Kaip nusipirkti „OmiseGO“ (OMG) „Binance“

„Ethereum“ pakilimas per pastaruosius kelerius metus užleido vietą daugeliui naujų ir įdomių „blockchain“ projektų, pastatytų ant „Ethereum“ tinklo. Kai kurie iš šių projektų sulaukė didelio dėmesio, įskaitant „OmiseGO“, pirmasis „Ethereum“ ženklas, sulaužęs 1 milijardo dolerių vertės įvertinimą. Nuo tada OMG kaina svyravo su likusia rinkos dalimi. Apie tai galite daugiau sužinoti mūsų OMG kainos vadove arba peržiūrėti naujausią OMG techninę analizę.

Šis vadovas jums pasakys, kaip įsigyti pirmuosius OMG žetonus Binansas mainai.

Kas yra „OmiseGo“?

„OmiseGO“ naudoja „blockchain“, kad sumažintų pasaulio priklausomybę nuo tradicinių, centralizuotų finansų įstaigų. Šiuo projektu bandoma sukurti platformą, leidžiančią žmonėms kontroliuoti savo turtą ir nedelsiant keistis tarp turto klasių („Fiat“, „Crypto“ ir kt.), Nereikalaujant centralizuoto tarpininko..

Tai darydamas, „OmiseGO“ suteiks daugiau patogumo ir valdomumo bankų gyventojams, o bankų neturintiems asmenims (pvz., Besiformuojančių ar besivystančių šalių) – naują įtraukties lygį. Labiausiai perspektyvus „OmiseGO“ yra jų mastelio planas, naudojant „Plasma“ sistemą, panašią į „Lightning“ tinklo koncepciją.

Projektą stato bendrovė Omise, skaitmeninių mokėjimų teikėjas, veikiantis keliose Pietryčių Azijos šalyse. Tačiau „OmiseGO“ tinklas yra visiškai decentralizuotas ir nekontroliuojamas pačių „Omise“. Platforma iš esmės priklauso jos vartotojams ir OMG žetonų turėtojams. Vartotojai, kurie „užmeta“ OMG žetonus, laikydami nurodytą sumą savo piniginėje, uždirbs dalį operacijos mokesčių, mokamų tinkle..

Norite nusipirkti „OmiseGo“ (OMG) žetonus ir pradėti pelnyti pasyvų atlygį? Šis vadovas parodys, kaip tai padaryti.

1 veiksmas: užsiregistruokite paskyroje Binansas

Jei dar neturite paskyros, turėsite užsiregistruoti. „Binance“ registracijos procesas yra labai greitas ir atviras žmonėms beveik bet kurioje pasaulio vietoje.

Binansų registras 2

2 veiksmas: patvirtinkite savo sąskaitą

Prieš pradėdami prekybą, turėsite pateikti kelis patikrinimo dokumentus. Daugeliu atvejų procesas vėl yra gana greitas, palyginti su kitais mainais.

Be to, apsaugokite savo paskyrą nustatydami dviejų veiksnių autentifikavimą.

3 žingsnis: Siųskite BTC arba ETH į savo „Binance“ sąskaitą

Keletas biržų siūlo galimybę įsigyti OMG su „Fiat“ šiuo metu. Taigi, jei dar neinvestavote į kriptografiją arba norite investuoti daugiau, geriausias pasirinkimas yra pirkti Bitcoin arba Ethereum ir tada prekiauti OMG.

Jei norite įsigyti bet kurią iš šių monetų, galite tai padaryti naudodami kreditinę ar debetinę kortelę iš Coinmama arba Changelly.

Parengę BTC ar ETH, monetas turite nusiųsti į savo „Binance“ piniginę. Norėdami tai padaryti, prisijunkite prie „Binance“ svetainės ir pasirinkite „Funds“, tada „Deposits“.

Išskleidžiamajame meniu pasirinkite siunčiamą monetą.

indėlių indai 2

„Binance“ parodys piniginės adresą, kuriuo norite nusiųsti. Įsitikinkite, kad nurodytą monetą siuntėte tik tuo adresu (t. Y. BTC į BTC piniginę arba ETH į ETH piniginę). Bet kokios kitos rūšies moneta, kurią siunčiate, gali būti pamesta.

4 žingsnis: laukite patvirtinimo

Operacijos paprastai baigiamos labai greitai po pateikimo, tačiau atsižvelgiant į tinklo apkrovą, tai gali užtrukti iki kelių valandų.

5 žingsnis: raskite ir pasirinkite BTC arba ETH porą

Patvirtinę operaciją, eikite į svetainės mainų skyrių. Čia galite patekti spustelėję „Exchange“, tada „Basic“.

Dabar ieškokite dešinėje puslapio pusėje esančio paieškos laukelio. Pasirinkite monetą, kuria norite prekiauti, ir paieškos laukelyje įveskite OMG. Pasirinkite porą, kuri pasirodys (OMG / BTC arba OMG / ETH).

omg binance 1

Pasirenkama: naudokite pažangius „Binance“ įrankius, kad pirktumėte tinkamu laiku

„Binance“ siūlo daugybę duomenų, tokių kaip realiuoju laiku atliekamos analitinės diagramos, prekybos apimtis ir užsakymų istorija, kad padėtų jums atlikti reikiamus veiksmus tinkamu laiku. Jie taip pat suteikia galimybę nustatyti limito užsakymus. Tai reiškia, kad jūs įvedėte kainą, už kurią norite įsigyti (arba parduoti) OMG, o keičiantis prekybai, jūsų valiuta automatiškai atliks jūsų sandorį..

omg binance 2

6 žingsnis: Pasirinkite OMG kiekį pirkti

Raskite langelį po prekybos diagramomis. „Pirkimo“ pusėje įveskite norimą kainą arba pasirinkite „Rinka“, jei norite pirkti už dabartinę kainą (pradedantiesiems prekybininkams tai turėtų būti gerai).

omg binance 3

Tada įdėkite norimą įsigyti OMG kiekį. Arba galite išleisti 25%, 50%, 75% arba 100% savo BTC / ETH, laikomo Binance.

7 žingsnis: Pirkite OMG!

Norėdami užbaigti užsakymą, spustelėkite didelę žalią mygtuką. Ir jūs baigėte!

8 žingsnis: Perkelkite monetas į saugią „OmiseGO“ piniginę

Protingiausias dalykas, kurį reikia padaryti, kai baigsite prekybą, yra perkelti monetas į saugią piniginę, ne biržoje. Tokiu būdu jūs galite visiškai kontroliuoti savo lėšų saugumą, užuot pasikliavę biržos saugumo priemonėmis.

Tam jums reikės kriptografinės piniginės, palaikančios OMG prieigos raktą. „MyEtherWallet“ yra patikima internetinė piniginė, palaikanti visus ERC-20 žetonus, įskaitant OMG. „Exodus“ piniginė yra galinga darbalaukio piniginė, skirta „Windows“, „Mac“ ir „Linux“. „Exodus“ palaiko platų žetonų asortimentą, taip pat turi įmontuotą mainų centrą.

Norint užtikrinti aukščiausią saugumo lygį, gali būti verta išleisti pinigus, kad gautumėte aparatinę piniginę, tokią kaip „Ledger Nano S“ ar „Trezor“. Abu jie palaiko OMG.

Kai pasiruošite piniginę, galėsite atsiimti savo žetonus iš „Binance“. Norėdami tai padaryti, eikite į skiltį „Fondai“, tada spustelėkite „Išėmimai“..

Išskleidžiamajame meniu pasirinkite OMG. Dabar nurodykite, kiek žetonų norite atsiimti, ir įdėkite adresą iš savo OMG piniginės.

omg binance 4

Dar kartą patikrinkite, ar teisingas piniginės adresas, ir paspauskite „Pateikti“. Kai jūsų operacija bus išvalyta (jei tinklas yra užimtas, tai gali užtrukti iki kelių valandų), tai viskas! Jūs baigėte vadovą, kaip įsigyti „OmiseGo“ (OMG) žetonus. Mėgautis!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me