Kas yra „Augur“ (REP) – viskas, ką reikia žinoti

Auguras Yra decentralizuota prognozavimo rinkos platforma, sukurta ant Ethereum „blockchain“. Pagrindinis platformos tikslas yra prognozuoti bet kokio įvykio rezultatus remiantis vadinamuoju „minios išminties“ metodu.

Dėl savo „blockchain“ technologijos platforma suteikia didesnį prieinamumą ir didesnį tikslumą nei dauguma kitų rinkų. Informacija renkama iš minios ir apdorojama, kad būtų galima laikyti realiausią ir labiausiai tikėtiną rezultatą.

Jos principas yra paprastas: kuo rečiau įvykis įvyks, tuo didesnį atlygį galite uždirbti numatydami jo sėkmę. Nors tinkamas prognozes atlygina tinklas, už neteisingas už tai baudžiama ir tai savo ruožtu užtikrina visų platformos žmonių teisingumą.

Kadangi tai decentralizuota platforma, jos negali kontroliuoti ar uždrausti institucijos ar net vyriausybės, kurios sieja tokio pobūdžio prognozes su kita paprastai neteisėta veikla, pavyzdžiui, azartiniais lošimais..

Auguras naudojasi bendru sprendimų priėmimo procesu, kurį dabar rodo Ethereum. Šiuo metu ji apima „PoW“ ir „PoS“, tačiau ateityje tai gali būti tik „PoS“.

Kodėl

Suprasdamas Augurą

Paprastai tariant, ši decentralizuota, atviro kodo platforma leidžia prognozuoti praktiškai bet ką. Kiti tinklo vartotojai gali pirkti ar parduoti akcijas pagal tą konkrečią prognozę, remdamiesi savo subjektyvia ir asmenine nuomone.

Tada vartotojai praneša apie rezultatus ir tai jiems pelno reputaciją. Paprasčiau tariant, vartotojo reputacijos dydis tiesiogiai priklauso nuo jo rezultatų ataskaitų tikslumo.

Su Augur yra susiję du pagrindiniai veiksmai: kuriant rinkas ir prekybos įvykio akcijomis.

Į sukurti rinką, turite nustatyti gavėjas ir gamintojo mokesčiai. Pirmasis turi būti nuo 1,0% iki 12,5%, o antrasis turi būti mažesnis nei pusė pirmojo. Taip pat gali būti, kad kada nors artimiausiu metu kūrėjo ir gavėjo mokesčiai bus pašalinti už kūrėjo mokestį, kuris gaunamas iš prekybininkų, užimančių laimėjusias pozicijas, atlygio..

Kiek prekiaujama renginių akcijomis, galite pirkti ir prekiauti akcijomis. Šios akcijos atspindi tikimybę, kad įvykis įvyks. Kaip prekybininkas, galite užsidirbti pinigų teisingai numatydami įvykius ir laikydami akcijas, kai rinka užsidaro. Kitas efektyvus būdas užsidirbti yra pirkti pozicijas už mažą kainą ir parduoti jas brangiau, kai keičiasi potvynis.

kaip

Reputacijos žetonai (REP)

Net jei Reputacijos ženklas techniškai yra „Augur“ širdyje, bet kas gali naudoti „Augur“ niekada nereikalaudamas ir neturėdamas REP. Pavyzdžiui, bet kas gali atlikti statymus platformoje naudodamasis „Ether“ ar bet kuria kita „Ethereum“ pagrįsta valiuta.

Reputacijos žetonai iš esmės yra prekybinis turtas, ribojamas fiksuoto skaičiaus 11 000 000. Tokio ženklo paklausa egzistuoja, nes jo nuosavybė yra vienintelis būdas gauti beveik pusę „Augur“ platformos mokesčių.

Iki 30 dienų laikotarpio pabaigos turite pranešti apie visas jums paskirtas rinkas. Nepateikus ataskaitų apie kai kurias rinkas, paskirtas iki 30 dienų pabaigos, paprastai skiriamos baudos, kurios gali padidinti net 20% jūsų reputacijos.

Po šio proceso seka 29 dienų atskleidimo laikotarpis, per kurį turėsite prisijungti bent kartą. To nepadarius, jūsų reputacija bus perkelta į ramybės būseną. Kai tai atsitiks, jūsų reputacija negali pranešti ir ji negali uždirbti prekybos mokesčių.

Remiantis jūsų sprendimais, jūsų reputacija gali padidėti, sumažėti arba likti neveikianti. Pavyzdžiui, reputacija gali padidėti, jei gausite galutinį rinkos teisės rezultatą. Pranešimas apie paskirtas rinkas, kai to nepadarė kiti vartotojai, skelbimas ir laimėjimas „fork bond“ ir reputacijos gavimas iš kito adreso gali padidinti jūsų reputaciją.

Ir atvirkščiai, pasirinkus galutinio rinkos rezultato neatitinkantį rezultatą, nepranešus apie paskirtas rinkas, nusipirkus šakinių obligacijų ir išsiunčiant reputaciją kitu adresu, visa tai gali sumažinti reputaciją..

Prekybos REP

Beveik 8,8 mln. REP žetonų buvo išplatinti per ICO 2015 m. rugpjūčio mėn. REP prekiavo kažkur tarp 1,50 ir 2,00 USD iškart po ICO, ir šio rašymo metu verta 41,83 USD. Ženklas savo istorijoje turėjo keletą reikšmingų kainų padidėjimų. Pirmasis įvyko iškart po „Beta“ išleidimo – 2016 m. Kovo mėn. Antrasis – 2016 m. Spalio mėn., O trečiasis ir didžiausias – gruodžio 19 d. Tuo metu kaina pakilo iki daugiau nei 100 USD, kol įsitvirtino maždaug 90 USD riboje.

Pirkimas REP

REP galima įsigyti iš kai kurių populiariausių šifravimo biržų, tokių kaip Bittrex, BinansasKraken, Poloniex, ir „ChaoEX“.Eik į „CoinMarketCap“ daugiau informacijos šiuo klausimu.

REP saugojimas

Nors „Augur“ neturi oficialios piniginės savo žetonui, yra įvairių patikimų variantų. Žinoma, REP rekomenduojama laikyti neprisijungus veikiančioje aparatinėje piniginėje. Tarp populiariausių variantų yra „Nano S“ knyga, Trezoras, Jaxx, ir Išėjimas.

Kainos numatymas

Augur turėjo aiškią tendenciją, kuri juda aukštyn. Gal ne taip greitai, kaip Bitcoin ir kitos virtualios valiutos, tačiau tai labai pastebimas judėjimas. Jis prasidėjo nuo 2016 m. Sausio mėn., Kai kainavo 2 USD, o dabar prekiaujama daugiau nei 37 USD.

Be to, didelio nepastovumo akimirkomis kaina siekė 100 dolerių, o tai yra gana įspūdinga. Iš to, kur esame dabar, ateityje dar yra kur augti.

Jei virtualios valiutos rinka išlaikys teigiamą tendenciją, Auguras galės klestėti aplinkoje. Tačiau, kaip ir daugumai kitų kriptovaliutų, ji turės atkreipti dėmesį į kainų pasikeitimus, kurie paprastai netikėtai įvyksta rinkoje.

Per vienerius metus galėtume kalbėti apie tai, kad Augur lengvai prekiaujama virš 60 USD.

Komanda

Atsižvelgiant į tai, kad „Augur“ yra viena pirmųjų platformų, pastatytų ant „Ethereum“, nenuostabu, kad pats Vitalikas Buterinas yra vienas iš projekto patarėjų. 13 žmonių komandai vadovauja Jackas Petersonas ir Joey Krugas.

Abu asmenys yra labai patyrę kriptografijos pasaulyje, būdami jų kūrėjai Sidecoin, garsioji Bitcoin šakutė.

komanda

Išvada

„Augur“ yra viena iš pirmųjų platformų, pastatytų ant „Ethereum“ dar 2015 m., Ir, nepaisant daugybės pakilimų ir nuosmukių, bendras jo ateities vaizdas yra optimistiškas. Ji naudoja „minios išmintį“, kad rinktų nuspėjamus duomenis ir praneštų apie įvykių rezultatus.

Nepaisant to, kad ši platforma nėra mūsų kasdienio gyvenimo dalis, galimas tokios platformos naudojimas ir nauda yra begalinė, nepaisant pastebimos panašios platformos, vadinamos konkurencija, konkurencijos. Gnozė.

„Augur“ kontaktai ir papildoma informacija:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me