Kaip nusipirkti IOTA (MIOTA) „Binance“

Parašant tai, yra 14 monetų, kurių rinkos viršutinė riba viršija 1 milijardą JAV dolerių. Nors daugelis iš šių 14 monetų tiesiogiai konkuruoja tarpusavyje, IOTA (šifravimo žetonas MIOTA) siūlo daug unikalesnę architektūrą ir vertės pasiūlymą. Visi, norintys turėti įvairų portfelį ar tiesiog norintys būti įdomios technologinės evoliucijos priešakyje, turėtų apsvarstyti galimybę įsigyti IOTA.

Šis vadovas parodys, kaip nusipirkti pirmąsias MIOTA monetas vienoje didžiausių pasaulio biržų, Binansas.

Kas yra IOTA?

IOTA yra paskirstytos knygos platforma, skirta valdyti daiktų interneto (IoT) ekonomiką. Na … kas yra daiktų internetas?

Daiktų internetas yra tinklas, kuriame įvairūs įrenginiai bendrauja tarpusavyje, dalijasi duomenimis ir atlieka automatinius veiksmus. Išmanieji televizoriai, išmanieji namai ir „Amazon“ „Alexa“ yra tik pradžia. Daugelis mano, kad DI turi beveik neribotą potencialą plėstis ir aprėpia viską, kas yra mūsų kasdieniame gyvenime.

Viena IoT pažangos kliūtis yra galimybė prietaisams atlikti skaidrias mikrotransakcijas tarpusavyje be didelių mokesčių, mokamų už kiekvieną operaciją. Tai yra problema, kurią IOTA nori išspręsti su MIOTA moneta.

Norint įgalinti momentines mikrotransakcijas be jokių mokesčių, reikia išspręsti mastelio su tradicinėmis „blockchain“ platformomis klausimą. IOTA tai daro naudodama kitokią „blockchain“ architektūrą, kurią naudoja tokie kaip „Bitcoin“ ir „Ethereum“. Jų „Directed Acyclic Graph“ (DAG) struktūra (vadinama „raizginiu“) leidžia operacijoms vykti lygiagrečiai viena kitai, o teoriškai skalės veikia greičiau ir aktyviau veikia tinkle..

Šis kriptovaliutų tinklas nenaudoja tradicinės „blockchain“ sistemos, kurią naudoja kitos virtualios valiutos. Iš tiesų, jis naudoja minėtą terminą, vadinamą „Tangle“. Tokiu būdu išsprendžiamos mastelio problemos, kurios paveikė kitus kriptovaliutų tinklus. 

Šiuo metu IOTA yra 19-oji pagal dydį kriptovaliuta rinkoje, kurios vertė yra 671 mln. Šią kriptovaliutą galima įsigyti už 0,241 USD. 

Jei norite sužinoti daugiau apie IOTA (MIOTA), mes parašėme IOTA pradedančiųjų vadovą.

Dabar pažiūrėkime, kaip galite nusipirkti IOTA žetonus.

1 veiksmas: užsiregistruokite paskyroje Binansas

Kripto rinkoje yra keletas biržų, tačiau „Binance“ tikrai yra viena iš labiausiai pripažintų ir didžiausių pasaulyje. Birža šiuo metu siūlo ne kriptografinės prekybos paslaugas, bet ir daug kitų produktų įvairiausiems investuotojams visame pasaulyje. Be to, „Binance“ taip pat yra viena iš didžiausių mažesnių skaitmeninių išteklių ir kitų altkoinų likvidumo biržų. 

Rašymo metu „Binance“ prekybos apimtys per pastarąsias 24 valandas buvo 649 milijonai dolerių, o IOTA galima prekiauti su „Binance Coin“ (BNB), „Bitcoin“ (BTC), „Ethereum“ (ETH) ir „Tether“ (USDT). IOTA sudaro 0,12% visos platformos prekybos apimties.

Kol kas nedaugelis pagrindinių „Fiat“ biržų siūlo galimybę įsigyti IOTA žetonus su „Fiat“ valiuta (USD, EUR, JPY). Taigi šiame vadove daugiausia dėmesio bus skiriama prekybai Bitcoin arba Ethereum IOTA.

Jei dar to nepadarėte, užsiregistruokite „Binance“ paskyroje. Mainai yra atviri žmonėms beveik visose pasaulio vietose ir neturėtų trukti ilgai.

binance registras

2 veiksmas: patvirtinkite savo sąskaitą

Prieš pradėdami prekybą, „Binance“ turėsite pateikti kelis patikrinimo dokumentus. Patvirtinimo procesas paprastai yra greitas, tačiau kai kuriais atvejais gali užtrukti iki dienos.

Be to, nustatykite 2 veiksnių autentifikavimą, kad apsaugotumėte savo paskyrą.

3 žingsnis: Siųskite BTC, ETH, BNB arba USDT į savo Binance sąskaitą

Kai užsiregistruosite, turėsite nusiųsti „Bitcoin“, „Ethereum“, „Binance Coin“ ar „Tether“ į savo „Binance“ piniginę. Jei neturite nė vienos iš šių monetų, galite nusipirkti kredito ar debeto kortele iš tokių svetainių kaip Coinmama arba Changelly, arba iš panašių „Fiat“ biržų Monetų bazė.

Norėdami atlikti indėlį, eikite į puslapio viršuje esantį meniu, pasirinkite „Lėšos“, tada – „Indėliai“.

Išskleidžiamajame meniu ieškokite monetos, kurią norite įnešti. „Binance“ suteiks piniginės adresą, į kurį siųsite monetas. Būtinai atsiųskite tik tinkamo tipo monetas (t. Y. BTC į BTC piniginę). Visos kitos čia atsiųstos monetos gali būti pamestos.

indėlių indai 1

4 žingsnis: laukite patvirtinimo

Operacijos dažnai atliekamos labai greitai, tačiau kai kuriais atvejais tai gali užtrukti iki kelių valandų, atsižvelgiant į tinklo apkrovą tuo metu.

Prieš tęsdami įsitikinkite, kad operacija sėkmingai įvykdyta.

5 žingsnis: raskite ir pasirinkite norimą prekybos porą

Kai jūsų indėlis bus atliktas, pereikite į „Binance“ mainų skyrių. Viršuje esančiame meniu spustelėkite „Mainyti“, tada – „Pagrindinis“.

Mainų ekrane suraskite langelį dešinėje pusėje. Paieškos lauke pasirinkite anksčiau deponuotą monetą ir ieškokite IOTA. Spustelėkite pasirodžiusią porą (IOTA / BTC, IOTA / ETH, IOTA / BNB arba IOTA / USDT).

iota binance 1

Pasirenkama: norėdami pirkti, naudokite pažangius „Binance“ įrankius

„Binance“ siūlo daug duomenų, pvz., Realaus laiko grafikus ir užsakymų istoriją, kad padėtų jums stebėti monetos našumą ir pirkti geriausiu metu.

Birža taip pat leis nustatyti pirkimo ar pardavimo limitus. Tai reiškia, kad galite pateikti kainą (BTC, ETH, BNB arba USDT), už kurią norite pirkti. Kai kaina pasieks tą tašką, keitimasis automatiškai atliks jūsų sandorį.

Yra daug įvairių įrankių, kurie leistų prekybininkams ir investuotojams įgyti geresnę prekybos patirtį rinkoje.

iota binance 3

6 žingsnis: Pasirinkite perkamos IOTA kiekį

Įveskite kainą, už kurią norite įsigyti IOTA, arba pasirinkite Rinką, kad pirktumėte už dabartinę kainą (rinkos kaina tinka pradedantiesiems).

Dabar pasirinkite, kiek IOTA pirkti. Galite pasirinkti konkrečią sumą IOTA arba 25%, 50%, 75% arba 100% BTC / ETH / BNB / USDT monetų savo „Binance“ piniginėje..

7 žingsnis: Pirkite IOTA!

Norėdami užbaigti prekybą, spustelėkite didelę žalią mygtuką!

8 žingsnis: Perkelkite monetas į saugią IOTA piniginę

Geriausia šifravimo praktika yra laikyti monetas saugioje piniginėje, kurią valdote, o ne mainais. Taigi, kai baigsite prekybą, visada atsiimkite monetas.

Erdvėje yra įvairių kriptografinių piniginių, kurios leistų saugiai laikyti savo lėšas. Tai yra labai svarbu, nes mainai paprastai būna paveikti įsilaužimų ir atakų, dėl kurių vartotojai gali prarasti virtualias valiutas. Aparatinės piniginės laikomos saugiausiomis skaitmeninėms valiutoms laikyti.

Norėdami tai padaryti, jums reikės piniginės, palaikančios IOTA. Kadangi IOTA yra naujesnis projektas nei daugelis kitų didelės vertės kriptovaliutų, dar nėra tiek daug piniginės variantų. The Atominė piniginė ir „GUI IOTA“ lengvoji piniginė abu yra patikimi darbalaukio variantai, o Trejybės piniginė ar pareigūnas „IOTA Android“ piniginė yra dvi „Android“ naudotojams skirtos mobiliosios parinktys.

Norėdami išsiimti monetas į savo piniginę, spustelėkite „Lėšos“, tada – „Išėmimai“..

iota binance 4

Išskleidžiamajame meniu pasirinkite IOTA. Pridėkite adresą iš savo IOTA piniginės, dar kartą patikrinkite, ar jis teisingas, ir paspauskite „Pateikti“. Patikrinkite „Binance“, kad patvirtintumėte, jog jūsų atsiėmimas buvo sėkmingas.

„Binance“ taip pat leidžia vartotojams įsigyti kai kurias skaitmenines valiutas naudojant kreditines korteles. Tai svarbu tiems vartotojams, kurie nori greitai ir lengvai patekti į šifravimo rinką. Nepaisant to, šiuo metu galima įsigyti kai kurias skaitmenines valiutas. 

…Štai ir viskas! Dabar jūs žinote, kaip gauti pirmuosius IOTA žetonus Binansas.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me