buvo gana stabili. Norėdami gauti daugiau informacijos apie „Nexo“ dividendai, galbūt norėsite tai patikrinti tinklaraščio straipsnis.

nexo žetonas

Rašymo metu valiuta prekiaujama 0,1889254 USD, o rinkos viršutinė riba yra 105 982 242 USD. Cirkuliuojantis NEXO žetonai yra 560 000 010 iš viso 1 000 000 000 NEXO tiekimo.

Kur galite nusipirkti „Nexo“

NEXO žetoną galima įsigyti šiose mainų platformose:

„Nexo“ piniginės – kokia yra geriausia „Nexo“ piniginė

NEXO moneta yra žetonas, pagrįstas ERC20, todėl jį galima laikyti bet kurioje „Ethereum“ suderinamoje piniginėje. Bet norint naudotis „Nexo“ platforma ir paskolų sistema, turite atsisiųsti „Nexo“ piniginę ir joje laikyti kitus savo kriptografinius įrenginius..

Verdiktas

Atsižvelgiant į tai, kad „Nexo“ siūlo greito skolinimo platformą, atitinkančią atitikties standartus kriptografiniame pasaulyje, nenuostabu, kad ši paslauga pritraukia daug vartotojų ir investuotojų.

Papildoma informacija ir kontaktai:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me