6 geriausios geriausios IOTA piniginės 2019 m Puikios „iOS“ ir „Android“ IOTA piniginės

Bus svarbu rasti saugiausią piniginę IOTA monetoms. Tinkama piniginė gali apsaugoti jūsų investicijas, apsaugoti nuo įsilaužimų ir suteikti galimybę naudoti savo žetonus taip, kaip jums patinka. Šiame vadove pateikiamos geriausios IOTA piniginės, kurias galite naudoti norėdami apsaugoti savo MIOTA lėšas.

vaizdas2

Šaltinis: trinity.iota.org

Trejybė

IOTA piniginės svetainė: https://trinity.iota.org/

„IOTA“ piniginės tipas: Darbalaukis

Naudojimo paprastumas: Lengva

Saugu: Labai saugu

Kaina: Laisvas

Sukurta IOTA komandos, „Trinity“ yra oficiali IOTA tinklo darbalaukio piniginė. Svarbu suprasti, kad Trejybė palaiko tik MIOTA monetas. Todėl tai nėra kelių valiutų piniginė. Nepaisant to, „Trinity“ yra gana patogi vartotojams ir suteikia vartotojams galimybę siųsti, gauti ir saugoti savo turtą. Norėdami išsiųsti MIOTA, vartotojai turi nurodyti tik tinkamą adresą ir sumą. Pagrindiniame puslapyje jie gali peržiūrėti operacijų istoriją, taip pat kainų tendencijų grafiką. Kiekvienas gali patikrinti įvairių porų kriptovaliutas, tokias kaip BTC, ETH, USD ir EUR.

Naudodamiesi „Trinity“ pinigine, vartotojai gali susikurti daugiau nei vieną paskyrą. Tačiau kiekviena sukurta sąskaita turi turėti unikalų 18 simbolių „sėklą“, kuri yra pagrindinis jų lėšų raktas. Sukurti pradinę medžiagą yra nesudėtinga, nes vartotojai gali asmeniškai pasirinkti kelis simbolius atsitiktinai. Taip pat patartina sukurti sėklos atsarginę kopiją ją nukopijuojant ar atspausdinant. Svarbu tai, kad „Trinity“ piniginė apima dviejų veiksnių autentifikavimą (2FA) kaip papildomą saugumo sluoksnį.

Kitas dalykas, kurį reikia atkreipti dėmesį į „Trinity“ piniginę, yra jo galimybė palaikyti kelias kalbas. Taip pat galima pritaikyti jį įvairiomis temomis ir naudoti paprastu arba išplėstiniu režimu. Palaikomos operacinės sistemos yra: „Windows“, „Mac“ ir „Linux“, taip pat „Android“ ir „iOS“ per „TestFlight“.

vaizdas1 2

Šaltinis: medium.com

„NELIUM“ piniginė

IOTA piniginės svetainė: https://www.nelium.io/

„IOTA“ piniginės tipas: Mobilusis

Naudojimo paprastumas: Lengva

Saugu: Saugu

Kaina: Laisvas

„Nelium“ yra neabejotinai geriausia IOTA mobilioji piniginė. Sukurtas iš originalios IOTA piniginės, „Nelium“ siekia pradėti beribį požiūrį į prekybą. Nors tradicinėje piniginėje buvo atlikta daugybė žingsnių, tokių kaip naujo adreso ir prekybos mazgų sukūrimas, „Nelium“ yra nesudėtingas ir operacijai atlikti reikalinga tik suma ir adresas..

Be to, „Nelium“ turi unikalią savybę išsaugoti adresus vartotojo adresų knygoje, kur juos galima pasiekti kasdien. Kadangi programa gali pasiekti vartotojo telefonų knygą, ji suteikia automatinį kelių adresų išsaugojimo būdą. Nors tradicinėms „IOTA“ piniginėms reikalingas rankinis valdymas, „Nelium“ leidžia lengvai sekti automatiškai prisijungdamas prie skirtingų vartotojų.

Siekiant užtikrinti maksimalų vartotojų lėšų saugumą, sėklos lieka piniginėje ir niekada nepatenka į jokį kitą serverį. Be to, vartotojams leidžiama kurti savo sėklų atsargines kopijas keliais būdais, įskaitant USB atmintinę ar popierinę piniginę. Skirtingų tipų IOTA mazgų palaikymas padeda kūrėjams efektyvinti prekybos procesą. Išleisdami oficialią piniginę, jie planuoja įtraukti 15 IOTA mazgų, kurių kiekvienas turi 20 GB RAM. Tai leis vartotojams apeiti mazgo sąrankos procesą.

Ryškus „Nelium“ piniginės apribojimas yra tas, kad ji palaiko tik sandorius tarp „Nelium“ piniginių. Pavyzdžiui, vartotojai gali siųsti tik iš vienos „Nelium“ piniginės į kitą. Kūrėjai pritaikė šią funkciją, kad padėtų jiems valdyti sklandų ir efektyvų prekybos procesą pagal jų mazgų valdymą. Net „Beta“ etape „Nelium“ piniginę galima įsigyti tiek „iOS“, tiek „Android“ įrenginiuose.

vaizdas3

Šaltinis: iotaprice.com

GUI „IOTA“ piniginės

IOTA piniginės svetainė: https://iotasupport.com/gui-download.shtml

„IOTA“ piniginės tipas: Mobilusis

Naudojimo paprastumas: Lengva

Saugu: vidutinis

Kaina: Laisvas

GUI IOTA piniginė prisijungia prie geriausių IOTA piniginių sąrašo. Tai gerai veikia su IOTA patogia sąsaja, kad vartotojai galėtų greitai ir saugiai pasiekti savo IOTA valdas.

Piniginė puikiai tinka pradedantiesiems dėl intuityvios vartotojo sąsajos, kuri yra greita ir paprasta. Be to, atsisiųsdami piniginę, vartotojai turi galimybę pasirinkti, ar paleisti lengvąjį, ar pilną mazgą. Naujokams patartina pasirinkti šviesos mazgą, nes tai suteikia jiems galimybę naudoti IOTA nereikia naudoti statinio IP.

Be to, „GUI Light“ piniginė yra su paprasta, paprasta sąsaja, kuria lengva naršyti net pradedantiesiems. Piniginė veikia „Linux“, „Windows“ ir „Mac“ operacinėse sistemose, todėl yra viena geriausių „IOTA“ piniginių, skirtų „Windows“. Saugumo lygis yra aukščiausio lygio, atsižvelgiant į tai, kad vartotojas visada pasilieka privatų raktą. Norėdami užtikrinti maksimalų savo lėšų saugumą, GUI piniginės vartotojai turėtų įgyvendinti:

  • Niekada nesidalykite atsigavimo sėkla niekam: sėkla priklauso jums ir niekam jos nereikia dėl kokių nors priežasčių.
  • Niekada nekurkite atkūrimo šaltinio trečiosios šalies svetainėje: trečiųjų šalių svetainės yra pažeidžiamos, o šešėliniai žmonės internete gali lengvai pakenkti jūsų paskyrai.
  • Parašykite savo sėklą ant popieriaus ir saugokite ją: popierinės atkūrimo sėklos kompiuterių įsilaužėliai nepasiekia.

Apskritai GUI piniginė yra saugi. Tačiau žmogaus klaidos gali pakenkti jos saugumui. Vartotojams patariama laikytis saugios interneto praktikos, kad jų lėšos išliktų saugios.

vaizdas4

Šaltinis: Coindoo.com

GUARDA IOTA piniginės

„IOTA“ piniginės svetainė: https://guarda.co/

„IOTA“ piniginės tipas: Mobilusis, daug valiutų

Naudojimo paprastumas: Lengva

Saugu: Vidutinis

Kaina: Laisvas

„Guarda“ yra vienas iš prietaisų, pradėjusių išradinėti daugybės valiutų pinigines. Jis palaiko daugumą pagrindinių kriptovaliutų ir žetonų, tokių kaip „Bitcoin“, „Ether“ ir jo „ERC20“ žetonai, taip pat kitus kelis altcoinus. Piniginė nėra saugi ir patikima, tačiau yra vienodai suderinama, todėl ji yra viena iš geriausių IOTA piniginių, ypač skirta „Android“ vartotojams.

Piniginės vartotojai naudojasi aukščiausio lygio saugumu, jiems suteikiama galimybė išsaugoti savo asmeninę informaciją, piniginės duomenis ir asmeninius raktus. Nors privatieji raktai lieka saugioje įrenginio atmintyje, vartotojas iš karto ištrina save iš piniginės. Apskritai „Guarda“ piniginė leidžia vartotojams perkelti savo IOTA išteklius iš vienos vietos į kitą. Tai atsitinka be sudėtingų patikros procedūrų, nereikalingų apribojimų ar registracijos.

Jei norite įsigyti MIOTA naudodami „Visa“, „MasterCard“ kortelę ar banko pavedimą, „Guarda“ yra idealus pasirinkimas. Svarbu tai, kad piniginę lengva nustatyti. Piniginėje yra daugybė svarbių galimybių, pavyzdžiui, galimybė patikrinti operacijų istoriją, gauti ir siųsti valiutas, pirkti naudojant „fiat“ ir importuoti bei eksportuoti asmeninius raktus. Kiti atributai apima įmontuotą mainų, piniginės atsarginę kopiją ir saugų šifravimo algoritmą.

NOSTALGIJA

„IOTA“ piniginės svetainė: https://iotasupport.com/nostalgia.shtml

„IOTA“ piniginės tipas: Darbalaukis

Naudojimo paprastumas: Ne visai; reikalingos kodavimo žinios

Saugu: Taip

Kaina: Laisvas

„Nostalgia“ yra naršyklės sąsaja, leidžianti vartotojams pasiekti savo mazgą, kurti adresus ir atlikti operacijas. Sąranka yra gana lengva, todėl ekspertai rekomenduoja „Google Chrome“ „Nostalgia“ versiją naudoti kaip geriausią. Jis sėkmingai veikia su veikiančiu mazgu, kurį vartotojai turi įdiegti. Daugiau informacijos apie lengvosios „Nostalgia“ piniginės nustatymą yra šioje nuorodoje.

„Nostalgia Light“ piniginė yra ideali tiems vartotojams, kurie nenorėtų savo kompiuteryje paleisti viso mazgo ir nenorėtų naudoti ir GUI piniginės. Tokiu atveju vartotojai gali prijungti savo piniginę prie IOTA suderinamo serverio, įgalinę „PoW“ („Proof-of-Work“). Svarbu pažymėti, kad ne visi viešieji „Light Wallet“ serveriai gali veikti taip, kaip vien dėl to, kad „PoW“ yra išjungtas.

„Nostalgia Light“ IOTA piniginė taip pat veikia „Windows“, „Mac“ ir „Linux“ suderinamuose įrenginiuose. Jis turi puikias saugumo funkcijas, tačiau vartotojai turi įvaldyti pagrindinį kodavimą, kad galėtų jį efektyviai naudoti. Tai leidžia palyginti prastą pasirinkimą pradedantiesiems ir tiems, kurie neturi tinkamų žinių apie kodavimą. Svarbu tai, kad piniginė suteikia greičiausią prieigą prie IOTA tinklo, todėl idealiai tinka vartotojams, norintiems greitai atlikti mokėjimus.

IOTA adreso stebėtojas

„IOTA“ piniginės svetainė: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iota.ao&hl = lt

„IOTA“ piniginės tipas: Mobilusis

Paprasta naudoti: Lengva

Seifas: Saugus

Kaina: Laisvas

„IOTA Address Observer“ padeda vartotojams sekti jų IOTA adresą ir pradinius kodus. Vartotojams nereikia užrašyti pradinio kodo. Platforma saugiai saugo sėklų kodus įrenginyje. Piniginė leidžia vartotojams pamatyti jų likučius, operacijas ir valiutos rinkos kursus realiuoju laiku.

Taip pat galima kurti ir dalintis QR kodais per piniginę; tačiau šiuo metu šią piniginę galima įsigyti tik per „Trinity“ piniginę.

Paskutinės mintys

Įsitikinkite, kad suprantate geriausias IOTA pinigines ir saugokite savo investicijas, kad neprarastumėte monetų.

Norite sužinoti daugiau apie IOTA ir ar tai jums tinkama investicija?

Sužinokite daugiau apie IOTA projektą šiame pradedančiųjų vadove, išsamiai aprašydami projekto istoriją, žetonų naudojimą ir dar daugiau!

Norite investuoti į IOTA? Pirmiausia atlikite deramą atidumą. Perskaitykite mūsų IOTA kainų prognozavimo straipsnį ir tai, kaip partnerystė galėtų padidinti MIOTA kainą.

Galite nusipirkti MIOTA „Binance“ su informacija šiame vadove ir laikyti MIOTA „Ledger“.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me