5 „Blockchain“ projektai, kuriuose naudojamas dirbtinis intelektas

Kartu su „blockchain“ atsiradimu dirbtinis intelektas yra naujovė, galinti pakeisti pasaulį. Kai kriptovaliutos tapo populiaresnės naudojant ir taikant, taip pat daugėja projektų, skirtų šių dviejų technologijų sujungimui.

„Blockchain“ projektai, kuriuose naudojamas dirbtinis intelektas (AI)

Čia yra penki perspektyvūs „blockchain“ projektai, kuriuose naudojamas dirbtinis intelektas:

„SingularityNET“

Tai „blockchain“ projektas tapo žinomas visame pasaulyje sukūręs robotą pavadinimu „Sophia“ – pirmąjį robotą, kuris kada nors turėjo pilietybę. Dėl to tai yra vienas iš labiausiai pripažintų ir žinomiausių projektų, kai kalbama apie „blockchain“ ir AI.

„Singularity“ yra decentralizuota DI rinka, sukurta dirbtinio intelekto projektams plėtoti ir finansuoti. Jį maitina tinklas, kurį sudaro dirbtinio intelekto algoritmai, gaunami iš viso pasaulio.

„Blockchain“ projektas naudojant dirbtinį intelektą

Ši atvira rinka leidžia „blockchain“ ir įmonėms kurti savo intelektinės nuosavybės projektus perkant ir parduodant AI algoritmus ir duomenis. Šiam nustatytam „blockchain“ projektui vadovauja komandos nariai, turintys daug žinių ir patirties „blockchain“ technologijos, dirbtinio intelekto ir mašininio mokymosi srityse..

Dr. Benas Goertzelas – jo įkūrėjas – nori sukurti AI pagrįstą blokų grandinės tinklą, naudodamas „SingularityNET“, kad jis veiktų kaip Sophia smegenys.

„SingularityNET“ buvo esminis dalykas Sofijos vystymuisi ir buvo atsakingas už klausos, empatijos ir regos modulių kūrimą ir įgyvendinimą..

AICoin

AICoin yra platforma, leidžianti jos vartotojams prekiauti kriptovaliutomis ir investuoti į jas taip, kad dalyvaujančios šalys gautų pelną.

aicoin - „blockchain“ & amp; dirbtinis intelektas

Įgyvendindami dirbtinį intelektą, investuotojai gali gauti pajamų, išskirdami unikalius pelningus modelius, kurie vėliau taikomi visoms jų prekyboms..

Investuotojai, norėdami dalyvauti, privalo įsigyti žetonus. Žetonų savininkai gali balsuoti už prekybą, kuriai jie palankūs naudodami integruotą išmaniųjų sutarčių technologiją.

„AICoin“ siekia uždirbti pelno savo investuotojams tiek trumpuoju, tiek ilguoju laikotarpiu. Prekyba užtikrina, kad pelnas gaunamas trumpomis sąlygomis, o reinvestavimas ir simbolinis kainų augimas suteikia pajamų ilgesniam laikotarpiui

Šios platformos apžvalgos buvo itin teigiamos, investuotojai tvirtino, kad nuo 2017 m. Rugsėjo mėn. Iki 2018 m. Birželio mėn.

Projektą remia komanda, sudaryta iš patyrusių ir profesionalių asmenų, visiškai atsidavusių tam, kad investuotojai gautų kuo geresnius rezultatus.

„DeepBrain“ grandinė

„DeepBrain“ grandinė (DBC) prasidėjo kaip ICO, paleista NEO blokų grandinėje. Ši skaičiavimo platforma naudoja „blockchain“ dirbtinio intelekto algoritmams kurti. Kadangi dirbtinio intelekto skaičiavimai yra nepaprastai brangūs, „DeepBrain Chain“ kūrėjai siekia sumažinti šias išlaidas 70 proc..

giliųjų smegenų

Platforma save apibūdina kaip „decentralizuotą neuronų tinklą“. Neuroninis tinklas reiškia sudėtingą elementų sistemą, reikalingą duomenims apdoroti ir naudoti. „DeepBrain Chain“ tinklo mazgai suteikia skaičiavimo galią, reikalingą jo intelektui. Mainais už šios skaičiavimo galios tiekimą mazgams paskirstomi DBC žetonai.

Be reikalingos skaičiavimo galios dirbtiniam intelektui kurti, DBC platforma taip pat bus saugi platforma prekybai duomenimis. Ši prekyvietė leis bet kuriam jos vartotojui pirkti ir parduoti su duomenimis, nesijaudinant dėl ​​su saugumu susijusių problemų.

Įdiegus „blockchain“ technologiją, bus išvengta įvairių rūšių piktnaudžiavimo duomenimis ir nuotėkio.

„DeepBrain Chain“ komanda neseniai paskelbė pranešimą, kad jų pratęsimo laikotarpis bus pratęstas, o tai reiškia, kad per tą laiką nauji DBC žetonai nebus išleisti..

Peculium

Peculium projektas yra „blockchain“ pagrindu sukurta platforma, kuria siekiama skatinti asmenis taupyti savo turtą. „Peculium“ tai pasiekia derindamas įprastas santaupas su kriptovaliutomis.

Dirbtinis intelektas šiuo atveju naudojamas siekiant supaprastinti perėjimą nuo tradicinių taupymo prie skaitmeninių valiutų, siekiant padėti nuolatiniams klientams, taip pat profesionaliems prekybininkams ir brokeriams tinkamai reinvestuoti..

Neseniai platformai pavyko pritraukti pradines 8,1 mln. USD investicijas. Projektą remia ekspertų prekybininkų ir programinės įrangos kūrėjų komanda.

„Matrix AI“ tinklas

Matrica yra atvirojo kodo „blockchain“ valdoma platforma, palaikanti išmaniųjų sutarčių ir mašininio mokymosi sprendimų naudojimą. Platformos infrastruktūra buvo sukurta ir pagrįsta dirbtinio intelekto sistemomis, o technologija bus naudojama nuolatiniam platformos tobulinimui savarankiškai automatiškai optimizuojant jos blokų grandines..

„Matrix Blockchain“ AI projektas

„Matrix“ keičia pažangių sutarčių vykdymo būdą, pagerindama greitį, lengvumą, saugumą ir lankstumą.

Platforma taip pat naudos „Matrix“ tinklo kasybos galią sprendžiant sudėtingus ir brangius dirbtinio intelekto skaičiavimus.

Natūralios kalbos išmaniųjų sutarčių kūrėjas suteikia galimybę bet kam sukurti ir vykdyti pažangias sutartis gimtąja kalba (t. Y. Anglų, ispanų, prancūzų ir kt.). Tai leis visiems sudaryti ir naudoti išmaniąsias sutartis atliekant įvairias užduotis. Jau įrodyta, kad natūralios kinų kalbos egzekucija veikia efektyviai.

PG tinklas veiks savo blokų grandinėje. Planuojama, kad „Matrix“ maitinimo tinklas bus paleistas 2018 m. III ketvirtį. Tuo tarpu visos dabartinės jų paslaugų versijos veikia naudojant „Ethereum“ blokų grandinę. Paleidus maitinimo tinklą, „Matrix“ pereis iš ERC-20 pagrindu sukurto žetono į savo gimtąją kriptovaliutą. MAN žetonas bus naudojamas programoms vykdyti ir prieigai prie AI paslaugų.

Šis projektas taip pat yra dalis didžiausių Kinijos infrastruktūros projektų „Belt and Road“ iniciatyvos. Projektas orientuotas į infrastruktūros, kurioje nauji ir efektyvūs jūrų ir sausumos keliai palengvins susisiekimą tarp Europos, Kinijos, Rusijos ir Afrikos, sukūrimą..

Cole yra laisvai samdomas rašytojas, daugiausia dėmesio skiriantis kriptovaliutai ir naujoms technologijoms. Ankstesni straipsniai apie „Masternodes“ buvo rodomi pirmaujančiose šifravimo svetainėse ir cituojami „Whitepapers“

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me