Kaip parduoti „Ripple“ (XRP)

Šiame vadove apžvelgsime, kaip per mainus parduoti „Ripple“ (XRP) už „fiat“ ar kitą kriptovaliutą, taip pat apie veiksnius, į kuriuos reikia atsižvelgti prieš pasirenkant tinkamą biržą.  

Prieš parduodant savo XRP, turėtumėte suprasti monetų perkėlimo iš jų saugyklos (piniginės ar sąskaitos) į mainų procesą. 

Leiskimės tiesiai į tai!

Galite pasirinkti „XRP“ tiesiogiai „fiat“ valiutai biržoje, kurioje priimami XRP indėliai, arba pirmiausia galite parduoti savo „XRP“ į kitą skaitmeninę valiutą, tada iškeisti valiutą į „fiat“ valiutą. Jei pasirinksite pastarąjį variantą, turėsite daugiau mainų, iš kurių galite rinktis, tačiau yra papildomų veiksmų. 

Greičiausias ir lengviausias pasirinkimas yra prekyba XRP „fiat“ valiuta, ypač jei esate pradedantysis. 

Tokios biržos, kurios leis parduoti „Ripple“, yra „Kraken“, „Exmo“, „Bitstamp“, „Bitsane“, „Gatehub“, „Uphold“, „Cointree“ ir „Coinbase“. Šiuose mainuose jūs gausite geriausią Ripple kaina rinkoje. 

Parduoda „Fiat“ valiutą 

1 veiksmas: sukurkite sąskaitą „Exchange“  

Jei planuojate parduoti „Ripple“ (XRP) toje pačioje biržoje, kurioje pirkote „XRP“, pereikite prie 2 veiksmo. 

Jei nuspręsite naudoti kitą mainų centrą, raskite tinkamą mainą atlikdami deramą patikrinimą, kad galėtumėte įsitvirtinti jūsų poreikius atitinkančiame biržoje.. 

Susitvarkę tinkamoje biržoje, atidarykite sąskaitą pateikdami savo el. Pašto adresą ir sukurdami slaptažodį. Be to, turėsite pateikti savo asmens tapatybės dokumentą ir kitą asmens informaciją, atsižvelgiant į mainus. Šis žingsnis skirtas patenkinti KYC / AML taisykles. 

2 žingsnis: įneškite XRP į savo sąskaitą 

Prisijunkite prie naujos paskyros, raskite atitinkamą „XRP“ piniginės adresą ir įsitikinkite, kad deponuoti žetonai yra siunčiami tuo adresu. 

Pavyzdžiui, Kraken mieste spustelėkite Piniginės ir pasirinkite jų XRP piniginę. Tada spustelėkite Generuoti indėlio adresą ir naudokite nurodytą adresą kaip savo XRP perkėlimo tikslą. 

3 žingsnis: Parduokite „Ripple“ (XRP) 

Naudodami „XRP“, kurią ketinate parduoti naujoje valiutos piniginėje, spustelėkite biržos prekybos puslapį ir ieškokite poros, kuria norite prekiauti. Tada nurodykite norimo parduoti XRP kiekį ir užbaikite operaciją. 

Pavyzdžiui, „Kraken“ spustelėkite Parduoti ekrano viršuje ir monetų sąraše ieškokite XRP. Spustelėkite Parduoda XRP ir naujame ekrane, į kurį pateksite, nurodytame lauke įveskite norimo parduoti XRP kiekį. Pasirinkite valiutą, kuria norite parduoti XRP, ir spustelėkite Parduoti

Parduoda Ripple

Prieš atlikdami šią operaciją, peržiūrėkite išsamią informaciją. 

4 žingsnis: atsiimkite USD 

Galiausiai galite išsiimti „fiat“ valiutą į susietą banko sąskaitą. Gana lengva rasti atsiėmimo nuorodą, tačiau patvirtinkite atitinkamos biržos mokesčius ir apdorojimo laiką. 

Parduokite „Ripple“ (XRP) už kriptovaliutą 

Jei nusprendėte iškeisti XRP į kitą kriptovaliutą, atlikite toliau nurodytus veiksmus. 

1 veiksmas: sukurkite paskyrą 

Jei planuojate parduoti „Ripple“ toje pačioje platformoje, kurią naudojote pirkdami, pereikite prie antrojo žingsnio. 

Tačiau jei planuojate naudoti kitokį mainą, pirmiausia atlikite išsamų patikrinimą, kad sužinotumėte mainus, palaikančius XRP, tada patikrinkite jų funkcijas. 

XRP yra viena didžiausių skaitmeninių valiutų rinkoje, įtraukta į keletą populiarių biržų. 

Veiksniai, kuriuos turite peržiūrėti, yra išvardyti žemiau, kai kurie apima mokesčius ir funkcijas. Pasirinkę mainus, prisiregistruokite pateikdami savo el. Pašto adresą ir sukurdami slaptažodį. 

Kai kuriuose mainuose reikės pateikti papildomą asmeninę informaciją, pvz., Asmens tapatybės dokumentą ir telefono numerį. Šis papildomas patikrinimas skirtas atitikti KYC / AML taisykles. 

Sukūrę paskyrą, prieš pereidami prie kito veiksmo, įgalinkite 2FA savo paskyroje. 

2 žingsnis: Įmokėkite XRP į naują sąskaitą 

Iš savo piniginės perkelkite sumą XRP, kurią ketinate parduoti, į mainų piniginę. Pirmiausia jums reikės naujos mainų piniginės XRP adreso, kad galėtumėte išsiųsti XRP sumą. 

Pavyzdžiui, jei prekiaujate „Binance“, eikite į Fondai viršutinėje juodoje juostoje ir spustelėkite Indėlis, tada spustelėkite Pasirinkite indėlio monetą, ir išskleidžiamajame meniu pasirinkite XRP. Pamatysite savo likutį ir pateiktus užsakymus. 

Šiuo metu svetainė jums primins du svarbius dalykus: Šiuo indėlio adresu siųskite tik XRP. Siunčiant bet kurią kitą valiutą šiuo adresu, galite prarasti savo indėlį, ir, norint įnešti „XRP“ į „Binance“, reikia abiejų indėlio adreso ir žymos. Nepateikę žymos, galite prarasti turimas lėšas. 

Siųsti Ripple

Atsargiai nukopijuokite nurodytą valiutos indėlio adresą. Eikite į piniginę ar sąskaitą, kurioje saugomas jūsų XRP, ir paprašykite atsiimti arba pervesti nurodytu adresu. XRP bus deponuojamas iškart po 1 tinklo patvirtinimo, ir jūs galite stebėti pažangą istorijos puslapyje arba patekti į Fondai>Sandorių istorija

3 žingsnis: Parduokite „Ripple“ (XRP) 

Gavę sumą, kurią ketinate parduoti naujoje valiutos piniginėje, eikite į atitinkamos sąskaitos prekybos skyrių. Naudokite paieškos laukelį, norėdami rasti valiutų porą, kuria norite prekiauti, tada nurodykite norimo parduoti XRP ir norimo įsigyti BTC sumą.. 

Pavyzdžiui, dėl Binansas, eiti į Mainai viršutiniame dešiniajame ekrano kampe ir pasirinkite Pagrindinis

Viršutiniame dešiniajame kampe rasite paieškos juostą. Įveskite XRP į jį ir spustelėkite mygtuką BTC arba ETH, kurį rasite iškart dešinėje, priklausomai nuo to, kuriuo norite prekiauti XRP. Tada spustelėkite rodomą prekybos porą. 

Parduokite „Ripple“ „Binance“

Pamatysite pasirinktos poros prekybos rodinį. Žemiau ieškokite langelio, kuriame sakoma „Parduoti bangą“ (XRP). Įveskite norimą sumą ir kainą, tada spustelėkite rausvą Parduoda XRP mygtuką puslapio apačioje. 

Parduoda Ripple

Nepamirškite patvirtinti savo užsakymo informacijos prieš spustelėdami mygtuką „Parduoti XRP“. 

4 žingsnis: perkelkite naują monetą į saugią piniginę 

Jei norite savo naujai įsigytą kriptovaliutą laikyti mainų piniginėje, galite. Nepaisant to, tai nerekomenduojama, nes mainų piniginės nėra apsaugotos nuo įsilaužimų. 

Geriausias variantas yra naudoti aparatinę piniginę, nes ji kol kas neprisijungusi prie įsilaužėlių ir leidžia jums saugoti asmeninį raktą. 

Savo monetas perkelti yra gana lengva. Skiltyje „Binance“ spustelėkite Atsiėmimai nuoroda iš Fondai meniu, pasirinkite monetą ar žetoną, kurį norite perduoti, ir įveskite pinigų sumą bei adresą. 

Veiksniai, į kuriuos reikia atsižvelgti prieš atsiskaitant biržoje

Kriptovaliutos yra sudėtingas turtas ir žinomas dėl kainų nepastovumo. Todėl labai svarbu, kad prieš pradėdami jį visiškai suprastumėte visas rizikas, susijusias su prekyba šiuo skaitmeniniu turtu. Be to, prieš apsisprendžiant biržoje, turėtumėte atsižvelgti į keletą veiksnių, kurie gali turėti įtakos jūsų prekybos ketinimams, į tokius veiksnius, į kuriuos reikia atsižvelgti, prekybos mokesčius, patikrinimo procesą, saugumą, klientų palaikymą, operacijų apribojimus, išėmimo mokesčius ir metodus bei platformos tipą.. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me