Geriausios vietos įsigyti „Ripple“ 2020 m

Iš didžiausių kriptovaliutų pagal rinkos viršutinę ribą vienas ginčytiniausių yra XRP. Kripto žetonas, palaikantis „Ripple“ mokėjimo protokolą, atrodo, kad ištraukia lokius arba jaučius, o jų yra labai mažai. Kai kurie išreiškia susirūpinimą dėl „Ripple“ tinklo centralizavimo ir XRP naudingumo kaip simbolio, kitus labai jaudina bankų partnerystė, kurią pavyko pasiekti.

Kalbant griežtai skaičiais, XRP paskelbė antraštes rugsėjį kai nuleidusi vos 0,26 USD, ji vos per savaitę pakilo daugiau nei dvigubai. Tai pastebėjo dar ryškesnį laimėjimą per bulių bėgimą 2017 m. Pabaigoje, per mažiau nei mėnesį nuo mažiau nei 25 centų iki visų laikų aukščiausios vertės – 3,75 USD.

Nepriklausomai nuo jūsų požiūrio į „Ripple“ ir „XRP“, tai parodė galimybę per trumpą laiką investuotojams gauti reikšmingą pelną. Šiame vadove bus nurodytos geriausios vietos gauti XRP žetonus, kad nepraleistumėte kito smaigalio.

„XRP“ piniginės

Pirmiausia įsitikinkite, kad turite piniginę, galinčią saugoti XRP žetonus. Savo monetas galite laikyti mainų piniginėje. Bet taip elgtis rizikinga, nes jūs visiškai nevaldote savo žetonų ir esate maloningi biržos saugumo priemonėms..

Aparatinės piniginės, nors ir brangios, palyginti su programinės įrangos versija, yra vienos saugiausių ir saugiausių variantų. „Nano S“ knyga ilgą laiką buvo šios kategorijos lyderis ir siūlo palaikymą XRP. „Trezor Model T“ piniginė, Didžiosios knygos didžiausias konkurentas, dar ne tik.

knygos nano s

Skrudinta piniginė yra populiari alternatyva, prieinama „Windows“, „Mac“, „Android“ ir „iOS“. „Toast“ yra atviro kodo piniginė, sukurta „XRP“, kuri suteikia paprastą, nesudėtingą patirtį, tačiau palaiko kriptografinei piniginei būtiną saugumą..

Exarpy yra dar viena galimybė. Internetinę piniginę „Exarpy“ galima pasiekti iš bet kur. Sukurtas specialiai sąveikai su „Ripple“ tinklu, tai gali būti geras pasirinkimas, jei tikitės dažnai atlikti XRP operacijas. Tai apima nedidelį mokestį už operaciją.

Pasirinkę piniginę, pats laikas pirkti XRP! Dabar patikrinkime geriausias ten esančias vietas …

Changelly

„Changelly xrp“

Changelly yra labai paprasta, nesudėtinga kriptografinė birža, leidžianti vartotojams apsikeisti įvairiausiomis valiutomis.

Tiesa, yra daug geresnių variantų – galingesnių, saugesnių – jei norite tiesiog prekiauti. Tačiau didžiausia Changelly vertybė yra ta, kad ji teikia „Fiat“ vartus, bendradarbiaudama su mokėjimo procesoriumi „Simplex“. Tai leidžia jums įsigyti kelias valiutas su kredito kortele, įskaitant BTC, BCH, ETH, LTC ir XRP.

Galimybė atsiskaityti USD arba EUR daro „Changelly“ gerą pasirinkimą tiems, kurie nori įsigyti savo pirmąją kriptovaliutą. Tada vartotojai gali nusiųsti monetas į didesnę biržą, kai yra pasirengę pradėti prekybą.

Coinmama

coinmama xrp

Skirtingai nuo Changelly, Coinmama nėra mainai, o grynai vieta žmonėms įsigyti kriptovaliutą. Šiuo metu žmonės 188 šalyse gali nusipirkti vieną iš aštuonių monetų su kredito arba debeto kortele. Kartu su XRP „Coinmama“ šiuo metu siūlo BTC, ETH, BCH, LTC, ADA, QTUM ir ETC.

Norėdami naudoti „Coinmama“, turėsite atlikti prisiregistravimo ir patvirtinimo procesą, kuris yra greitas ir paprastas daugumai žmonių. Tada norint nusipirkti tereikia kreditinės / debetinės kortelės ir perkamų monetų piniginės adreso. Neskausmingas būdas norintiems daugiau investuoti į kriptografiją.

Kraken

kraken xrp

Kraken yra aukšto lygio mainai, kurie kiekvieną dieną išduoda dešimtis milijonų prekybos apimčių. Jie siūlo prekybos poras daugumai geriausių 10–15 kriptovaliutų, o banko depozito USD, EUR, JPY ir CAD atveju „Kraken“ leidžia vartotojams labai lengvai investuoti naujus pinigus į kriptografiją..

„Kraken“ nesiūlo kredito, debeto ar „PayPal“ indėlių, tik pavedimus, todėl jis netinka prekybininkams visur pasaulyje. Tačiau jei esate palaikomame regione, „Kraken“ yra vienas saugiausių ir patikimiausių būdų pradėti investuoti ir prekiauti XRP.

Binansas

xrp binance

Skirtingai nei kiti šio sąrašo įrašai, Binansas neturi „Fiat“ įmokos galimybės. Tai reiškia, kad jau turėsite turėti Bitcoin, Ethereum ar kitą valiutą, kad galėtumėte atlikti bet kokius sandorius. Tačiau jei tai nėra problema, „Binance“ yra bene geriausia valiuta, kurią galite naudoti šiandien.

Kaip didžiausia pasaulyje birža, „Binance“ siūlo aukščiausio lygio saugumą ir palaikymą. Jie taip pat turi beveik kiekvieną valiutą, apie kurią verta žinoti, ir pašalins arba sustabdys valiutas, kuriose rodomos raudonos vėliavos. Įrodyta, kad „Binance“ yra populiari ir XRP vartotojams 23,3% visos XRP prekybos apimties per pastarąsias 30 dienų (didžiausia nauda iš bet kokių mainų).

Galite pamatyti mūsų vadovą, kaip nusipirkti XRP žetonus Binansas, čia.

„Bitfinex“

bitfinex

Paleistas 2012 m, „Bitfinex“ yra viena iš seniausių kriptografinių mainų aplink ir šiandien išlieka viena didžiausių mainų kriptografinėje sferoje. Siūlo didžiulį kiekį prekybos porų ir leidžia vartotojams įsigyti daug monetų su USD, EUR, GBP arba JPY – įskaitant XRP.

„Bitfinex“ netinka pradedantiesiems prekybininkams, nes jiems reikia nemažo minimalaus sąskaitos balanso, taip pat mokesčio už neaktyvumą. Tačiau tai yra vienas iš profesionalių prekybininkų ar prekybininkų, norinčių įsigyti didelių pirkimų, rinkos lyderių. Rašydamas tai, „Bitfinex“ matė USD / XRP sandoriai viršija 1,2 mlrd. USD per 30 dienų – daugiausia bet kokių mainų.

Monetų bazė

„Coinbase“, viena didžiausių ir populiariausių biržų pasaulyje, paskelbė 2018 m. vasario mėn., kad tai leidžia vartotojams įsigyti XRP naudojant „Coinbase.com“ platformą. Tuo pačiu metu, po kelių savaičių, „Coinbase Pro“ taip pat pridėjo palaikymą XRP. 

Naudodamiesi šia platforma, vartotojai galės įsigyti trečią pagal dydį skaitmeninį turtą rinkoje pagal rinkos kapitalizaciją. Yra trys skirtingos prekybos poros, skirtos XRP prekybai „Coinbase“, įskaitant XRP / USD, XRP / EUR ir XRP / BTC. Remiantis „CoinMarketCap“ pateiktais duomenimis, bendra „XRP“ prekybos apimtis „Coinbase“ yra beveik 2,85%. 

„Coinbase“ yra labai patogi kriptovaliutų platforma, leidžianti asmenims ir investuotojams naudotis skaitmeniniu turtu per banko sąskaitas, „PayPal“, kreditines korteles ir kitus sprendimus. Tai labai teigiama, nes daugelis asmenų galėtų greitai ir paprastai įsigyti virtualią valiutą. 

Ši skaitmeninė valiutos keitykla niekada nėra patyrusi įsilaužimo ar išpuolio, dėl kurio vartotojai prarastų kriptovaliutas. Taigi asmenys ne tik turėtų galimybę lengvai įsigyti XRP, bet ir būtų tikri, kad jų lėšos yra saugios. 

Tarp kriptovaliutos platformos priimtų „fiat“ valiutų yra JAV doleris, euras ir Didžiosios Britanijos svaras.

Nori sužinoti daugiau?

Galite perskaityti visą „Ripple“ kainų prognozavimo straipsnį ir sužinoti, ko reikėtų, kad „Ripple XRP“ pasiektų 5 USD per visą mūsų suskirstymą. Taip pat galite pamatyti naujausias naujienas atlikdami paiešką svetainėje „Ripple“.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me