Kaip nusipirkti „EOS“ žetonus „Binance“

Pagal rinkos kapitalizaciją EOS yra šeštoji pagal dydį moneta pasaulyje, kurios bendras simbolinis tiekimas šiuo metu yra beveik 5 mlrd. Didėjant „blockchain“ ir decentralizuotų programų naudojimui pagrindinėje programoje, „EOS“ moneta gali lengvai išaugti dar labiau. Moneta jau kėlė grėsmę rinkos lyderiams 2018 m. Balandžio mėn., Kai ji trumpai viršijo 21 USD. Norėdami daugiau analizuoti, galite perskaityti „UseTheBitcoin EOS“ kainų prognozavimo straipsnį.

Iš anksto perskaitykite vadovą, kaip įsigyti populiarių EOS monetų Binansas mainai.

Kas yra EOS?

Sukurta bendrovės „Block.one“, „EOS“ yra platforma, labai panaši į „Ethereum“. Kaip protinga sutarčių platforma, visų rūšių vartotojai gali kurti „blockchain“ programas EOS tinkle. Tikslas yra būti lankstesnis ir keičiamas už „Ethereum“ tinklą.

Iki šiol skiriamasis „EOS“ ženklas buvo jos ženklinis pardavimas, kuris truko beveik metus ir surinko daugiau nei 4 milijardus JAV dolerių, todėl tai buvo pats didžiausias iki šiol vykdytas simbolinis pardavimas. Tuo pačiu metu, kai žetonų pardavimas baigėsi 2018 m. Viduryje, komanda paleido „EOS mainnet“ ir vykdė žetonų keitimą iš ERC20 vietos rezervavimo ženklų į vietinius EOS žetonus. Nuo tada EOS blokų grandinėje jau buvo paleisti keli „dApps“ ir ICO.

Dabar pažiūrėkime, kaip galite nusipirkti pirmuosius EOS žetonus.

1 veiksmas: užsiregistruokite paskyroje Binansas

Šiame vadove bus aprašyta, kaip įsigyti EOS žetonus „Binance“ biržoje su BTC ar ETH. Šiuo metu labai nedaug mainų turi EOS ir Fiat poras.

Pirmasis žingsnis yra „Binance“ paskyros sukūrimas, jei to dar nepadarėte. Procesas turėtų būti greitas ir lengvas ir atviras žmonėms beveik bet kurioje pasaulio vietoje.

Binansų registras 3

2 veiksmas: patvirtinkite savo sąskaitą

Prieš pradėdami prekybą, „Binance“ komandai turėsite pateikti kelis patvirtinimo dokumentus. Taip pat pasinaudokite proga, kad nustatytumėte paskyros saugos priemones, pvz., 2 veiksnių autentifikavimą.

3 žingsnis: Siųskite BTC arba ETH į savo „Binance“ sąskaitą

Sukūrę sąskaitą, nusiųskite keletą BTC arba ETH monetų į savo „Binance“ piniginę. Jei neturite nė vienos iš šių dviejų monetų arba norite daugiau investuoti į kriptografiją, galite įsigyti kriptografiją su kreditine kortele iš kelių svetainių, pvz. Coinmama arba Changelly.

Norėdami atlikti indėlį, eikite į savo puslapio viršų ir pasirinkite „Lėšos“, tada – „Indėliai“..

indėlių indai 3

Išskleidžiamajame meniu pasirinkite, kurią monetą ketinsite įnešti. Dabar jums bus suteiktas piniginės adresas, į kurį galėtumėte siųsti monetas. Įsitikinkite, kad atsiuntėte tik nurodytą monetą (t. Y. BTC į BTC piniginę arba ETH į ETH piniginę). Visos kitos čia siunčiamos monetos gali būti pamestos.

4 žingsnis: laukite patvirtinimo

Atsižvelgiant į tinklo apkrovą, gali praeiti šiek tiek laiko, kol operacija bus įvykdyta. Palaukite, kol „Binance“ patvirtins, kad sandoris sėkmingai įvykdytas, prieš žengdami pirmyn.

5 žingsnis: raskite ir pasirinkite BTC arba ETH porą

Kai monetos pateks į jūsų „Binance“ piniginę, pereikite į svetainės mainų skyrių. Norėdami patekti čia, eikite į puslapio viršų ir pasirinkite „Exchange“, tada „Basic“.

Dabar eikite į dešinę puslapio pusę. Pasirinkite monetą, kuria ketinate prekiauti (BTC, ETH, USDT arba BNB) ir paieškos juostoje įveskite EOS. Spustelėkite pasirodžiusią porą (pvz., EOS / BTC arba EOS / ETH).

eos binance 1

Pasirenkama: naudokite pažangius „Binance“ įrankius, kad pirktumėte tinkamu laiku

Prekybos skyriuje „Binance“ siūlo daugybę įrankių ir duomenų, kurie padės jums prekiauti protingiau. Jie turi kainų ir užsakymų istoriją bei tiesiogines, pritaikomas kainų diagramas. Taip pat galite atlikti limito pavedimus. Su limitiniais užsakymais nustatote kainą, už kurią norite pirkti (arba parduoti) EOS, palyginti su BTC / ETH. Kai kaina pasieks tą tašką, „Binance“ įvykdys jūsų užsakymą.

6 žingsnis: Pasirinkite EOS kiekį, kurį norite įsigyti

Žemiau kainų diagramų pasirinkite, kiek EOS norite įsigyti. Nustatykite kainą, už kurią norite pirkti, arba pasirinkite „Market“, jei norite pirkti pagal dabartinę kainą (tai rekomenduojama pradedantiesiems prekybininkams).

eos binance 2

7 žingsnis: Pirkite EOS!

Paspauskite žalią mygtuką „Pirkti EOS“ ir viskas!

8 žingsnis: Perkelkite monetas į saugią „EOS“ piniginę

Geriausia šifravimo praktika yra laikyti monetas saugioje piniginėje, ne biržoje, kai neprekiaujate. Tokiu būdu jūs visiškai kontroliuojate savo žetonų saugumą, o ne pasitikite mainų saugumo priemonėmis.

Norėdami tai padaryti, jums reikės kriptografinės piniginės, palaikančios EOS. „SimplEOS“ piniginė ir Greymass eos-rinkėjas piniginė yra dvi stalinės piniginės, skirtos tik EOS. Arba „Infinito“ piniginė yra mobili „Android“ ir „iOS“ piniginė, palaikanti daugybę skirtingų monetų.

Norėdami užtikrinti aukščiausią saugumo lygį, galbūt norėsite investuoti į aparatinę piniginę, tokią kaip „Nano S“ knyga.

Norėdami atsiimti EOS žetonus iš „Binance“, eikite į skiltį „Fondai“, tada – „Išėmimai“..

Išskleidžiamajame meniu pasirinkite EOS. Tada įdėkite piniginės adresą iš savo „EOS“ piniginės ir norimą perkelti EOS kiekį. Dar kartą patikrinkite, ar adresas teisingas, ir paspauskite „Pateikti“.

….Štai ir viskas! Viskas, ką reikia žinoti, kad galėtumėte pradėti investuoti į EOS ekosistemą.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me