Kaip nusipirkti „Dash on Binance“

Trumpai vadinama „Digital Cash“, „Dash“ yra viena iš ilgiausiai galiojančių vidutinio aukščio rinkos kapitalo monetų. Tai, kad prieš kelerius metus buvo vienas iš didžiausių altcoinų, dabar išlaiko vietą už geriausių vertingų monetų dešimtuko. Tačiau yra daug ko jaudintis dėl „Dash“ ir jo nuolatinės plėtros.

Šis vadovas parodys, kaip galite įsigyti pirmąsias „Dash“ monetas per populiarias Binansų mainai.

Kas yra brūkšnys?

„Dash“ yra sandorių kriptovaliuta, užimanti tvirtą poziciją dviejose skirtingose ​​rinkose. Per tinklo „PrivateSend“ funkciją „Dash“ kartu su „Monero“ ir „ZCash“ yra laikoma viena stipriausių monetų, orientuotų į privatumą. Tai leidžia vartotojams siųsti ir gauti brūkšnį, kitiems nesugebant atsekti operacijos (o kartu ir vartotojų piniginės)..

Vis dėlto reikšmingesnė yra pažanga, kurią „Dash“ padarė realaus pasaulio kriptografijos priėmime. Lengva naudoti sandorius paskatino „Dash“ tapti pirmaujančia alternatyva kovojančioms nacionalinėms valiutoms tokiose šalyse kaip Venesuela ir Kolumbija. Dėl išteklių, kuriuos kūrimo komanda skyrė savo pasiekiamumui Pietų Amerikoje didinti, šiuo metu yra daugiau nei 3000 prekybininkų, kurie priima „Dash“ kaip mokėjimą šalyje, todėl tai yra viena iš plačiausiai naudojamų kriptovaliutų realiame pasaulyje..

Be šių dviejų pardavimo taškų, „Dash“ taip pat pateikia investuotojams kviestinį atvejį, kuriame galima uždirbti pasyvias pajamas vykdant „Dash Masternode“..

Suinteresuotas? Štai kaip galite nusipirkti „Dash“ žetonus.

1 veiksmas: užsiregistruokite „Binance“ paskyroje

Geriausias variantas pirkti „Dash“ žetonus šiuo metu yra keitimasis „Bitcoin“ ar „Ethereum“ didelėje biržoje, tokioje kaip „Binance“. Šiuo metu keli pagrindiniai „fiat“ vartai ar biržos siūlo galimybę įsigyti „Dash“ su tokiomis galimybėmis kaip kredito ar debeto kortelė ar banko pavedimas..

Pirmasis žingsnis, jei to dar nepadarėte, yra „Binance“ paskyros registracija.

Binansų registras 2

2 veiksmas: patvirtinkite savo sąskaitą

Atidarę sąskaitą, turėsite pateikti kelis patvirtinimo dokumentus, kad galėtumėte pradėti prekiauti.

Be to, skirkite šį laiką nustatydami 2 veiksnių autentifikavimą, kad apsaugotumėte savo paskyrą.

3 žingsnis: Siųskite BTC arba ETH į savo „Binance“ sąskaitą

Sukūrę ir patvirtinę savo sąskaitą, turėsite „Binance“ piniginėje turėti šiek tiek „Bitcoin“ arba „Ethereum“, kad galėtumėte prekiauti.

Jei dar neturite nė vienos iš šių monetų arba norite nusipirkti daugiau, galite įsigyti naudodamiesi kreditine arba debetine kortele, pvz., Coinmama ir Changelly, arba per „fiat“ mainus kaip Monetų bazė.

Norėdami siųsti monetas į savo „Binance“ sąskaitą, eikite į puslapio viršuje esantį meniu ir pasirinkite „Lėšos“, tada – „Išėmimai“..

Išskleidžiamajame meniu pasirinkite monetą, kurią ketinate siųsti.

indėlių indai 1

Jums bus parodytas piniginės adresas, kuriuo galėtumėte siųsti monetas. Įsitikinkite, kad nurodytą monetą siuntėte tik šiuo adresu (t. Y. BTC į BTC piniginę arba ETH į ETH piniginę). Bet kuri kita čia atsiųsta moneta gali būti pamesta.

4 žingsnis: laukite patvirtinimo

Palaukite, kol „Binance“ patvirtins operaciją. Jis dažnai baigiasi beveik akimirksniu, tačiau gali užtrukti iki kelių valandų, priklausomai nuo tinklo apkrovos.

5 žingsnis: raskite ir pasirinkite BTC arba ETH porą

Kai jūsų operacija bus sėkmingai įvykdyta, pereikite į svetainės mainų skyrių. Čia pateksite pasirinkę „Exchange“, tada „Basic“.

Eikite į paieškos laukelį dešinėje puslapio pusėje. Pasirinkite monetą, su kuria prekiaujate, ir ieškokite „Dash“. Spustelėkite pasirodžiusią porą (DASH / BTC arba DASH / ETH).

brūkšnys binance 21

Pasirenkama: naudokite pažangius „Binance“ įrankius, kad pirktumėte tinkamu laiku

„Binance“ siūlo duomenis, pvz., Realaus laiko analitines diagramas, prekybos apimtį ir užsakymų istoriją, kad padėtų jums atlikti reikiamus veiksmus tinkamu laiku..

Jie taip pat suteikia galimybę nustatyti limito užsakymus. Tai reiškia, kad įvedate kainą, už kurią norite pirkti ar parduoti „Dash“, ir keisdamiesi į šį tašką, keitimasis automatiškai padarys jūsų sandorį..

6 žingsnis: Pasirinkite „Dash“ kiekį, kurį norite nusipirkti

Laukelyje po prekybos diagramomis pasirinkite norimo pirkti brūkšnio kiekį ir kainą, už kurią norite nusipirkti. Arba eikite į skirtuką „Rinkos“, kur galite nusipirkti „Dash“ už dabartinę rinkos kainą (tai rekomenduojama pradedantiesiems ar pradedantiesiems prekybininkams).

brūkšnys binance 2

7 žingsnis: Pirkite „Dash“!

Spustelėkite žalią mygtuką „Pirkti DASH“ ir viskas!

8 žingsnis: Perkelkite monetas į saugią „Dash“ piniginę

Geriausia šifravimo praktika yra laikyti monetas saugioje piniginėje, ne biržoje, kai neprekiaujate. Tokiu būdu jūs visiškai kontroliuojate savo lėšų saugumą, užuot pasitikėję biržos saugumo priemonėmis.

Norėdami tai padaryti, jums reikės piniginės, palaikančios brūkšnį. Norėdami užtikrinti aukščiausią saugumo lygį, galite investuoti į tokią aparatinę piniginę kaip „Nano S“ knyga arba „Trezor Model T.“. Yra „Dash Core“ piniginė, skirta darbalaukiui arba mobiliajam telefonui, ir kelių monetų piniginės, pvz., Išėjimas (darbalaukiui) arba Coinomi (mobiliesiems).

Kai turėsite paruoštą „Dash“ piniginę, turėsite išimti monetas iš „Binance“. Norėdami atsiimti, eikite į skiltį „Fondai“, tada – „Išėmimai“..

Kitame ekrane išskleidžiamajame meniu pasirinkite brūkšnį.

brūkšnys binance 3

Dabar įveskite adresą iš „Dash“ piniginės. Dar kartą patikrinkite, ar adresas teisingas, tada paspauskite „Pateikti“.

Dar kartą palaukite keletą minučių, kol „Binance“ patvirtins, kad operacija baigta. Kai jis bus išvalytas, monetos turėtų pasirodyti jūsų „Dash“ piniginėje.

Sužinokite daugiau

Skaitykite daugiau apie DASH „UseTheBitcoin“! Galite perskaityti apie tai, kaip veikia naujoviška „Dash“ masternodų sistema, arba, kaip minate, populiarią monetą.

Investuotojams galite perskaityti apie „Dash“ įrodomuosius ekonomikos darbus arba pereiti tiesiai į DASH kainų prognozavimo ir techninės analizės straipsnį, kuris reguliariai atnaujinamas.  

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me