Kaip nusipirkti Ethereum (ETH) ir kur

Šiame vadove nagrinėsime skirtingus būdus, kaip žmonės gali įsigyti „Ethereum“. Visų pirma, „Ethereum“ (ETH) yra „blockchain“ platforma, kurią saugo paskirstytas mašinų tinklas, kiekvieną apdorojant ir patvirtinant operacijas. Eteris yra „blockchain“ valiuta (nors „Ethereum“ dažnai naudojamas pakaitomis apibūdinant „blockchain“ ir „valiutą“) ir ją sukuria šią užduotį atliekančios mašinos.

Eteriu galima prekiauti fiat valiutomis arba laikyti spekuliaciniu turtu. „Ethereum“ tinkle yra tūkstančiai dalyvių, kurie be tarpininkų gali sudaryti sandorius su bet kuo iš bet kurios pasaulio vietos.

Atidarykite „Ethereum“ piniginę

Prieš įsigydami šiek tiek eterio, turėsite turėti „Ethereum“ piniginę, kad galėtumėte laikyti eterį. Kadangi jų yra daug, turėtumėte atidžiai rinktis tarp geriausių „Ethereum“ piniginių rinkoje.

Žemiau pateikiamas populiariausių eterio piniginių suskirstymas.

Pirkite „Ethereum“ piniginę

„Ethereum“ aparatinės piniginės

Aparatinės piniginės šiuo metu yra saugiausias būdas laikyti eterį. Tai nedidelė aparatūros dalis, kurią prijungiate prie kompiuterio ir naudojate asmeniniam raktui saugoti neprisijungę. Aparatinės piniginės tikriausiai yra optimalus patogumo ir saugumo derinys. Pagrindinės eterio piniginės yra „Ledger“ ir „Trezor“.

„Electrum“ programinės įrangos piniginės

Jei pradedate ir neturite daug eterio, kurį galite laikyti, arba neturite pakankamai pinigų, kad galėtumėte nusipirkti „Ethereum“ aparatinę piniginę, galite naudoti nemokamą programinės įrangos piniginę. Šios piniginės yra nemokamos, tačiau trūkumas yra tas, kad jos yra mažiau saugios, nes jos visada yra internete, palyginti su aparatinės įrangos piniginėmis.

Populiariausios „Ethereum“ programinės įrangos piniginės yra „Exodus“, „Edge“ ir „MyEtherWallet“.

Pirkite „Ethereum“ kriptografinėje biržoje

Prieš pasirinkdami tinkamą valiutą, įsitikinkite, kad ji veikia jūsų šalyje ir priima jūsų šalies valiutą. Saugumo sumetimais registracijos metu turėsite pateikti asmeninę informaciją.

Daugumoje mainų visi asmens tapatybės patikrinimai atliekami vėliau, kai pildote savo indėlius ir išmokas. Norėdami pereiti šiuos patikrinimus, turėsite pateikti savo adresą patvirtinantį dokumentą ir savo asmens, turinčio savo asmens tapatybės dokumentą ar vairuotojo pažymėjimą, nuotrauką. Šis procesas atliekamas laikantis kovos su pinigų plovimu ir „Pažink savo klientą“ nuostatų.

Atlikę visus patikrinimus, kitas žingsnis yra indėlio metodo pasirinkimas. Priklausomai nuo mainų, yra skirtingi metodai, įskaitant „PayPal“ mokėjimą, kredito ir debeto korteles bei banko pavedimus. 

Įdomu: kaip nusipirkti „Ethereum“ su kreditine kortele

Už indėliavimą imamas nedidelis mokestis, atsižvelgiant į įmokos būdą. Išsami informacija pateikiama skiltyje „apie“ arba svetainės poraštėje.

Dauguma biržų priima eurus ir dolerius, o pagrindinėse biržose – Didžiosios Britanijos svarus, Kinijos juanius ir Rusijos rublius. Turėsite palaukti keletą valandų, kol jūsų lėšos pasirodys biržoje, ir tai taip pat priklauso nuo naudojamo keitimo ir indėlio metodo.

Kai tik pamatysite savo lėšas biržoje, galėsite pradėti pirkti „Ether“. Šio proceso patogumas vartotojui priklauso nuo konkretaus mainų, nes daugelis stengėsi, kad procesas būtų kuo lengvesnis.

Jums bus suteikta svarbi informacija apie dabartinę monetos kainą, rinkos kapitalizaciją ir kitas aktualias naujienas biržoje.

Kai kurios biržos, kuriose priimami eteriai, yra „Bitfinex“, „Coinbase“, Binansas, „Kraken“, „Etoro“, „BitPanda“, „Dvyniai“, „GDAX“.

Jei nuspręsite įsigyti „Ether“ iš biržos, galite apsvarstyti galimybę naudotis tos pačios platformos suteikta pinigine, nes taip bus lengviau. Tačiau šis metodas nėra saugus.

Pirkite „Ethereum“ grynaisiais

Kai kurie gali rinktis pirkti „Ethereum“ anonimiškai dėl skirtingų priežasčių, pavyzdžiui, kad būtų išvengta KYC ir AML patikrinimų. Nors kai kuriose šalyse reguliuotojai gali jaustis nepatogiai, Ethereum galite nusipirkti iš internetinių mainų tinklų, pvz., „LocalEthereum“.

„LocalEthereum“

„LocalEthereum“ yra „LocalBitcoins“ sesuo ir padeda lengviau parduoti vietines valiutas be recepto. Pagrindinis skirtumas yra tas, kad pirmasis yra visiškai decentralizuotas, sąlyginio deponavimo paslaugos ir arbitražas pasiekiami išmaniomis sutartimis.

Šis mainai veikia kaip „eBay“; tai yra rinka, kurioje vartotojai gali pasiūlyti bet kurią vietinę valiutą mainais į tam tikrą Ethereum sumą. Pardavėjui priėmus pasiūlymą, lėšos keičiamos automatiškai. Pinigai pervedami skirtingais metodais ir net kitomis pagrindinėmis skaitmeninėmis valiutomis, tokiomis kaip Bitcoin.

Tačiau ši paslauga ima 0,25% mokestį, o pirkėjai – 0,75%, o tai yra žymiai mažesnė, palyginti su kitomis centralizuotomis biržomis. Operacija gali užtrukti kelias valandas, o kalnakasiai sumą įrašo į „blockchain“. Kai kalnakasiai gauna mokestį, vartotojas gali paspartinti procesą pasirinkdamas didesnį mokestį, suteikdamas kalnakasiams paskatą operaciją apdoroti greičiau..

Be to, „LocalEthereum“ suteikia galimybę bendrauti tarp pardavėjo ir pirkėjo, taip pat jie gali suplanuoti susitikimą akis į akį, kad fiziškai vyktų mainai. Jei pageidaujate šio metodo, įsitikinkite, kad viešai sutinkate pirkėją ar pardavėją, ir imkitės visų būtinų atsargumo priemonių, nes tai yra finansinė operacija, taigi rizikinga. Taip pat turėsite pasirašyti operaciją biržoje.

Arba galite susitarti susitikti su kriptografija susijusiame bendrame susitikime. Čia galite saugiai prekiauti „Ethereum“ su nepažįstamuoju ir tuo pačiu metu dalytis su kriptografija susijusiomis žiniomis su panašiai mąstančiais kriptografijos entuziastais..

Šiuo metu prekyba „Ethereum“ bendraamžiais yra pats privatiausias ir saugiausias būdas. Be to, tai suteikia nepakartojamą lankstumą prekybos porų atžvilgiu ir trūksta pirkimo ar pardavimo limitų. Nepaisant to, šis prekybos būdas reikalauja abiejų šalių pasitikėjimo, ypač susitikus asmeniškai.

„Ethereum“ pirkimas bankomate

Ethereum galite nusipirkti per Eterio bankomatas. Tai yra idealus metodas „Ethereum“ investuotojams, vartotojams ir prekybininkams, norintiems įsigyti nedidelius eterio kiekius. Dauguma „Ethereum“ bankomatų apriboja operacijas iki palyginti nedidelės sumos, kad nereikėtų laikytis KYC ar AML reikalavimų.

Pirkite „Ethereum“ iš bankomato

Įsigiję „Ether“, įsitikinkite, kad monetos matomos pasirinktoje piniginėje. Tačiau, jei naudojatės programine pinigine ir ji bus įsilaužta, tikriausiai prarasite visas monetas.

Atlikdami šį veiksmą, nusiųskite monetas savo Eterio adresu. Adrese paprastai yra ilga simbolių ir skaičių eilutė, prasidedanti jaučiu. Ethereum adresą rasite iš savo „Ether“ piniginės.

Ar per vėlu pirkti Ethereum?

„Ethereum“ vis dar bando skverbtis į skirtingus sektorius, o visas jo potencialas dar nėra realizuotas. Pagal vienam ekspertui, Brianui Schusteriui, ETH kaina per 10 metų bus 100 000 USD, jei paaiškės, kad tai yra „turtas, kuris pakeis visą esamą valiutą“.

Nors ši prognozė gali būti šiek tiek pasiekta, jei technologija pasiseks, monetos kaina tikrai bus daug didesnė nei šiandien.

Taip pat dar yra keletas „Ethereum“ blokų grandinės atnaujinimų, kurie dar neišleisti. Šie atnaujinimai sumažins monetų pasiūlą rinkoje ir padidins tinklo pajėgumą.

Šiandien nusipirkite „ETH on Binance“!

Tačiau prieš pirkdami „Ethereum“ įsitikinkite, kad turite „Ethereum“ piniginę, tada pasirinkite jums tinkamiausią metodą.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me