6 populiariausi NEO projektai

NEO projektas neseniai sukėlė nemenką šurmulį aplink jį, ypač todėl, kad jis buvo pripažintas vienu didžiausių „Ethereum“ konkurentų. Investuotojai iš viso pasaulio taip pat parodė didelį susidomėjimą daugeliu šioje platformoje sukurtų projektų.

Savo straipsnyje aptarsime 6 perspektyviausius projektus, kurie buvo sukurti NEO platformoje.

  1. Ontologija

Ontologija yra vieša platforma, skirta palaikyti daugybę „blockchain“ ar tradicinių IT projektų. Jis įgyvendina protokolų rinkinį, leidžiantį pritaikyti įvairias funkcijas. Svarbiausi tokių funkcijų pavyzdžiai yra skaitmeninių tapatybių autentifikavimas, skirtingų operacijų autorizavimas ir keitimasis duomenimis.

Pagrindinis ontologijos platformos tikslas yra sukurti „pasitikėjimo ekosistemą“, leidžiančią jos vartotojams plėtoti savo verslo operacijas.

Ontologija subūrė didelę ir talentingą komandą, turinčią daug šifravimo patirties ir žinių. Projektas turi daug bendro su NEO. Pavyzdžiui, abu projektai turi bendrą steigėją – Kinijos technologijų plėtros įmonę „Onchain“. Da Hong Fei, NEO įkūrėjas, taip pat yra „Onchain“ generalinis direktorius. Jun Ji Ji, dar vienas „Onchain“ įkūrėjų, taip pat yra vienas iš ontologijos įkūrėjų.

Po to, kai „Ontology“ 2018 m. Kovo mėn. Baigė savo aerodromą, kur nemokamai išplatino 20 milijonų žetonų, ženklo kaina išaugo kartu su bendru projekto viešumu..

Ontologija turi ambicingą planą, ir iki šiol ji pasiekė etapą po etapo gana sparčiai progresuodama. Tvirtai komandai palaikant šį projektą, palaikant „Onchain“ ir NEO bendruomenei, taip pat turint reikšmingą partnerių sąrašą, „Ontology“ šiuo metu eina aiškia sėkmės trajektorija..

2. Ontologija

Ir NEO, ir ontologija turi bendradarbiauja siekiant sukurti atvirą kelių grandinių platformą, kuri būtų naudinga naujos kartos interneto ateičiai. Šie du „blockchain“ tinklai ir projektai dirbs kartu, kad būtų naudojami sąveikos protokolai. Tokiu būdu NEO sutelks dėmesį į protokolo ir komponentų kūrimą, o ontologija – į ateitį orientuotą decentralizuotą tapatybės sistemą. 

Apie tai Ontologijos įkūrėjas Li Jun pakomentavo:

„Sukurdami atvirą ir pasaulinę kelių grandinių sistemą, NEO ir ontologija skatins skirtingų grandinių vertės mainus, taip pat verslo bendradarbiavimą, kad būtų sukurta pagrindinė naujos kartos interneto infrastruktūra.“

Jis taip pat paminėjo, kad jie tobulintų savo technologijas ir bendruomenę, kad realiuoju laiku galėtų naudotis „blockchain“ technologijos naudojimo atvejais. 

Ontologija (ONT) yra 25-oji pagal dydį kriptovaliuta rinkoje ir šiuo metu ja prekiaujama labai arti 20-osios didžiausios NEO. Kiekvieną ONT monetą galima įsigyti už 0,76 USD, o jos rinkos kapitalizacija yra 405 milijonai USD.

  1. NASH – (buvusi NEX birža)

Tai projektas, sukėlęs daug ažiotažo NEO bendruomenėje. NEX biržą Ziono miesto (CoZ) komanda sukūrė ne tik tvarkyti paprastus pirkimo-pardavimo sandorius, bet ir sudėtingesnius sandorius.

Pagrindinis šios platformos tikslas yra suderinti centralizuotų mainų greitį ir patogumą su decentralizuotų mainų teikiamais pranašumais..

Mainai turi ne grandinės derinimo variklį. Naudojant šį modelį, užsakymai bus pasirašyti ir išsiųsti iš įvairių vartotojų adresų, suderinti ir pasirašyti ne tinkle. Vėliau užsakymas bus grąžintas į sąskaitas „blockchain“. Tai leidžia NEX pasiekti greitį, kurį turi centralizuoti mainai, taip pat palaikyti decentralizuotą vartotojo abonemento modelį.

NEX suvokia galimus interesų konfliktus, kurie gali kilti dėl sandorių ne grandinėje. Norėdami to išvengti, visos grandinės nesusijusios rungtynės veiks pagal viešai stebimą algoritmą. Tai leidžia visiems patikrinti, ar mainai naudojami sąžiningai.

NEX

Nors mes rašėme apie NEX, kriptovaliutų keitimas yra dabar paskambino „Nash Exchange“. Šią platformą įkūrė Fabio Canesinas ir jos tikslas buvo pasiūlyti paskirstytą finansavimą masinei auditorijai. 

Bendrovė mano, kad jų tikslą galima pasiekti siūlydami saugią ir patogią šifravimo patirtį. 

Nepaisant to, kad NEX pasikeitė į „Nash“, su šiuo projektu susijęs skaitmeninis turtas tebėra vadinamas „NEX“. Jų naujojo logotipo dizainas siekė parodyti „judėjimą, greitį ir prieinamumą“. 

Šis prekės ženklo keitimo pavadinimas įvyko 2019 m. Pradžioje ir buvo informuotas per bendrovės paskelbtą ketvirtinę ataskaitą. 

Canesinas paaiškino, kad mainuose taip pat bus įdiegta „visiškai su laisvės atėmimu nesusijusi“ sistema, kuri naudoja žinias be žinių, valdydama vartotojo raktus, neturėdama būtino žinių apie pačius raktus. Tuo pat metu birža taip pat pristatė tarpšakinę prekybą, kuri leistų vartotojams greitai ir lengvai keistis įvairiais skaitmeniniais ištekliais. 

Kai kurios „Nash“ siūlomos skaitmeninės valiutos yra „Ethereum“ (ETH), „NEO“ ir „USD Coin“ (USDC). Be to, prekybos poros bus skirtingose ​​rinkose, tokiose kaip NEO, GAS, Ethereum Classic (ETC), USDC, Basic Attention Token (BAT), OmiseGO (OMG), 0x (ZRX), PHX, NOS, AVA, GUARD ir taip pat LX, be kitų. 

Šios platformos tikslas yra sukurti sistemą, kuri sugebėtų valdyti visą prekybos apimtį ir vartotojams suteikti „tikrai teisingo“ derinimo variklio pranašumus.. 

  1. „DeepBrain“

„DeepBrain“ grandinė yra decentralizuota neuroninė platforma, kuri buvo pastatyta ant NEO blokų grandinės. Pagrindinis jo tikslas yra tiekti intelektinės nuosavybės skaičiavimo galią dirbtinio intelekto įmonėms.

Projektų dokumente tiksliai aprašoma, kad platformos tikslas yra pasiūlyti „pigų, privačią, lanksčią, saugią ir decentralizuotą dirbtinio intelekto skaičiavimo platformą dirbtinio intelekto produktams“.

AI

Šiandienos AI kompanijos turi „išmokyti“ savo kompiuterius apdoroti, kaip jie atlieka neuroninio tinklo skaičiavimus. Tai yra sunki procedūra, reikalaujanti daug laiko ir išteklių, norint sukurti reikiamus intelekto algoritmus.

„DeepBrain“ žymiai sumažina šias skaičiavimo išlaidas. Naudojant unikalų platformos verslo modelį, kiekvienas mazgas gauna 70% pajamų iš kasybos ir 30% iš mokesčių, kuriuos moka įmonės, norinčios apmokyti dirbtinio intelekto kompiuterius..

Jie planuoja sukurti „decentralizuotą neuroninį tinklą“, kur skaičiavimo išlaidos, mokamos už algoritmų testavimą, padalijamos iš tinklo mazgų.

Be dalijimosi skaičiavimo galia, reikalinga dirbtinio intelekto sistemoms kurti, DBC platforma taip pat veiks kaip saugi, decentralizuota prekybos aplinka. Kiekvienam bus leidžiama pirkti ir parduoti duomenis savo turguje, o tai užtikrina tvirtą saugumą.

Giliai

Per pastaruosius kelis mėnesius pastebima pažanga „DeepBrain“ grandinėje. Firma išleido ataskaitą, kurioje jie pranešė sukūrę API privalomam kalnakasių el. Pašto adresui, kuris nuomojasi jų mašinas. 

Be to, bendruomenės nariai iš Kinijos, dalyvavę bandant „DBChain“, pateikė labai naudingų atsiliepimų, kuriuos galima naudoti tobulinant visą tinklą. 

Be to, jie sukūrė Kinijos dirbtinio intelekto kūrėjų bendruomenės forumą, kuriame AI kūrėjai gali paskelbti savo straipsnius ir diskutuoti apie dabartinę tinklo plėtrą. Forumas yra www.dbctalk.org. Jie taip pat pasirašė skirtingas sutartis su kitais tinklais ir įmonėmis. 

Kalbėdami apie pagrindinį „DeepBrain“ tinklą, jie informavo, kad įdiegė skirtingus saugos pataisymus. Taip pat patobulinta akcijų pakopa ir demokratija. Dabar apie tai suinteresuotiesiems asmenims skirtos premijos ir išmokos buvo nustatytos. Po jo, kai sesija bus baigta, atlygis bus vertinamas pagal blokų, pagamintų iš anksto nustatytu laikotarpiu, savalaikiškumą. 

Apie „Democracy“ atnaujinimus „DeepBrain Chain“ komanda informavo, kad tai bus pagrindinis tinklo decentralizavimo bruožas. 

Pirmasis žingsnis yra pasiūlymas. Kad pasiūlymas būtų sukurtas, pasiūlymo teikėjas nusiunčia lėšas į gavėjo sąskaitą ir joje gali būti „set_code“, kuris atnaujintų vykdymo laiką. Tada vyks referendumas, leidžiantis pasiūlymui surinkti balsų. 

  1. QLC grandinė

QLC grandinė (buvęs „Qlink“) tikslas yra būti pirmoji pasaulyje platinamųjų telekomunikacijų platforma. Platforma siekia sukurti sistemas, leidžiančias QLC tinklo vartotojams tapti decentralizuota telekomunikacijų grupe.

QLC

QLC suteikia vartotojams galimybę „išsinuomoti“ nepanaudotą pralaidumą kitiems platformos bendraamžiams. Mainais už savo pralaidumo siūlymą šie pardavėjai bus apdovanoti QLC žetonais.

„QLC“ savo vartotojams teikia keturias pagrindines paslaugas: „Wi-Fi“ bendrinimą, mobiliųjų duomenų prieigą, turinio dalijimąsi ir įmonių tarpusavio SMS paslaugą. Norėdami tai įgalinti, QLC naudos mobiliojo ir darbalaukio programas. Naudodamiesi mobiliąja programėle, vartotojai gali pasiekti mobiliuosius duomenis ir tinklalapius per „Wi-Fi“ ryšį.

„QLC“ darbalaukio programa iš esmės siūlo tas pačias funkcijas kaip ir mobilioji programa. Be to, darbalaukio programa leidžia vartotojams nusipirkti nenaudojamus SMS žinutes „Enterprise-to-peer“ (E2P), kurias vėliau galima naudoti leidžiant turinį per QLC.

Kol kas nėra nė vienos įmonės, kuri bandytų daryti tuos pačius dalykus kaip ir QLC, paversdama jas pradininkėmis tam skirtoje srityje. „QLC“ platforma atveria duris į visiškai naują rinką, kuri daro „Wi-Fi“ prieinamesnį, nebrangesnį ir daug įgudusį, nei šiuo metu yra.

QLC2

QLC grandinė neseniai patvirtinta 23 klaidos iš gausybės. Tuo pačiu metu jie taip pat paskelbė antrą kas du mėnesius rengiamą liepos mėnesio ataskaitą, kurioje jie informavo apie „Confidant“ aparatinės įrangos beta versijos „QDEX“ testavimo pokyčius ir daugelį „Q-Wallet“ atnaujinimų.. 

„Confidant“ yra aparatūra, orientuota į privatumą ir leidžianti vartotojams priglobti privačius pokalbių tinklus ir debesies saugyklą. Be to, „QLC Chain“ neseniai atliko el. Pašto platformos, kurią šiuo metu kuria, beta versijos testavimą. 

Kaip jie informuotas, „Confidant bug bounty“ programa baigėsi keturių bendradarbių pateiktomis 37 klaidomis. Tikimasi, kad premijos dalyviai gaus 70 000 QLC, kurie bus padalyti tarp premijos dalyvių. 

Kalbant apie „Q-Wallet“, jie dabar siūlo ne biržos prekybos funkcijas. Be to, jie nori, kad kriptovaliutas ir žetonus būtų lengva pirkti ir parduoti „fiat“ valiutomis, leisti vartotojams susidėti QLC žetonus ir pagerinti telekomunikacijų paslaugų patirtį.. 

„QLC Chain“ taip pat kviečia 50 dalyvių beta versijoje išbandyti savo „QDEX“ programas ir tai, kaip šios programos šiuo metu veikia. 

Šiuo metu QLC yra 441 didžiausia kriptovaliuta rinkoje, kurios vertė yra 3,8 mln. USD, o vienos monetos kaina – 0,0162 USD.. 

  1. Zeepinas

Zeepinas yra pritaikoma platforma, orientuota į kūrybinių darbų decentralizavimą ir apsaugą. Trumpai tariant, pagrindinė Zeepino misija yra suteikti galimybę menininkams, rašytojams ir dizaineriams apsaugoti savo darbą. Tai taip pat suteikia vartotojams būdų rasti vietas, kuriose galima žaisti, įdarbinti naujų talentų ir kurti bendras įmones.

Zeepinas2

Steigėjas ir generalinis direktorius Zhu Fei turi daugiau nei 15 metų patirtį kūrybinėje industrijoje ir aktyviai prisidėjo prie daugybės pradedančiųjų įmonių.

Dabartiniai kūrybinių darbų apsaugos procesai yra sunkūs ir sudėtingi. Dažnai sunku rasti, kas saugojo meno kūrinį, ir beveik neįmanoma įrodyti, kad kūrinys yra originalus ir nebuvo visiškai modifikuotas.

Naudodamiesi „Zeepin“, vartotojai turės galimybę išlaikyti savo darbą „blockchain“ tinkle ir gauti „Autorinių teisių gynėjus“, iš kurių jie galės paskirti „įgaliojimo profesionalus“, o tai leis organizuotai lengvai pristatyti savo darbą. Tai pašalins bet kokią riziką, kad jų darbas bus pakeistas ar naudojamas neteisėtai.

„Zeepin“ taip pat leis integruoti trečiąsias šalis finansines institucijas, kad būtų galima automatiškai pristatyti mokėjimus autoriui / kūrėjui už mažas išlaidas.

Zeepinas

Pasak Zeepino, įvartis yra visiškai sutelkti dėmesį į „neužbaigtą pažadą pristatyti„ ZeeSeries dApp “ir įgalinti kultūros ir kūrybos industrijas, kad atitiktų savo pirminį įsipareigojimą visiems“. 

Be to, jie pranešė, kad per pastaruosius pusantrų metų jie dirbo su „CryptoGalaxy“, norėdami išbandyti naujus dalykus. „CryptoGalaxy“ yra vienas iš pirmųjų virtualių žaidimų, pagrįstų „blockchain“ technologija. 

Be to, „Zeepin“ dirbs skatindama įvairius projektus, kad pasiektų naujus potencialius vartotojus, kūrėjus ir dizainerius, norinčius paremti „Zeepin“ plėtrą..

      6. „Red Pulse Phoenix“

Tai dar vienas projektas, kurio pagrindas buvo NEO tinklas ir kurio tikslas buvo surinkti ir analizuoti paslaugas, sukurtas ant NEO blokų grandinės. Kaip ir daugelis kitų projektų, dauguma vartotojų ir firmų ateina iš Kinijos rinkos. 

„Red Pulse“ yra žinomas kaip pirmasis „Initial Coin Offering“ (ICO), kuris buvo pagrįstas NEO blokų grandine. Firma įsikūrusi Honkonge ir pradėjo dirbti su projektu 2015 m. Po kelerių metų plėtros „Red Pulse“ buvo paleista NEO tinkle. Tikslas yra aprėpti visus rinkos įvykius Kinijos rinkose, įskaitant įmones, sektorius ir visą šalies ekonomiką.

Šiuo projektu ketinama pateikti visus reikalingus finansinius ir ekonominius duomenis apie Kinijos rinką. Tikimasi, kad tai taps sprendimu daugeliui investuotojų, bandančių investuoti į šią augančią ekonomiką. 

„Red Pulse“ naudojo skaitmeninio turto RPX, kuris maitino projektą NEO tinklo viršuje. Tačiau šio projekto, peraugusio į „Red Pulse Phoenix“, reikalai pasikeitė. Naujoji „Phoenix“ platforma yra „kita„ Red Pulse “evoliucija, suteikianti revoliucinę naują infrastruktūrą ir patobulintą prieigos raktą“. Ši nauja moneta dabar vadinama PHX. 

Kaip pranešė pripažinta kriptovaliutų birža „Binance“, naujasis PHX žetonas perkeltas iš NEP5 į BEP2, pasivadinęs PHB. Žymeklis buvo pakeistas, kad būtų galima parodyti naują monetą, pagrįstą „Binance Chain“, nauju blokų grandinės tinklu, leidžiančiu įmonėms ir asmenims panaudoti savo projektus ir skaitmeninį turtą. 

Naujos prekybos poros „Binance“ biržoje apima PHB / BNB, PHB / BTC, PHB / USDC ir PHB / PAX. „CoinMarketCap“ duomenimis, PHB prekiaujama kaip 372 didžiausia kriptografija, kurios rinkos kapitalizacija yra 5,25 mln. USD, o vienos monetos kaina – 0,00633 USD.. 

Tai yra 6 įdomiausi projektai, kurie yra arba buvo paremti NEO platforma. „NEO“ šiuo metu dirba norėdama paleisti savo „NEO 3.0 blockchain“ tinklą su daugybe skirtingų jo veikimo patobulinimų. Pagrindinis tikslas yra padaryti NEO „blockchain“ tinklą paruoštą naudoti komercinėms įmonėms, institucijoms, vyriausybėms ir organizacijoms. 

Jei norite sužinoti daugiau apie NEO, galite perskaityti mūsų pradedančiųjų NEO vadovą.

NEO galite įsigyti iš Binansų mainai, viena geriausių kriptovaliutų biržų 2019 m.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me