Kaip sukurti „Bitcoin“ popierinę piniginę

Kas yra Bitcoin?

Bitkoino terminas vartojamas dviem skirtingiems komponentams – Bitcoin protokolui ir bitkoino kriptovaliutai. Tačiau labiausiai į galvą ateina minint žodį bitkoinas – bitkoinas kriptovaliuta.

„Bitcoin“ kriptovaliuta žymiai palengvina finansinius sandorius tarp kelių vartotojų, jų nereikia apdoroti centrinei institucijai, pavyzdžiui, finansų įstaigoms (bankams) ar trečiųjų šalių mokėjimo šliuzams. Nors tai vadinama valiuta, ji nėra atspausdinta ant popierinių užrašų, tokių kaip „fiat“ pinigai. Jis sukurtas elektroniniu būdu per kasybos procesą ir laikomas specialioje programinėje įrangoje, vadinamoje piniginėmis.

Bitcoinas naudojamas atsiskaityti už prekes ir paslaugas, jei abi šalys nori jį priimti. Tai labiau panašu į tradicines „fiat“ valiutas, tačiau bitkoinų operacijos atliekamos skaitmeniniu būdu.

Kas yra popierinės piniginės?

„Bitcoin“ popierinės piniginės, nors ir sukurtos internete, dažnai vadinamos neprisijungus / šaltai saugomomis patalpomis. Kaip rodo pavadinimas, popierinės piniginės yra atspausdintos ant popieriaus arba kietais viršeliais medžiagų, kurios padidina jo patvarumą.

Sugeneravus popierinės piniginės adresą ir jo privatų raktą. Raktų generavimo procesas atliekamas per klientų interneto naršyklę ir nėra perduodamas internetu. Kad būtų saugiau, po spausdinimo patartina išvalyti naršyklės slapukus.

Popierinės piniginės yra apsaugotos, nes yra sukurtos kliento pusėje, o piniginės adresai yra visiškai neprisijungę. Vienas geras dalykas yra tai, kad jis nėra pasiekiamas hakeriams. Jei nesukuriate adresų sukčiavimo ar sukčių svetainėje, esate tikri, kad sugeneruoti raktai nežinomi trečiosios šalies svetainei, iš kurios juos sugeneravote, todėl saugote savo turtą. Nors popierinės piniginės spausdinimas netinka kibernetiniams užpuolikams, vis tiek turite daug nuveikti, kad apsaugotumėte piniginę nuo aplinkinių žmonių.

Kaip sugeneruoti popierinę piniginę.

Tinklalapiai, tokie kaip „WalletGenerator.Net“ ir „BitAddress.Org“ saugių bitcoin adresų generavimas yra paprastas ir paprastas.

Šiose instrukcijose nurodoma, kaip sugeneruoti savo „Bitcoin“ popierinės piniginės adresą naudojant „WalletGenerator.Net“ platformą.

Pirmas žingsnis:

Turite pasirinkti norimą kriptovaliutą, kad sugeneruotumėte atsitiktinį bitkoino piniginės adresą atspausdinti. Numatytoji generuojama piniginė yra bitkoinas.

Antras žingsnis:

Spustelėkite popierinės piniginės skirtuką ir spustelėkite spausdinimo mygtuką puslapyje. Patartina neišsaugoti sugeneruoto adreso kaip PDF, nes tai lengvai nulaužiama, nei išspausdinus išsamią informaciją ant popieriaus lapo.

Trečias žingsnis:

Laikykitės išspausdinto puslapio eilučių, kad tinkamai sulankstytumėte savo piniginę.

Ketvirtas žingsnis:

Dabar esate pasirengę pradėti rinkti kriptovaliutas iš draugų ir klientų. Jūsų viešas adresas yra tas, kuo jūs dalijatės; galite tuo pasidalinti tiek, kiek norite, tai kiti naudos jums atsiųsdami kriptovaliutas.

Penktas žingsnis:

Jūsų privatūs raktai yra prieiga prie jūsų kriptovaliutų; jei jis bus pavogtas, rizikuojate pamesti visas monetas.

Pastaba: Prieš siųsdami didelius kiekius, pirmiausia turėtumėte išbandyti naujai sugeneruotą piniginę su nedidelėmis sumomis.

Kaip išleisti bitkoinus popierinėse piniginėse.

Norėdami susigrąžinti savo lėšas internetu, galite naudoti „Blockchain.Info“ ar kitą panašią internetinę piniginę. Naudojama neprisijungus naudojama piniginė būtų „Electrum“ piniginė. Šiame vadove mes naudosime „Electrum“ piniginė.

Naudodamiesi „Electrum Client“, galite importuoti savo asmeninius piniginės raktus, kad galėtumėte pasiekti savo lėšas susietu piniginės adresu. Spustelėkite čia norėdami atsisiųsti „Electrum“ programą savo operacinei sistemai.

1 žingsnis:

Sėkmingai įdiegę „Electrum“ piniginę, spustelėkite „Piniginė“ > Pasirinkite „Private Keys Option“ > ir pasirinkite parinktį Importuoti.

2 žingsnis:

Rodomas dialogo langas Importuoti asmeninius raktus, įveskite savo privatųjį raktą, kaip parodyta spausdintoje popierinėje piniginėje.

3 žingsnis:

Spustelėkite mygtuką Importuoti, kad užbaigtumėte importavimo procesą. Rodomas dialogas, patvirtinantis sėkmingą importavimą.

Dabar galite išleisti savo bitkoinus.

Geriausi popierinių piniginių laikymo būdai.

  • Laminuokite popierines pinigines, kad jų nesugestų skystos medžiagos.
  • Taip pat galite jį saugoti laikydami popieriniame maišelyje.
  • Laikykite popierines pinigines atokiau nuo vaikų, šiek tiek netinkamame popieriaus gale galite sutaupyti tūkstančius gyvybės.
  • Pasinaudokite seifu, kad apsaugotumėte piniginę nuo vagystės.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me