Kaip nusipirkti „ZCash“ sistemoje „Binance“

Šiandien privatumo, tiek internetu, tiek neprisijungus, klausimas yra aktualesnis nei bet kada. Didelis daugelio kriptografinių grupių rūpestis yra tai, kad kiekvienas gali sekti ir atsekti viešosios knygos, tokios kaip „Bitcoin“, operacijas ar pinigines..

„Zcash“ yra viena ryškiausių monetų, orientuotų į privatumą, šiandien rinkoje, slepianti alternatyvą tiems, kurie nori savo sandorių, būti slaptais.

Kas yra Zcashas?

Iš pradžių „Bitcoin“ šakutė „Zcash“ remiasi jos, kaip skaitmeninės valiutos, teigiamais rezultatais, tuo pačiu spręsdama privatumo klausimą. „Blockchain“ naudoja „nulinių žinių“ įrodymus, kad būtų galima patikrinti operacijas neatskleidžiant informacijos apie operacijos vertę ar siunčiančią ir gaunančią šalį.

Vienas iš privačių monetų kliūčių yra tas, kai vartotojas nori išjungti privatumą, pavyzdžiui, atliekant auditą ar laikantis taisyklių. „Zcash“ turi tam skirtą sprendimą. Jų tinkle yra sistema, kurioje piniginės turėtojai gali naudoti du skirtingus adresų tipus (kiekvienas reiškia tą pačią piniginę). Vienas, „z-address“ yra privatus, o kitas, „t-address“ yra viešai matomas. Tai leidžia vartotojams nuspręsti, kada jie nori atskleisti savo sandorio informaciją ar ne, suteikdami daugiau lankstumo ir platesnio galimų naudojimo atvejų.

Skaitykite toliau, kad sužinotumėte, kaip galite įsigyti savo pirmąjį ZEC Binansų mainai.

1 veiksmas: užsiregistruokite „Binance“ paskyroje

Pirmasis žingsnis, jei to dar nepadarėte, yra „Binance“ paskyros atidarymas. Šis procesas yra greitas ir lengvas, o vartotojams atviras beveik bet kurioje pasaulio vietoje.

Binansų registras 3

2 veiksmas: patvirtinkite savo sąskaitą

Prieš pradėdami prekiauti, „Binance“ komandai turėsite pateikti kelis patvirtinimo dokumentus. Be to, skirkite šį laiką nustatydami 2 veiksnių autentifikavimą, kad apsaugotumėte savo paskyrą.

3 žingsnis: Siųskite BTC arba ETH į savo „Binance“ sąskaitą

Vis dar yra labai mažai patikimų ir saugių vietų, kur nusipirkti bet ką, išskyrus populiariausias „Fiat“ kriptovaliutas, tokias kaip USD ar EUR. Todėl norint įsigyti „Zcash“ pirmiausia reikės „Bitcoin“ arba „Ethereum“. Kai tai padarysite, galėsite bet kurią iš šių monetų iškeisti į ZEC „Binance“.

Jei dar neturite BTC ar ETH, galite įsigyti bet kurį iš tokių „Fiat“ biržų Monetų bazė, ar svetaines, tokias kaip Coinmama arba Changelly.

Norėdami siųsti monetas į savo „Binance“ sąskaitą, eikite į puslapio viršuje esantį meniu ir pasirinkite „Lėšos“, tada – „Indėliai“..

Išskleidžiamajame meniu pasirinkite monetą, kurią ketinate siųsti.

indėlių indai 3

Jums bus parodytas piniginės adresas, kuriuo galėtumėte siųsti monetas. Įsitikinkite, kad nurodytą monetą siuntėte tik tuo adresu (t. Y. BTC į BTC piniginę arba ETH į ETH piniginę). Bet kokios kitos rūšies moneta, kurią siunčiate, gali būti pamesta.

4 žingsnis: laukite patvirtinimo

Operacijos dažnai atliekamos per kelias minutes, tačiau tai gali užtrukti ilgiau, atsižvelgiant į veiklos tinkle kiekį. Prieš tęsdami palaukite, kol „Binance“ patvirtins jūsų operacijos sėkmę.

5 žingsnis: raskite ir pasirinkite BTC arba ETH porą

Kai jūsų lėšos pateks į jūsų „Binance“ piniginę, laikas persikelti į svetainės mainų skyrių. Eikite į naršymo antraštę ir pasirinkite „Exchange“, tada „Basic“.

Dabar žiūrėkite dešinėje puslapio pusėje. Paieškos laukelyje ieškokite ZEC ir spustelėkite porą, kuri pasirodys (ZEC / BTC arba ZEC / ETH).

zec binance 1

Pasirenkama: naudokite pažangius „Binance“ įrankius, kad pirktumėte tinkamu laiku

„Binance“ siūlo tokius duomenis kaip realaus laiko analitinės diagramos, prekybos apimtis ir užsakymų istorija, kad padėtų jums atlikti reikiamus veiksmus tinkamu laiku. Jie taip pat suteikia galimybę nustatyti limito užsakymus. Tai reiškia, kad įvedėte kainą, už kurią norite pirkti (arba parduoti) ZEC, o keičiantis prekybai, jūsų valiuta automatiškai atliks jūsų sandorį..

6 žingsnis: Pasirinkite pirkimo „Zcash“ kiekį

Įveskite kainą, už kurią norite įsigyti ZEC, arba pasirinkite parinktį „Rinkos“, kad pirktumėte už dabartinę kainą (tai rekomenduojama pradedantiesiems ar pradedantiesiems prekybininkams).

zec binance 2

Tada įdėkite, kiek norite nusipirkti. Tai gali būti konkreti suma ZEC arba BTC / ETH, arba galite pasirinkti išleisti 25%, 50%, 75% arba 100% savo BTC / ETH piniginės.

7 žingsnis: Pirkite „Zcash“!

Paspauskite žalią mygtuką „Pirkti ZEC“ ir viskas!

8 žingsnis: Perkelkite monetas į saugią „Zcash“ piniginę

Geriausia šifravimo praktika yra visada laikyti monetas savo piniginėje, kai nėra aktyviai prekiaujama. Palikę monetas biržoje, jūsų lėšos lieka biržos saugumo priemonių rankose, o savo piniginėje lengviau valdyti.

Jei norite išimti ZEC iš mainų, jums reikės piniginės, palaikančios „Zcash“. „Ledger Nano S“ ir „Trezor Model T“ aparatinės piniginės siūlo aukščiausią saugumo lygį. Alternatyvūs variantai yra Išėjimas piniginė darbalaukiui arba Coinomi mobiliesiems.

Norėdami atsiimti, eikite į antraštės meniu ir pasirinkite „Lėšos“, tada – „Išėmimai“. Išskleidžiamajame meniu pasirinkite ZEC.

„zec binance“ 3

Įdėkite iš savo piniginės ZEC adresą ir sumą, kurią norite atsiimti. Dar kartą patikrinkite, ar adresas teisingas, tada spustelėkite „Pateikti“. Kai tinklas užbaigs jūsų operaciją, jūsų monetos turėtų būti rodomos jūsų ZEC piniginėje.

Sužinokite daugiau

Perskaitykite mūsų „ZCash“ sąrašo aprėptį „Coinbase Pro“ 2018 m. Pabaigoje. Arba, jei jus domina ZEC įsigijimas, galite sužinoti apie tai, kaip jį išgauti, mūsų vadove čia.

Tiems, kurie nori investuoti, peržiūrėkite mūsų straipsnį „Zcash Price Prediction“, bet visada atlikite savo tyrimus.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me