Geriausios 2019 m. „Ethereum Classic“ (ETC) piniginės | Kokios saugiausios piniginės ETC

„Ethereum Classic“ atsirado dėl kietos šakutės iš originalios „Ethereum“ blokų grandinės. Kaip ir „Ethereum“, taip pat jis turi vietinį žetoną, pavadintą „Ether“, bet su ETC žymekliu. Daugiau informacijos apie ETC rasite čia.

Prisijunkite prie kriptovaliutos ateities ir prekiaukite savo mėgstamomis monetomis Binansas!

Šiuo metu jis yra tarp 20 geriausių kriptovaliutų ir, nors gali neturėti tiek daug saugojimo galimybių kaip ETH atitikmuo, ji turi keletą piniginių, kurios yra rinkoje. Žemiau yra mūsų sąrašas, kuriame yra geriausios ETC piniginės, kurias galite naudoti savo „Ethereum Classic“ saugoti.

Didžioji knyga „Nano Ethereum Classic“

Šaltinis: tokenclub.co

1. Didžioji knyga „Nano S“

Piniginės svetainė:  https://www.ledger.com/products/ledger-nano-s

Piniginės tipas:  Aparatinė įranga, daugiavaliuta, suderinama su „Windows“, MAC, „Linux“

Lengva naudoti:  Sunku

Seifas:  Padidėjęs saugumas

Kaina: Mokama

„Ledger Nano S“ yra viena iš labiausiai vertinamų aparatinės įrangos piniginių, nes joje įdiegtos geriausios „Ethereum Classic“ saugojimo apsaugos priemonės. Piniginė gali prisijungti prie bet kurio įrenginio, turinčio USB prievadą ir be „Ethereum Classic“ palaikančių šimtus kriptovaliutų, tokių kaip „Bitcoin“, „Litecoin“ ir „Ethereum“..

Į USB panašiame įrenginyje yra OLED ekranas, kuriame galite patikrinti išsamią operacijos informaciją paspausdami mygtukus.

Saugumas yra tai, kas daro knygą viena geriausių „Ethereum Classic“ piniginių. Atsarginė duomenų bazė, dviejų veiksnių autentifikavimas, apsaugotas PIN kodas yra vieni iš įdiegimo būdų, kurie daro šį įrenginį itin saugų.

„Trezor Ethereum Classic“

Šaltinis: toshitimes.com

2. „Guarda Ethereum Classic“ piniginė

„Guarda“ piniginės svetainė:  https://guarda.co/

Piniginės tipas: mobilusis, darbalaukis, žiniatinklis, „Chrome“ plėtinys

Lengva naudoti: lengva

Seifas: saugus

Kaina: nemokama

„Guarda“ yra ne laisvės atėmimo kriptovaliutų piniginė, leidžianti vartotojams laikyti, laikyti, siųsti ir gauti skaitmenines valiutas. „Ethereum Classic“ (ETC) vartotojai galės tvarkyti šį skaitmeninį turtą ir valdyti daugybę kitų kriptovaliutų. Kai kurie iš jų yra „Bitcoin“ (BTC), „Ethereum“ (ETH), „Litecoin“ (LTC), „Bitcoin Cash“ (BCH), „Binance Moneta“ (BNB) ir daugelis kitų. 

Kadangi „Guarda“ piniginė siūlo „Ethereum Classic“ vartotojams galimybę tvarkyti daugelį monetų per tą pačią sąsają, ji taip pat teikia daugiaplatformį sprendimą asmenims, norintiems prekiauti skaitmenine valiuta per įvairias platformas, įskaitant žiniatinklį, darbalaukį, „Google Chrome“ plėtinį ir mobilusis. 

„Guarda“ pastaruosius metus dirbo siekdama pasiūlyti sprendimus kriptovaliutų investuotojams, norintiems greitai ir lengvai tvarkyti ir valdyti savo skaitmenines valiutas. „Ethereum Classic“ svetainėje „Guarda“ buvo vadinama oficialia „Android“ pinigine. 

Vienas iš klientų J.J. Palmeris pakomentavo:

„Aš esu ETC vartotojas, sužinojau„ Guarda “programą oficialiame ir pan. Patinka sąsaja ir mintis, kad įrenginyje liktų privatus raktas “.

Taip pat verta atkreipti dėmesį į tai, kad „Guarda“ turi apie 84% teigiamos reputacijos „Trustpilot“. Blogi atsiliepimai sudaro tik 9% visų atsiliepimų. Dauguma vartotojų tvirtina, kad „Guarda“ siūlo ne tik kelių platformų ir daugelio turimų kriptovaliutų piniginę, bet ir puikų klientų palaikymą, veikiantį visą parą. 

3. Atominė piniginė

Atominė piniginė

Vienas iš geriausių galimybių išsaugoti savo ETC gali būti Atominė piniginė. Tai su laisvės atėmimu nesusijusi programinės įrangos piniginė, turinti patogią sąsają ir palaikanti daugiau nei 40 atskirų blokinių grandinių ir 500 žetonų, įskaitant visus ERC-20 žetonus. Įkurta 2018 m., „Atomic“ sulaukė didelio populiarumo tarp 500 000 vartotojų visose pagrindinėse darbalaukio platformose, „Android“ ir „iOS“, siūlanti išskirtinę paslaugą ir platų funkcijų spektrą.. 

Visų pirma, be to, kad siunčiate ir gaunate savo ETC, BTC, ETH, LTC, XRP, XMR, ZIL ar kitą jūsų pasirinktą kriptografiją, galite lengvai keistis, pirkti ir kaupti skaitmeninius išteklius piniginėje. Be to, už kiekvieną tiesioginį ir anoniminį mainą (daugiau nei 60 kriptografinių porų) gausite grynųjų pinigų, prisijungusių prie „Atomic“ narystės programos. 

Negana to, dabar galima įsigyti 19 didžiausių skaitmeninių išteklių, naudojant banko kortelę su 17 vietinių valiutų, įskaitant USD, EUR, GDP, RUB, AUD ir kt. Be to, „Atomic“ siūlo savo vartotojams atlygį už decentralizuotą akcijų paketą su 5 -23% balandis 10 PoS, pvz., XTZ, ATOM, ZIL, KMD ir kt., Ir netrukus ICX, DOT ir ADA.

Galiausiai, norėdami naudoti „Atomic Wallet“, galite likti anonimi, nes nereikia patvirtinimo, paskyros kūrimo ir KYC. Garantuojama, kad jūsų ETC ir bet koks kitas turtas bus saugus, nes niekas, išskyrus jus, neperžiūri savo lėšų naudodamasis privačiais raktais, užšifruotais tik jūsų įrenginyje. Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas, jei kada nors kyla kokių nors problemų su programa, susisiekite su puikia palaikymo tarnyba, kuri yra pasirengusi visą parą ir visą parą teikti nuoseklų ir greitą atsakymą.

4. TREZORAS  

Piniginės svetainė:  https://trezor.io/

Piniginės tipas:  Aparatinė įranga, daugiavaliuta, suderinama su „Windows“, MAC, „Linux“

Lengva naudoti:  Sunku

Seifas: Padidėjęs saugumas

Kaina: Mokama

„TREZOR“ yra dar viena aparatinė piniginė, pasižyminti įspūdingomis saugumo charakteristikomis ir suderinama su įvairiomis kriptomis. Įrenginys atrodo kitaip nei USB, tačiau jis yra mažas, nešiojamas, jame yra įmontuotas ekranas ir fiziniai mygtukai operacijoms patvirtinti..

Be ETC, taip pat galite laikyti „Ethereum“, „Bitcoin“ (BTC), „Bitcoin Cash“ (BCH), „Litecoin“ (LTC), „Dash“ (DASH) ir dar daugiau. Norėdami pasiekti įrenginį, turite įvesti PIN kodą, o pirmą kartą įvedus piniginę bus sukurta 24 žodžių atkūrimo pradžia. Ši „Ethereum Classic“ piniginė yra viena geriausių ir saugiausių laikymo galimybių rinkoje.

Programėlės, kurias galima įdiegti piniginėje, yra „TREZOR“ piniginė, grybiena ir „Multibit HD“.

Piniginė suderinama su „Windows“ (7 ir naujesnė versija), OS X (10.8 ir naujesnė versija), „Linux“ ir „Android“ įrenginiais..

image6 4

Šaltinis: finder.com

5. „Coinomi“

Piniginės svetainė: https://www.coinomi.com/en/

Piniginės tipas: Daugkartinė valiuta, suderinama su mobiliąja ir darbalaukio sistema

Lengva naudoti: intuityvi GUI

Seifas: Aukštas

Kaina: Laisvas

„Coinomi“ piniginė yra populiari mobilioji piniginė, leidžianti vartotojams vienoje vietoje laikyti daugybę kriptografinių įrenginių. Programa palaiko „Ethereum Classic“, „Ethereum“, „Bitcoin“, „Bitcoin Cash“ ir dar 200 žetonų. Taip pat išleista darbalaukio versija.

„Coinomi“ yra HD piniginė, kurioje naudojami specialūs algoritmai, kad būtų sukurta lengva pradinė frazė, kad galėtumėte sukurti atsarginę savo paskyros kopiją. HD piniginės taip pat sugeneruoja naujus kiekvienos operacijos adresus, o tai apsunkina operacijų serijų stebėjimą vienu adresu. „Coinomi“ serveriai taip pat anonimizuoja IP adresus.

Registracijos procesui nereikia jokios informacijos. „Shape Shift“ integracija leidžia vartotojams atlikti mokėjimus keliose grandinėse ir iš piniginės siųsti monetas kitais adresais.

Patikėkite piniginę, skirtą „Ethereum Classic“

Šaltinis: bitcoinexchangeguide.com

6. Pasitikėkite pinigine

Piniginės svetainė: https://trustwallet.com/

Piniginės tipas: Mobilioji piniginė, „Android“ ir „iOS“.

Lengva naudoti:  Draugiškas vartotojui

Seifas: Žemas

Kaina: Laisvas

„Trust“ piniginė yra paprasta ir patogu naudotis mobiliojo telefono pinigine. Ši ETC šifravimo piniginė palaiko „Ethereum Classic“, „Ethereum“ ir „Ethereum“ pagrindu veikiančius ERC20 žetonus ir ERC223 žetonus. Trūkumas yra tas, kad joks Bitcoin nepalaikomas. Programa suderinama su „Android“ ir „iOS“ įrenginiais.

Be „Ethereum Classic“ (ETC), taip pat galite palaikyti „Callisto“ (CLO) ir daugiau nei 30 000 „ERC20“ žetonų, tokių kaip „OmiseGO“, „Qtum“, „Kyber Network“, EOS, BAT, „TenXPay“ ir „Augur“..

Registracijos ar asmeninės informacijos nereikia. Piniginė leidžia „Android“ vartotojams pirkti ETH per „Coinbase“, „Shapeshift“ ar „Changelly“.

Sąveiką su „dApps“ taip pat galima atlikti tiesiogiai iš programos, o piniginė gali būti naudojama kaip „Web3“ naršyklė. Sąrankos metu sukuriama atsarginė pradinė medžiaga, kuri leidžia vartotojams atkurti pinigines greičiau nei per 30 sekundžių.

image2 5

Šaltinis: captainaltcoin.com

7. „Ethereum Classic“ išėjimas

Piniginės svetainė:  https://www.exodus.io/

Piniginės tipas:  Stalinė piniginė, daugiavaliuta, suderinama su „Windows“, „Mac OS“ ir „Linux“

Lengva naudoti:  Lengva sąsaja

Seifas:  Vidutinis

Kaina: Laisvas

„Exodus“ yra kriptovaliutų piniginė staliniams kompiuteriams, palaikanti ETC saugojimą ir valdymą. Be to, jis naudoja apie 30 žetonų ir altcoins, įskaitant Ethereum, Bitcoin, Litecoin, Dash, Zcash ir EOS.

„Exodus“ yra viena geriausių ETC piniginių naujiems prekybininkams, kurie ieško patogios naudoti sąsajos, kurioje būtų gerai suprojektuotos funkcijos ir diagramų įrankiai. Tai taip pat apima „ShapeShift“ integraciją, leidžiančią keistis piniginėje.

Visas šifravimo turinys yra užšifruotas ir saugomas tiesiai jūsų įrenginyje, o tai reiškia, kad jūs išlaikote savo lėšų kontrolę. Yra atsarginė sistema, o el. Laiškas su saugia nuoroda bus išsiųstas, kad be sėklos vėl suaktyvintų piniginę. Nuoroda yra apsaugota 12 žodžių pradžios ir raktu.

„Guarda“ piniginė „Ethereum Classic“

Šaltinis: coindoo.com

8. „Guarda“, skirta „Ethereum Classic“

Piniginės svetainė:  https://guarda.co/

Piniginės tipas:  Daugiavaliuta, daugiaplatformė

Lengva naudoti:  Intuityvi sąsaja

Seifas: Vidutinis

Kaina: Laisvas

„Guarda“ yra kriptovaliutų piniginė, kurią galima naudoti naudojant žiniatinklio, mobiliojo ir darbalaukio programas visose pagrindinėse operacinėse sistemose („Android“, „iOS“, „Windows“, „Linux“, „MacOS“, „Chrome“ plėtiniuose). Ši „Ethereum Classic“ piniginė taip pat palaiko monetas ir žetonus, tokius kaip „Bitcoin“, „Ethereum“ (ir ERC20 žetonai), „Zcash“, „Ripple“, „DASH“, „EOS“, „Monero“ ir kt. Jo patikimumas ir suderinamumas su platforma daro šį vieną iš „Ethereum Classic“ piniginių lažybų universaliems prekybininkams.

Šios piniginės pranašumas yra tas, kad „Guarda“ neįrašo jokios slaptos asmeninės informacijos, asmeninių raktų ar piniginės duomenų. Asmeniniai raktai laikomi įrenginio atmintyje, o atsijungus nuo piniginės ji automatiškai ištrinama.

Vartotojai gali siųsti ir gauti valiutas, naudoti įmontuotą valiutos keitimą, patikrinti operacijų istoriją, pirkti pirkdami „fiat“ valiuta, taip pat importuoti ir eksportuoti asmeninius raktus. Taip pat yra atsarginės kopijos funkcija.

Registracijos, apribojimų ar kompleksinių patikrinimo procedūrų nereikia. Jo vartotojo sąsaja lengva naudotis visose platformose, kuriose yra visos jos funkcijos.

Santrauka

Nors nėra tiek daug „Ethereum Classic“ palaikančių piniginių, palyginti su „Ethereum“, galite rasti daugybę variantų. Atsižvelgiant į jūsų prekybos poreikius, sistemos suderinamumą, saugumo priemones ir sąsajos naudojimą, yra įvairių ETC piniginių, kurios idealiai tinka šiai monetai laikyti.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me