Kaip nusipirkti „Litecoin“ (LTC) „Pradedančiųjų vadovas“

„Litecoin“ (LTC) yra viena populiariausių kriptovaliutų rinkoje atliekant operacijas ir apdorojant mokėjimus. Ne tik privatiems asmenims, bet ir didesnėms įmonėms, kurios turi apdoroti greitus ir pigius sandorius. Šimtai parduotuvių ir prekybininkų visame pasaulyje jau priima šį skaitmeninį turtą kaip mokėjimo priemonę. 

Buvo keletas „Litecoin“ pokyčių, kurie priviliojo daug vartotojų ir asmenų pradėti naudoti skaitmeninį turtą ar į jį investuoti. Jei atėjote į šį straipsnį norėdami sužinoti, kaip įsigyti „Litecoin“, turėsite visą su juo susijusią informaciją. 

Kaip nusipirkti „Litecoin“?

Pirmas dalykas, kurį turime žinoti, yra tai, kad rinkoje yra daugybė platformų, leidžiančių vartotojams ir investuotojams įsigyti „Litecoin“. Kiekviena iš šių platformų turi skirtingas funkcijas, kurios atitiktų skirtingus prekybininkus ir investuotojus pagal jų poreikius. 

Binansas 

Binansas, viena didžiausių ir pripažintų kriptovaliutų biržų pasaulyje yra viena iš geriausių kriptovaliutų biržų norint įsigyti „Litecoin“. Birža yra Maltoje, kai 2017 m. Kinijoje ją įkūrė dabartinis įmonės vadovas Changpengas Zhao. 

Norėdami įsigyti „Litecoin“, galėsite tai padaryti dviem skirtingais būdais. Pirmasis ir paprasčiausias būdas tai padaryti yra kreditinės kortelės naudojimas. Prieš kelis mėnesius kripto birža paskelbė, kad jie pridėjo paramą virtualių valiutų pirkimams kreditinėmis kortelėmis. 

Įsigiję kreditine kortele, lėšas gausite į savo sąskaitą, kai tik bus apdorota operacija. Platforma siūlo dvi skirtingas sąsajas, viena skirta pradedantiesiems, kita – labiau pažengusiems vartotojams. Tai labai svarbu tiems, kurie įeina į kriptografijos erdvę pirmą kartą ir dabar žino, kaip pirkti kriptovaliutas. 

Antrasis būdas įsigyti „Litecoin“ per „Binance“ yra virtualių valiutų, tokių kaip Bitcoin (BTC) ar Ethereum (ETH), siuntimas į platformą ir jų keitimas į LTC. 

„Binance“ leidžia vartotojams kas 24 valandas atsiimti iki 2 BTC skaitmeninėmis valiutomis. Tai reiškia, kad jei norite įsigyti daug LTC, geriausia tai padaryti – patvirtinti savo sąskaitą biržoje. Tokiu būdu jūsų pašalinimo limitas padidėja iki 100 BTC kas 24 valandas. 

Norėdami nusipirkti Bitcoin

Monetų bazė

Kita pripažinta platforma, leidžianti asmenims įsigyti „Litecoin“, yra Monetų bazė. Įsikūrusi Jungtinėse Amerikos Valstijose ir siūlanti paslaugas asmenims, gyvenantiems įvairiose pasaulio jurisdikcijose, „Coinbase“ pridėjo paramą USD, GBP ir EUR pirkimams skaitmeninėmis valiutomis.. 

Naudodamiesi banko sąskaita, „PayPal“ ar kreditinėmis kortelėmis, galite finansuoti savo sąskaitą atitinkama valiuta pagal savo buvimo vietą ir įsigyti „Litecoin“. „Coinbase“ turi labai intuityvią platformą, kuri yra labai naudinga naujokams. Nors už šiuos pirkimus yra mokami mokesčiai, geriausias būdas susidoroti su virtualiomis valiutomis yra „Coinbase Pro“, šifravimo birža, skirta pažangesniems vartotojams. 

Kai sistema apdoros operaciją, lėšos pasirodys vartotojo „Coinbase“ piniginėje. Taip pat galima atsiimti šias lėšas į „Litecoin“ piniginę, kad apsaugotumėte jas nuo trečiųjų šalių išpuolių ar galimo įsilaužimo ar keitimo problemų.. 

Ši valiuta turi labai didelę „Litecoin“ likvidumą, o tai yra labai teigiama tiems vartotojams, kurie nori įsigyti didesnes šios skaitmeninės valiutos sumas. Šiuo metu šalis yra 55 skirtingose ​​pasaulio šalyse, įskaitant Europos Sąjungą, JAV ir daugelį kitų. 

Kraken

„Kraken“ yra dar viena pripažinta platforma, įsikūrusi JAV, įkurta dar 2011 m. Ši platforma išlieka viena prestižiškiausių erdvėje ir leidžia asmenims įsigyti „Litecoin“ ir kitų virtualių valiutų.. 

Biržos vartotojo sąsaja atrodo labai paprasta, o tai naudinga naujokams pramonėje. Pirmuosius žingsnius kriptovaliutų rinkoje atlikti nėra lengva, o biržos, teikiančios paprastas sąsajas, yra sveikintinos. 

Norėdami įsigyti „Litecoin“, vartotojai turėtų siųsti lėšas pavedimu arba SEPA kredito pervedimu. Operacijos paprastai trunka nuo 1 iki 5 darbo dienų. Firma leidžia vartotojams įnešti EUR, JAV dolerius ar net CAD. 

Birža tapo viena populiariausių rinkoje siūlydama mažus prekybos mokesčius ir priimtiną klientų aptarnavimą. „CoinMarketCap“ duomenimis, kriptovaliutų birža yra 52-a pagal dydį pasaulyje, jos apyvarta per pastarąsias 24 valandas siekė 172 mln..

kraken mainų logotipas

„OKCoin“ 

Tai dar viena virtuali valiutos keitykla, kuri leistų įsigyti „Litecoin“. „OKCoin“ buvo įkurta Kinijoje ir tai yra skaitmeninės valiutos platforma, siūlanti paslaugas skirtingose ​​šalyse, o ne tik keliose vietose. 

„Litecoin“ investuotojai čia turėtų atidaryti tik sąskaitą, kad galėtų investuoti į šią svetainę ir įnešti lėšų. Biržoje yra 33 skirtingos prekybos poros, kuri palaiko JAV dolerius ir eurą. 

Kriptovaliutos birža turi mažesnę prekybos apimtį nei anksčiau minėta. Kaip pranešė „CoinMarketCap“, per pastarąsias 24 valandas birža apėmė 12 054 932 milijonus dolerių.. 

Kaip ir kitos šifravimo platformos, „OKCoin“ rūpinasi vartotojų saugumu, įgyvendindama banko lygio SSL saugumo šifravimą, šalčio saugyklą daugumai kriptovaliutų, kurias siūlo mainai, ir daugelį kitų funkcijų. Nepaisant to, geriausias būdas laikyti „Litecoin“ yra aparatinė piniginė. 

„OKCoin“

Išvada

Įsigijus „Litecoin“, geriausia padaryti lėšas į specialią kriptografinę piniginę. Jei norite sužinoti daugiau apie šią temą, mes parašėme vadovą apie geriausias „Litecoin“ pinigines, esančias rinkoje. Tarp geriausių piniginių yra „Ledger Nano S“ ir „Trezor“. 

Yra įvairių mainų, leidžiančių įsigyti „Litecoin“, ir kiekvienas iš jų turi savų pliusų ir minusų. „Binance“ ir „Coinbase“ yra labiausiai atpažįstamos platformos, o kitų paminėtųjų likvidumas yra mažesnis, o esant didelei prekybos apimčiai jie gali patirti tam tikrų trūkumų.. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me