Kaip parduoti „Ethereum“ žingsnis po žingsnio

Nesvarbu, ar Eterį uždirbote iš kasybos, ar nusipirkote biržoje, gali ateiti laikas, kai reikės parduoti kai kuriuos ar visus savo turimus turtus. Šiuo metu „Ethereum“ (ETH) yra antra pagal dydį kriptovaliuta pasaulyje, jos rinkos viršutinė riba siekia beveik 43 mlrd. JAV dolerių, o jos apyvarta siekia apie 378,00 USD / ETH. Galite parduoti „Ethereum“ už valiutą, pvz., JAV dolerius (USD), arba naudoti ją kitai skaitmeninei valiutai pirkti. 

Lengviausias ir pigiausias būdas parduoti „Ethereum“ yra mainai su ETH / USD pora. Šiame vadove mes apimsime „Ethereum“ pardavimo procesą mainais į fiat valiutą ir skaitmeninę valiutą.

Parduokite „Ethereum“ už „Fiat“ valiutą 

Parduoti ETH už fiat valiutą paprastai yra greičiau ir patogiau, ypač jei esate naujas prekybininkas. Be to, pereikime žingsnis po žingsnio, norėdami parduoti „Ethereum“ žetonus už fiat valiutą.

1 veiksmas: užsiregistruokite biržoje, kurioje nurodomi ETH / USD

Kai kurios biržos, kuriose Ethereum nurodytas kartu su USD, yra: Kraken, Binance, Cointree ir Monetų bazė.

Pasirinkę tinkamą mainų centrą, užsiregistruokite biržoje ir pateikite savo el. Pašto adresą ir slaptažodį. Kai kurie mainai prašo pateikti visą jūsų asmens informaciją ir asmens tapatybės dokumentą, kad atitiktų KYC ir AML taisykles.

Be to, prieš pereidami prie kito veiksmo, įgalinkite 2 veiksnių autentifikavimą savo naujoje paskyroje.

2 žingsnis: perveskite ETH į savo naują sąskaitą

Kitas dalykas – perkelti savo ETH turimus daiktus į mainų piniginę. Pirmiausia prisijunkite prie savo paskyros. Suraskite savo ETH adresą ir naudokite adresą norėdami persiųsti žetonus iš išorinės piniginės.

Pavyzdžiui, jei atidarėte „Coinbase“ paskyrą, spustelėkite Piniginės skirtuką mainų viršuje ir pasirinkite „Ethereum“ piniginę. Spustelėkite Generuoti indėlio adresą, po kurio jums bus pateiktas adresas, kuriuo galėsite pervesti ETH.

3 žingsnis: parduokite E.ten

Gavę ETH į savo sąskaitą, eikite į biržos prekybos puslapį ir pasirinkite norimą valiutų porą. Įveskite sumą, kurią ketinate parduoti, ir pateikite užsakymą.

Pavyzdžiui, „Coinbase“ paskyroje spustelėkite Parduoti ir pasirinkite piniginę, iš kurios norite perkelti ETH. Spustelėkite Parduok ETH ir nurodytoje vietoje įrašykite sumą, kurią ketinate parduoti. Čia pasirinkite valiutą, už kurią norite parduoti savo ETH.

Visuose šiuose mainuose prieš atlikdami šį veiksmą įsitikinkite, kad patvirtinate išsamią operacijos informaciją.

4 žingsnis: atsiimkite USD

Paskutinis žingsnis – atsiimkite gautą sumą ir perveskite ją į savo banko sąskaitą. Tai lengvas procesas, tačiau prieš atlikdami šį veiksmą įsitikinkite, kad žinote, kokia būsite apmokestinta.

„Ethereum“ pardavimas kriptovaliutai 

1 žingsnis: užsiregistruokite biržoje, kurioje yra ETH

Jei ketinate parduoti ETH toje pačioje biržoje, kur pirkote, pereikite prie antrojo žingsnio.

Jei norite parduoti naujoje biržoje, prieš apsispręsdami jūsų poreikius atitinkančioje biržoje, turėtumėte atsižvelgti į tam tikrus veiksnius. Gera žinia ta, kad „Ethereum“ yra antra pagal dydį kriptovaliuta, kuria prekiaujama beveik visose biržose.

Pasirinkę tinkamą mainų sistemą, užregistruokite sąskaitą nurodydami savo el. Pašto adresą ir sukurdami slaptažodį. Kaip minėta pirmiau, kai kuriems mainams reikės jūsų duomenų ir asmens tapatybę patvirtinančių dokumentų pagal KYC / AML taisykles.

Vėlgi įsitikinkite, kad įgalinote 2-FA funkcijas, kad būtų užtikrintas papildomas saugumas.

1 veiksmas: deponuokite ETH į sąskaitą

Perveskite norimą parduoti ETH sumą iš savo išorinės piniginės į savo sąskaitą. Naudokite savo piniginės ETH adresą ir perkelkite ETH į mainų centrą naudodami adresą.

Pavyzdžiui, jei norite parduoti „Ethereum“ Binansas, pasirinkite Indėlis nuo Fondai išskleidžiamasis meniu. Tada kaip indėlio valiutą pasirinkite ETH ir nuskaitykite QR kodą. 

2 žingsnis: Parduokite „Ethereum“

Gavę žetonus į savo mainų sąskaitą, spustelėkite savo biržos prekybos skyrių. Pasirinkite porą, kuria norite prekiauti, pvz., ETH / BTC, ir įveskite norimą parduoti ETH kiekį.

Pavyzdžiui, spustelėkite Mainai „Binance“ ir pasirinkite bet kurį Pagrindinis arba Išplėstinė prekybos rodinys. Dešinėje ekrano pusėje pateiktame laukelyje ieškokite poros, kuria norite prekiauti, ir pasirinkite užsakymą. Spustelėkite Parduok ETH.

Parduok Ethereum

Dar kartą įsitikinkite, kad prieš eidami į priekį patvirtinate visą informaciją.

3 žingsnis: perkelkite naują kriptovaliutą į saugią piniginę

Įsigiję naują monetą, turėtumėte nepamiršti, kad nerekomenduojama per ilgai laikyti savo kriptografijos biržoje. Norėdami padidinti saugumą, perkelkite monetas į privačią piniginę, kuri leidžia jums išsaugoti privatų raktą.

Pavyzdžiui, „Binance“ galite perkelti skaitmeninę valiutą į saugią piniginę spustelėdami Atsiėmimai nuoroda iš Fondai išskleidžiamasis meniu. Pasirinkite skaitmeninę valiutą, kurią norite pervesti iš savo biržos, ir įveskite pinigų sumą bei adresą.

Parduok Ethereum

Į ką reikėtų atsižvelgti prieš parduodant savo ETH

Prieš pirmą kartą pardavinėdami „Ethereum“, atminkite, kad yra tam tikra rizika. Be to, kriptovaliutos yra nepastovios. Prieš priimdami šį sprendimą, atlikite išsamų patikrinimą. 

Veiksniai, į kuriuos turėtumėte atsižvelgti, yra prekybos mokesčiai biržoje, išėmimo mokesčiai ir metodai, operacijos apribojimai, naudojamos platformos tipas, reikalingas asmens tapatybės patvirtinimas ir klientų palaikymas biržoje..

Tai yra gyvybiškai svarbūs veiksniai, nes jie lemia, kaip lengvai parduodate savo ETH. Pažiūrėkite, kiek mokesčių ima biržoje, kurioje ketinate parduoti „Ethereum“. Kai kurie mainai yra gana brangūs, o kiti – pigūs. Be to, kiti yra patogūs vartotojams ir turi gerą klientų aptarnavimo tarnybą, o kiti yra sunkiai valdomi, ypač pradedantiesiems, ir turi prastą klientų palaikymą. 

Be to, apsvarstykite asmeninę informaciją, kurią norite pateikti, prieš pasirinkdami tinkamą mainus savo poreikiams. Kai kuriose biržose prašoma pateikti jūsų duomenis ir asmens tapatybės dokumentą, o kai kuriems nereikia jokio asmens tapatybės dokumento, kuris tinka tiems, kurie ketina išsaugoti savo privatumą.

Be to, kitiems gali prireikti laiko patikrinti jūsų duomenis, o atsižvelgiant į kriptovaliutų nepastovumą, tai gali būti netinkama prekybininkui, norinčiam parduoti savo monetą kuo greičiau.

Todėl prieš renkantis tinkamą mainą būtina atsižvelgti į šiuos veiksnius.

Išvada

Jūsų ETH pardavimas yra lengvas procesas tiek patyrusiems, tiek naujiems prekybininkams. Jums tereikia užsiregistruoti tinkamoje biržoje ir pateikti užsakymą. Galite pasirinkti parduoti savo ETH už fiat valiutą ar kitą kriptovaliutą, šis pasirinkimas priklauso nuo jūsų poreikių. Tačiau prieš pasirinkdami tinkamą biržą savo ETH pardavimui, apsvarstykite tokius veiksnius kaip prekybos mokesčiai, atsiėmimo būdas, klientų palaikymas, asmens tapatybės patvirtinimas ir operacijų apribojimai. Šie veiksniai lemia, kaip sklandus procesas jums bus „Ethereum“ pardavimas. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me