Geriausios DASH kriptovaliutų piniginės 2019 m Kaip apsaugoti DASH

„Dash“ yra vienas iš populiariausių skaitmeninių tinklų, kurio funkcijos yra panašios į „Bitcoin“, tačiau jos yra tobulesnės. Jis siūlo decentralizuotą valdymą, momentinius ir privačius sandorius. „Dash“ suteikia vartotojams laisvę pervesti pinigus į „Dash“ pinigines, kaip tik nori. Jei norite pasiimti puodelį kavos, sumokėti telefono sąskaitą ar padalyti čekį, tiesiog pasiekite „Dash“ piniginę ir tai galėsite padaryti bet kuriuo metu, bet kurioje pasaulio vietoje..

Prisijunkite prie kriptovaliutos ateities ir prekiaukite savo mėgstamomis monetomis, tokiomis kaip DASH Binansas!

Geriausia, kad DASH paslaugos yra pigios, tačiau kokybiškos. Jį visame pasaulyje pripažįsta privatūs asmenys ir įmonės. Kai kurie neįvykdyti požymiai, dėl kurių jis yra pageidaujamas mokėjimo būdas, yra maži mokesčiai ir momentinių operacijų laikas. Šis vadovas yra apie geriausias „Dash“ pinigines, kurias galite naudoti savo monetoms laikyti.

image3 4

Šaltinis: docs.dash.org

„Dash Core“ (rekomenduojama tarp „DASH“ piniginių)

„DASH Wallet“ svetainė: https://www.dash.org/

DASH piniginės tipas: Darbalaukis

Naudojimo paprastumas: Paprasta naudoti

Saugu: Labai saugu

Kaina: Laisvas

Jei ieškote puikios „Dash“ piniginės, „Dash Core“ yra viena iš apsvarstomų galimybių. Ši piniginė yra visavertis „P2P“ klientas, turintis tokias funkcijas kaip „InstantSend“, „PrivateSend“, taip pat valdymą ir masternodo valdymą. „Dash Core“ suteikia vartotojams galimybę visiškai kontroliuoti savo „Dash“ monetas ir lengvai patikrinti šaltinio kodą bei dvejetainius failus. Svarbu tai, kad jis atliekamas visiškai patikrinus, nereikia pasitikėti, ar operacijos įvyko efektyviai. „Dash Core“ yra saugiausia darbalaukio piniginė, tačiau tam reikia daug vietos diske.

„Dash“ buvo sukurtas siekiant išspręsti kitų kriptovaliutų problemas, pvz., Didesnius operacijų mokesčius ar ilgesnį apdorojimo laiką. Piniginė yra intuityvi ir saugi, todėl vartotojai gali visiškai kontroliuoti savo skaitmeninius pinigus. Jis tiesiogiai jungiasi prie „Dash“ tinklo, todėl tai reiškia labai saugų „Dash“ monetų siuntimo, priėmimo ir laikymo būdą. Išskirtinės savybės:

  • „Dash“ mokėjimų siuntimas ir gavimas per kelias sekundes tiek internetu, tiek neprisijungus;
  • Greitas atsiskaitymas atpažįstant veidą;
  • Paprasta atkūrimo frazė, kuri gali padėti susigrąžinti lėšas, jei nėra įrenginio;
  • Integruotas aparatinės įrangos šifravimas saugiai ir saugiai saugoti.

Apskritai „Dash Core“ piniginė yra atviro kodo ir nemokama, o tai reiškia, kad vartotojai už naudojimąsi nepatiria papildomų mokesčių ar išlaidų.

image4 4

Šaltinis: finder.com

„DASH Guarda“ piniginė 

„Guarda“ piniginės svetainė: https://guarda.co/

„Guarda“ piniginės tipas: Darbalaukis, mobilusis, žiniatinklio „Google Chrome“ plėtinys

Naudojimo paprastumas: Paprasta naudoti

Saugu: Saugu

Kaina: Laisvas

DASH vartotojai, norintys įdėti savo lėšas į kriptovaliutų rinką, gali tai padaryti žinodami, kad jų turtą galima tinkamai apsaugoti nuo įsilaužimų ir išpuolių. Naudodamiesi „Guarda DASH“ pinigine, vartotojai galės greitai ir paprastai laikyti, keisti, siųsti ir gauti DASH monetas.. 

„Guarda“ yra pripažinta daugiakriptinė, daugiaplatformė ir su laisvės atėmimu nesusijusi piniginė, leidžianti vartotojams susitvarkyti su savo virtualiomis valiutomis. Šiuo metu ši piniginė palaiko ne tik DASH, bet ir daugelį kitų skaitmeninių išteklių, įskaitant Binance Coin (BNB), Bitcoin (BTC), Litecoin (LTC), Ethereum (ETH), Ethereum Classic (ETC) ir Bitcoin Gold (BTG) ), tarp kitų. Šioje platformoje yra daugiau nei 40 skirtingų išteklių. 

Piniginę taip pat galima naudoti įvairiausiose platformose. Tai yra labai teigiama, nes tai padeda vartotojams tvarkyti savo skaitmeninį turtą per bet kurį įrenginį. „Guarda“ piniginę galima naudoti per svetainę, programą mobiliesiems, „Google Chrome“ plėtinį ar darbalaukį. 

Mainus paveikė daugybė išpuolių ir įsilaužimų, kurie per pastaruosius kelerius metus pakenkė jų reputacijai. Geriausias dalykas, kurį reikia padaryti DASH vartotojams, yra perkelti monetas nuo kriptografinių biržų. „Guarda“ leistų jiems ne tik valdyti savo lėšas, bet ir tvarkyti didžiąją dalį kito kriptografinio turto vienoje platformoje. 

Atominė piniginė

Atominė piniginė

Pristatyta 2018 m., „Atomic“ tapo populiari Dash piniginė siūlo daugybę funkcijų, puikią palaikymo paslaugą ir prieinamumą iš visų pagrindinių OS, įskaitant „iOS“ ir „Android“. 

„Atomic“ yra decentralizuota kelių valiutų programinės įrangos piniginė, leidžianti valdyti kaip DASH kaip BTC, ETH, XMR, LTC, XRP ir kitas populiariausias kriptovaliutas su 500 žetonų. Taigi, galite lengvai ir saugiai juos nusipirkti, iškeisti ir pakloti, nepalikdami programos. Be to, kai kurios funkcijos, pvz., Mainai, suteikia grąžinamąją išmoką už kiekvieną anonimiškai pakeistą turtą, jei prisijungiate prie piniginės lojalumo programos. 

Norėdami išplėsti savo DASH ar kitus portfelius, galite paprasčiausiai nusipirkti kriptografiją piniginės viduje. Jis palaiko 17 vietinių „Fiat“ valiutų banko korteles su USD, BVP, EUR, RUB, JPN ir kt. Visame pasaulyje. Norėdami gauti pasyvių kriptografinių pajamų, galite patikrinti decentralizuotą akcijų paketą, kuris jau turėjo 10 populiarių „PoS“ išteklių. MN yra 5–23%, priklausomai nuo kiekvieno turto. 

Galiausiai, „Atomic Wallet“ yra saugi ir patikima programa, kurią vertina daugiau nei 500 000 vartotojų visame pasaulyje. Jūsų privatūs raktai yra užšifruoti jūsų prietaise ir tik jūs patys visiškai kontroliuojate juos ir savo lėšas. Be to, jis yra anonimiškas, nes norint pradėti naudoti piniginę su pagrindinėmis funkcijomis, nereikia patikrinti, atlikti KYC ar paskyros. Galų gale, „Atomic“ klientų aptarnavimas visada yra jūsų paslaugoms ir yra pasirengęs suteikti naudingą ir greitą atsakymą 24/7.

„Coinomi DASH“ piniginė

„DASH Wallet“ svetainė: https://coinomi.com/

DASH piniginės tipas: Mobilusis

Naudojimo paprastumas: Paprasta naudoti

Saugu: Vidutinis

Kaina: Laisvas

„Coinomi“ yra viena geriausių „Dash“ piniginių, idealiai tinkanti saugoti daug valiutų. Piniginėje nėra KYC biurokratijos, o tai reiškia, kad galite bet kada naudotis savo lėšomis be jokių apribojimų. Nėra IP susiejimo, operacijų stebėjimo ir tapatybės susiejimo.

Slėpdami savo IP, piniginės serveriai paverčia vartotojų užklausas anoniminiais, kad jie galėtų nesijaudindami atlikti operacijas. Be to, vartotojai turi galimybę akimirksniu ir privačiai atlikti kryžminio altkoino konversiją piniginėje. Tai įmanoma integravus strateginius mainų partnerius, tokius kaip „Changelly“ ir „ShapeShift“.

Kalbant apie saugumą, piniginė naudoja „Hierarchical Deterministic Wallet“ (BIP44) protokolą, kuris leidžia išlaikyti viską prieinamą ir saugią, turint vieną stiprią slaptafrazę, kuriai reikalinga tik vienkartinė atsarginė kopija..

Vis dėlto piniginė neprisijungia tiesiai prie „Dash“ tinklo, todėl vartotojai turi pasitikėti tiekėjo serveriu, kad užtikrintų mokėjimų siuntimą ar priėmimą. Vartotojams taip pat patartina įsitikinti, kad atsisiuntimo metu piniginėje nėra kenksmingo kodo, kuris gali pakenkti įrenginio vientisumui. Svarbu pažymėti, kad „Coinomi“ visada kuria naujoves ir piniginė idealiai tinka tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems kriptografijos vartotojams.

6 vaizdas

Šaltinis: unfashed.com

„Jaxx Liberty DASH“ piniginė

„DASH Wallet“ svetainė: https://jaxx.io/support.html

DASH piniginės tipas: Stalinis / mobilusis

Naudojimo paprastumas: Paprasta naudoti

Saugu: Labai saugu

Kaina: Laisvas

„Jaxx“ yra viena iš puikiausių „Dash“ piniginių, idealiai tinkanti šifravimo vartotojams, kurie norėtų kelių monetų įrenginio, kuris būtų naudojamas tiek darbalaukyje, tiek mobiliajame telefone. „Jaxx Liberty“ piniginė yra Dešimtinė, Kanadoje įsikūrusi įmonė. Šiuo metu joje telpa daugiau nei dešimt kriptovaliutų, ir sąrašas vis auga. Naudodami šią piniginę, „Dash“ monetų turėtojai gali lengvai atkurti savo lėšas naudodami 12 žodžių atsarginį pradinį raktą.

Geriausia, kad „Jaxx“ leidžia vartotojams bet kuriuo metu valdyti asmeninius raktus ir eksportuoti ar importuoti raktus. Piniginėje yra aktyvi kūrėjų bendruomenė, suteikianti jai lengvai naudojamą sąsają. Su „ShapeShift“ integracija vartotojai gali lengvai konvertuoti kriptovaliutas piniginėje.

Nors „Jaxx“ nepalaiko „DASH InstantSend“ ar „PrivateSend“ funkcijų, ji gerai veikia su įvairiomis operacinėmis sistemomis, skirtomis tiek staliniams, tiek mobiliesiems įrenginiams. „Linux“, „Windows“ ir „Mac“ vartotojai gali naudoti piniginę taip pat, kaip ir tie, kurie naudoja „Android“ ir „iOS“ turinčius įrenginius. Naršyklės plėtinių vartotojams piniginė suderinama su „Chrome“ ir „Firefox“.

Tačiau ši piniginė turi du pagrindinius trūkumus; turite pasitikėti pardavėjo serveriu siunčiant ar gaunant mokėjimus. Taip pat turite būti tikri, kad atsisiuntimo metu piniginėje nėra kenkėjiško kodo.

vaizdas1 8

Šaltinis: toshitimes.com

TREZORAS

„DASH Wallet“ svetainė: https://trezor.io/

DASH piniginės tipas: Aparatinė įranga

Naudojimo paprastumas: Vidutinis

Saugu: Labai saugu

Kaina: Mokama

„Trezor“ yra pripažinta įmonė, kurianti atvirojo kodo aparatinės pinigines, turinčias tiesioginę prieigą prie P2P tinklo. Piniginės architektūra leidžia saugoti kriptografinius asmeninius raktus ir atlikti saugias operacijas, neatskleidžiant privačių vartotojų raktų. Todėl vartotojai visiškai kontroliuoja savo DASH monetas. Jis siūlo paprastą mokėjimo patikrinimą, o tai reiškia, kad vartotojai gali su minimaliu pasitikėjimu patvirtinti, ar mokėjimai buvo išsiųsti, ar gauti.

2013 m. Čekijos „SatoshiLabs“ sukurta „Trezor“ piniginė yra tvirtas ir patvarus nešiojamas prietaisas su plastikiniu ir aliuminio korpusu. Dėl estetinių variantų piniginė yra trijų spalvų – juoda, balta ir pilka. Be to, jo OLED ekranas leidžia vartotojams aiškiai matyti tiek 9 skaitmenų kodą, tiek 24 žodžių slaptafrazę. Todėl vartotojai gali saugoti savo lėšas neprisijungus veikiančioje aplinkoje.

„Trezor“ yra kelių valiutų piniginė ir palaiko įvairias pagrindines kriptovaliutas, įskaitant „Bitcoin“, „Ethereum“, „Ethereum Classic“, „DASH“, „Litecoin“ ir „Zcash“. Nors „Trezor“ piniginė nepalaiko „InstantSend“ ar „PrivateSend“ funkcijos, ji yra labai gerbiama, todėl yra viena iš geriausių DASH piniginių, į kurias reikia atsižvelgti.

image5 1

Šaltinis: tokenclub.co

„Nano S“ knyga

„DASH Wallet“ svetainė: https://www.ledger.com/products/ledger-nano-s

DASH piniginės tipas: Aparatinė įranga

Naudojimo paprastumas: Lengva

Saugu: Labai saugu

Kaina: Mokama

Be „Trezor“ piniginės, reikia apsvarstyti ir kitą „Ledger Nano S“, kuri yra populiariausia aparatinės įrangos piniginė rinkoje. Ši piniginė tinka vartotojams, kurie prekiauja didžiuliais DASH monetų kiekiais. Tai leidžia jiems saugiai laikyti savo DASH monetas šalia kitų skaitmeninių monetų ir žetonų. „Nano S“ yra kelių valiutų piniginė.

Norėdami pradėti, piniginė pirmą kartą vartotojams pateikia perfrazę, kurią jie naudoja kurdami atskirus asmeninius raktus. Kadangi vartotojai turi savo asmeninius raktus, piniginė yra tokia saugi, kad net gali ją naudoti nulaužtame įrenginyje. Norėdami naudoti piniginę DASH siųsti kitais adresais, vartotojai turi prijungti piniginę prie internetinės knygos piniginės versijos.

Mažas OLED ekranas leidžia vartotojams kontroliuoti savo operacijas. Apskritai, ją gana lengva naudoti net pradedantiesiems, o piniginė yra labai gerbiama ir suderinama su žiniatinkliu. Jame yra tik du mygtukai, kad būtų lengva valdyti. Sąranka yra lengva ir trunka maždaug 3 minutes. Kai piniginė bus nustatyta, vartotojai turės įdiegti „Ledger Live“ – darbalaukio programą, leidžiančią vartotojams prisijungti prie įrenginio, kad galėtų siųsti ar gauti mokėjimus..

image2 6

Šaltinis: captainaltcoin.com

IŠEIDIMAS

Piniginės svetainė: https://www.exodus.io/

Piniginės tipas: Darbalaukis

Naudojimo paprastumas: Lengva

Saugu: Labai saugu

Kaina: Laisvas

„Exodus“ yra tinkama kelių monetų piniginė su įmontuotomis mainų funkcijomis. Piniginė suteikia visišką jūsų operacijų duomenų ir privačių raktų šifravimą, todėl jūs esate vienintelis asmuo, turintis prieigą prie jūsų lėšų. Nėra paskyrų, nėra dalijimosi informacija ir nėra trečiųjų šalių serverių. Šis darbalaukio įrenginys suderinamas su „Windows“, „Linux“ ir „Mac“ operacinėmis sistemomis – tai yra patraukli galimybė tarp „Dash“ piniginių.

Pirmas dalykas, kurį daugelis žmonių mėgsta „Exodus“ piniginėje, yra tai, kad juo naudotis yra labai paprasta. Vartotojui, kuris tik pradeda ir galbūt siunčia ar gauna pirmą kartą, svarbu išmokti pagrindinius veiksmus. Tam reikalingas įrenginys su vartotojo sąsaja, kurį lengva suprasti ir valdyti.

„Exodus“ yra su gražia vartotojo sąsaja, kuri suteikia vartotojams išsamią jų portfelio informaciją. Geriausia, kad norint gauti piniginę, vartotojams nereikia skirtis nuo pinigų – ji yra visiškai nemokama ir ją bet kada galima lengvai atsisiųsti. Be DASH, piniginė palaiko kitas pagrindines kriptovaliutas, įskaitant „Bitcoin“, „Ethereum“, „Litecoin“ ir kt. „Exodus“ buvo pirmoji piniginė, integravusi „ShapeShift“, kad įrenginyje būtų lengva keistis kriptovaliutomis. Ši funkcija suteikia vartotojams galimybę per kelias sekundes saugiai konvertuoti monetas.

Paskutinės mintys

Kripto erdvė vystosi, o skaitmeninės piniginės pasirinkimą įtakoja daugybė veiksnių. Laimei, DASH jau yra subrendęs, ir vartotojai turi pakankamai galimybių rinktis iš „Dash“ piniginių. Aparatinės piniginės, tokios kaip „Trezor“ ar „Ledger Nano S“, idealiai tinka vartotojams, kurie ilgą laiką norėtų laikyti didelius DASH kiekius. Aparatinės piniginės, nors ir šiek tiek brangios, suteikia saugią ir saugią saugyklą.

Dėl turintiems nedidelius DASH kiekius tik trumpam, būtų idėja mobiliosios piniginės, tokios kaip „Coinomi“l. Tokios piniginės yra saugios ir saugios, tačiau gali sukelti problemų, jei sugadinsite ar pamestumėte telefoną.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me