Kaip nusipirkti „Cardano“ (ADA) iš „Binance“

Nuo 2017 m. Gruodžio mėn. ADA – „Cardano blockchain“ šifravimo žetonas – yra pagrindinis 10 didžiausių kriptovaliutų rinkos kapitalizacijos elementas. Naujos kartos „blockchain“ technologija daugeliui žmonių džiaugiasi galimu jos augimu per ateinančius kelerius metus. Kai kurie netgi numato, kad anksčiau nei vėliau aplenks „Ethereum“.

Norėdami patekti prieš kitą bulių bėgimą, norėsite žinoti, kaip patekti į rankas ADA žetonų. Šis vadovas parodys, kaip tai padaryti, kad galėtumėte pradėti prekiauti tokioje populiarioje biržoje kaip Binansas.

Kas yra Cardano?

„Blockchain 3.0“ dalimi pavadinta „Cardano“ yra išmanioji sutarčių platforma, kuria siekiama pratęsti tai, ką pradėjo „Ethereum“. Platformą įkūrė Charlesas Hoskinsonas, viena iš pirminių pagrindinių „Ethereum“ komandų.

„Cardano“ naudoja „Stake Stake Consensus“ mechanizmą – alternatyvą energijos ištroškusioms „Proof of Work“ sistemoms, naudojamoms ankstesnėse „blockchain“ kartojimuose. Jis susideda iš dviejų sluoksnių – „Cardano Computational Layer“ (CCL), kuriame vykdomos išmaniosios sutartys ir decentralizuotos programos. Ir „Cardano Settlement Layer“ (CSL) – apskaitos lygmuo, kuris naudoja ADA sudėtingoms finansinėms programoms teikti.

Hoskinsonas ir jo komanda bando daryti su „Cardano“ apimtimi, kodėl tai sukėlė tiek daug ažiotažo. Jie ne tik bando sukurti savarankišką, decentralizuotą skaičiavimo sistemą. ADA ir „Settlement Layer“ daugiausia dėmesio skiria finansinių paslaugų teikimui milijardams pasaulio gyventojų, gyvenantiems besivystančiose rinkose, turinčioms mažai prieigą prie patikimų banko sistemų.

Pasak „Iano“, „Cardano“ kompanija, paaiškina, kad projektas yra „blockchain“ platforma su pažangiomis funkcijomis, kuria siekiama išspręsti daugelį kitų „blockchain“ tinklų, įskaitant „Ethereum“ (ETH), problemas..

Dabar pažiūrėkime, kaip gauti pirmuosius ADA žetonus, ir pradėkime prekybą.

„Cardano“ piniginės

Laikyti kriptografinę priemonę biržoje yra rizikinga. Dėl šios priežasties norėsite įsigyti saugią piniginę, palaikančią ADA, laikyti monetas, o ne prekiaujant.

„Daedalus“ piniginė šiuo metu yra vienintelė piniginė, oficialiai palaikanti „Cardano“. Pačių „Cardano“ komandos sukurtas „Daedalus“ yra atviro kodo darbalaukio piniginė. Būsimame „Daedalus“ plane numatyta pridėti „Android“ ir „iOS“ versijas bei palaikyti daugiau monetų, tokių kaip „Bitcoin“ ir „Ethereum“. Galų gale tai taps decentralizuotų programų, sukurtų „Cardano“ blokų grandinėje, programų parduotuve.

Norėdami gauti „Daedalus“ piniginę, eikite į jų Interneto svetainė ir atsisiųsti nemokamai. Nustatykite saugų autentifikavimą ir atkūrimo frazę. Kai piniginė sinchronizuosis su „Cardano“ blokų grandine, būsite pasirengę eiti.

Augant „Cardano“ rinkos daliai, gali būti, kad „Cardano“ papildys dar daugiau. „Nano S“ knyga, viena populiariausių aparatinės įrangos piniginių šiandien paskelbė apie planus pridėti „Cardano“, nors rašant šią datą nenurodyta.

Rinkoje yra daugybė kitų „Cardano“ piniginių, kurias sukūrė daugybė kompanijų. Kai kurie iš jų yra „ADA Lite“ piniginė, „Infinito“ piniginė, „Yoroi“ ir „Trezor“ piniginė. Geriausia, ką reikia padaryti, tai visada laikyti virtualias valiutas aparatinėse piniginėse. 

Kaip nusipirkti Cardano

Nors ADA žetonas nėra toks prieinamas kaip kiti dideli kapitalizacijos ženklai (ypač „Bitcoin“, „Ethereum“ ir „Bitcoin Cash“), vis tiek galite jį lengvai pasiekti. Geriausias būdas priklauso nuo to, ar norite nusipirkti (mokate už ADA su „Fiat“, pvz., USD ar EUR), ar jau turite kriptografiją ir ketinate prekiauti esamomis monetomis į „Cardano“.

Aš jau laikau kriptografiją

Jei jau esate investavę į kriptovaliutą ir norite prekiauti ar perkelti dalį savo portfelio į ADA, jums reikės biržos, kurioje būtų nurodytas ADA. Nors ne visos biržos palaiko „Cardano“ prekybą, tikrai yra nemažai didelės apimties mainų. Huobi ir Bittrex yra du pavyzdžiai, kaip ir didžiausia pasaulyje kripto birža, Binansas.

„Binance“ yra puiki vieta prekiauti kriptografija, nes jie siūlo prekybą tarp „Bitcoin“ ar „Ethereum“ beveik kiekviena moneta, apie kurią verta žinoti.

Jei dar neprisiregistravote, turėsite sukurti paskyrą.

„Binance“ yra viena iš geriausių platformų skaitmeninėms valiutoms įsigyti, nes tai yra viena didžiausių biržų rinkoje. Yra šimtai skirtingų prekybos porų, o „Cardano“ šioje biržoje turi didelį likvidumą. „Cardano“ galima iškeisti į „Binance“ į ADA / BNB, ADA / BTC, ADA / ETH, ADA / PAX, ADA / TUSD, ADA / USDC ir ADA / USDT. 

Ši kriptovaliutos birža užregistravo 698 mln. USD prekybos apimtį per pastarąsias 24 valandas, o tai rodo 9-ą pagal dydį prekybos apyvartą pagal „CoinMarketCap“ pateiktus duomenis..

binance registras

Registracija yra panašus procesas kaip ir bet kurioje kriptografijos platformoje. Įveskite savo duomenis, nustatykite saugos priemones ir autentifikavimą (norint užtikrinti didžiausią saugumą, visada rekomenduojamas dviejų veiksnių autentifikavimas) ir pateikite kelis KYC dokumentus.

Kai būsite prisijungę ir patvirtinsite savo sąskaitą, turėsite atlikti indėlį į „Binance“. Kadangi „Binance“ nesiūlo įsigyti kriptografinių programų su „Fiat“, turėsite pervesti kriptografiją į platformą. Geriausias yra „Bitcoin“ arba „Ethereum“, nes šias monetas galima lengvai iškeisti tiesiogiai į pasirinktą altcoiną. Jūs taip pat galite deponuoti altcoins, bet prieš įsigydami „Cardano“, juos reikės konvertuoti į tokią monetą kaip „Bitcoin“ arba „Ethereum“..

binance btc depozitas

„Binance“ suteiks jums adresą, kad galėtumėte išsiųsti bet kokią kriptografiją, kurią norite įnešti. Prieš siųsdami patikrinkite, ar adresas teisingas, ir atsiųskite tik nurodytą monetą. T. y., Jei jūs deponuojate „Bitcoin“, tuo adresu siųskite tik „Bitcoin“, nieko daugiau.

Atlikę indėlį į „Binance“ galite pradėti prekiauti.

Norėdami pradėti prekybą, antraštėje spustelėkite nuorodą „Exchange“. Jums bus pasiūlytos dvi parinktys: „Basic“ arba „Advanced“ rodinys. „Basic“ mainai yra rekomenduojami daugumai.

„kardano binance“ rinka

Kai būsite „Exchange“, viršuje dešinėje ieškokite „ADA“. Porų galite ieškoti su „Bitcoin“, „Ethereum“, „USD Tether“ ar „Binance Coin“ („Binance“ gimtoji kriptovaliuta)..

Kai būsite čia, turėsite keletą išsamių pasirinktos poros kainų diagramų. Po diagramomis turite galimybę pirkti ar parduoti ADA.

pirkti ada

Galite pasirinkti, kiek norite nusipirkti, ir operacija bus atlikta per kelias minutes. Taip pat turite galimybę iškeisti tam tikrą procentą savo „Binance“ piniginės į ADA (25%, 50%, 75% arba 100%) arba nustatyti „Stop-Limit“ pavedimą. „Stop-Limit“ pavedimas automatiškai įvykdys pirkimą ar pardavimą, kai moneta pasieks jūsų nurodytą kainą.

Neturiu jokios kriptografijos / noriu nusipirkti daugiau

Šiame etape labai nedaug biržų siūlo tiesiogines ADA-Fiat poras, todėl pradedantiesiems gali būti šiek tiek keblu pradėti prekiauti ADA.

„Binance“ taip pat išleido naują paslaugą, kuri leidžia įsigyti kai kurias kriptovaliutas naudojant kreditinę kortelę. Tai kažkas panašaus į tai, ką „Coinbase“ šiuo metu siūlo savo vartotojams.

Coinmama yra gelbėtojas investuotojams, norintiems patekti į kriptografiją per ADA. „Cardano“ yra viena iš 8 monetų, kurias galima įsigyti kredito ar debeto kortelėmis. Prisiregistravę ir baigę KYC procesą, „Coinmama“ vartotojai beveik 200 šalių gali akimirksniu nusipirkti kriptografiją su USD arba EUR..

coinmama ada

Alternatyva yra įsigyti tokią monetą kaip „Bitcoin“ ar „Ethereum“ mainais su „Fiat“ poromis, pvz Kraken arba Skystas. Turėdami BTC arba ETH, galite pervesti į „Binance“ ir pradėti prekiauti ADA.

Vartotojams labai svarbu įsigijus skaitmenines valiutas atsiimti lėšas iš biržos. Tai reiškia, kad kai vartotojas turi ADA žetonus, geriausia padaryti lėšas į asmeninę piniginę. Geriausia tai padaryti, be kita ko, visada naudoti aparatinę piniginę, tokią kaip „Ledger Nano S“ ir „Trezor“.

Apibendrinant

Rašant šį straipsnį „Cardano“ yra 13-oji pagal dydį skaitmeninė valiuta rinkoje, jos rinkos kapitalizacija siekia 1,34 mlrd. USD. Be to, kiekvieną ADA galima įsigyti už 0,0516 USD.

Kai daugiau mainų prideda ADA poras, o „Cardano“ platforma pateikia daugiau plėtros iniciatyvų, kaina gali vėl pasiekti 2018 m. Sausio aukštumas … ar net daugiau. Dabar puikus laikas investuoti į „Blockchain 3.0“.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me